Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.363.576
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Polovici ljudi se sviđa, polovica vajna, nekoliko ih vajna o ljudima koji vajnaju, i umjesto Maxa, tu je Evil.

Sve je OK. Možemo dalje! 

 Zaboravio si sebe,koji pise samo da nesto napise...nikad nista pametno i koristi od tebe 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
online
Re: Battlefield V
hrka11 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Polovici ljudi se sviđa, polovica vajna, nekoliko ih vajna o ljudima koji vajnaju, i umjesto Maxa, tu je Evil.

Sve je OK. Možemo dalje! 

 Zaboravio si sebe,koji pise samo da nesto napise...nikad nista pametno i koristi od tebe 

 FU! 

 

P.S. Nism zaboravio, samo nisam napisao 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
online
Battlefield V

Jeste skužili koliko je DICE-ovcima trebalo da skuže da igrači ipak nisu totalni idioti. 

Hrpa stvari koja izgledaju random su zapravo mehanike iz PUBG/fortnite i još nekih igara.

 

Municija i health se više ne pokupljaju automatski nego ih pokupiš sam (valjda s E) - pokupljanje stvari na podu u nabrojanim igrama

Kad si na podu možeš zvati pomoć - knock down mehanika iz nabrojanih igara

Micanje (ili nekakva promjena) 3D spottinga, moraš gledati i slušati gdje su neprijatelji - uočavanje neprijatelja u battle royale igrama

Netko ili sam se moraš liječiti, nema više automatske regeneracije healtha (do neke razine) - upotreba zavoja u battle royale igrama

 

Mislim da je bilo još dvije-tri stvari koje se ne mogu sjetiti.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 16:42 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
online
Battlefield V

Moja razmišljanja 1) zašto je trailer takav kakav je 2), što su ovi iz DICE-a pokušali i 3) zašto ima dosta ljudi kojima se ne sviđa:

 

1) Trenutno najpopularnija igra - Fortnite, je namjenjena mlađoj populaciji, boje nisu monotone, brza akcija i u žaru borbe se puno toga događa oko tebe

 

2) Pošto igrača i gledatelja Fortnite igre ima doslovno nekoliko desetaka milijuna, ako naprave istu stvar, ali grafički i fizikalno napredniju, velikoj večini se MORA sviđati

 

3) Ali, nije im na pamet palo da Fortnite igraju većinom klinci koji nemaju baš 60USD za igru i većina njih vjerojatno nije ni gledala trailer, nego će ga vidjeti kasnije, ako uopće i hoće. A većina gledatelja trailera su bili prijašnji igrači Battlefield serijala koji se definitivno nisu nadali da će vidjeti nešto ovakvo i dosta njih je razočarano, makar ovo uopće nije multiplayer i igra uopće neće ovako izgledati.

 

EDIT: Isprike na tripple postu. Bilo je namjerno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 17:27 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Jeste skužili koliko je DICE-ovcima trebalo da skuže da igrači ipak nisu totalni idioti. 

Hrpa stvari koja izgledaju random su zapravo mehanike iz PUBG/fortnite i još nekih igara.

 

Municija i health se više ne pokupljaju automatski nego ih pokupiš sam (valjda s E) - pokupljanje stvari na podu u nabrojanim igrama

Kad si na podu možeš zvati pomoć - knock down mehanika iz nabrojanih igara

Micanje (ili nekakva promjena) 3D spottinga, moraš gledati i slušati gdje su neprijatelji - uočavanje neprijatelja u battle royale igrama

Netko ili sam se moraš liječiti, nema više automatske regeneracije healtha (do neke razine) - upotreba zavoja u battle royale igrama

 

Mislim da je bilo još dvije-tri stvari koje se ne mogu sjetiti.

 

 Sve je to postojalo puno prije BR igara.

Operation Flashpoint, BF2, L4D 1 i 2 - imale su sve to navedeno pa i kompleksnije. 

 

Da ne bi ispalo da prije BR igara nije bilo nicega, samo tama.

12 godina
online
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

 Sve je to postojalo puno prije BR igara.

Operation Flashpoint, BF2, L4D 1 i 2 - imale su sve to navedeno pa i kompleksnije. 

 

Da ne bi ispalo da prije BR igara nije bilo nicega, samo tama.

 Da, da, to sam i htio reći.

Kao sve pojednostavljuju, iz jedne igre u drugu (vjerojatno jer misle da će tako privući više igrača), i onda kad im drugi pokažu da se "kompliciranije" mehanike ne samo prodaju, nego su i hitovi, tek onda se vrate na to...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Ja mislim da oni apsolutno ne pokušavaju ni na koji način kopirati Fortnite. Zašto bi?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Sad kad sam odgledao Fragsov video zapravo sam skužio neke detalje i sviđa mi se dosta stvari. Za ove oblekice me tak živo boli kita i žemske. Ali gameplay zvuči dobro i dosta toga dinamično.

 

Ono u videu znači kao u Squadu rade barikadu oko field guna, koje uz to možeš trasportirati i postaviti na druge lokacije. Isto sa anti air gunom. Gradnja ipak nije baš kao fortnite, nego je rečeno samo na određenim lokacijama. Al dobar squad ima V1 raketu ili sturmtigera za pozvati koji to razvali.

Povezanos squad mateova isto dosta dobro zvuči. 

Poboljšanja destrukcija i bullet penetration.

Health koji se regenerira u razinama, zavisi kolko si damagea primio. 

Squad spawn promjenjen i sličan onim bodovanju iz BF4

Operacije će se mjenjati ovisno o prošloj mapi, dakle nema da nikad ne prođete na drugu mapu. Ono što ste osvojili u prošloj mapi u biti ima utjecaj na sljedeću u smislu ticketa ili više vozila i sl.

Ragdoli su server side pa nema da svaki nešto drugo vidi, a i možeš vući ranjene u zaklon.

Minimalan hud i smanjeno/promjenjeno spottanje.

 

 

Trailer i prezentacija je i dalje đubre totalno u kojem ne kužiš ništa. Plus ne znaš što je cutscena, a što ne. Kao da pokušava prikazati sve na stotinku i to iz lošeg ulga, a na kraju ne prikaže ništa. Trebali su pustiti prvo trailer pa kasnije objasniti stvari, a ne da youtuberi to moraju raditi za njih. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

ako ste preorderali bfv, tad bi trebali dobiti u bf1 sljedece:

 

Fedorov-Degtyarev 

M1911A1 

BAR M1918A2 

Mosin-Nagant M38 Carbine

M1919 SMG 

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Battlefield V

Ako niste skužiti ubacili su nam Danny_HR u igru

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 18:58 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dobro da si oznacio, ja mislio ovaj u sredini
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Mitch kaže...
Dobro da si oznacio, ja mislio ovaj u sredini

 to sam ja, pirat je ovaj skroz desni

14 godina
offline
Battlefield V

Mene samo zanima mogu li biti crni zidov nacista u ovoj igri?

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield V

A transvestit? Da i Kuky ima za odabrat nešto.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Ja mislim da oni apsolutno ne pokušavaju ni na koji način kopirati Fortnite. Zašto bi?

 Vizualnu prezentaciju, da bi pridobili milijune igrača?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

A transvestit? Da i Kuky ima za odabrat nešto.

 ja bi rađe bio Vulkanac

12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Soldier977 kaže...

Ja mislim da oni apsolutno ne pokušavaju ni na koji način kopirati Fortnite. Zašto bi?

 Vizualnu prezentaciju, da bi pridobili milijune igrača?

 Kako? Fortnite je besplatan, a BF V 60ak€...

Ne vjerujem da su se ti igrači na Fortnite privukli živim bojama i gradnjom zaklona.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 19:23 (Soldier977).
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Jbt uspoređujete bf i fortnajt lol.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Moglo bi se ovo desiti navodno hardline ima takvo nešto

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield V
pirat kaže...

Jbt uspoređujete bf i fortnajt lol.

 Nitko ih ne uspoređuje. Samo sam ja napisao da mi trailer izgleda ko da bi privukao fortnite publiku.

 

ŠTO TI TU NIJE JASNO????

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
online
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 Kako? Fortnite je besplatan, a BF V 60ak€...

Ne vjerujem da su se ti igrači na Fortnite privukli živim bojama i gradnjom zaklona.

 Pa izgleda da se nisu.

 

Možda je to DICE-u bila želja?

 

Ne znam drugi razlog zašto su radili takav trailer poslije svih onih starijih. Nego da privuku mlađu publiku.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

ako ste preorderali bfv, tad bi trebali dobiti u bf1 sljedece:

 

Fedorov-Degtyarev 

M1911A1 

BAR M1918A2 

Mosin-Nagant M38 Carbine

M1919 SMG 

 

PSA:

 

Nemojte još ništa preoderati zaboga! Sigurno će do izlaska biti fora za dobit popust za preorder/kupovinu. Ja sam sa BF1 izveo neku foru prije izlaska gdje sam uzeo 1 mjesec onaj Origin Access i dobio nekakv kupon koji je spustio cijenu preordera za nekih 10-15% IIRC. Na kraju je trošak bio nešto sitno manji, otprilike kao BF1 koji se tada kupovao jeftinije u "inozemstvu". Napominjem, nije to bilo ništa spektakularno jeftinije, ali zašto ne bi platio 5-10€ manje ako mogu?

12 godina
offline
Battlefield V

A zašto ova tema već nije gore??

I ko mi to ljuti Cybera

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

A zašto ova tema već nije gore??

I ko mi to ljuti Cybera

 Evo sad je gore

سمندری ڈاکو
12 godina
online
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

A zašto ova tema već nije gore??

I ko mi to ljuti Cybera

 Išo sam vidjeti dal će prijetiti s kartonom, ali je izgleda previše cool za to 

 

 

Pirat, ti si igral BF1??

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
online
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

PSA:

 

Nemojte još ništa preoderati zaboga! Sigurno će do izlaska biti fora za dobit popust za preorder/kupovinu. Ja sam sa BF1 izveo neku foru prije izlaska gdje sam uzeo 1 mjesec onaj Origin Access i dobio nekakv kupon koji je spustio cijenu preordera za nekih 10-15% IIRC. Na kraju je trošak bio nešto sitno manji, otprilike kao BF1 koji se tada kupovao jeftinije u "inozemstvu". Napominjem, nije to bilo ništa spektakularno jeftinije, ali zašto ne bi platio 5-10€ manje ako mogu?

 Tako je!

 

Uzmeš Origin Access i dobiješ:

1) tjedan dana prije pristup samoj igri!

2) popust na sve kupovine

3) kupiš BFV preko koreje i još ti uračunaju popust!

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Jeste skužili koliko je DICE-ovcima trebalo da skuže da igrači ipak nisu totalni idioti. 

Hrpa stvari koja izgledaju random su zapravo mehanike iz PUBG/fortnite i još nekih igara.

 

Municija i health se više ne pokupljaju automatski nego ih pokupiš sam (valjda s E) - pokupljanje stvari na podu u nabrojanim igrama

Kad si na podu možeš zvati pomoć - knock down mehanika iz nabrojanih igara

Micanje (ili nekakva promjena) 3D spottinga, moraš gledati i slušati gdje su neprijatelji - uočavanje neprijatelja u battle royale igrama

Netko ili sam se moraš liječiti, nema više automatske regeneracije healtha (do neke razine) - upotreba zavoja u battle royale igrama

 

Mislim da je bilo još dvije-tri stvari koje se ne mogu sjetiti.

 

 Squad reinforcements (callings) podsjeća na killstreakove iz coda, samo jelte, na razini squada i ponešto elaborirano.

 

Ovaj final stand iz četvrtog dana operacija (koji može a i ne mora biti odigran) je čisti battle royal, samo bez skupljanja pyzdarija uokolo. Ako se ljudima svidi, lako to prebace u zaseban mod.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 20:52 (Perki).
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Pirat, ti si igral BF1??

 Malo (43h)

سمندری ڈاکو
12 godina
online
Re: Battlefield V
Perki kaže...

 

 Squad reinforcements (callings) podsjeća na killstreakove iz coda, samo jelte, na razini squada i ponešto elaborirano.

Ovaj final stand iz četvrtog dana operacija (koji može a i ne mora biti odigran) je čisti battle royal, samo bez skupljanja pyzdarija uokolo. Ako se ljudima svidi, lako to prebace u zaseban mod.

 Pokupe stvari iz drugih igara...

Ali dobre. Za sad zvuči odlično.

 

Jedva čekam multiplayer.

Ili još bolje, Betu

 

pirat kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Pirat, ti si igral BF1??

 Malo (43h)

 Haha, odličan si :D

 

Kaj veliš na V? Vraćaš se opet u BF?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
online
Re: Battlefield V
Ukulele kaže...

Trejler je fejl, slažem se, pa ćemo se strpit do gameplaya. (za koliko, dva tjedna? nisam polovila)

Jedino što me zanima jest što se podrazumijeva pod live eventovima. To mi je okej fičr u mmo rpg open world igrama, ovdje mi djeluje kao da su zbunjeni kam bi dalje sa franšizom pa čačkaju bezveze. I ovi odbijanci od većih eksplozija, sve su to super đinđe za SP-ove, tu bi mogle radit nepotrebni dernek ali živi bili pa vidjeli.

 

I ove dramice oko rodova lol, ne budu vam pimpeki otpali kad vas najfa ženski lik, kaj ste se uzvrpoljili :D

 

Meni će jedino biti žao kad će tebe najfati. 

 

Nego, ako ću i BFV igrati ko 3 i 4, nekoliko tisuća sati (a ne ko BF1  - stotinjak) onda mi se kustomizacija lika jako dopada! Da izgleda kak ja složim ak ću ga već gledati 1-2000 sati :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice