Call of Duty WaW problem

poruka: 7
|
čitano: 2.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty WaW problem

evo sad sam dosao do cod waw problema pa stvr ovi me codovi stvarno mrze i sad je na redu WaW

dakle,lijepo instaliram igricu i kad hocu pokrenuti singleplayer nista se ne dogadja ali kada pokrenem multiplayer izbaci mi error i pise

D:/Program Files/Activision/Call of Duty-World at War/CoDWaWmp.exe

Only part of a ReadProcessMemory or WriteProcessMemory request was completed

 

eto molim pomoc sto prije bas mi se igra cod

umalo zaboravih :D pitao sam jednoga frenda i kaze on da mi fali RAM-a ali ne mislim da je to zato sto sam instalirao jos poslije toga NBA 2k10

eto molim vas pomoc sto prije hvala unaprijed svima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty WaW problem

zar nitko?????? omg

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty WaW problem

jesi cracko igru ??

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 23:02 (Brckodator).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty WaW problem

Da sve sam napravio btw ne smijes na forumu govorit o cr*cku

[url=http://www.rewards1.com/index.php?referrer_id=992682][img]http://www.rewards1.com/images/referralBanners/02.jpg[/img][/url]
15 godina
offline
RE: Call of Duty WaW problem
kristijan_vk kaže...

evo sad sam dosao do cod waw problema pa stvr ovi me codovi stvarno mrze i sad je na redu WaW

dakle,lijepo instaliram igricu i kad hocu pokrenuti singleplayer nista se ne dogadja ali kada pokrenem multiplayer izbaci mi error i pise

D:/Program Files/Activision/Call of Duty-World at War/CoDWaWmp.exe

Only part of a ReadProcessMemory or WriteProcessMemory request was completed

 

eto molim pomoc sto prije bas mi se igra cod

umalo zaboravih :D pitao sam jednoga frenda i kaze on da mi fali RAM-a ali ne mislim da je to zato sto sam instalirao jos poslije toga NBA 2k10

eto molim vas pomoc sto prije hvala unaprijed svima

prije nego pokreneš igru iskopčaj odzada na kučištu kabel od interneta uniđi u igru i ponovo ukopčaj kabel nazad... to bi trebalo pomoći, jer sam imao sličan problem... =)

I See Offline People !
15 godina
offline
Call of Duty WaW problem

imam jedan problem instaliro sam cod5 waw i nemogu ga pokrenuti pokusavo sam i sa ponovnom instalacijom windowsa i opet isto molim pomagajte prvo mi se pojavi ovo na prvoj slici pa onda tu stisnem close i onda mi dode ovo sto je na drugoj slici...molim pomagajte ako ikako znate..unaprujed hvala...pomagajte...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty WaW problem
imam jedan problem instaliro sam cod5 waw i nemogu ga pokrenuti pokusavo sam i sa ponovnom instalacijom windowsa i opet isto molim pomagajte prvo mi se pojavi ovo na prvoj slici pa onda tu stisnem close i onda mi dode ovo sto je na drugoj slici...molim pomagajte ako ikako znate..unaprujed hvala...pomagajte...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice