Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.375.456
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
11 godina
offline
Battlefield V

pala im stranica za preorder.

ne znam za vas, ali meni je ovo izgledalo ko coop gameplay

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Facepaint + irokeze + prečudna kuka + ww2 = skužili smo da Forrnite zarađuje čudo novaca na kozmetičkim mikrotranskacijama,pa stoga evo i nas.

Najmanje je u fokusu bio gameplay, a cijela konferencija je bio sales pitch of character customization.
 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Pokazali su svašta i ništa..... 

 

Ako se ne varam ovo je neki SP mod...?

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Koliko je Levelcap puta spomenuo da je moguće da naprave nekakvu alternativnu povijest i da tamo smjeste BF V u svojem posljednjem videu čini mi se da su ljudi preko toga olako prošli. Ovaj trailer liči više na jedan takav scenarij nego na klasičnu WWII atmosferu.

 

Jedino ako su opet izvukli neku specijalnu žensku postrojbu za koju nitko nije čuo kao što su napravili s crncima u WWI, ali opet nekako mi trailer ne odaje ozbiljnost rata, a to je inače ono što se s WWII scenarijem u igrama želi postići i reklamirati.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Ako ništa, singleplayer bi mogao biti dobar..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Znate ono dok upoznate prekrasnu ženu, nakon tjedana, mjeseci nagovaranja konačno je odvedete u krevet i kad leži gola, pred vama, a vama je nemoguće postići erekciju? Mislim, nije da znam kako je to, ali tako je otprilike izgledao ovaj reveal trailer. BF Fortnite? Ja ni v od WW2 atmosfere nisam osjetio. Jel ovo zbilja bio trailer na novi Battlefield ili nekva nova igra u pitanju pa je netko krivi trailer pustio? 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Pošto si malo mentalno usporen d wook nisi shvatio poantu, možeš si sredit svaku klasu koju igraš. Naravno kroz samu igru grindom do jaja, ali i laganim shoppingom 847419 skinova.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Od 1:17 trailer prelazi u gameplay. Ja sam vizuelno odusevljan. Predobro se slaze hud uz akciju. A mislim da je u pitanju multiplayer? Gore se vide ticketi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Da se podsjetimo kako reveal trailer treba izgledati:

Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Moram prizat da sam se razočarao..

 

 

Nego...

 

pusti igru.. Mislim da je neko nekom trebao popušiti ku**c ovdje ako se dobro sjećam?

Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Ne znam za vas, al ja sam se traileru smijao, al ne zato jer je smijesan i “simpatican” kao bad company, nego zato jer je ovo bolesno zemske, robotske ruke, i ostale ludosti...nebi to bilo ni tolko komicno da tjekom ove prezentacije nisam cuo rijeci “real”, “simulation”, “immeraive” 17 puta.

 

sve u svemu, jedan veliki “meh”.

 

EDIT: plisani medek i konjska glava (s nekog spomenika valjda) zavezani za tenk...

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 22:56 (Promster).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

ma ovo nije neki trailer za igru, to je samo da prikaze eru po mojem..

kladim se da je ovo coop 100%

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

Imam osjećaj kao da sam gledao trailer za Dishonored 3, a ne novi Battlefield.

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Užaš i katastrofa RIP BF. Srečom da postoje Indie naslovi koji će biti zabavnije igrati nego ovo microtransaction sranje

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
Battlefield V

ili ovo:

 

pa čak  i ovo:

 

 

Za ovo danas viđeno nisam kupljen, al ok. Čekam gameplay pravi......ovo je za mene veterana stotinu ratova igra u pijesku! 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

 A dobro to su traileri za mp, ovo za bf V je neki co-op mode

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 23:00 (Avensac).
13 godina
offline
Battlefield V

ona raketa je zanimljiva.. behemoth možda?

vjv. malo OP ako se pojavi u MP, ali bilo bi fora hititi to u puni cap par puta  mega-ultra-monster kill 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
nine kaže...

ona raketa je zanimljiva.. behemoth možda?

vjv. malo OP ako se pojavi u MP, ali bilo bi fora hititi to u puni cap par puta  mega-ultra-monster kill 

 To ti je V1 raketa :)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
skuzili smo, igra je sranje, moze lock :)
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

haha, v1/2 rakete, i jeste li primjetili ovog bucu u pozadini? https://en.wikipedia.org/wiki/Sturmtiger

Nego razočarenje, izgleda previše kaotočno, bf1 sa ww2 settingom, gameplay isti smećasti kurac.

Nula bodova.

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Et_Tu_Brute? kaže...

haha, v1/2 rakete, i jeste li primjetili ovog bucu u pozadini? https://en.wikipedia.org/wiki/Sturmtiger

Nego razočarenje, izgleda previše kaotočno, bf1 sa ww2 settingom, gameplay isti smećasti kurac.

Nula bodova.

 Mozda je i mladji brat brumbar?

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Anywaaaaay.... Backlash je već počeo u komentarima ispod youtube videa i na redditu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Nego, sturmtigar je pravi primjer, debljina ne duljina xD

Na traileru je 1:28

EDIT: nebi smio biti brumbar, isti role al mi armament izgleda prevelik u traileru da bi bio 150mm od brumbara.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 23:08 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

toliko mi je kul da je budem kupio kad bude bila 14,99 eura

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Sad sam u dilemi udariti dislajk na trailer ili ne? 

 

Po viđenom imam loš vibe oko cijele igre, ali treba pričekati potpuni reveal u 6. mj i gameplay probat pa ćemo vidjet..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield V

 

Westie je jučer dobio podake o igri.

Opisuje nešto sasvim drugo nego smo tu vidjeli:

 

Igra fokusirana sa squad play.

Kad uđeš u igru, odma si dio squada.

Ne dobiješ magično metke, nego ih trebaš pokupiti.

Interakcija sa okolinom.

Automatsko regeneriranje postoji, ali samo do određene razine.

Oživljavanje je promijenjeno - BILO TKO iz squada može oživjeti svoj squad, ali ako nisi medic, dugo traje

Spawn screen potpuno promjenjen

Gunplay potpuno promijenjen naspram BF1

Nema random bulleta, svako oružje se može naučiti

...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 23:31 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
7 0 hvala 8
12 godina
offline
Battlefield V

Trailer me nije toliko ocarao koliko sam se nadao, medjutim pricekat cu EA Play da vidimo MP gameplay prije nego sta pocnem suditi o igri :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

eto informacija: (hcl.hr)

 

"Po prvi put nakon Battlefielda 3 vraća se  kooperativno igranje u modu zvanom Combined Arms, namijenjenom za četvero igrača. Prvi trailer bio je fokusiran upravo na taj co-op mod. Misije u ovom modu bit će proceduralno generirane."

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
4 0 hvala 3
12 godina
offline
Battlefield V

Double post, sry.

Mod delete pls :)

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 23:21 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Bjezi hans.

Ubi bene, ibi patria.
 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice