Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 586.080
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
toxic kaže...
IvanBrekalo kaže...

a koji ti je nadimak bio na cod4?

 silent

imao sam svoj klan jedno vrijeme Rival, igrao u most wantedu i kad im je trebalo za lan s obzirom da su oni bili primarno dobra cod 2 ekipa al su sklepavali i cod 4 ekipu

igrao sam u HR-u koji je takoder isao na lanove i tako

 

sto se tice iskustva imam ih protiv najjacih hrvatskih timova i njihovih igraca cak i igranje na lanu protiv inozemnih timova

dakle u to vrijeme vrlo solidan Hrvatski klan no jos uvijek je to bilo daleko od recimo Imex-a

Borili smo se s o3som enveesom i tak to..

 

Ma to su bila vremena...

 Najače domaće Cro cod klanovi-ekipe po nastavcima:

 

Cod 1 : CTS (Croatia Tactical Squad) B_D (Balkan Division) TeamAU (Team Alpha Union)

Cod2  : B_D, Xeqte (Execute) ostatak TeamAU pojedinaca što su ostali, Hynix (neki od tih klinaca će poslje igrati u Rabbits i Xeqte u cod4) bila je još jedna ekipa u cod2 ali im se sad nemogu sjetit imena klana koji su bili dosta dobri.

Cod 4: Xeqte ,B_D, Rabbits

 

Bilo je naravno i solo clanless pojedinaca sa high skillom, i više manje to gore navedeno su bili top klanovi dok su ti nastavci bili na vrhuncu popularnosti i igranja LANova i clanbasea te rokanja po cro dedicated serverima sa pro modom.

 

Tebe ako si bio sa Toxic nickom se sjećam kroz maglu, tj, znao sam jednog Toxica dobrog igrača koji je igrao sa nama Cod1 ponajviše i nešto sitno Cod2 ali nevjerujem da si to ti po ovome što pišeš, Ostalo što ti pišeš nikad čuovjerovatno su došli kasnije nakon što je starija ekipa prestala igrati, jer tu su već došle, godine, obaveze, žene djeca, faks , posao itd.

 

 

14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

po meni se prebrzo pada.to mi je do sada najveca zamjerka na igru

 

imas oruzja koja gotovo da nemaju recoil i onda napravis da se pada od pola metka

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 20:34 (Kill Frenzy).
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...
toxic kaže...
IvanBrekalo kaže...

a koji ti je nadimak bio na cod4?

 silent

imao sam svoj klan jedno vrijeme Rival, igrao u most wantedu i kad im je trebalo za lan s obzirom da su oni bili primarno dobra cod 2 ekipa al su sklepavali i cod 4 ekipu

igrao sam u HR-u koji je takoder isao na lanove i tako

 

sto se tice iskustva imam ih protiv najjacih hrvatskih timova i njihovih igraca cak i igranje na lanu protiv inozemnih timova

dakle u to vrijeme vrlo solidan Hrvatski klan no jos uvijek je to bilo daleko od recimo Imex-a

Borili smo se s o3som enveesom i tak to..

 

Ma to su bila vremena...

 Najače domaće Cro cod klanovi-ekipe po nastavcima:

 

Cod 1 : CTS (Croatia Tactical Squad) B_D (Balkan Division) TeamAU (Team Alpha Union)

Cod2  : B_D, Xeqte (Execute) ostatak TeamAU pojedinaca što su ostali, Hynix (neki od tih klinaca će poslje igrati u Rabbits i Xeqte u cod4) bila je još jedna ekipa u cod2 ali im se sad nemogu sjetit imena klana koji su bili dosta dobri.

Cod 4: Xeqte ,B_D, Rabbits

 

Bilo je naravno i solo clanless pojedinaca sa high skillom, i više manje to gore navedeno su bili top klanovi dok su ti nastavci bili na vrhuncu popularnosti i igranja LANova i clanbasea te rokanja po cro dedicated serverima sa pro modom.

 

Tebe ako si bio sa Toxic nickom se sjećam kroz maglu, tj, znao sam jednog Toxica dobrog igrača koji je igrao sa nama Cod1 ponajviše i nešto sitno Cod2 ali nevjerujem da si to ti po ovome što pišeš, Ostalo što ti pišeš nikad čuovjerovatno su došli kasnije nakon što je starija ekipa prestala igrati, jer tu su već došle, godine, obaveze, žene djeca, faks , posao itd.

 

 

Ma koji Toxic,  Horatio Caine je bio medu najboljima, i onaj jedan iz CTN-a Jopke barem na nasim prostorimabilo ih je jos par brutalnih kad oni dodu znao si da ide cistoca

14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne mogu se spojiti  već dva sata na servere ili ako se spojim piše da sam diskonektan s servera. Imate vi drugi kakve probleme ? Inače tko ima AMD  grafe stigli danas novi driveri 19.11.1

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 

Cod 1 : CTS (Croatia Tactical Squad) B_D (Balkan Division) TeamAU (Team Alpha Union)

Cod2  : B_D, Xeqte (Execute) ostatak TeamAU pojedinaca što su ostali, Hynix (neki od tih klinaca će poslje igrati u Rabbits i Xeqte u cod4) bila je još jedna ekipa u cod2 ali im se sad nemogu sjetit imena klana koji su bili dosta dobri.

Cod 4: Xeqte ,B_D, Rabbits

 

Bilo je naravno i solo clanless pojedinaca sa high skillom, i više manje to gore navedeno su bili top klanovi dok su ti nastavci bili na vrhuncu popularnosti i igranja LANova i clanbasea te rokanja po cro dedicated serverima sa pro modom.

 

Tebe ako si bio sa Toxic nickom se sjećam kroz maglu, tj, znao sam jednog Toxica dobrog igrača koji je igrao sa nama Cod1 ponajviše i nešto sitno Cod2 ali nevjerujem da si to ti po ovome što pišeš, Ostalo što ti pišeš nikad čuovjerovatno su došli kasnije nakon što je starija ekipa prestala igrati, jer tu su već došle, godine, obaveze, žene djeca, faks , posao itd.

 

 

 Na zalost ja nisam igrao cod 2 od pocetka jer nisam imao net.. znam Xeqte ali sto se tice coda 4 Imex je tu bio top.... ali toliko je vremena proslo da vise ne znam iskreno, zaboravio sam i imena ljudi s kojima sam igrao u klanu..

Sta tu nisu bili i pimpeki i ptsp jos? Rage? pricam za cod 2

 

za cod 4 velim je bila drugacija prica

Bnet: mNik987#2148
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

Cod2  : B_D, Xeqte (Execute) ostatak TeamAU pojedinaca što su ostali, Hynix (neki od tih klinaca će poslje igrati u Rabbits i Xeqte u cod4) bila je još jedna ekipa u cod2 ali im se sad nemogu sjetit imena klana koji su bili dosta dobri.

 

 

 Cod2 - Gumicuki je bio top u HR, ako se ne varam na svakom LAN-u su bili prvi kod nas... Bilo je dobrih igrača, Smoker, Fenikz, Tuv1 itd...

 

A to da netko napiše da je rijetko tko bolji od njega je ono... ego do neba.. 

 

Ja sam COD 2 igrao od početka, imao preko 5k sati, igrao CB-a sigurno više nego ti sveukupno COD 4 matcheva... Igrao protiv enro griffinsa, strudlsa, H2K itd... pa evo ne pada mi na pamet napisat takvu pizdariju :)

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 21:49 (molnyi).
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
molnyi kaže...
Colossus7 kaže...

Cod2  : B_D, Xeqte (Execute) ostatak TeamAU pojedinaca što su ostali, Hynix (neki od tih klinaca će poslje igrati u Rabbits i Xeqte u cod4) bila je još jedna ekipa u cod2 ali im se sad nemogu sjetit imena klana koji su bili dosta dobri.

 

 

 Cod2 - Gumicuki je bio top u HR, ako se ne varam na svakom LAN-u su bili prvi kod nas... Bilo je dobrih igrača, Smoker, Fenikz, Tuv1 itd...

 

A to da netko napiše da je rijetko tko bolji od njega je ono... ego do neba.. 

 

Ja sam COD 2 igrao od početka, imao preko 5k sati, igrao CB-a sigurno više nego ti sveukupno COD 4 matcheva... Igrao protiv enro griffinsa, strudlsa, H2K itd... pa evo ne pada mi na pamet napisat takvu pizdariju :)

Ti pretpostavljam ovdje mislis na mene ? wow... 

Sto je najbolje znao sam da ce se zakaciti svi wannabe pro... nije da nisam stavio smajlic na kraju ali okey...

 

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kad se već sjećate dobrih starih vremena, sjeća li se tko CGC Croatian Gaming Community, HH How High, BG Boss Game, X3M?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Koja je ovo sprdacina od igre i djecurlije koja ju igra...

 

Lik na mapi provede cijelu jebenu partiju na jednoj zastavi sa sacmom i snajperom sa close range scope-om. I onda na kraju partije poruci svima da su kamperi. Tu sacmu bi trebalo nerfati jebeno

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Serveri su im u banani izgleda,piše mi dobar ping ali to je daleko od istine...kad gledam recap killcama ostanem u šoku jbt padam od pištolja u realtimu sa 2 pucnja a killcam pokazuje 4 i čudim se ko pura dreku 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Meni se igra fakat sviđa i razmišljam o kupnji ali kad vidim video gdje lik s 10-15 shotgunom metara one-shota splasne mi želja. Sad sam baš pogledao Dunkyev video i Angry Joe recenziju i ne mogu vjerovat koliko je igra loše izbalansirana. TTK je prekratak i u kombinaciji s tim OP shotgunima upropaštava igru. 

 

Kad naprave rebalans razmisliti ću o kupnji, do tad nek se djeca vesele.

9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Opet novi driveri za nevidiu...koji se to qurac događa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

dunkey je pohvatao esenciju novog coda, malo shotgun malo riot shield

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
toxic kaže...
molnyi kaže...
Colossus7 kaže...

Cod2  : B_D, Xeqte (Execute) ostatak TeamAU pojedinaca što su ostali, Hynix (neki od tih klinaca će poslje igrati u Rabbits i Xeqte u cod4) bila je još jedna ekipa u cod2 ali im se sad nemogu sjetit imena klana koji su bili dosta dobri.

 

 

 Cod2 - Gumicuki je bio top u HR, ako se ne varam na svakom LAN-u su bili prvi kod nas... Bilo je dobrih igrača, Smoker, Fenikz, Tuv1 itd...

 

A to da netko napiše da je rijetko tko bolji od njega je ono... ego do neba.. 

 

Ja sam COD 2 igrao od početka, imao preko 5k sati, igrao CB-a sigurno više nego ti sveukupno COD 4 matcheva... Igrao protiv enro griffinsa, strudlsa, H2K itd... pa evo ne pada mi na pamet napisat takvu pizdariju :)

Ti pretpostavljam ovdje mislis na mene ? wow... 

Sto je najbolje znao sam da ce se zakaciti svi wannabe pro... nije da nisam stavio smajlic na kraju ali okey...

 

 aj ne valjaj gluposti.

 

ontopic:

prestao se rušiti ali i dalje je to od igrivoga... :/

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

squad up i zapucat s&d, cyber ili čak dominacuju/hq za razbibrigu. Dugo se ovako nsam zabavio, igra mi je sve bolja i bolja kako sam ruku našao :)

gunsmith je bolest, svaki atačment se osjeti.

 

 

ali konkretni problemi su i dalje tu, ali igra ima strašan potencijal.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 0:43 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mi sjedili pričali, lik sam igrao, i pobijedili:

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
molnyi kaže...
Colossus7 kaže...

Cod2  : B_D, Xeqte (Execute) ostatak TeamAU pojedinaca što su ostali, Hynix (neki od tih klinaca će poslje igrati u Rabbits i Xeqte u cod4) bila je još jedna ekipa u cod2 ali im se sad nemogu sjetit imena klana koji su bili dosta dobri.

 

 

 Cod2 - Gumicuki je bio top u HR, ako se ne varam na svakom LAN-u su bili prvi kod nas... Bilo je dobrih igrača, Smoker, Fenikz, Tuv1 itd...

 

A to da netko napiše da je rijetko tko bolji od njega je ono... ego do neba.. 

 

Ja sam COD 2 igrao od početka, imao preko 5k sati, igrao CB-a sigurno više nego ti sveukupno COD 4 matcheva... Igrao protiv enro griffinsa, strudlsa, H2K itd... pa evo ne pada mi na pamet napisat takvu pizdariju :)

 Issss, to je sve došlo kasnije kolega, dosta kasnije :) Cod 2 je izasao tamo negdje sredinom 2005 godine, a ove postave i ekipe koji ti spominješ pogotovo gumicuki su ti ustvari 90% igrača iz cod 2 klanova sa kojima i protiv kojih sam ja igrao, a mnoge i školovao po pub serveru kad su tek počinjali :D

 

Pa znao sam ja tu svu ekipu, preko servera i xfire, gumicuki Genfix, Tgzy, Virtuoso itd, kad je Pwr otišo jer je pao fakultet godinu radi coda haha, to je ekipa koja igrala u xeqte i hynix dok je Dirty bio okupljač i cheerleader (nisam siguran al mislim da je to onaj tip danas što za svaku promociju Links IT dućana glumi onog šefa sa mikrofonom i majicom :) lik je uvijek bio lud ko struja :D .... Rabbitsi su bili aktivni neko vrijeme i onda se raspali na neke druge ekipe ako se dobro sjećam, Imexi, Acerbytes, Elite Tigers, Pimpeki ako se sjecam dobro, to je isto sve došlo dosta godina kasnije kad je to već zamrlo u popularnosti iako je kod nas ostao popularan u LAN segmentu sa onim Gamersject lan turnirima, tamo negdje 2009-2010 godine, cod 4 je izašao 2007 godine, i trajao u popularnosti manje od cod2 koji se još igrao kad se igrao cod 4 kod nas. Nisam ih sve pratio kasnije ali vjerujem da su dečki stasali u super igrače, jer na određenim domaćim cod serverima bilo kojeg dijela, okupljao se dio prilično hardcore gamer ekipe sa gadnim skillom i gaming opremom za to doba, jednostavno ili si ostao njub ili si bio dovoljno dugo kaljen u vatri da naučiš igrati jebeno dobro, najbolji cro igrači kad bi došli na druge strane servere sa dobrim pingom bi silovali strance hardcore style.

 

Dosta tih igrača je bilo igralo u ovim klanovima gore što sam napisao, imex su mislim bili ta nova generacija za cod4 koja je došla kasnije od stare škole, a tu negdje se i raspala cro cod online scena, prestankom popularnosti clanbasea i cod 4 dedicated servera opcenito, te masovno širenje cheatova koje si mogao kupiti za 10 dolara na xy stranicama a anticheat sistem (Punkbuster je mislim bio) nije bio updejtan 100 godina, tako da se to sve nekako prirodno raspalo. Nešto nakon toga će se i pogasiti xfire koji je bio glavni tool za komunikaciju između ekipe za zajebanciju i clan warove. Imo sam na tom xfire accountu svu staru školu i te nove klince, igrao sa i protiv njih bezbroj puta. Good times, fun times, nikad se to neće ponovit više. Nebih mijenjao te neke uspomene, sweaty virtualne ratove i zajebanciju preko TSa za kilo para.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 1:16 (Colossus7).
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

squad up i zapucat s&d, cyber ili čak dominacuju/hq za razbibrigu. Dugo se ovako nsam zabavio, igra mi je sve bolja i bolja kako sam ruku našao :)

gunsmith je bolest, svaki atačment se osjeti.

 

 

ali konkretni problemi su i dalje tu, ali igra ima strašan potencijal.

 Ček protivnik čuje sve kad se ekipa na drugom timu dere? Ahahaha. Gore je nego što sam mislio :D

 

auu a vidi na PSNu i plejki akcije, ovi se čak nešto i kreću i igraju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 1:29 (Colossus7).
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

squad up i zapucat s&d, cyber ili čak dominacuju/hq za razbibrigu. Dugo se ovako nsam zabavio, igra mi je sve bolja i bolja kako sam ruku našao :)

gunsmith je bolest, svaki atačment se osjeti.

 

 

ali konkretni problemi su i dalje tu, ali igra ima strašan potencijal.

 Gunsmith je perverzija, ja isto guštam u igri, skupi se ekipa na disc i varimo, al isto su neke stvari frustrirajuce...

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
zeryx kaže...

 

 aj ne valjaj gluposti.

 

 jos jedan je pao Bravo 

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...
fila2208 kaže...

squad up i zapucat s&d, cyber ili čak dominacuju/hq za razbibrigu. Dugo se ovako nsam zabavio, igra mi je sve bolja i bolja kako sam ruku našao :)

gunsmith je bolest, svaki atačment se osjeti.

 

 

ali konkretni problemi su i dalje tu, ali igra ima strašan potencijal.

 Ček protivnik čuje sve kad se ekipa na drugom timu dere? Ahahaha. Gore je nego što sam mislio :D

 

auu a vidi na PSNu i plejki akcije, ovi se čak nešto i kreću i igraju.

 Ja to sve imam na mute.. Ne cujem nikog ingame.

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 Issss, to je sve došlo kasnije kolega, dosta kasnije :) Cod 2 je izasao tamo negdje sredinom 2005 godine, a ove postave i ekipe koji ti spominješ pogotovo gumicuki su ti ustvari 90% igrača iz cod 2 klanova sa kojima i protiv kojih sam ja igrao, a mnoge i školovao po pub serveru kad su tek počinjali :D

 

Pa znao sam ja tu svu ekipu, preko servera i xfire, gumicuki Genfix, Tgzy, Virtuoso itd, kad je Pwr otišo jer je pao fakultet godinu radi coda haha, to je ekipa koja igrala u xeqte i hynix dok je Dirty bio okupljač i cheerleader (nisam siguran al mislim da je to onaj tip danas što za svaku promociju Links IT dućana glumi onog šefa sa mikrofonom i majicom :) lik je uvijek bio lud ko struja :D .... Rabbitsi su bili aktivni neko vrijeme i onda se raspali na neke druge ekipe ako se dobro sjećam, Imexi, Acerbytes, Elite Tigers, Pimpeki ako se sjecam dobro, to je isto sve došlo dosta godina kasnije kad je to već zamrlo u popularnosti iako je kod nas ostao popularan u LAN segmentu sa onim Gamersject lan turnirima, tamo negdje 2009-2010 godine, cod 4 je izašao 2007 godine, i trajao u popularnosti manje od cod2 koji se još igrao kad se igrao cod 4 kod nas. Nisam ih sve pratio kasnije ali vjerujem da su dečki stasali u super igrače, jer na određenim domaćim cod serverima bilo kojeg dijela, okupljao se dio prilično hardcore gamer ekipe sa gadnim skillom i gaming opremom za to doba, jednostavno ili si ostao njub ili si bio dovoljno dugo kaljen u vatri da naučiš igrati jebeno dobro, najbolji cro igrači kad bi došli na druge strane servere sa dobrim pingom bi silovali strance hardcore style.

 

Dosta tih igrača je bilo igralo u ovim klanovima gore što sam napisao, imex su mislim bili ta nova generacija za cod4 koja je došla kasnije od stare škole, a tu negdje se i raspala cro cod online scena, prestankom popularnosti clanbasea i cod 4 dedicated servera opcenito, te masovno širenje cheatova koje si mogao kupiti za 10 dolara na xy stranicama a anticheat sistem (Punkbuster je mislim bio) nije bio updejtan 100 godina, tako da se to sve nekako prirodno raspalo. Nešto nakon toga će se i pogasiti xfire koji je bio glavni tool za komunikaciju između ekipe za zajebanciju i clan warove. Imo sam na tom xfire accountu svu staru školu i te nove klince, igrao sa i protiv njih bezbroj puta. Good times, fun times, nikad se to neće ponovit više. Nebih mijenjao te neke uspomene, sweaty virtualne ratove i zajebanciju preko TSa za kilo para.

Kad je CB poceo umirati prebacivala se ekipa na ESL i tamo je bio njihov anti cheat sustav koji je masu ljudi banirao i to je pokrenulo sve i svasta i samim time su neki "pro" bili banani i sve je oslo u racku :) ne samo u HR nego opcenito.

 

Ali da 2007 sam ja negdje krenuo igrati i igrao sam dok sve nije krepalo... u to vrijeme po XF-u sam imao preko 3000h coda4 ali opet daleko, daleko od pro igraca doduse jbga ja sam vec kretao polako u bracne vode i ostale pizhdarije..

 

Ugl da bi mogao biti neki bolji igrac ili trebas biti klinac koji ima vremena pun racku i starci mu nista ne brane ili trebas sve svoje posvetit igranju u suprotnom sto se tice ozbiljnijeg gaminga bas i nema..

Sjecam se dana kada sam uletio onako for fun na public server bilo koji i uvijek masinao druge i to s postenom razlikom.. u pravili prava ekipa nikada nije isla na public servere i qurcila se tamo.. sve je to bilo ratovi, cb, esl i iskljucivo s&d ...

 

Eto ja se nadam da cu svoje vrijeme koje uspijem dobit za sebe potrosit u ovu igru dok mi ne izade npr. Diablo 4. A pri tome ako mi uvale stare cod 4 ili cod 2 mape sigurno ce mi biti lakse nego sto je to trenutno.

Bnet: mNik987#2148
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel se nekome dogodi da se overlay od igre totalno sjebe? Oznake zastavica, minimapa, crosshair... sve pocne treperiti i bude "izlomljeno". Mapa pogotovo bude sva u kurcu. To mi se dogodilo par puta do sada. Nakon par minuta se sredi i bude OK.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Jel se nekome dogodi da se overlay od igre totalno sjebe? Oznake zastavica, minimapa, crosshair... sve pocne treperiti i bude "izlomljeno". Mapa pogotovo bude sva u kurcu. To mi se dogodilo par puta do sada. Nakon par minuta se sredi i bude OK.

 Ne, cak i kada mi je HDR ukljucen na monitoru nemam ovih problema.

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Da to nije ono kad neprijatelj ukljuci ono govno za ometanje. 😂
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Koja je ovo sprdacina od igre i djecurlije koja ju igra...

 

Lik na mapi provede cijelu jebenu partiju na jednoj zastavi sa sacmom i snajperom sa close range scope-om. I onda na kraju partije poruci svima da su kamperi. Tu sacmu bi trebalo nerfati jebeno

Joj kako se živciraš...

 

Vele iz Infinity Warda da će weapon balans biti u nadolazećem patchu (nerf za M4, PKM, i najbitnije 725 sačmu) uz ostale stvari. Ali da sačma je cancer, je...Netko je okačio onaj video gdje su testirali range 725 sačme, bolesno OP, kako je to dospjelo u final release??

 

Probao sam Scar, meni jedno od najdražih oružja iz MW2, i totalno je beskoristan. ADS veoma dug, fire rate premalen, a recoil se jedva kontrolira. Još kad uzmeš kakav je TTK, jedostavno ga ne možeš koristiti.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
TibzzX kaže...

Meni se igra fakat sviđa i razmišljam o kupnji ali kad vidim video gdje lik s 10-15 shotgunom metara one-shota splasne mi želja. 

 Da je bar 10-15 metara... doslovno je ko snajper, skidaš preko pola mape ekipu.

Bene docet, qui bene distinguit.
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
molnyi kaže...
TibzzX kaže...

Meni se igra fakat sviđa i razmišljam o kupnji ali kad vidim video gdje lik s 10-15 shotgunom metara one-shota splasne mi želja. 

 Da je bar 10-15 metara... doslovno je ko snajper, skidaš preko pola mape ekipu.

Da, na žalost :(

Cini mi se da je velocity brutalan na sacmi.

 

 

Bnet: mNik987#2148
16 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Jel se nekome dogodi da se overlay od igre totalno sjebe? Oznake zastavica, minimapa, crosshair... sve pocne treperiti i bude "izlomljeno". Mapa pogotovo bude sva u kurcu. To mi se dogodilo par puta do sada. Nakon par minuta se sredi i bude OK.

 Da nije netko na serveru pozvao Counter UAV? Minimapa bude distortana, holo malo radi malo ne, hud se sjebe.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

 

Probao sam Scar, meni jedno od najdražih oružja iz MW2, i totalno je beskoristan. ADS veoma dug, fire rate premalen, a recoil se jedva kontrolira. Još kad uzmeš kakav je TTK, jedostavno ga ne možeš koristiti.

 

 

 SCAR traži drugačiji tip kretanja i igre nego ostale puške koje imaju visok RPM. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice