Company of Heroes 2

poruka: 1.259
|
čitano: 221.037
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
fila2208 kaže...

Igra li tko ovo...planiram skinuti, ali nisam igrao coh ima godina par već...zanima me ima li šta aktivno igrača?

 

 Čak iz ove teme tu i tamo vidim ljude da igraju.

Dodaj si domaće igrače za frendove.. ne znam dal ima negdje kaka popis Steam igrača...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Company of Heroes 2

Moram priznati da sam neugodno iznenađen pay to win shemom ove igre, govnari su ubili COHO koji je bio proba za ovo ništa više.

Usa je nemoguće teška za igrati sad...pa jebemu mater kako da kontriram govnarske hmg koje nijemac dopleja odmah i zaključa teritorij,wtf.

commanderi su užas, kao i skillovi od njih, pogovoto ovi besplatni.

 

matmacking je ok, ali  što su napravili od use i maknuli građenje baze to je presmiješno.

I dale ne razumijem ko smatra da je balans da njemac kupi veterancy a ja moram čuvati skvad riflemana cijeli meč ako oću držat veterane.

Doslovno mi se gadi položaj usa forcesa u ovoj igri, gadi.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
fila2208 kaže...

Moram priznati da sam neugodno iznenađen pay to win shemom ove igre, govnari su ubili COHO koji je bio proba za ovo ništa više.

Usa je nemoguće teška za igrati sad...pa jebemu mater kako da kontriram govnarske hmg koje nijemac dopleja odmah i zaključa teritorij,wtf.

commanderi su užas, kao i skillovi od njih, pogovoto ovi besplatni.

 

matmacking je ok, ali  što su napravili od use i maknuli građenje baze to je presmiješno.

I dale ne razumijem ko smatra da je balans da njemac kupi veterancy a ja moram čuvati skvad riflemana cijeli meč ako oću držat veterane.

Doslovno mi se gadi položaj usa forcesa u ovoj igri, gadi.

 Usf ti je najslabiji imho, onda Ostheer onda sovieti, pa OKW i najjači su britanci.

 

Kako njemac kupuje veterancy? Ti igras vCoh, a ne coh2?

Uglavnom, da, igra je mogla biti novi benchmark za rts, a nizom loših odluka epski su fejlali. Sad jeli kriv Relic, il Sega, il obadvoje, who knows. Znam da je sa njihove strane (relic-sega) moglo puno bolje, ali su htjeli laku lovu na brz način i što su nesposobni ljudi ostali voditi Relic.

Jedino ih spasilo od tatolnog kraha je to što coh2 nema ozbiljne konkurencije.

 

TLDR coh2 naspram vCoh je one step forward and two step back.

 

Btw, nisi mogao odabrati gore vrijeme za uci u coh2. Igra će brže poceti izumirati sad kad je relic preuzeo development AoE i kad su najavili da neće izdati skoro pa gotovi patch koji je community napravio.

 

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 3:54 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
fila2208 kaže...

Moram priznati da sam neugodno iznenađen pay to win shemom ove igre, govnari su ubili COHO koji je bio proba za ovo ništa više.

Usa je nemoguće teška za igrati sad...pa jebemu mater kako da kontriram govnarske hmg koje nijemac dopleja odmah i zaključa teritorij,wtf.

commanderi su užas, kao i skillovi od njih, pogovoto ovi besplatni.

 

matmacking je ok, ali  što su napravili od use i maknuli građenje baze to je presmiješno.

I dale ne razumijem ko smatra da je balans da njemac kupi veterancy a ja moram čuvati skvad riflemana cijeli meč ako oću držat veterane.

Doslovno mi se gadi položaj usa forcesa u ovoj igri, gadi.

 

Kontriranje MG-a 101 - istražiš granate u HQ-u (s tim dobiješ dimne granate i frag granate), kad pristupaš MG-u koristiš minimalno 2 squada, jedan baca dim head on, drugi flanka. Početni commanderi za USF su sasvim ok.

 

Za otključavanje drugih commandera imaš ingame currency. Naravno, potrebno je grindati, ali nisu ti potrebni svi. Svaka frakcija ima 2, max. 3 commandera koji se smatraju metom. Baci pogled na koji vodič. Recimo: https://www.coh2.org/guides/categories

 

USF vjerojatno ima najjači early-mid game. Njihov najveći problem je nedostatak kvalitetne indirektne vatre i nedostatak artiljerije koja nije vezana za commandera. U 1v1 ovo nije toliki problem, ali u timskim igrama zna biti jebada. USF ima izrazito prilagodljivu pješadiju i to je njihova osnovna snaga. Sve do late game-a imaju odgovor na sve. Kako igra napreduje, opremiš ih sa BAR-ovima ili sa M1917, dok na Rear Echelon squadove staviš bazooke. Protiv axis armora imaš i više nego solidne Jacksone.

 

U CoH2 niko ne može kupiti veterancy, to je mogao WH u vCoH-u.

 

Igra je nevjerojatno komplicirana, odnosno ima 'steep learning curve' kao bi to cool djeca rekla i zato nikad neće biti osobito popularna. Naučio sam jako puno gledajući streamove. Mislim da ne pretjerujem ako kažem da treba jedno 200h da se pohvataju osnove.

 

BTW, neki konsenzus je da je WH trenutno najzakinutija frakcija, ali ne jako.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
13 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Et_Tu_Brute? kaže...

 Usf ti je najslabiji imho, onda Ostheer onda sovieti, pa OKW i najjači su britanci.

 

Kako njemac kupuje veterancy? Ti igras vCoh, a ne coh2?

Uglavnom, da, igra je mogla biti novi benchmark za rts, a nizom loših odluka epski su fejlali. Sad jeli kriv Relic, il Sega, il obadvoje, who knows. Znam da je sa njihove strane (relic-sega) moglo puno bolje, ali su htjeli laku lovu na brz način i što su nesposobni ljudi ostali voditi Relic.

Jedino ih spasilo od tatolnog kraha je to što coh2 nema ozbiljne konkurencije.

 

TLDR coh2 naspram vCoh je one step forward and two step back.

 

Btw, nisi mogao odabrati gore vrijeme za uci u coh2. Igra će brže poceti izumirati sad kad je relic preuzeo development AoE i kad su najavili da neće izdati skoro pa gotovi patch koji je community napravio.

 

 

 A mislio sam da je ostalo ih coha, di su kupovali veternacy na jedinice, valjda sad toga više nema, ok  moj bed.

Ma frend mi sherao library i tamo coh 2 reko da probam malo, ne planiram dugo bit u igri jer me frustrira koliko je loša.

 

animosity_frenzy kaže...

 

Kontriranje MG-a 101 - istražiš granate u HQ-u (s tim dobiješ dimne granate i frag granate), kad pristupaš MG-u koristiš minimalno 2 squada, jedan baca dim head on, drugi flanka. Početni commanderi za USF su sasvim ok.

 

Za otključavanje drugih commandera imaš ingame currency. Naravno, potrebno je grindati, ali nisu ti potrebni svi. Svaka frakcija ima 2, max. 3 commandera koji se smatraju metom. Baci pogled na koji vodič. Recimo: https://www.coh2.org/guides/categories

 

USF vjerojatno ima najjači early-mid game. Njihov najveći problem je nedostatak kvalitetne indirektne vatre i nedostatak artiljerije koja nije vezana za commandera. U 1v1 ovo nije toliki problem, ali u timskim igrama zna biti jebada. USF ima izrazito prilagodljivu pješadiju i to je njihova osnovna snaga. Sve do late game-a imaju odgovor na sve. Kako igra napreduje, opremiš ih sa BAR-ovima ili sa M1917, dok na Rear Echelon squadove staviš bazooke. Protiv axis armora imaš i više nego solidne Jacksone.

 

U CoH2 niko ne može kupiti veterancy, to je mogao WH u vCoH-u.

 

Igra je nevjerojatno komplicirana, odnosno ima 'steep learning curve' kao bi to cool djeca rekla i zato nikad neće biti osobito popularna. Naučio sam jako puno gledajući streamove. Mislim da ne pretjerujem ako kažem da treba jedno 200h da se pohvataju osnove.

 

BTW, neki konsenzus je da je WH trenutno najzakinutija frakcija, ali ne jako.

 Frende, imam bar miminalno 500 sati coh 1 i tamo su ameri bili solidni, imali su dobre skillove za otključat, a rifle su bile moćne.

Ovdje su jad jadova.

Ajmo redom.

1. Grante su jadne, uzmimo u obzir da animacija bacanja traje preko 1sek, i dok ekslodira 1sek, što svaki igrč kontrira micanjem jedinica. Bacam ispred njih, onda nekad ubije nešto. DA ne pričam da baciš na pak ili hmg ne ubiju ništa, eventulano jednog.

U coh je dobar nade bio kill hmg ili pak,da ne pričam kako se s njima čistila zgrada bez beda.

S druge strane švabo baci nade koji odmah eksplodira i počne palit moje tako da je to retreat. ALi balansirano je to nema šta.

2. Dim je nemoguće baciti na hmg dobro postavljen jer čim zapuca prvi metak, moji pizdeki legnu i to je to. Dignem ih sa kapetanom, no brzo opet legnu...nema onog da razbiju pin i da krenu.

3. Da bi bacao rifle grenade koje su btw sporo, jer mu treba 2 sek da postavi pušku i ispuca, moram imati veterany. On mi dopelja onog jeepa, ili one lagane trackove, ja nemrem skupit veterancy jer više se retreatam nego što igram.

4.Commanderi su užas. Airborne je dno, inf još ajde radi priesta. Armor je ok radi wolverina, ostalo meh. Treba otključat one skupe znam, ali ono, wtf zašto nemamo one skill treeove ko u coh 1 kako spada. Ša mi vrijedi 28 skill pointa kad sam otključao sve one jadne skilllove ponuđene.

5. jackosn je koliko, 120 fuel i 400 mp, lol, jedan jači šus od panthere je out. Ako ne uzmemo gorivo, neam za tenkove. Sherman je dno, bulldozer sherman je glupost, jedino spam m10 prolazi.

6. Opremim ja njih sa barovima, dođe engi od oberkommando milsim i pojedu mi cijeli skvad. Dakle jebeni engiji mi prođu kroz rifle...

 

Nisam noob, igrao sam coh satima i satima, učio se i probavao taktike, ali kad on meni u 40 sek dopelja hmg, a ja moram čekat da kupim LT da dobijem hmg, i onda još imat resursa za granate koje su low af, i imati barove da nešto uspijem.

Rifle odmah lefgnu čim se zapuca, a dobar igrač neće hmg stavit da ima flank. To što ti pričaš je textbook, ali ne pali na terenu protiv nekog tko zna koje su slabosti njegove vojske.

 

USAF je jadan, nerfan i unuišten toliko da ću početi sovjete igrati.

Čitam forume, ljudi se žale, onda se jave wermachti i počnu whine kako su rifle jake. Je, sad je njih 5 extra jako, kažem, većinu vremena u retreatu iako sa majorom postavim forward postiion s ambulantom da prije se vratim.

Gdje mi je sniper? Gdje su mi sticky? Gdje su mogućnosti postavljanja mina? Gdje mi je jeep? samo neke od stvari koje mi fale. (pls nemoj mi reć da moram kupit m8 greyhounda da stvaim mine, jer nije fer da mi toliko dugo treba za mine.

 

Igrao je i buraz, isto razočaran, a bio je vrhunski inf player u cohu 1. Toliko su im sjebali taj early game, ako nemaš sreće da on loše postavi hmg ili nešto, to je to, a dok očistiš hmg dolaze panthere u paru, i tigeri, i onda molim Boga da britnac ili rus me spase.

Sve u svemu igra je toliko razočaranje, da moram upalit na yt coho ili coh malo gledati da se sjetim kakva su to lijepa vremena bila.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 12:45 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
fila2208 kaže...

 Frende, imam bar miminalno 500 sati coh 1 i tamo su ameri bili solidni, imali su dobre skillove za otključat, a rifle su bile moćne.

Ovdje su jad jadova.

Ajmo redom.

1. Grante su jadne, uzmimo u obzir da animacija bacanja traje preko 1sek, i dok ekslodira 1sek, što svaki igrč kontrira micanjem jedinica. Bacam ispred njih, onda nekad ubije nešto. DA ne pričam da baciš na pak ili hmg ne ubiju ništa, eventulano jednog.

U coh je dobar nade bio kill hmg ili pak,da ne pričam kako se s njima čistila zgrada bez beda.

S druge strane švabo baci nade koji odmah eksplodira i počne palit moje tako da je to retreat. ALi balansirano je to nema šta.

2. Dim je nemoguće baciti na hmg dobro postavljen jer čim zapuca prvi metak, moji pizdeki legnu i to je to. Dignem ih sa kapetanom, no brzo opet legnu...nema onog da razbiju pin i da krenu.

3. Da bi bacao rifle grenade koje su btw sporo, jer mu treba 2 sek da postavi pušku i ispuca, moram imati veterany. On mi dopelja onog jeepa, ili one lagane trackove, ja nemrem skupit veterancy jer više se retreatam nego što igram.

4.Commanderi su užas. Airborne je dno, inf još ajde radi priesta. Armor je ok radi wolverina, ostalo meh. Treba otključat one skupe znam, ali ono, wtf zašto nemamo one skill treeove ko u coh 1 kako spada. Ša mi vrijedi 28 skill pointa kad sam otključao sve one jadne skilllove ponuđene.

5. jackosn je koliko, 120 fuel i 400 mp, lol, jedan jači šus od panthere je out. Ako ne uzmemo gorivo, neam za tenkove. Sherman je dno, bulldozer sherman je glupost, jedino spam m10 prolazi.

6. Opremim ja njih sa barovima, dođe engi od oberkommando milsim i pojedu mi cijeli skvad. Dakle jebeni engiji mi prođu kroz rifle...

 

Nisam noob, igrao sam coh satima i satima, učio se i probavao taktike, ali kad on meni u 40 sek dopelja hmg, a ja moram čekat da kupim LT da dobijem hmg, i onda još imat resursa za granate koje su low af, i imati barove da nešto uspijem.

Rifle odmah lefgnu čim se zapuca, a dobar igrač neće hmg stavit da ima flank. To što ti pričaš je textbook, ali ne pali na terenu protiv nekog tko zna koje su slabosti njegove vojske.

 

USAF je jadan, nerfan i unuišten toliko da ću početi sovjete igrati.

Čitam forume, ljudi se žale, onda se jave wermachti i počnu whine kako su rifle jake. Je, sad je njih 5 extra jako, kažem, većinu vremena u retreatu iako sa majorom postavim forward postiion s ambulantom da prije se vratim.

Gdje mi je sniper? Gdje su mi sticky? Gdje su mogućnosti postavljanja mina? Gdje mi je jeep? samo neke od stvari koje mi fale. (pls nemoj mi reć da moram kupit m8 greyhounda da stvaim mine, jer nije fer da mi toliko dugo treba za mine.

 

Igrao je i buraz, isto razočaran, a bio je vrhunski inf player u cohu 1. Toliko su im sjebali taj early game, ako nemaš sreće da on loše postavi hmg ili nešto, to je to, a dok očistiš hmg dolaze panthere u paru, i tigeri, i onda molim Boga da britnac ili rus me spase.

Sve u svemu igra je toliko razočaranje, da moram upalit na yt coho ili coh malo gledati da se sjetim kakva su to lijepa vremena bila.

 

 

Vjerojatno USF dominira turnirima, jer je toliko loš.

 

vCoH sam igrao sigurno 3 godine s prekidima, ne znam kolko sati. Steam kaže da u CoH2 imam 960h.

 

Svojim komentarom o kupovanju veteranstva pokazuješ da su ti frakcije i njihove mogućnosti nepoznate. Potpuno je deplasirano uspoređivati 2 različite igre. vCoH USF nije CoH2 USF. Uspoređuješ kruške i jabuke, pa onda navodiš jednostavno neistinite podatke, čime opet pokazuješ nepoznavanje igre. Nema smisla se raspravljati, jer si ionako već odlučio o svemu.

 

Postaj plz replay neke svoje partije u kojoj misliš da si zakinut. Baš bih volio pogledati.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
13 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
animosity_frenzy kaže...

 

 

Vjerojatno USF dominira turnirima, jer je toliko loš.

 

vCoH sam igrao sigurno 3 godine s prekidima, ne znam kolko sati. Steam kaže da u CoH2 imam 960h.

 

Svojim komentarom o kupovanju veteranstva pokazuješ da su ti frakcije i njihove mogućnosti nepoznate. Potpuno je deplasirano uspoređivati 2 različite igre. vCoH USF nije CoH2 USF. Uspoređuješ kruške i jabuke, pa onda navodiš jednostavno neistinite podatke, čime opet pokazuješ nepoznavanje igre. Nema smisla se raspravljati, jer si ionako već odlučio o svemu.

 

Postaj plz replay neke svoje partije u kojoj misliš da si zakinut. Baš bih volio pogledati.

Da, turniri i profi igrači su pokazatelj svega, gj.

Pa da, igram coh 2 nekih 10 sati, nisam gledao dal se kupuje ili ne jer ne igram njemačke frakcije. Dođu mi oni sa 5 zvijezdica i prolaze sa stg kroz moje rifle od 3 zvijezdice. Doslovno prolaze.

jasno da nije i to sve više otkrivam, ne uspoređujem nego sam prešao sa 1. na 2. i sad mi je teško prilagoditi se količini nerfa jedne frakcije.

 

Nisam ja odlučio nego takav dojam imam, uzeli su mi pola mgućnosti i stavili commanderima koje moram kupiti, ili grindati koliko dugo jer pola partija ne dobijem uiopće bodove jer piše kao da neki playeri dulje im treba pa će pointovi bit zbrojeni kasnije i nikad ne budu.

Sigurno jedino ja ovako mislim, neuk sam i ne znam igrati, dobar argument imaš.

ja sam naveo gore usporedbe, doduše njih par, ali konkretne u kojima vidim koliko su nerfani ameri i kako moram kompletno mijenjati playstyle radi nove igre, što je smiješno no dobro.

činmejnica da uvijek više axisa traži igru pokazuje što ljudi više vole igrati i favoriziraju, ali to je kao i ovo tvoje, ameri nose turnire.

 

Priznajem nisam aktivno ovo igrao do sad, nisam pratio update nego ušao da se prisjetim coha...ali ovo je sve samo ne dobri stari coh.

 

Koju ti frakciju igraš?

Simpa video, lik više rage nego što igra  ali ne mogu se ne složit s njim

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 14:00 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
fila2208 kaže...

Da, turniri i profi igrači su pokazatelj svega, gj.

Pa da, igram coh 2 nekih 10 sati, nisam gledao dal se kupuje ili ne jer ne igram njemačke frakcije. Dođu mi oni sa 5 zvijezdica i prolaze sa stg kroz moje rifle od 3 zvijezdice. Doslovno prolaze.

jasno da nije i to sve više otkrivam, ne uspoređujem nego sam prešao sa 1. na 2. i sad mi je teško prilagoditi se količini nerfa jedne frakcije.

 

Nisam ja odlučio nego takav dojam imam, uzeli su mi pola mgućnosti i stavili commanderima koje moram kupiti, ili grindati koliko dugo jer pola partija ne dobijem uiopće bodove jer piše kao da neki playeri dulje im treba pa će pointovi bit zbrojeni kasnije i nikad ne budu.

Sigurno jedino ja ovako mislim, neuk sam i ne znam igrati, dobar argument imaš.

ja sam naveo gore usporedbe, doduše njih par, ali konkretne u kojima vidim koliko su nerfani ameri i kako moram kompletno mijenjati playstyle radi nove igre, što je smiješno no dobro.

činmejnica da uvijek više axisa traži igru pokazuje što ljudi više vole igrati i favoriziraju, ali to je kao i ovo tvoje, ameri nose turnire.

 

Priznajem nisam aktivno ovo igrao do sad, nisam pratio update nego ušao da se prisjetim coha...ali ovo je sve samo ne dobri stari coh.

 

Koju ti frakciju igraš?

 

 

Da, igra se balansira prema onima koji najbolje poznaju igru, a to su pro igrači. Šta je tu čudno? Iako, za CoH2 je teško reći da ima pro igrače, budući da je ESL trajao samo cca. 3 mjeseca, mali je player base, itd... Ima ipak ljudi čiji skill je na zavidnoj razini i koji su i zaradili ponešto.

 

Moje subjektivno mišljenje je da je lakše igrati Axis-e, ali to ne mora značiti puno. Puno ljudi voli njemačke tenkove i jedinice, a ruku na srce ima i pun kurac wheraboos-a, koji bi pušili kitu Hitleru ili Himmleru samo da imaju priliku. Zato bih rekao da ima više Axis-a.

 

Igram sve frakcije, ali favoriziram saveznike. Mislim da sam najviše igrao s Britancima. Trenutno naizmjence igram OKW i USF uglavnom.

 

Hoćeš postati replay ili nećeš? Ako nećeš, učini si uslugi i skini si neki replay boljih igrača sa Coh2.org-a, ili promatraj nekog boljeg igrača kako igra sa USF-om, budući da postoji spectate opcija u igri. Meni su takve stvari pomogle da manje rageam i ne pišem besmislice.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
13 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
animosity_frenzy kaže...

Da, igra se balansira prema onima koji najbolje poznaju igru, a to su pro igrači. Šta je tu čudno? Iako, za CoH2 je teško reći da ima pro igrače, budući da je ESL trajao samo cca. 3 mjeseca, mali je player base, itd... Ima ipak ljudi čiji skill je na zavidnoj razini i koji su i zaradili ponešto.

 

Moje subjektivno mišljenje je da je lakše igrati Axis-e, ali to ne mora značiti puno. Puno ljudi voli njemačke tenkove i jedinice, a ruku na srce ima i pun kurac wheraboos-a, koji bi pušili kitu Hitleru ili Himmleru samo da imaju priliku. Zato bih rekao da ima više Axis-a.

 

Igram sve frakcije, ali favoriziram saveznike. Mislim da sam najviše igrao s Britancima. Trenutno naizmjence igram OKW i USF uglavnom.

 

Hoćeš postati replay ili nećeš? Ako nećeš, učini si uslugi i skini si neki replay boljih igrača sa Coh2.org-a, ili promatraj nekog boljeg igrača kako igra sa USF-om, budući da postoji spectate opcija u igri. Meni su takve stvari pomogle da manje rageam i ne pišem besmislice.

 Pro scena lol?
Ajde nekad davno u coh su bili ljudi koji su nešto mogli reć, ali čitajući po coh 2 toga ovdje nema.

Lakše je igrati jer prije imaš pristup jedinicama koje zaključaju područje, a ja moram upgrade ovo ili ono da dođem do nečega.

Sad sam krenuo 3 partije, sve tri su naši bacali surreender nakon prvih 5-7 min. Dakle svodi se na to ako u prvih 5 min ne dostignem dominaciju na terenu mogu quit?

Dođu sa oberkommando enginerima i autićima, moje rifle moraju u retreat, uzmu sve, dok se ja vratim, dobijem veterancy za rifle nade i ubijem autiće već dolaze veliki blobovi onih stg manijaka.

ja igram 3v3 i 4v4 jer volim velike modove, ali tu ako jedan zakaže pada cijeli team nažalost.

 

Moj post je rant, ali možeš ti tvrditi što hoćeš, činjenice su činjenice. Early game ako je enemy loš ili imaš sreće to je ok, ako ne stigneš na vrijeme, surrender je očito jedina opcija koja se koristi...i šta ću sam kad svi quitaju.

Neću postat replay jer neam se čime pokazati, ne igram 1v1, igram solo 3v3 4v4 i tu koliko se može vidjeti. nagledao sam se ja puno videa i naučio svašt ali coh 1 i 2 su nebo i zemlja.

 

ugl. usaf je ovdje jebeno težak za igrat i treba se prilagoditi, retreat je sada najbitnija opcija, jer čim me pushaju trče mali riflemani doma jer ionako ih sad i inžinjeri pojedu.

Svaka čast na obraćanju s visoka, umjesto da konkretno odgovoriš što i kako igrati s amerima, kad si toliko iskusan.

Kako kontirati te inžinjere? reći će odi u range nemoj blizu, oni dotrče k meni ili pobjegnu u zgradu.

Autić? bacaj rifle grenade, super, samo dok dobijem veterancy.

Hmg? Imaš mortar, imam i koirstim ga, no nisu ni oni debili i znaju da moraju push da nađu mortare...i što dalje vrijeme odmiče, ako nema fuela, game over surredner i to je to.

 

Nije ovo coh, a ti pričaj što hoćeš.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
fila2208 kaže...

Simpa video, lik više rage nego što igra  ali ne mogu se ne složit s njim

 

 

Video je doslovno star 3 godine. Osim toga, ne poznaje igru nego bezveze blebeće.

 

fila2208 kaže...

 Pro scena lol?
Ajde nekad davno u coh su bili ljudi koji su nešto mogli reć, ali čitajući po coh 2 toga ovdje nema.

Lakše je igrati jer prije imaš pristup jedinicama koje zaključaju područje, a ja moram upgrade ovo ili ono da dođem do nečega.

Sad sam krenuo 3 partije, sve tri su naši bacali surreender nakon prvih 5-7 min. Dakle svodi se na to ako u prvih 5 min ne dostignem dominaciju na terenu mogu quit?

Dođu sa oberkommando enginerima i autićima, moje rifle moraju u retreat, uzmu sve, dok se ja vratim, dobijem veterancy za rifle nade i ubijem autiće već dolaze veliki blobovi onih stg manijaka.

ja igram 3v3 i 4v4 jer volim velike modove, ali tu ako jedan zakaže pada cijeli team nažalost.

 

Moj post je rant, ali možeš ti tvrditi što hoćeš, činjenice su činjenice. Early game ako je enemy loš ili imaš sreće to je ok, ako ne stigneš na vrijeme, surrender je očito jedina opcija koja se koristi...i šta ću sam kad svi quitaju.

Neću postat replay jer neam se čime pokazati, ne igram 1v1, igram solo 3v3 4v4 i tu koliko se može vidjeti. nagledao sam se ja puno videa i naučio svašt ali coh 1 i 2 su nebo i zemlja.

 

ugl. usaf je ovdje jebeno težak za igrat i treba se prilagoditi, retreat je sada najbitnija opcija, jer čim me pushaju trče mali riflemani doma jer ionako ih sad i inžinjeri pojedu.

Svaka čast na obraćanju s visoka, umjesto da konkretno odgovoriš što i kako igrati s amerima, kad si toliko iskusan.

Kako kontirati te inžinjere? reći će odi u range nemoj blizu, oni dotrče k meni ili pobjegnu u zgradu.

Autić? bacaj rifle grenade, super, samo dok dobijem veterancy.

Hmg? Imaš mortar, imam i koirstim ga, no nisu ni oni debili i znaju da moraju push da nađu mortare...i što dalje vrijeme odmiče, ako nema fuela, game over surredner i to je to.

 

Nije ovo coh, a ti pričaj što hoćeš.

 

Bacali su surrender kad ne znate šta radite (ili možda vide da jedan nema pojma). Sad sam baš bacio oko na replay gdje su nas Axisi izdominirali na početku da je to bolno za gledat. Bili smo tipa 350 ticketa u zaostatku. Vratili smo se i pobijedili smo. Ja sam igrao u toj sa Britancima tho, ali je zato frend igrao sa USF i to poprilično dobro s obzirom na to da su pomeli pod njime na početku. U toj partiji je bilo svega, odmah na početku je bio abuse sa kubelima, spamanje bunkera s kojima su pokušavali zatvoriti područja, blobovi pz grenadira sa panzerschreckovima, itd., ali za sve to postoji lijek. Hint - taj lijek nije bitchanje.

 

Ja igram 3v3 i 4v4 najčešće, koji su poznati i kao no skill fest. Igram iz zabave naravno.

 

Sry ako je ispalo da ti se obraćam s visoka, nije mi to bila namjera. S druge strane, ne želiš prihvatiti niti jednu sugestiju, čitaš selektivnio, te se konstantno referiraš na vCoH, što ova igra nije. Predložio sam ti da prvo naučiš kako jedinice funkcioniraju gledajući bolje od sebe, jer ja sam isto tako učio. Prevelika i presložena je igra da bih sad pisao specifične stvari. Recimo mogu ti sugerirati da ne gradiš USF mortar, jer je smeće. Te resurse je bolje uložiti u još jedan Riflemen SQ. Kao USF možeš izbaciti puno više jedinica od protivnika, samim time možeš zauzeti više ključnih zgrada, možeš bolje fokusirati vatru. Ako vidiš da ti se Sturmpioniri približavaju, odmah sve što imaš prebaci da puca na njih. Da bi te samljeli moraju biti blizu, a da bi bili blizu moraju pretrčati preko čistine do tvojih riflemanova koji su, nadam se, u zaklonu.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
13 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
animosity_frenzy kaže...

 

 

Video je doslovno star 3 godine. Osim toga, ne poznaje igru nego bezveze blebeće.

 

 

Bacali su surrender kad ne znate šta radite (ili možda vide da jedan nema pojma). Sad sam baš bacio oko na replay gdje su nas Axisi izdominirali na početku da je to bolno za gledat. Bili smo tipa 350 ticketa u zaostatku. Vratili smo se i pobijedili smo. Ja sam igrao u toj sa Britancima tho, ali je zato frend igrao sa USF i to poprilično dobro s obzirom na to da su pomeli pod njime na početku. U toj partiji je bilo svega, odmah na početku je bio abuse sa kubelima, spamanje bunkera s kojima su pokušavali zatvoriti područja, blobovi pz grenadira sa panzerschreckovima, itd., ali za sve to postoji lijek. Hint - taj lijek nije bitchanje.

 

Ja igram 3v3 i 4v4 najčešće, koji su poznati i kao no skill fest. Igram iz zabave naravno.

 

Sry ako je ispalo da ti se obraćam s visoka, nije mi to bila namjera. S druge strane, ne želiš prihvatiti niti jednu sugestiju, čitaš selektivnio, te se konstantno referiraš na vCoH, što ova igra nije. Predložio sam ti da prvo naučiš kako jedinice funkcioniraju gledajući bolje od sebe, jer ja sam isto tako učio. Prevelika i presložena je igra da bih sad pisao specifične stvari. Recimo mogu ti sugerirati da ne gradiš USF mortar, jer je smeće. Te resurse je bolje uložiti u još jedan Riflemen SQ. Kao USF možeš izbaciti puno više jedinica od protivnika, samim time možeš zauzeti više ključnih zgrada, možeš bolje fokusirati vatru. Ako vidiš da ti se Sturmpioniri približavaju, odmah sve što imaš prebaci da puca na njih. Da bi te samljeli moraju biti blizu, a da bi bili blizu moraju pretrčati preko čistine do tvojih riflemanova koji su, nadam se, u zaklonu.

 Star je, kao i igra da, ali ionako se puno toga nije ni promjenilo. Simpa je da su čak i mortar bili držali u drugoj zgradi pa vratili u barake.

Surrdner ide kroz 10min ako oni uzmu fuel, ja ne bacam jer nisam takav, ali ako ekipa kvita šta da radim.

Može se vratiti partija, vratio sam jednom, doduše u vcoh sa nekih 15-400 na kraju na 15-0 ali to je bilo čudo.

kakve sugestije? Naveo si gore smoke i to i ništa konkretno. Niti jedan konkretan savjet osim gledaj replayeve, što je samo po sebi jasno i tako sam i učio vcoh.

nažalost nije da, i kažem, ne mgu se prebaciti koliko je tu nekih promjena, koje mi nemaju smisla no dobro.

 

Evo jednostavan primjer: dotrčao si do zgrada, uzimaš point. Oni stave hmg u zgradu, pinaju te, retreat.

Ok, ideš jedan skvad head on, drugim ćeš blizu do zgrada probat nade. Misliš da će isti taj lik ostavit sam hmg u zgradi. Dolazi skvad nečega, počisti te, retreat. Vraćaš se opet, dotad su digli hmg bunker i to je to. Pokušavaš što prije dopeljat stuarta ili greyhounda, ali vidi vraga, sad njemački hmg ima AP rounds i ode u kurac i to.

I to je to, dok se ja izjebem da uzmem taj fuel, on lagano skuplja za tenkove, dok ja dođem sa m10, on ima par panthera i onda kruži oko panthera, m10 se gubi , odbija od svega, top okreće bezveze, fali mu jedan hit d asjebe pantheru, on dobije odbijanac i to je to.

 

Frustrirajuće je koliko su nemoćni ameri, nemam snipera, nadeovi su loši, nema jeepa, mortar ima range valjda 2m, ...

 

nema tu selektivnog čitanja, činejnica je da im je hrpa toga oduzeto i dato commanderima koji koštaju 4 eura, i to je najbezbrazniji potez.

Sigurno si iskusniji i jači igrač i vjerojatno bi neke situacije riješio bolje od mene to stoji, ali kad krenu njihovi spamovi i zatavranja sektora, puno se potrošiš da ih uništitš, a onda je kasno kad panthee dođu.

 

Ako ne zatvoriš prvih 5min, gejm je u 90% gotov.

Ta partija koju si ti spomenuo se desi jednom u 20 partija, ako i tad da ameri uspiju okrenuti a i to je onda radi caliope ili pershinga...

po meni ovo je daleko od coha i to me najviše smeta, whineam jer nisam očekivao da će bit toliko drukčije i frustrirajuće igrati taj usaf mrtvi koji sam toiko volio igrat.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
animosity_frenzy kaže...

 

Kontriranje MG-a 101 - istražiš granate u HQ-u (s tim dobiješ dimne granate i frag granate), kad pristupaš MG-u koristiš minimalno 2 squada, jedan baca dim head on, drugi flanka. Početni commanderi za USF su sasvim ok.

 

Za otključavanje drugih commandera imaš ingame currency. Naravno, potrebno je grindati, ali nisu ti potrebni svi. Svaka frakcija ima 2, max. 3 commandera koji se smatraju metom. Baci pogled na koji vodič. Recimo: https://www.coh2.org/guides/categories

 

USF vjerojatno ima najjači early-mid game. Njihov najveći problem je nedostatak kvalitetne indirektne vatre i nedostatak artiljerije koja nije vezana za commandera. U 1v1 ovo nije toliki problem, ali u timskim igrama zna biti jebada. USF ima izrazito prilagodljivu pješadiju i to je njihova osnovna snaga. Sve do late game-a imaju odgovor na sve. Kako igra napreduje, opremiš ih sa BAR-ovima ili sa M1917, dok na Rear Echelon squadove staviš bazooke. Protiv axis armora imaš i više nego solidne Jacksone.

 

U CoH2 niko ne može kupiti veterancy, to je mogao WH u vCoH-u.

 

Igra je nevjerojatno komplicirana, odnosno ima 'steep learning curve' kao bi to cool djeca rekla i zato nikad neće biti osobito popularna. Naučio sam jako puno gledajući streamove. Mislim da ne pretjerujem ako kažem da treba jedno 200h da se pohvataju osnove.

 

BTW, neki konsenzus je da je WH trenutno najzakinutija frakcija, ali ne jako.

 Dunno, po meni su OKW i USF slicni po early game, mozda bi cak naginja na OKW posto ti je manji pritisak za bit bolji u early dijelu igre, za razliku od usfa.

Ali nemogu se složit da je igra nevjerovatno komplicirana. Pod tu kategoriju spada hoi3, hoi3 black ice nemoj ni probat ako ti je coh2 nevjerovatno kompliciran.

Igra nije popularna pošto je osakaćena različitim mjerama za monetizaciju, da thq nije propao danas bi igrali drugu igru. Sega je kupila Relic i em su je htjeli monetizirati i em su je morali rushat.

Igra je bila mess day one, ono nhf, ali ako nekom igraču treba da 200h shvati osnove coh2, pajdo on ima većih problema u životu.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 20:12 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2

da te odmah demantiram i kazem da je vcoh bio jako balansiran za razliku od coh2 (zapravo nemoze se niti usporediti) sto je kolega brutus rekao tko je kriv who knows...ali u vcohu je sve imalo svoje zašto....igra se bazirala na 4 nacije od koje je svaka imala 3 doktrine i to je bilo solidno za optimizirati (balansirati) koliko se moglo u jednom rts-u..gdje je amer koji znao sto radi mogao pobjedit njemca koji zna sto radi i obratno.....za igru iz 2006god to je bilo odlicno i odrzalo se generacijama poslje kao dobar rts a najbolji ikad sto je tiče wwii tematike definitivno........coh2 i vcoh su neusporedivi s tim ce se cak sloziti i svi oni koji su igrali vcoh i coh2 puno više od mene.....(i obje igre ikao nisu usporedive su vrlo jednostave za igrati nakon 50h pocetnik skuzi kako se sto radi i osnove sto je bolje od cega tu se moram sloziti)

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 21:28 (Ipe77).
13 godina
offline
Company of Heroes 2

Vcoh je najbolji i najigriviji rts ikad napravljen.

Kao moderna partija šaha smještena u ww2 svijet, dok coh 2 je pokušaj muženja love na toj slavi.

Igram ovih dana i čudim se kako je ova igra loša, nedovršena i sfušarena. Koliko nebalansiranih stvari koje se ističu što dulje igraš.

 

Meni je samo žao što COHO nije opstao jer je to meni bila vrhusnka igra, i platio bi za nju da nije bila free.

 

Jel se ikad išta pričalo da se napravi COH3 ali da to liči na nešto?

 

btw. okw je uberkommando? da, njihovi engiji mi jedu rifle u early  gameu, bez beda. Tako da tu nema usporedbe kad meni treba rifle dva skvda da ih spusham ako mi ne pobjegnu u kuću.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 22:04 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2

u vezi coh3 se nezna puno nedavno su se cule neke vijesti da ce odustati od community patcha za coh2 jer zele u razvoj novog coh3 al neznam puno više od toga....i dalje pod palicom SEGE mislim da to neće na dobro ali živi bili pa vidili 

lol123Ipe77HR
15 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Prije par dana sam kupio COH2 master collection na steam-u znaci igra je full patchirana. Ali ima problem odnosno bug u sovjetskim misijama nemogu pozvat bombardiranje i artiljeriju. Imam dovoljno resursa i kliknem ali kad trebam odabrat mjesto na mapi stalno je kružić sa crtom odnosno nemogu kliknut bez obzira na fog of war ili ne. Da li zna netko kako da riješim taj bug.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Da li je netko igrao coh Ardennes Assault jer kod mene je totalno neigrivo. Igram na easy i jedinice mi crkvaju nenormalno čak i u zelenom coveru. Obični njemački inžinjerci srokaju full upgrade padobrance u 1vs1 borbi. Izgleda da su sa zadnjim patchem sve zaje*ali.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
zeroname kaže...

Da li je netko igrao coh Ardennes Assault jer kod mene je totalno neigrivo. Igram na easy i jedinice mi crkvaju nenormalno čak i u zelenom coveru. Obični njemački inžinjerci srokaju full upgrade padobrance u 1vs1 borbi. Izgleda da su sa zadnjim patchem sve zaje*ali.

 tema je mrtva moga si to do sad i primjetiti a i da nije malo tko igra misije pogotovu tu na forumu gdje bi se vecinom pricalo o MP kada bi dosao neki update vezan uz sam balans igru u mp-u 

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Ipe77 kaže...
zeroname kaže...

Da li je netko igrao coh Ardennes Assault jer kod mene je totalno neigrivo. Igram na easy i jedinice mi crkvaju nenormalno čak i u zelenom coveru. Obični njemački inžinjerci srokaju full upgrade padobrance u 1vs1 borbi. Izgleda da su sa zadnjim patchem sve zaje*ali.

igra je mrtva moga si to do sad i primjetiti a i da nije malo tko igra misije pogotovu tu na forumu gdje bi se vecinom pricalo o MP kada bi dosao neki update vezan uz sam balans igru u mp-u 

 Malo sam te ispravio...doduše ima šačica ljudi, ali coh kakav znamo, kakav pamtim je mrtav odavno.

 

Žalosno da se COHO nije održao, on je bio ama baš vrh od igre, ali eto.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Company of Heroes 2

Dali je netko igrao coh mod europe in ruins puno bolji nego obicni coh?da bar naprave isti takav mod za coh 2 bilo bi super!

mod ima svoju stranicu : http://www.europeinruins.com

evo jedan gamplay da si pogledate o cemu pricam:

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 15:38 (zaclee).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

https://store.steampowered.com/sale/coh2_giveaway_weekend/

 

besplatan je na steamu, taman neman s kim igrat, ajde neko pp pa da pregazimo koji put saveznike!!!

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
zaclee kaže...

Dali je netko igrao coh mod europe in ruins puno bolji nego obicni coh?da bar naprave isti takav mod za coh 2 bilo bi super!

mod ima svoju stranicu : http://www.europeinruins.com

evo jedan gamplay da si pogledate o cemu pricam:

meni nije bolji...Vcoh je zakon igra bio i ostat ce u MP-u odlican uvijek bio...steta sto coh2 nije napravljen na potpuno istu foru uz naravno bolju grafiku (jer je puno novije godište) i uz dodavanje par tih boljih stvari sto je falilo Vcoh-u kao sto je preskakanje zidiććaa i te sitnice...veliki je problem sto danas nitko ne hebe 2% ono sto comunity priča tj. želi...sve je samo u lovi i sto brzoj zaradi sa sto manje truda....

lol123Ipe77HR
11 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

 

ima li neko zainteresiran za co-op ovu misiju  ?

 

moj steam je https://steamcommunity.com/id/zerix_hr

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
Ipe77 kaže...
zaclee kaže...

Dali je netko igrao coh mod europe in ruins puno bolji nego obicni coh?da bar naprave isti takav mod za coh 2 bilo bi super!

mod ima svoju stranicu : http://www.europeinruins.com

evo jedan gamplay da si pogledate o cemu pricam:

meni nije bolji...Vcoh je zakon igra bio i ostat ce u MP-u odlican uvijek bio...steta sto coh2 nije napravljen na potpuno istu foru uz naravno bolju grafiku (jer je puno novije godište) i uz dodavanje par tih boljih stvari sto je falilo Vcoh-u kao sto je preskakanje zidiććaa i te sitnice...veliki je problem sto danas nitko ne hebe 2% ono sto comunity priča tj. želi...sve je samo u lovi i sto brzoj zaradi sa sto manje truda....

 Sto su tebi najveci minusi u CoH2 balansu?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
infernoxcro kaže...
Ipe77 kaže...
zaclee kaže...

Dali je netko igrao coh mod europe in ruins puno bolji nego obicni coh?da bar naprave isti takav mod za coh 2 bilo bi super!

mod ima svoju stranicu : http://www.europeinruins.com

evo jedan gamplay da si pogledate o cemu pricam:

meni nije bolji...Vcoh je zakon igra bio i ostat ce u MP-u odlican uvijek bio...steta sto coh2 nije napravljen na potpuno istu foru uz naravno bolju grafiku (jer je puno novije godište) i uz dodavanje par tih boljih stvari sto je falilo Vcoh-u kao sto je preskakanje zidiććaa i te sitnice...veliki je problem sto danas nitko ne hebe 2% ono sto comunity priča tj. želi...sve je samo u lovi i sto brzoj zaradi sa sto manje truda....

 Sto su tebi najveci minusi u CoH2 balansu?

 pa recimo jedan minus ( jedan u nizu) je to sto su ubacili u startu igre po 5-6 komandera (lagano in-game transakcije kao i svaka novija igra itd.) za svaku naciju i tu praksu zadrzali do kraja i kako tako nesto balansirati kad usporediš sa vcohom (prakticki je neusporedivo) gdje je svaka od nacija imala po 3 doktrine i naravno da mozes puno lakse postić balans...nije ni tamo kao ni ovdje bilo sve uvijek idilicno ali po meni je bilo dosta boljih rjesenja za mnoge stvari...da THQ nije bankrotirao ja sam uvjeren da bi igra kud i kamo bolje izgledala da sega nije otkupila nažalost što je tu je svatko ima svoje...

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 19:33 (Ipe77).
15 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Hmm pa ne znam da su commanderi bas problem, mislim ne sjecam se koliko je kostalo u pocetku, ali CoH se stvarno uvijek mogo nabavit za sicu, mislim da sam ja nabavio na humble bundle i coh1 i coh2 sa dvije ekspanzije za 10 eura, i to je bilo prije 2014. godine, sto je stvarno smijesno, osjeco sam se bezobrazno kad sam kupio xD

Sjecam se da je njemacka pjesadija bila masu jaka u pocetku, a sad su u early gameu vjerovatno najlosiji? Kad im LMG nabavis bolji su na long range ali opet LMG ne moze pucat ako ne stoji. Ne zelin pametovat ali sam pratio temu pa ste dosta pisali o tome kako igra nije balansirana, ali mi se cini da to stvarno nije tako. Gledo sam malo i turnir povodom obljetnice izdavanja CoH2, gameovi su bili stvarno vrhunski, napeti do kraja.

Opet kazen, neman iskustva u igri previse, samo mi se cini da nije sve tako crno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Company of Heroes 2

buraz ugrabio kad je free pa uz njega počeo igrat.

Pošto su mi uzeli sve nacije sem wer i rus, odlučio sam malo njemce igrat.

Igra tako loše radi na mom sustavu, cijelo vrijeme iskorištenost svega je max 30%.

ne mogu dobit 75hz prikaz što je smiješno jer igra je max na 60hz.

 

Inače, nije to to, ne mogu se nikako navići da je ovo sad coh. Miljama iza coha i coho-a.

 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
infernoxcro kaže...

Hmm pa ne znam da su commanderi bas problem, mislim ne sjecam se koliko je kostalo u pocetku, ali CoH se stvarno uvijek mogo nabavit za sicu, mislim da sam ja nabavio na humble bundle i coh1 i coh2 sa dvije ekspanzije za 10 eura, i to je bilo prije 2014. godine, sto je stvarno smijesno, osjeco sam se bezobrazno kad sam kupio xD

Sjecam se da je njemacka pjesadija bila masu jaka u pocetku, a sad su u early gameu vjerovatno najlosiji? Kad im LMG nabavis bolji su na long range ali opet LMG ne moze pucat ako ne stoji. Ne zelin pametovat ali sam pratio temu pa ste dosta pisali o tome kako igra nije balansirana, ali mi se cini da to stvarno nije tako. Gledo sam malo i turnir povodom obljetnice izdavanja CoH2, gameovi su bili stvarno vrhunski, napeti do kraja.

Opet kazen, neman iskustva u igri previse, samo mi se cini da nije sve tako crno!

 (nisam pricao o cijeni same igre nego o tome kako su se dali u in game transakcije tako da su nekad prije postojali komanderi koji su bili OP a nisi ih moga imat bez da ih platis koji euro a sansa da ti padnu nakon meca je tada bila ono 1%) da i ovo sto je kolega rekao da ne pricamo kako je igra lose optimizirana i loše vrti (ono kako ide na neku stvar kada u lobbiju imas 20fpsa na dobroj pili bez ikakvog razloga pa ti i u igri padne ispod 40fps-a jer je ne optimizirano)....onda stvari poput retardiranog pathfindinga s kojim igra ima problem od izlaska pješadija se povlaci totalno nelogicnim putovima u puno situacija.... vozila ako ih neces svaku sekundu nadzirat znaju se tako nepotrebno izvrtiti pa ih zbog toga izgubiš pa onda jedno vrijeme ruski spam maxima ima tu stvari puno nepotrebno glupih s cim se slozio cijeli comunity a coh igram od 2006 godine (da napomenem nisam sad neki pro uvijek sam se igrao kad bi imao vremena ali oni pravi skill igraci s jedinice su se izgubili kada ih je duja teško razocarala znam ih više koji su vrh igraci a i dan danas ih vidim kako ponekad upali vcoh a nikada coh2).......da kada gledas turnire 1v1 to jos i liči na nesto jedino u 1v1 ima nekog smisla sve to skupa sto su napravili...ja isto zaigram coh2 redovito onako 'for fun' i to je to,,,,,,

 

EDIT: evo recimo kako je izgleda Close the pocket nekad...na brzinu odjeces teretorij i udri arty po ciloj duzini fronta lol 

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 20:28 (Ipe77).
13 godina
offline
Company of Heroes 2

Samo COHO. Kakva je to igretina bila, šteta što je bila samo playtest za užasno lopovske mikrotransakcije za coh2.

 

uništena franšiza, glupim potezima, novim ''broken'' engineom i hrpom nelogičnosti + jasno željom za lakom zaradom.

Napravili pokemone od ww2 sheme s tim glupostima.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice