Battlestar Galactica Fleet Commander- Cryengine 2

poruka: 2
|
čitano: 1.754
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Battlestar Galactica Fleet Commander- Cryengine 2

An upcoming mod for crysis based on Battlestar galactica. Credit to the mod team who also made the bsg fleet commander mod for home world 2.

 

 

 

 

Jedva čekam!

 

Već postoji i homeworld 2 mod bsg fleet commander i za njega trebate:

 

homeworld 2 - 700MB(znate gdje potražitSmijeh)


patch 1.1 za homeworld 2 - 26MB


BSG : fleet commander mod - 400MB (najnoviji 0.5.0)  - kllik na download pod windows ili pod osX ako imate machintos(kak se to već piše) - kasnije stisnut na - hw2bsg-v.0.5.0-win-installer.exe  (za windowse, jer je najlakša instalacija), a za osx nisam probao.

 

Evo i par screenshot-ova i bsg hw2 mod-a verzije 0.4.5. U najnovijoj verziji vele da su poboljšali grafiku.

 

Savjet : kada igrate u skirmishu stavite AI na expert i gore pod "more options" barnamado , zato da bi AI bio donekle težak, sve ispod tog rezultira tome da AI ništa neradi.


Igrica je strategija i možete biti cylonac ili colonial-ac. Možete raditi cylon base star-ove, battlestar galacticu, pegasusa, atlantiu(najjači i najveći), vipere mkII i mkVII, cylon rider-e, heavy rider-e.

 

Kada igrate skirmish stavite start fleets na default. Tu ima i campaign, ali mi ga se neda prelazit nekak mi je dosadan, i rađen je po epizodama i težak kao homeworld 2 = prokleto teško.

 

Evo i filmića o tom mod-u -

,
,

 

Najviše me se dojmilo to kada galactica uništava rakete sa rail gunovima koje idu prema njoj, baš kao u seriji.

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB +Scythe Musashi/ 2x2GB Kingmax 1066MHz /Corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ Logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlestar Galactica Fleet Commander- Cryengine 2

A u nekim stvarima(npr. soundtracku) je trailer za mod slican traileru za Crysis.

E8400 3gHz // BFG GTX 260 Max Core OC // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice