Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 126.100
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

State of the game je trenutno zadovoljavajuć. Nije mi žao love a to je bitno.

Sviđa mi se order i contract system, imam osjećaj da igram za nešto, i dropovi su mi postali sve više fora još kad pukne epic weapon iz njih.

Cheatera ja osobno sreo nisam, plaču ljudi za svakog tko ih owna, ali igra je tako nekako složena da baš nema owna, ima loših partija di umireš stalno, kao da su skritpu ubacili da malo rng da ne budeš uvijek top 

Dicconnectovi su prestali, hq mi je uvijek polupun. U suštini, igra je dobra, solidna i igriva. Ne nije vrh, nije najbolja na svijetu, ali zabavna je, a to mi trenutno baš treba.

Ako itko igra na steamu, pc nek me doda na avion2208. Kad se svi izdodajemo pa da imamo za zombije ili casual, pa ranked kasnije itd.

 

malo o netcodeu

 

 

novi peč

 

ako vam se resetira fov uvijek

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1195662755

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 11:45 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Ni meni, igra je solidna, baš guštam u War modu, samo da je više scenarija.

 

Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

War mode je dobar, ali je balans loš, ljudi snipeaju, ne možeš ti mindset prosječnog cod igrača promjenit da pusha objecitve i smokea, ja psuham i ginem, on iza beskorisan sa sniperom.

ja uzmem snipe da na neptune denyam mg42 i onda psuh, čak i klasu imam za war, ali kažem, ljude baš briga, ali da, fali scenarija, to je šteta.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

To je tako s random likovima, nekada upadneš s timskim igračima i onda je baš užitak.

Naravno da bude i sniper ekipe ali onda i ja pokušavam smoke granatama pa se obično još netko pridruži.

Samo šteta sto su samo 3 scenarija, vjerovatno sa season passom dodaju još 4.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: WWII

ja igram isto snajpera na war mode, ali faking rambo snajper lol

al dobro si rekao, nema sanse da se promjeni mindset cod igraca, ja jesam kamper ali ovo brate mili je novi univerzum za mene

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Ja lmg uzmem, m15 ludnica gun i onda suportam, smokeam i pusham, i jebem mater u chat dok netko isto ne počne malo da nisam sam. Glupo je da ne pišu smrti u waru, da vidim da umirem previše uzeo bih i ja sniper šta me briga kad ionako neamo šanse.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: WWII

ja mislim napraviti loadout za rush, bar sa 3 attachmenta (ona medalja koja doda jedan attachment) + smoke i mislim da je to najjaci combo trenutno

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Infantry ti može furat 4 atačmenta tako.

 

Btw niakko mrtvbe ordere završit jer pobjedim i bude server discconected. a kad imam lošu rundu naravno sve 5 onda, a dans radilo ok i samo odjednom stalo dcon.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Kako je dobra kampanja, nevjerovatno kako su potrefili. Uvjerljivo, uzbudljivo, zanimljivo, perfektno odradjeno.

Jedino su mogli staviti malo manje eksplozija ali dobro :D

Pojedine scene su mi skroz napete i pored toga sto sam odigrao svaku CoD kampanju i znam napamet semu do najsitnijeg detalja.

Zvonik crkve, voz...ludilo :)

Minus ide na optimizaciju koja je mogla biti bolja, QTE koji su mi suvisni a mogli su i manje ruskog oruzja dati svabama u ruke. Medjutim, sve su to sitni minusi, kampanja mi je nevjerovatno dobra, bas uzivam.

 

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: WWII

vec mi ovo ide na ku*ac, cijelo vrijeme disconnected from server! poslije svake runde, pa ti odradi ordere -.-

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
LeftY_CRO kaže...

vec mi ovo ide na ku*ac, cijelo vrijeme disconnected from server! poslije svake runde, pa ti odradi ordere -.-

 Obavezno kad imaš vrhunsku partiju onda obavezno mora dcon.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...
LeftY_CRO kaže...

vec mi ovo ide na ku*ac, cijelo vrijeme disconnected from server! poslije svake runde, pa ti odradi ordere -.-

 Obavezno kad imaš vrhunsku partiju onda obavezno mora dcon.

 tocno to!

prvi puta imam preko 30 killa i niti 10 deatha i dobim bananu, fala bogu pa sam snimao

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Ja sam bio predložio da napravimo mini BUG klan, da netko otvori temu s nickovima da se lakše izdodamo? 

Jel još aktivan onaj bugov discord? 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
zrimo kaže...

Ja sam bio predložio da napravimo mini BUG klan, da netko otvori temu s nickovima da se lakše izdodamo? 

Jel još aktivan onaj bugov discord? 

 

 Dapače, pa da se složit novi discord, ili u bugovom da se napravi nekakav room. Zanimljivije bi bilo odigrat war ili nešto preko voipa.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
7 godina
offline
Call of Duty: WWII

Pozdrav, može li mi neko reći gdje da skinem igru i da mogu igrati mp.

Moj PC  
0 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

steam  ;)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Dconovi nakon pobjede, pogotovo domination i jasno nakon kvalitetne partije mi neneormalno dižu tlak, nikako završit order!!!

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Vidim da je Cro Vandal spominjao nesto oko requirmentesa, odlucio sam kupit igru, s obzirom da bi radje odigrao CoD na PC-u k'o nekad nego na konzoli, jel bi mogao dobit neku kvalitetu sa RX560 2GB DDR5 grafickom, 8 GB RAM-a i AMD X4 860K procesorom, to je 4 jezgre po 3.7GHz. Gledao sam na netu, ovo bi spadalo pod neki medium, ali sam cesto imao i vise nego dovoljno requirmentsa, pa sam imao problema ili jednostavno ne znam podesit opcije, iako vjerujem da to nije neka nauka pa moze i savjet oko toga. Igram na monitoru od 22 inca u rezoluciji 1920x1080p inace, a imam i jos negdje monitor 1366x768 rezolucijom max, ako to igra neku ulogu. #noob

11 godina
offline
Call of Duty: WWII

Ja na prvoj konfi pod Moj PC i na 1920x1200 rezi imam oko 40fps na high-ultra

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
macgyver 53 kaže...

Ja na prvoj konfi pod Moj PC i na 1920x1200 rezi imam oko 40fps na high-ultra

 Ne znam kako, ali stavio sam sve na low i ostalo na off i u 1920x1080 mi u gornjem desnom kutu pise da je potrebno 2044/1990 MB video memorije. Kad stisnem optimize video, izbaci me iz full screena u windowed na 1280x780 i neke stvari digne na normal, nesto stavi na on i sad gore desno u kutu pise 1990/1990 mb iskoristeno.

11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
filiplat kaže...

 Ne znam kako, ali stavio sam sve na low i ostalo na off i u 1920x1080 mi u gornjem desnom kutu pise da je potrebno 2044/1990 MB video memorije. Kad stisnem optimize video, izbaci me iz full screena u windowed na 1280x780 i neke stvari digne na normal, nesto stavi na on i sad gore desno u kutu pise 1990/1990 mb iskoristeno.

 Nemoj stisnut optimize video, meni je memorija negdje 2380/1990

Život je jedan al Omega je 2.0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Ma to za memoriju je nebitno, meni je 1900 od 3072 pa igra štecka u waru kad je sve puno dima.

Ja sam optimizirao maksimalno sve i opet ima štucanja.

 

Stavi si nativnu i onda smanji skaliranje na 75 ili 50% .

 

Teksture i to na normal, sve ostalo low i to ej to

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Ok, hvala vam, probam predvecer pa javim.

13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Svjesni su problema i rade na popravcima, klasika, ali ajde bar su se očitovali. Žalosno je što je PC zadnji na listi, umjesto da prvo slože update za njega, ali dobro, cod je na pc ionako izumrio skoro.

Nadam se nekim double xp isprikama, supply dropovima itd. čisto da pokažu da ih je briga

 

Koja su vam najbolja oružja? 

Osobno: BAR, Garand, m1928, mg 15, mg42, karabin... s time da bren sad otkrivam, dakle double hit kill lmg brutalno!!

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: WWII

Igra je ocajna, presao je jucer. Generican ww2 overhajpani shooter. Evo vam jedne prave recenzije onima kojima se da gledat:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 15:01 (IvanDado).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Ja se više niti ne sjećam kampanje,ali znam da sam namjestio sensitivity i aim na mišu...

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
10 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: WWII

To sa avionima i tenkom je toliko dosadno i bespotrebno. U igri je samo red da radi. Zalim ljude koji su dali 60 eura ili nedaj boze vise za ovu konzolasku overhajpanu igru.

15 godina
offline
Call of Duty: WWII

Meni ovaj update još više shebao igru, štuca više nego prije

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
lobotomac90 kaže...

Meni ovaj update još više shebao igru, štuca više nego prije

 +1

 

disconnect su riješili ali počelo je štucati, a prije nije, ne kužim di je nastao problem sad.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
9 godina
offline
Call of Duty: WWII

Ehh to je već pod normalno,bace patch i moraju ga patchat...dobro je još dok ima pozitivnog učinka na igru 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice