Call of Duty: Black Ops 2

poruka: 2.290
|
čitano: 367.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Cod engine timeline by me:
Cod1-cisti q3a engine
Cod2-u engineu dodali dx9 support sa soft shadowingom
Cod4-fx editor sad podrzava particle, u .efx fajlovima dodana mogucnost specular mappinga na efekte, dodano zlib kodiranje glavnih datoteka koje se nebi smjele dirati ni moddati, poboljsan sustav "kostiju" kod modela.
Cod5-poboljsan zvucni renderer
Cod6-maknuta ogranicwnja od 1000 modela odjedbom ucitanih, 576 zvukova
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Da,dosta o grafici i engine-u

Btw. Jel netko preordao?

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Da sam ja na čelu Activisiona izbacio bih još ovu glupost od BlackOps-a 2, a u međuvremenu unajmio potpuno novi studio da izbaci neki manji COD, čisto da uberem neki profit. Za to vrijeme InfinityWard ekipi dao bi 4 do 5 godina da na novom engineu napravi COD koji ni po kojem standardu ne smije biti ispod BF3 i poveća kompleksnost igre u svakom pogledu.

 

Ovo što oni rade sad je ono što bi možda radio svaki od nas na njihovom mjestu. Dok stvari idu kako treba ne treba ništa mijenjati, ali ne može ni tako zauvijek.

 

Obožavam COD, ali realno igra treba novi Engine, a za to i treba vremena, a kako stvari sad stoje Activision ne razmišlja baš o daljoj budučnosti. Da, super je kad mi se na starom kompu bez problema pokreče MW3 ali pobogu šta mi to znači kad je dosadan i izlizan ko stara krpa...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 19:06 (Djuka6).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Call of Duty: Black Ops 2
nul-3 kaže...

Sramota je mrzit neku igru jer ne izgleda moderno i uglancano.

 

Onda su svi trebali samo nastavit razvijat igre izgleda prvog Dooma i Prince Of Persia... Jer ja kada sam te igre igrao bio sam oduševljen! Stvarno se pitam zašto su mjenjali engine i izgled tih i sličnih naslova jer po tebi to nisu trebali!! Fantazirate 150 km/h!!

 

ATI HD3870:

"....to znači da moram silovat svoju grafulju i ostatak jadnog računala....."

 

Čovječe šta ti pišeš? "Jadno računalo"?!?, "silovanje grafulje"?! 


_________________

 

Po ovako retardiranim komentarima nije ni čudo da uvaljuju isto sranje samo drugo pakovanje već godinama. Nije bitan vizualni dojam, nije bitno unaprijedit engine da ne zapinjem o malu ciglu ili kantu nasred puta, nije bitno stavit malo fizike i mogučnosti destrukcije radi bolje igrivost i imerzije. Vama je jedino valjda bitno da imate 165678873454987654165 FPSa i to je to.

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 19:08 (doktor1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
xR4Z3R kaže...

Da,dosta o grafici i engine-u

Btw. Jel netko preordao?

Hahahaha pa nitko niti neće kupiti igru, a kamoli preordati...

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...

Jel igra(bo2) dolazi uopće na pc? Čuo sam da je xbox 360 ekskluziva..........{#}

Sarcasm{#}

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Jughead kaže...
xR4Z3R kaže...

Da,dosta o grafici i engine-u

Btw. Jel netko preordao?

Hahahaha pa nitko niti neće kupiti igru, a kamoli preordati...

 e igrica jos nije ni izasla,tek je dosao prvi trailer a oni je vec pljuju.E stvarno ste jadni..

Ljubomorne duše mogu da mi puše
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
xR4Z3R kaže...
Jughead kaže...
xR4Z3R kaže...

Da,dosta o grafici i engine-u

Btw. Jel netko preordao?

Hahahaha pa nitko niti neće kupiti igru, a kamoli preordati...

 e igrica jos nije ni izasla,tek je dosao prvi trailer a oni je vec pljuju.E stvarno ste jadni..

Zašto bi "mi" bili jadni? Ljudi koji kupe isto sr*nje svake godine, ljudi koji sline pred trailerom nekog copy paste poluproizvoda, tvrtka koja koristi ISTI ENGINE VEĆ GODINAMA. ONI BI TREBALI BITI JADNI!!!!!

 

EDIT- Piše se igra, ne IGRICA!

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 19:18 (Bera).
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Tim trailerom svaka mogućnost promjene tehnikalija je pala u vodu ( a ni radnja se nije učinila pretjerano zanimljivom ), zato je došlo do pljuvanja, proći će eventualno, ljudi su razočarani i par dana će biti bijesni, kasnije će je zamrziti zbog nečega drugoga. {#}

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ja ne pljujem, samo govorim istinu! BO2 je COPY/PASTE BO samo su stavili robotiće - totalni promašaj, kao što rekoh to će biti zanimljivo desetogodišnjacima. 

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Grafika mi nikad nije bila toliko važan element, ali recimo ovaj trailer mi izgleda preloše. Ovo je u rangu sci-fi efekata iz filmova iz 60-ih do 80-ih godina. To mi nekako najbolje opisuje viđeno.

 

tw@antejuki || YT/vaporCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...
xR4Z3R kaže...
Jughead kaže...
xR4Z3R kaže...

Da,dosta o grafici i engine-u

Btw. Jel netko preordao?

Hahahaha pa nitko niti neće kupiti igru, a kamoli preordati...

 e igrica jos nije ni izasla,tek je dosao prvi trailer a oni je vec pljuju.E stvarno ste jadni..

Zašto bi "mi" bili jadni? Ljudi koji kupe isto sr*nje svake godine, ljudi koji sline pred trailerom nekog copy paste poluproizvoda, tvrtka koja koristi ISTI ENGINE VEĆ GODINAMA. ONI BI TREBALI BITI JADNI!!!!!

 

EDIT- Piše se igra, ne IGRICA!

 Kakva je razlika izmedu igre i igrice??

Ajde molim te ne zaje*aji...

 

EDIT-pretjerujes

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 19:25 (xR4Z3R).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
thuglife kaže...

Tim trailerom svaka mogućnost promjene tehnikalija je pala u vodu ( a ni radnja se nije učinila pretjerano zanimljivom ), zato je došlo do pljuvanja, proći će eventualno, ljudi su razočarani i par dana će biti bijesni, kasnije će je zamrziti zbog nečega drugoga. {#}

Zar je normalno izdati 9 nastavaka na jednom engine-u...... Ljudi, samo pogledajte npr. Battlefield serijal. Svaki naslov u serijalu evoluira, svaki nastavak donese nešto novo. COD je jedna obična rigotina

 

 

EDIT- Velika.

 

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 19:23 (Bera).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

 Kakva je razlika izmedu igre i igrice??

Ajde molim te ne zaje*aji...

 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ovih 43 sekunde je dovoljno :)

 

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...
thuglife kaže...

Tim trailerom svaka mogućnost promjene tehnikalija je pala u vodu ( a ni radnja se nije učinila pretjerano zanimljivom ), zato je došlo do pljuvanja, proći će eventualno, ljudi su razočarani i par dana će biti bijesni, kasnije će je zamrziti zbog nečega drugoga. {#}

Zar je normalno izdati 9 nastavaka na jednom engine-u...... Ljudi, samo pogledajte npr. Battlefield serijal. Svaki naslov u serijalu evoluira, svaki nastavak donese nešto novo. COD je jedna obična rigotina

 

 

EDIT- Velika.

 

Ne bih se složio da je rigotina :D, al s ostalim se slažem. Zvuči nevjerojatno kolike cifre ubiru od zadnja dva COD-a koji su obarali rekorde po prodaji, a od tog u razvoj igre nisu uložili prema svemu dosad viđenom ni 5%.

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

meni je black ops bio dobar čak i bolji od mw2 i mw3 ali sada kaj ovo vidim neke oklopnjače stvarno neznam ko je tu lud nevolim igrice o budučnosti;)

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Te cifre ubiru od klinaca željnih robotića ! Zato i rade takva sranje jer djeci je to zabavno! A djeca igraju igre i eto ti zarade !!!

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 19:27 (Jughead).
 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Samo usporedite trailer BF3 i BO2, vidjet ćete da je DICE 9 godina u prednosti. Čak i Serious Sam 3 BFE ima jednaku grafiku kao i mw2, mw2.5, bo..... Koja sramota, ulože 5 kn u igri, a zarade milijune. Bljak, meni bi od dosade pala ideja napravit novi engine, bolju fiziku, mapu....

 

 

EDIT- Pa naravno, najveću zaradu donose im razmaženi Amerikanci sa shi*box-a. Kad je izašao mw3, dam se okladit da su glavešine trljale ruke i crkavale od smijeha kako su opet po, tko zna koji put, ostvarili zaradu s copy pasteom

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 19:31 (Bera).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

I dalje preferiram CS i BF, taktičke igre, od run'n'gun CoDa.

tw@antejuki || YT/vaporCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...

Samo usporedite trailer BF3 i BO2, vidjet ćete da je DICE 9 godina u prednosti. Čak i Serious Sam 3 BFE ima jednaku grafiku kao i mw2, mw2.5, bo..... Koja sramota, ulože 5 kn u igri, a zarade milijune. Bljak, meni bi od dosade pala ideja napravit novi engine, bolju fiziku, mapu....

 

 

EDIT- Pa naravno, najveću zaradu donose im razmaženi Amerikanci sa shi*box-a. Kad je izašao mw3, dam se okladit da su glavešine trljale ruke i crkavale od smijeha kako su opet po, tko zna koji put, ostvarili zaradu s copy pasteom

 i nastavi on pricat o grafici...

Ako ti se ne svida igra,zasto si onda na ovoj temi i kenjas po njoj?

Ljubomorne duše mogu da mi puše
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ako nešto gadno ne shebu, velika mogućnost da uzimam igru day 1.I trajat će mi 2 godine kao i prvi Black Ops. Preskačem IW COD-ove.

 

Sometimes a man just wants to grab a greasy cheeseburger. Haters gonna hate. Igrajte "napredni" BF3.  haha

 
3 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

vidiš da vole trolat...na to se svodi ovaj forum, samo traže da nekog isprave a onda to potkrijepe ismijavanjem...očito su ispali pametni iz g...ice.... većina samo čeka tko će što reć da odma zajaši za vrat... forum je u totalnom k...u!    

14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

pa dobro sta je ovo?? roboti? konji??

hahahahahahahahah

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
A kad sam pročito da će kao koristiti DX11 i vidio trailer,a ono g***o od grafike.
I dalje će samo prodavat maglu
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Lol, da mi whineri odemo, tema bi ionako već propala. Odoh ja, nevraćam se u COD temu nikada, zbogom poluproizvode, zbogom Activison mojih para više nećeš vidjeti. Uff bit će seedanja na dan izlaska BO2

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

MOLIO BIH MODERATORE DA UKLONE HEJTERE I TROLLERE S OVE TEME!!

 

HVALA!

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
1 3 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...

Lol, da mi whineri odemo, tema bi ionako već propala. Odoh ja, nevraćam se u COD temu nikada, zbogom poluproizvode, zbogom Activison mojih para više nećeš vidjeti. Uff bit će seedanja na dan izlaska BO2

Realno nikog ne boli qurac.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 19:58 (gringo88).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...

Lol, da mi whineri odemo, tema bi ionako već propala. Odoh ja, nevraćam se u COD temu nikada, zbogom poluproizvode, zbogom Activison mojih para više nećeš vidjeti. Uff bit će seedanja na dan izlaska BO2

 jos bolje,jedan noob manje u igri jeeejj

Ljubomorne duše mogu da mi puše
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
xR4Z3R kaže...

MOLIO BIH MODERATORE DA UKLONE HEJTERE I TROLLERE S OVE TEME!!

 

HVALA!

Kakvi hejteri? :D Pa 50% ljudi koji su izjavili da im se trailer i općenito serial ne sviđa su izjavili i da su igrali ili igraju COD :) Prema tome nije ni fer bacat s teme one koji nisu slijepi i imaju kritiku na proizvod. 

 

Poanta je u tome da je igra sve manje dobra za one koji vole COD (među njima sam i ja), a pogotovo onda za one koji ga ne vole.

 

Ne radi se ovdje o trolanju nego jednostavno o realnosti.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 20:00 (Djuka6).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice