COD4:Multiplayer problem

poruka: 166
|
čitano: 76.561
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
COD4:Multiplayer problem

EO sada sam uspio uc u neki njemacki server i igro  izaso i ponovno uso  i pise mi server disconnected wtf ??

ADBAUZVC8EWRGV98ER
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
HAHAHHAHAHA kaže...

imam i ja problem kada udjem u cod4 mp ono ucitava mapu i pise waiting for other players i onda mi ekran pocrni i pise server disconnected zas??? neznam imam sve patcheve i 1.6 i 1.7 i tako na svakom serveru .plss help ko zna kako da ovo rjesim  PoZzZ :)

dal ti dode mozda neki error kada te izbaci?

brlerca
12 godina
protjeran
offline
COD4:Multiplayer problem

rjesio sam problem morao sam samo uploadat pb. i sad na koji god server udjem radi normalno!!!!!!

ADBAUZVC8EWRGV98ER
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

ne al rjesi sam problem sada ja mislim da vise nece srat

ADBAUZVC8EWRGV98ER
12 godina
protjeran
offline
RE: COD4:Multiplayer problem

to je i meni bilo isto. imao sam tada 512 mb. ali rjesio sam taj problem time sto sam uploado punkbuster i radilo mi je normalno .http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1 eo ti skini taj program uploadaj.

ADBAUZVC8EWRGV98ER
12 godina
neaktivan
offline
RE: COD4:Multiplayer problem
Nis ti ne brini xd ja vec igram 2 godine cod4 haha nikad nisam trebo updejt xD
brlerca
12 godina
neaktivan
offline
COD4:Multiplayer problem

Dali znate koji Pecevi mi trebaju da bih igrao cod4 na netu ?                  HVALA!          

Orlovic Ilija
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
1.6 i 1.6-1.7.
3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

Da li treba 1.4 i 1.5 petch?

Orlovic Ilija
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2011 20:33 (Tudjman).
13 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
Tudjman kaže...

Da li treba 1.4 i 1.5 petch?

ne. kreni od 1.6

mutikaša i probisvijet
14 godina
neaktivan
offline
COD4:Multiplayer problem

Evo imam i ja problem sa Call of Duty 4,ali ne iste prirode.

Dakle moja konfiguracija je:

AMD Athlon x2 3800+ 2.01 GHz

ATI Radeon HD 4850 512MB

2 GB RAM

Sad,meni sve igre do sada rade perfektno na medium/najvišim detaljima,ali COD4 jednostavno za*ebava i neće raditi kako treba.

Imam oko 70 FPS-a u multiplayeru,ali igra se zamrzne na sekundu pa se odmrzne i tako 5 sekundi pa se onda ponovno zamrzne i tako konstantno.

Skinuo sam najnovije drivere,reinstalirao igru,brisao nepotreban sadržaj sa diska,defragmentirao ,ali ništa ne pomaže.

Je li COD4 uistinu tako hardwareski zahtjevan?!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
gOd Of WaR kaže...

Evo imam i ja problem sa Call of Duty 4,ali ne iste prirode.

Dakle moja konfiguracija je:

AMD Athlon x2 3800+ 2.01 GHz

ATI Radeon HD 4850 512MB

2 GB RAM

Sad,meni sve igre do sada rade perfektno na medium/najvišim detaljima,ali COD4 jednostavno za*ebava i neće raditi kako treba.

Imam oko 70 FPS-a u multiplayeru,ali igra se zamrzne na sekundu pa se odmrzne i tako 5 sekundi pa se onda ponovno zamrzne i tako konstantno.

Skinuo sam najnovije drivere,reinstalirao igru,brisao nepotreban sadržaj sa diska,defragmentirao ,ali ništa ne pomaže.

Je li COD4 uistinu tako hardwareski zahtjevan?!

Lag? Gdje igras? Egipat? Nadji neki server koji je blizu, Njemacka i te drzave koje su blize.

12 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

Cod4 moze da se igra na netu samo ako je original cd ?

Orlovic Ilija
14 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
Tudjman kaže...

Cod4 moze da se igra na netu samo ako je original cd ?

Ne, možeš igrati i sa piratskom verzijom na privatnim serverima

Maky
14 godina
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
Sa crackanom igrom nemozes igrat nikakve ozbiljne lige i natjecanja. Mozes igrat na pub serverima i to je to. Na tim serverima ti uvik ima barem 30% cheatera i to ti ne smije smetat, jer im nista ne mozes...
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

HVALA

Orlovic Ilija
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

Dali zna neko u ARMI 2 dali moze da se osvoji aerodrom i dali mogu da se koriste avioni?Isto pitanje je i za ArmA II Operation Arowhead? HVALA

Orlovic Ilija
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 0:18 (Tudjman).
13 godina
offline
COD4:Multiplayer problem

Imam original CoD4 CD Key i kad uđem na neki server izbaci me nakon jedne minute igranja i piše "Losing Key Packets 9005". Update-ao sam PB. Što bi to moglo biti i kako popraviti taj problem? 

Hvala!!!

Ajmoooooooo!!!!!!!!!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

obriši cijeli pb,i onda instaliraj novi-meni je to pomoglo

15 godina
odjavljen
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

Ugasi utorrent, msn i ostalo što ždere bandwidth.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
12 godina
neaktivan
offline
COD4:Multiplayer problem

Trebam hitnu pomoć u bilo koji server kada uđem me izbaci evo slike dolje sve sam moguče pokušao promjeni 100 cd key, ubdejto pb i uvjek me izbaci

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
COD4:Multiplayer problem

i još mi možete dati ip adrese nekih servera s kojim se može igrazi bez pb za cod4

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
COD4:Multiplayer problem

Najbolje je preko Xfire,ja sam skinuo 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6 i 1.7 patch...i lijepo cu da igram,imao sam i ja s time problema da ga neko drugi koristi...ja nasao drugi naci nije nis komplicirano..{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

Trebaju ti 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6 i 1.7 ako ti jos trebaju ili ako hoces skinuti evo ti link:

file:///C:/Documents%20and%20Settings/korisnik/Desktop/t917-cod4-patches-all-patches.htm

ako trebas stogon samo javi

12 godina
neaktivan
offline
Re: COD4:Multiplayer problem

Mogu ti oni maznuti key u igri i ako nisi u igri,oni hvataju one koji kupe novi CoD4 i kad upises key igras malo i maznu ti ga jer ni oni nemaju original key...zato ti je to pisalo....

12 godina
protjeran
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
medobrundo kaže...

Trebam hitnu pomoć u bilo koji server kada uđem me izbaci evo slike dolje sve sam moguče pokušao promjeni 100 cd key, ubdejto pb i uvjek me izbaci


Evo isjećak teksta:

Hello fella’s,

Today I will talk about the punkbuster GUID ban many players have. Again from Call of Duty 4, a great game.
First of all, the error is caused by punkbuster, of course. You can still play, but only in servers without punkbuster.
Problem:

When trying to join a server that runs with punkbuster, you get kicked with the message: ”GLOBAL PunkBuster GUID BAN *Number*”. The error can be the result of different causes:

    Your serial key has been used to hack in punkbuster servers, causing punkbuster to ban your serial key from all punkbuster servers. (most of the time)
    Your hardware has somehow been banned by punkbuster, the network card or the harddrive. (doesn’t happen often)
    Punkbuster has accused you unproperly of hacking, also somehow. (happens pretty frequent)

Punkbuster saves your serial key, MAC addres (network card) and harddrive-serial (harddrive). If one of those numbers get banned, you got a problem.
Solution:

There are some solutions, and I will put them in an order best things to try first (as I think it is the best ;) )

    If you haven’t hacked your way to the ban, put in a ticket at the evenbalance website (here) and state your problem.
    Sadly, you have to re-buy the game or serial to free yourself from the ban.
    If nothing helps, try another or new networkcard or harddrive and see if you still get kicked or not.

Hope it helps :)


14 godina
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
Kakve gluposti. Kako nikad nije greskom banan nitko za koga se zna da je cist, nego uvik neki sumnjivi. PB ne grijesi i ne bana ljude vec keyeve. Nikakav support tcket ti nece maknut ban, vec samo novi kwy.
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
protjeran
offline
COD4:Multiplayer problem
Nemožeš to tako gledat ja evo igram cod2 i nisu mi jedanput rekli da sam čiter tipa nešto su prozirni ovi zidovi i tak šeme (moguće da se admin za*be)

Ja sam bio banan sa servera koji sam igro dosta dugo i nisu maknuli ban dok nisam uspio dokazat jedva da sa čist.

A ban i nebi dobio zbog crackane verzije igre samo kick.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: COD4:Multiplayer problem
Nije isto kad te bana sa servera admin, koji u prosjeku nema preko 16 godina i kad te PB kicka.
Mene se kicka stalno radi prefirea i wallbanga u cod4 jer misle ljudi da je to hax. PB ne grijesi.
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
neaktivan
offline
COD4:Multiplayer problem

Slusajte sad...kad igram cod4 zapne mi komp i onda ga moram resetirat...a kad igram druge igre sve radi bez problema...zna li itko??MOLIM POMOC HITNO!

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice