Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.937
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Stjepanj kaže...
FiUM4N kaže...

Sa novim patchom i ekspanzijom Diablo III konačno mogu počet igrat kako treba na PCu

takoder same rijeci hvale nakon ovoga i ukidanja ah itd, do nedavno sam pljuvao d3 gdje sam god stigao no ovo je sad totalno druga igra mnogo, mnogo bolja!{#}lp

Ili zato jer je napisao da je pljuvao po gdje god je stigao te se to ne odnosi sam na AH nego i na ingame content...

12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Rhodin kaže...

Ne znam cemu ti TD-ovi, mozda zbog toga sto si se drznuo reci nesto protiv AH, ali ovo je definitivno diablo kakav je trebao biti prije 2 godine.

kao sto si rekao ovo je diablo kakav je treba biti onda kad je izasao{#}! za ostalo me zaboli imam pravo reci svoje misljenje! bitno da je igra postala daleko kvalitetnija i zabavnija za igranje a i vratio se onaj glavni osjecaj za iscekivanjem posebnih itema tj kad vidim zelenu ili "legendary boju" na tlu (neznam ni koja je to zapravo boja na svakom lcd-u mi drugacije zgleda{#})LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2014 14:28 (Stjepanj).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Stjepanj kaže...

... "legendary boju" na tlu (neznam ni koja je to zapravo boja na svakom lcd-u mi drugacije zgleda{#})LP

Zvjezdasta?

Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Diablo 3

zanima me sam jos jedna stvar dali se popravio drop u vanili sta..??
poceo sam prije par dana s hunterom i pala mi 2 legendarya pa me zanima jel to cista sreca ili..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
tomislavivic kaže...

zanima me sam jos jedna stvar dali se popravio drop u vanili sta..??
poceo sam prije par dana s hunterom i pala mi 2 legendarya pa me zanima jel to cista sreca ili..??

 

 

Loot 2.0 vrijedi za sve...Malo procitaj na official forumima o detaljima, popravilo se dosta toga ne samo drop rate :)

15 godina
offline
Diablo 3

Vecina stvari koje padnu imaju sad nekakvog smisla (kazem vecina jer ima nekoliko beskorisnih), enchantanje pomeze puno. Problem je sto ga u vanilli nema, pa je stoga dobro nabavit RoS - kosta od 25€ na vise pa ne bi trebalo biti prestrasno za vecinu ljubitelja ove igre.

Jako se isplati.

Sa nekim stvarima koje sam citao da planiraju uvesti/poboljsati ovo ce postajat samo bolja igra, a ne bi me cudilo da tokom 2015. dodje jos jedna ekspanzija, s obzirom na to koliko ljudi se vraca igri radi patcha 2.0 i ekspanzije. Svi frendovi su se nanovo zapalili za ovu igru, vracaju se njoj, a i neki koji nisu igrali nakon sto su vidjeli/isprobali RoS su nam se pridruzili... Diablo 3 naprosto nije bio ni do koljena onome sto je RoS sada... osim cinjenice da je inferno bio poprilican izazov. Jos nismo ne t6, ali iz jednostavnog razloga sto nam t1-3 lezi savrseno (ovisno ko sve igra i koliko brzo cistimo), te s obzirom da nema legendi koje padaju ovisno o torment tezini, a da navedene brzo cistimo, nema ni smisla igrat visi nivo. Trenutno si biramo opremu za upgrade na ciljani slot, ili near perfect rolove na iteme koje vec imamo. Jednom kad svi optimiziramo gear i tweekamo buildove misllim da cemo letit tormentom 4+.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

 

 

Mislim da je najbolji primjer koliko igra je poboljšana od kad je izašla ekspanzija je sam moj primjer, igrao sam wow mop, pretplatu ukinuo, igrao WoT casual, od 2.0 loot patcha partije nisam zaigrao, i igrao beta vikende ESO, ozbiljno razmišljao o kupovini no pretplata i more bugova me odbilo...Fora je, do kad će trajati taj zanos vidjet ću no d3 je napravljen napokon za casual igrače i 1 sat na dan zna biti dovoljno za zabavu plus još uvjek pokoji lazer beam dropa sa nebesa {#}

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

evo nabavio sam RoS i vratio se diablu nakon nekoliko mjeseci

levelao sam jucer wizza 60-70 i malo farmao bounties na normal jer mi se cini da je to trenutno najbolji nacin za gearanje s obzirom da još nemam nikakav gear 

zanima me dali imate kakav savjet kako se brze gearati u pocetku 

i kako sad ostale klase stoje, razmisljam da bi mozda monka digo na 70 jer što se wizza tice trebat ce mi 100 godina da dođem do nekog pristojnog archon geara..

 

IGN - LoL armenx3m --- BF3 armenx3m --- Diablo 3 armenx3m#2790 --- GW2 armen.3512
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Rhodin kaže...

Vecina stvari koje padnu imaju sad nekakvog smisla (kazem vecina jer ima nekoliko beskorisnih), enchantanje pomeze puno. Problem je sto ga u vanilli nema, pa je stoga dobro nabavit RoS - kosta od 25€ na vise pa ne bi trebalo biti prestrasno za vecinu ljubitelja ove igre.

Jako se isplati.

Sa nekim stvarima koje sam citao da planiraju uvesti/poboljsati ovo ce postajat samo bolja igra, a ne bi me cudilo da tokom 2015. dodje jos jedna ekspanzija, s obzirom na to koliko ljudi se vraca igri radi patcha 2.0 i ekspanzije. Svi frendovi su se nanovo zapalili za ovu igru, vracaju se njoj, a i neki koji nisu igrali nakon sto su vidjeli/isprobali RoS su nam se pridruzili... Diablo 3 naprosto nije bio ni do koljena onome sto je RoS sada... osim cinjenice da je inferno bio poprilican izazov. Jos nismo ne t6, ali iz jednostavnog razloga sto nam t1-3 lezi savrseno (ovisno ko sve igra i koliko brzo cistimo), te s obzirom da nema legendi koje padaju ovisno o torment tezini, a da navedene brzo cistimo, nema ni smisla igrat visi nivo. Trenutno si biramo opremu za upgrade na ciljani slot, ili near perfect rolove na iteme koje vec imamo. Jednom kad svi optimiziramo gear i tweekamo buildove misllim da cemo letit tormentom 4+.

bit će još koja ekspanzija ili će jednostavno napraviti diablo 4. koliko znam ove godine blizzard izdaje novu ekspanziju za wow, zatim se nešto priča o titan, pa mora doći još jedan starcraft i tek onda vjerojatno ide nešto novoga za diablo. najvjerojatnije će diablo doći na red negdje krajem 2015-ste ili negdje 2016-ste. no sigurno bude ekspanzija ili potpuno nova igra

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Tek sam počeo ROS, našao na dobrom sniženju na Kinguinu. Pa ako može netko od znalaca pomoći što dalje. Prešao kampanju u rekordnom roku . Igram lvl Tourment 1 avanture i riftove kad netko otvori.
Ako netko ponekad ima vremena i mjesta za party može me dodati #Uriel2184

http://eu.battle.net/d3/en/profile/U.../hero/28182016


Inače, oduševljen sa nastavkom, prema ROS, Diablo 3 izgleda kao beta.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

evo da se i ja malo javim..

neće me sreća u zadnje vrijeme, padaju samo brim legendary

padaju blackthorne, compas rose i neupotrebljivi amuleti,

iz horadric mi padaju 1H crosbow i hide a igram wizz-a

od početka RoS-a samo jedan CForce i Firebird čizme od seta (ako ne računamo BT)

 

neko je spomenul prije perfect roll.. meni se desil jedan skoro perfect na rukavicama

http://us.battle.net/d3/en/profile/keke013-2101/hero/28993904

P.S. krivo pokazuje na profilu rukavice su 503,5%,50%,10%

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

kaj velite na moju "bitch" tek sam na 2 actu 25 level:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stjepanj-2668/hero/28342171

dobio sam vec 6-7 legendari itema, stvarno drasticna promjena u gameplayu!{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 3
Stjepanj kaže...

kaj velite na moju "bitch" tek sam na 2 actu 25 level:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stjepanj-2668/hero/28342171

dobio sam vec 6-7 legendari itema, stvarno drasticna promjena u gameplayu!{#}lp

čovijek se naježi kad vidi 302 DPS {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
keke13 kaže...
Stjepanj kaže...

kaj velite na moju "bitch" tek sam na 2 actu 25 level:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stjepanj-2668/hero/28342171

dobio sam vec 6-7 legendari itema, stvarno drasticna promjena u gameplayu!{#}lp

čovijek se naježi kad vidi 302 DPS {#}

Ispravak kolega 302.52 DPS da ne smanjujemo ipak {#}

Đuro#2155
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Franjo15 kaže...
keke13 kaže...

čovijek se naježi kad vidi 302 DPS {#}

Ispravak kolega 302.52 DPS da ne smanjujemo ipak {#}

samo se vi zahebavajte , nemate pojma s kim cete imati poslje posla kad joj (.)(.) narastu!{#}

inace koji level vam je najljepsi? meni nekako ovaj oasis s ovim plavicastim efektom najugodniji i prepun monstera za popapati, itd!lp

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
15 godina
offline
Diablo 3

Što lik čisti T6 rift, solo, sa WD-om (čak i bez followera):

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Frend igra 2 dana barba i padne mu thunderfury, drugi frend igra crusadera i padne mu shard of hate koji NE ZELI koristit, solo je u game-u bio i nemre ga nikom dat, ja cu poludit :D

 

Ja sam iskreno previse salabajzao izmedju likova (4 na 70 i WD na 62), pa nema prava plakat sto na barbu koristim random axe i odyn son u nadi da ce mi dropat thunder i/ili shard (i spremnim andarom, beltom i jos 1-2 itema sa +lightning), ali tako bih ih volio dobit :D

Odyn son u teoriji nije los, ali premalo mi proca chain da bih se okrenuo u potpunosti +lightning (iako koristim lightning whirlwind build). Ipak digo sam si paper dmg na 910k (solo buffan), sa 1 ringom i amuletom bez +attack speed (imaju vit umjesto toga uz standardne str, chd i chc) sto jos moram zamijenit, te polako mijenjat stvari za lege/set.

 

Iskreno prezadovoljan sam trenutno diablom, teska srca cu 25. prec na dark souls, ali kad se malo tamo nauzivam vracam se ponovo d3 :D

 

Iskreno kad sam citao najave patcha 2.0 i RoS nisam ovoliku promjenu ocekivao u igrivosti naspram vanille. Imao sam nade, naravno, kao i svi, ali ne ovolika ocekivanja, tako da sam ugodno iznenadjen. Svima koji mozete, igrate vanillu, te ne znate isplati li se prec na RoS mogu porucit da se isplati. Adventure mode je sasvim novi dozivljaj, kako po pitanju igrivosti, tako i po pitanju nabavke itema (kadala, horadric stash i torment only dropovi)

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ma sve to RNG.

 

Na wizzu mi palo isti dan kad sam došao do lvl 70 pristojni 1H wand koji još uvijek koristim, nakon toga ništa pametno tog tipa. Tal rasha set dio nisam dobio ni jedan.

 

Digao crusadera na lvl 70, par dana igrao njega padne mi Thunderfury, idući dan mi padne Thunderfury i na Wizzu (doduše jedva preko 2000 DMG) kojega sada koristim na WD.

 

Za WD-a mi palo 2 leg Mojo-a, ništa specijalno, ali iskoristivo.

 

EDIT:

Evo, potrošio 100 shardova kod Kadale, dala je Mask of Jeram {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 14:31 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Sve je to loto :)

TF mi je pao kad smo prvi put išli spamat debelog "maw-a"

::: peace 0n earth :::
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Meni je igrivost i zaraznost RoS-a barem duplo veća od vanille i to mi se sviđa {#}

Na žalost nemam puno slobodnog vremena pa pikam pomalo, kad i koliko stignem (još mi ni jedan lik nije 70-tka).

 

(Imam čak i jednu HardCore barbarku lvl 16 s kojom igram vrlo oprezno - pošto hc likovi ne smiju poginuti, na težini 'hard' :P )

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Dado_ZG78 kaže...
...
(Imam čak i jednu HardCore barbarku lvl 16 s kojom igram vrlo oprezno - pošto hc likovi ne smiju poginuti, na težini 'hard' :P )

Pa smiju poginuti.

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Chaky kaže...
Dado_ZG78 kaže...
...

Pa smiju poginuti.

Jednom smiju {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Što lik čisti T6 rift, solo, sa WD-om (čak i bez followera):

Ček jesi ti kralju vidio njegov WH? Ono je nemoguć roll, nevjerovatno je ono...

10 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3

dobar character i gear, nema što. no po vašem mišljenju, dali je wizard ili witch doctor zabavniji za igranje? wizarda igram i mala razara, sa buffovima mi je dps preko 1 mil, fokusiram se na arcane sa disintegrate kao primarnim skillom, u stanju sam spaliti po 10-20 mil hp-a na neprijateljima svake sekunde a kad prebacim u archon udaram po 30-45 milja. sad razmišljam jel da dignem witch doctora i malo krenem dizati mrtvace hehe

 

big, bad voodoo 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 16:34 (Skull1989cro).
16 godina
offline
Diablo 3

Zasto ne, rokaj WD-a malo.

Ako ti ne pase vratis se na Wiza.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Hmm, lik ima Witching hour (novi) na oba lvl 70 lika, do sad nisam ni bio siguran je'l još uvijek postoji...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sapphire-2437/hero/115315

 

A i onaj Ouroboros na DH, dropao mu sa 10CC i 100CHD...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

lvl 68 barbar igram na master (3mil toughness, 130k~ damage)

 

sabijam bez beda (relativno) i onda dodjem do malthaela i lik me rokne ko budalu 2 puta - morao smanjiti tezinu na expert (a i onda smo se rokali kojih 10min)

bas su zapaprili bossove sa expanzijom

 

no ima li neki nacin kako ubiti treasure gobline sa barbarom? ja vec jedno 30lvl nisam nijednog roknuo posto ih ne mogu stunnat a nemam damage da ih ubijem

i idiotski mi je da ne mozes on the fly mjenjati build - vec moras cekati da nema niti jednog kripa u blizini i onda rucno mjenjati svaki skill i item..

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 12:30 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Fanu kaže...

lvl 68 barbar igram na master (3mil toughness, 130k~ damage)

 

sabijam bez beda (relativno) i onda dodjem do malthaela i lik me rokne ko budalu 2 puta - morao smanjiti tezinu na expert (a i onda smo se rokali kojih 10min)

bas su zapaprili bossove sa expanzijom

 

no ima li neki nacin kako ubiti treasure gobline sa barbarom? ja vec jedno 30lvl nisam nijednog roknuo posto ih ne mogu stunnat a nemam damage da ih ubijem

i idiotski mi je da ne mozes on the fly mjenjati build - vec moras cekati da nema niti jednog kripa u blizini i onda rucno mjenjati svaki skill i item..

Iteme moš u fightu, a bilo bi idiotski da moš mjenjat skillove usred fighta.

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Odigrao vanila verziju do kraja i igra mi je ostala onako... u prašini, neda mi se. Sa RoS se isplati malo vremena u nju ulupati kažete? Ajde budem vidio što se nudi na kinguinu iako u zadnje vrijeme nemam baš vremena...

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Zeromaxy21 kaže...
Fanu kaže...

lvl 68 barbar igram na master (3mil toughness, 130k~ damage)

 

sabijam bez beda (relativno) i onda dodjem do malthaela i lik me rokne ko budalu 2 puta - morao smanjiti tezinu na expert (a i onda smo se rokali kojih 10min)

bas su zapaprili bossove sa expanzijom

 

no ima li neki nacin kako ubiti treasure gobline sa barbarom? ja vec jedno 30lvl nisam nijednog roknuo posto ih ne mogu stunnat a nemam damage da ih ubijem

i idiotski mi je da ne mozes on the fly mjenjati build - vec moras cekati da nema niti jednog kripa u blizini i onda rucno mjenjati svaki skill i item..

Iteme moš u fightu, a bilo bi idiotski da moš mjenjat skillove usred fighta.

 

dok ja promjenim pola geara u fightu... mislio sam na funkcionalnost tipa D2 - gdje si imao secondary gear na kojeg si se mogao switchati po volji a sto se tice skillova to bi isto bilo dobro mjenjati on the fly posto je barbar relativno ogranicen i sto sljaka na obicnim mobovima ne sljaka na elitovima..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice