Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 587.234
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

di uzeti najjeftinije preorder?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Koliko dana traje beta ? Jucer sam dobio mail od NViDIA-e sa codom za early acces. Medjutim zbog "ultra brzog interneta" tek cu je sutra moci igrat. 

Mujak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dennocro kaže...

di uzeti najjeftinije preorder?

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila! 

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Ako uzmes tako dal je region locked?

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
kameni_zg kaže...

Ako uzmes tako dal je region locked?

 Naravno da nije.. Battle.net nema region lock kao sugavi steam

16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ReventoN kaže...
dennocro kaže...

di uzeti najjeftinije preorder?

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila! 

 I to stvarno radi? jesi koju igru već kupio tako?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kod kupovine igre, jel se isplati kupovati ove Operator verzije ili najbolje uzeti Standard?

Koliko sam ja skužio Operator verzije donose samo kozmetičke promjene ili se varam?

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
191x7 kaže...
ReventoN kaže...
dennocro kaže...

di uzeti najjeftinije preorder?

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila! 

 I to stvarno radi? jesi koju igru već kupio tako?

 I mene zanima...ako je stvarno 200kn uzimam odmah

Ovako ispeglanu igru u beta fazi već dugo nisam vidio

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
191x7 kaže...
ReventoN kaže...
dennocro kaže...

di uzeti najjeftinije preorder?

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila! 

 I to stvarno radi? jesi koju igru već kupio tako?

 Da, radi.. ja sam pre orderao odmah cim su najavili igru i evo upravo igram betu.. usput ako netko zeli igrati nek me doda :D ReventoN#21428

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 Za 200kn je no-brainer, ja sam isto u hypu i kad dođem s posla i probam ako mi se svidi 99% buy

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
FileFicho kaže...
191x7 kaže...

 I to stvarno radi? jesi koju igru već kupio tako?

 I mene zanima...ako je stvarno 200kn uzimam odmah

Ovako ispeglanu igru u beta fazi već dugo nisam vidio

 Istina radi...s hola vpnom sam prebacio da me spoji iz rusije...i prikaze njihovu cijenu i kad kliknem da kupim i logiram se sa svojim battlenetom vraca na eure jer taj prvi racun je stavljena drzava Bih...onda sma nabrzinu drugi racun napravio i stavio Rusija bez problema ikakvih.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Killstreakove treba u Scorestreakove promijeniti i takoder igranje objectiva bi trebalo puniti killstreakove jer kolicina kampanja u svakom lobbyu koji udem mi je nevjerojatna svaki game koda igram finale CS major-a.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 14:16 (dad0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...

Killstreakove treba u Scorestreakove promijeniti i takoder igranje objectiva bi trebalo puniti killstreakove jer kolicina kampanja u svakom lobbyu koji udem mi je nevjerojatna svaki game koda igram finale CS major-a.

 

9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel ima negdje postupak kupovine igrica pomoću VPN-a? Da ne zahebem nešto, kao kad sam FIFA-u 17 kupovao, pa mi banovali cijeli acc.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 14:20 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...
dad0r kaže...

Killstreakove treba u Scorestreakove promijeniti i takoder igranje objectiva bi trebalo puniti killstreakove jer kolicina kampanja u svakom lobbyu koji udem mi je nevjerojatna svaki game koda igram finale CS major-a.

 

 

Ne kuzim boldano ali kad vecina budaletina campa zbog toga ne shvacaju da bi mozda mogli objective igrati, tako da bude zanimljivo kad unlockaju 32v32 di nema killstreakova bas me zanima dali bude onda masa igrala objective.

 

Doslovno svaki game u dominationu smo jedini frend i ja na zastavama

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 14:25 (dad0r).
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ReventoN kaže...
dennocro kaže...

di uzeti najjeftinije preorder?

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila! 

 ok hvala, budem danas posto sam i za origin tako kupovao, beta odlicna jcer rokao jedno 2-3h i napokon nesto zanimljvio za igrat.

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel itko ubra ovo s lootboxevima, ako ce to implementirat to je za mene dealbrake.

https://www.reddit.com/r/Games/comments/d3cn5n/looks_like_modern_warfare_beta_players_already/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...

 

 

Ne kuzim boldano ali kad vecina budaletina campa zbog toga ne shvacaju da bi mozda mogli objective igrati, tako da bude zanimljivo kad unlockaju 32v32 di nema killstreakova bas me zanima dali bude onda masa igrala objective.

 

Doslovno svaki game u dominationu smo jedini frend i ja na zastavama

 

Cerim se jer slušam BF igrača kako urla PTFO na COD mapi.

12 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cakija_ST kaže...

Jel itko ubra ovo s lootboxevima, ako ce to implementirat to je za mene dealbrake.

https://www.reddit.com/r/Games/comments/d3cn5n/looks_like_modern_warfare_beta_players_already/

 Nema veze. Većina igrača na ovoj temi je toliko dobra da čak i ako drugi kupe neka over powered oružja, još uvijek će biti bolji.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...

 

Cerim se jer slušam BF igrača kako urla PTFO na COD mapi.

 

A kaj da ti kazem okorjeli CS igrac (gotovo 20 godina CS-a) i BF u zadnjih par godina, volim igrati objective i deprimira me dok moj cijeli team ali i protivnici hlade jaja u grmlju.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni ovo što sam igra do sad vrhunski. Baš ima onaj neki štih starog MW1 i 2. 

Sviđa mi se za sad sve, jedino je netcode malo u banani ali štaš to je MP gaming.

 

Inače radi na 180 framova. Ali igra mi nekako mutna izgleda, meni do kraja mutno čak i slova. A u igri baš na daljinu kao da sharpness fali. Probao sam i resolution scale staviti na 200%, dakle 4k i opet mutno to izgledalo. A bezveze izgubio 80 framovea.

 


Ono auto leananje kad dođeš do ruba nekog se mora odmah ugasiti, kao i povećati fov na minimalno 100. 

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Vidim mnogima se igra dopada. Ali meni je igra jednostavno dosadna odigrao alphu,betu sada 20 lvl.. Ali jednostavno nije mi toliko zabavna da bi je kupio, čekam još taj 32vs32

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

jel ovo tek veceras u 00h ce se moci igrati? skinuo sam igricu sa battle neta i usao u igricu pise tek od 21.9

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
DangerousB kaže...

jel ovo tek veceras u 00h ce se moci igrati? skinuo sam igricu sa battle neta i usao u igricu pise tek od 21.9

 

Mislim da je tek sutra od 18:00 (ingame piše 10AM PDT).

uteče Medžedža!
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Odigrao sam par partija na PS4. Grafički naravno nije na razini PC-a, ali svakako izgleda lijepo. 

 

Gameplay - nostalgija all over it. Igra mi je zabavna na razini prvog Modern Warfarea na kojem sam skupio par stotina sati. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovaj COD ima ogroman potencijal ali ima par stvar koje trebaju fixati (i jednu koju nece nikad a to da se radi primirano za konzole i samim time vecina tih problema je  zbog toga).

 

  • netcode je komedija stvarno stvarno moraju na tome poraditi pod broj jedan
  • spawnovi su broken ko i uvijek u COD-u
  • TTK je mozda mrvicu pre brzi i samim time se smanjuje skill cap
  • igra izgleda lijepo pogotovo za jedan COD,ali na koje god postakve koristili izgleda malo mutno
  • lightning efekti su predivni ali moraju malo tweakti jer je ponekad vidljivost u banani (npr.  prelazak iz vana u kucu itd.)
  • trebali bi neku incijativu dobiti ljudi da igraju vise objective..
  • Headquarters mod je jebeno zabavan

 

 

Ima jos par stvari kojih se sad ne mogu sjetit, ali uglavnom dobro su odradili posel jos da fixaju par stvari moglo bi ovo biti jebeno dobro.

 

 

twice the pride double the fall
Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ReventoN kaže...
dennocro kaže...

di uzeti najjeftinije preorder?

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila! 

 Oprezno sa ruskim VPNom i battle.net- om. Warden sve prati . Moglo bi biti placa kao i kod onih koji su tako kupili svojevremeno diablo 3.

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
SamoPitam3 kaže...
ReventoN kaže...
dennocro kaže...

di uzeti najjeftinije preorder?

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila! 

 Oprezno sa ruskim VPNom i battle.net- om. Warden sve prati . Moglo bi biti placa kao i kod onih koji su tako kupili svojevremeno diablo 3.

 Ja i bratic smo kupili vec tri igre na battlenetu i nista.. sad ovaj mw smo opet s tim da je jos jedan frend uzeo isto tako.. ako je nekog strah nek kupuje bez vpna.. better safe than sorry..

Ja ipak biram jeftinije uz mali rizik, mada u ovih par godina nikad mi nisu oduzeli igru ili dobio ban, a kupovao sam preko steama, origina, battleneta itd

5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ReventoN kaže...

 Ja i bratic smo kupili vec tri igre na battlenetu i nista.. sad ovaj mw smo opet s tim da je jos jedan frend uzeo isto tako.. ako je nekog strah nek kupuje bez vpna.. better safe than sorry..

Ja ipak biram jeftinije uz mali rizik, mada u ovih par godina nikad mi nisu oduzeli igru ili dobio ban, a kupovao sam preko steama, origina, battleneta itd

 Warden prati Blizzardove igre (bar kako se pise). Ne znam koje tri imas. Nije do sada implementiran bio na activision, odnosno bungiev destiny. Zato kroz salu napisah da se pripazi, jer, ako/nakon sto dodje moglo bi biti svacega. No, opet, toliko je spor i trom (a blizzard ne daje banove bez dodatne/ljudske pretrage) da treba vremena da neko popije ban, osim, ako nisi lose srece.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 0:16 (SamoPitam3).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice