Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.173.605
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Zainteresiran sam za multiplayer

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...

 Ae, valjda router.

A jesi zainteresiran za multiplayer, ili ti je trenutno ovo dovoljno?

 Nije do routera jer na Steam nema problema...

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Pogledaj sto se dogodilo... sad mi napokon dalo da se spojim na serves i to 50 sek i onda me izbacilo (ReLive je snimao)...
Pokusavam se nanovo spojiti .. Opet ista stvar kao na prilozenoj slici
Punkbuster sam nanovo reinstalirao, nasao rjesenje na stranici od EA, treci pokusaj..
Opet isto, moram skinut PunkBuster iznova ....
Proradilo je

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 18:26 (Maksimus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Ucim se lagano iznova , nisam igrao multiplayer jako jako dugo.....
Oznacen sam zutom bojom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Maksimus kaže...

Ucim se lagano iznova , nisam igrao multiplayer jako jako dugo.....
Oznacen sam zutom bojom

 Nizak KD, visoko na tablici.

Izgleda ko novi, ali jako dobar timski igrač.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

tek drugi dan igram, sat vremena i fajrunt  hahahahahahah

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

New Battlefield User Interface for Battlefield 4 PC is Coming. Launch directly from Origin to utilize new UI once the mandatory update rolls out. Release date will be announced soon.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...

New Battlefield User Interface for Battlefield 4 PC is Coming. Launch directly from Origin to utilize new UI once the mandatory update rolls out. Release date will be announced soon.

 

Stvarno su si uzeli vremena.

12 godina
offline
Re: Battlefield 4
NiramX kaže...
CyberDemonVZ kaže...

New Battlefield User Interface for Battlefield 4 PC is Coming. Launch directly from Origin to utilize new UI once the mandatory update rolls out. Release date will be announced soon.

 

Stvarno su si uzeli vremena.

 Napravit će netko sranje, 100% :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...
NiramX kaže...
CyberDemonVZ kaže...

New Battlefield User Interface for Battlefield 4 PC is Coming. Launch directly from Origin to utilize new UI once the mandatory update rolls out. Release date will be announced soon.

 

Stvarno su si uzeli vremena.

 Napravit će netko sranje, 100% :D

 

Nadajmo se da si u krivu.

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Nisam primjetio do sada nikakve promjene 


kad krenes, a niko te ne prati

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 17:28 (Maksimus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

ko visoko leti, nisko pada

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

Valjda shvacas da treba pucati u helice i avione malo ispred, ovisno o brzini i udaljenosti jer metku treba vremena da stigne do objekta, past ce puno prijelp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Stjepanj kaže...

Valjda shvacas da treba pucati u helice i avione malo ispred, ovisno o brzini i udaljenosti jer metku treba vremena da stigne do objekta, past ce puno prijelp

Znam, prosa sam vojnu izobrazbu u HV-u 96-te...
samo ovo je igra i i fizika bas i nije kao u realnosti, nasa sam neke bugove u igri...... 


Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 18:28 (Maksimus).
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

imas pravo metak ide brzinom svjetlosti...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Stjepanj kaže...

imas pravo metak ide brzinom svjetlosti...

 jesi me nasmijao

12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

moram priznati i ti mene s ovim da fizika nevalja, osim ak ti je ruka pre spora na misu...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

mis je spor, moram kupit novi...
Pucas u lika sa 5m, cijeli spremnik , a njemu nista, on ispali jedan i padnes ko pokosen...eto....

12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

pa mis ubrzas..vidim da nisi shvatio nista ni te 96-te, problem je samo u tebi, valjda ti je to jasno?!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Stjepanj kaže...

pa mis ubrzas..vidim da nisi shvatio nista ni te 96-te, problem je samo u tebi, valjda ti je to jasno?!lp

 lp i tebi....

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

ajmo ratnici prijedlog molim...skida se bf4 i svi dlc-ovi pa ajde prijedlog di mi je najbolje počet, na kojoj mapi, koji mod?...neka laka mapa da uđem u ritam...zadnji multiplayer mi je bio bf3 pred par godina i to sam se manje više smucao po kanalima na tdm te metro i bassar na conquest...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Mahjongg kaže...

ajmo ratnici prijedlog molim...skida se bf4 i svi dlc-ovi pa ajde prijedlog di mi je najbolje počet, na kojoj mapi, koji mod?...neka laka mapa da uđem u ritam...zadnji multiplayer mi je bio bf3 pred par godina i to sam se manje više smucao po kanalima na tdm te metro i bassar na conquest...

 igraj lockere ili metro da si uštimaš aim i nađeš koja puška ti odgovara. Imaš i bf4 kanale, tj. dragon valley tdm koji je kopija bf3 kanala samo ne znam kakvo je stanje sa serverima, ima li igrača itd

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
darkborg kaže...
Mahjongg kaže...

ajmo ratnici prijedlog molim...skida se bf4 i svi dlc-ovi pa ajde prijedlog di mi je najbolje počet, na kojoj mapi, koji mod?...neka laka mapa da uđem u ritam...zadnji multiplayer mi je bio bf3 pred par godina i to sam se manje više smucao po kanalima na tdm te metro i bassar na conquest...

 igraj lockere ili metro da si uštimaš aim i nađeš koja puška ti odgovara. Imaš i bf4 kanale, tj. dragon valley tdm koji je kopija bf3 kanala samo ne znam kakvo je stanje sa serverima, ima li igrača itd

 

Stvarno pitaš ima li igrača? 

12 godina
offline
Re: Battlefield 4

ma krivo sam se možda izrazio, znam da ima igrača općenito.

Mislio sam specifično na tim serverima  koji vrte tdm kanale. jer sjećam se da sam prije možda godinu dana baš tražio par puta te servere ali ih je bilo malo i ugl su bili prazni

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Poceo sam igrati neki dan mp pa ako ima zainteresirani da zaigramo zajedno neka mi posalju PM..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

Došao je taj novi UI za bf4,i zašto meni sad skida opet 26gb? ako imam igru instaliranu ne kuzim....

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Doca15 kaže...

Došao je taj novi UI za bf4,i zašto meni sad skida opet 26gb? ako imam igru instaliranu ne kuzim....

 Meni krenulo od 22 :/

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Battlefield 4

hmm, meni nis ne javlja a probao sam i restartat origin...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

Battlefield 4 PC UI Update is rolling out, starting 08.00 UTC/1:00 AM PT March 16. If in-game, you will be prompted to exit and update your game client.

 

Valjda idu po redu, da ne crknu serveri :D

 

Evo ga:

 

Sad kad počnu sranja sa spajanjima na servere

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2017 12:03 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Battlefield 4

ma ne, na neku foru mi nije prepoznalo instaliranu igru... a nisam mjenjao windowse ni nista. uglavnom sad je od 85% krenulo, oko 4 gb skida

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice