Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.133.400
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Jesu oni malo pritegli pipu na legende ili sam ja u fazi kada me bas ne ide? Vec 2-3 dana osjetno manje dropa s obzirom koliko puno igram na ovo hladno vrijeme koje me sili na ostanak kod kuce. Kadala mi je znala dati 2-3 legenda na 500 shardova a jucer i danas sam potrosio vec 2000 bez ijednog!

15 godina
offline
Diablo 3

RNGeesus?

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Jesu oni malo pritegli pipu na legende ili sam ja u fazi kada me bas ne ide? Vec 2-3 dana osjetno manje dropa s obzirom koliko puno igram na ovo hladno vrijeme koje me sili na ostanak kod kuce. Kadala mi je znala dati 2-3 legenda na 500 shardova a jucer i danas sam potrosio vec 2000 bez ijednog!

Meni do sada jos nije dala ni jednu legendu, stovise baca mi plave ko' luda i to najvise za crusadera (a igram s barabom trenutno!).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Jesu oni malo pritegli pipu na legende ili sam ja u fazi kada me bas ne ide? Vec 2-3 dana osjetno manje dropa s obzirom koliko puno igram na ovo hladno vrijeme koje me sili na ostanak kod kuce. Kadala mi je znala dati 2-3 legenda na 500 shardova a jucer i danas sam potrosio vec 2000 bez ijednog!

Nešto se dogodilo sigurno jer ne padaju ko inače :(

12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Kod mene nema smanjenja padanju legendi, bilo od mobova, rifta ili Kadale. Sve se vrti tu negdje. To je sve, kao što je kolega gore napisao, RNG.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2014 8:25 (formula1live).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Fire barbarian sa Lut Socksima rula.

WW je so last year :)

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

posto ne pratim bas te updejtove i slicno jel mi mozete rec jel se i u vanili moze do 70lvla ili samo u ros..??
vidim da mi sad racuna samo paragon nema vise onih obicnih..??
i jel ima kakvih setova za vanilu je do sad padali su mi legedary i sve ostalo al niti jedna zelena..:(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
tomislavivic kaže...

posto ne pratim bas te updejtove i slicno jel mi mozete rec jel se i u vanili moze do 70lvla ili samo u ros..??
vidim da mi sad racuna samo paragon nema vise onih obicnih..??
i jel ima kakvih setova za vanilu je do sad padali su mi legedary i sve ostalo al niti jedna zelena..:(

70 LVL samo u ROS.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
tomislavivic kaže...

posto ne pratim bas te updejtove i slicno jel mi mozete rec jel se i u vanili moze do 70lvla ili samo u ros..??
vidim da mi sad racuna samo paragon nema vise onih obicnih..??
i jel ima kakvih setova za vanilu je do sad padali su mi legedary i sve ostalo al niti jedna zelena..:(

Ima setova i u vanilli, no limitirani su sa lvl-om

15 godina
offline
Re: Diablo 3
tomislavivic kaže...

posto ne pratim bas te updejtove i slicno jel mi mozete rec jel se i u vanili moze do 70lvla ili samo u ros..??
vidim da mi sad racuna samo paragon nema vise onih obicnih..??
i jel ima kakvih setova za vanilu je do sad padali su mi legedary i sve ostalo al niti jedna zelena..:(

Lvl 60 je plafon za D3 vanillu, 61-70 lvl je rezerviran samo za RoS, nemaš novih skillova koji dolze od 61 lvl pa na dalje.

D3 vanilla također nema adventure mode, nego si ograničen na farmanje keywardena za ključeve, infernal mašine i ubere u Realmima.

Setovi (zeleni) gear i legendary padaju ali su ograničeni do 60 lvl kao i sav ostali gear.

Zanimljivost loot 2 je da je dodan elemental skill bonus dmg na gearu pa možeš praviti razne kombinacije buildova ovisno o gearu i željama.

Kraftanje je izmjenjeno u smislu da su dodani neki novi materijali, izmjenjeni stari, i u D3 vanilli nemaš transmogrification i ne možeš praviti reroll statsa na gearu.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...
tomislavivic kaže...

posto ne pratim bas te updejtove i slicno jel mi mozete rec jel se i u vanili moze do 70lvla ili samo u ros..??
vidim da mi sad racuna samo paragon nema vise onih obicnih..??
i jel ima kakvih setova za vanilu je do sad padali su mi legedary i sve ostalo al niti jedna zelena..:(

Lvl 60 je plafon za D3 vanillu, 61-70 lvl je rezerviran samo za RoS, nemaš novih skillova koji dolze od 61 lvl pa na dalje.

D3 vanilla također nema adventure mode, nego si ograničen na farmanje keywardena za ključeve, infernal mašine i ubere u Realmima.

Setovi (zeleni) gear i legendary padaju ali su ograničeni do 60 lvl kao i sav ostali gear.

Zanimljivost loot 2 je da je dodan elemental skill bonus dmg na gearu pa možeš praviti razne kombinacije buildova ovisno o gearu i željama.

Kraftanje je izmjenjeno u smislu da su dodani neki novi materijali, izmjenjeni stari, i u D3 vanilli nemaš transmogrification i ne možeš praviti reroll statsa na gearu.

mozes mi ovo boldano pojasnit malo..:D
inace hvala svima na odg..
kako nadjem te keywardene(do sad nemam niti jedan kljuc tako da mislim da nisam ni nasao niti jednog)..:(

15 godina
offline
Re: Diablo 3
tomislavivic kaže...
boxer kaže...
tomislavivic kaže...

posto ne pratim bas te updejtove i slicno jel mi mozete rec jel se i u vanili moze do 70lvla ili samo u ros..??
vidim da mi sad racuna samo paragon nema vise onih obicnih..??
i jel ima kakvih setova za vanilu je do sad padali su mi legedary i sve ostalo al niti jedna zelena..:(

Lvl 60 je plafon za D3 vanillu, 61-70 lvl je rezerviran samo za RoS, nemaš novih skillova koji dolze od 61 lvl pa na dalje.

D3 vanilla također nema adventure mode, nego si ograničen na farmanje keywardena za ključeve, infernal mašine i ubere u Realmima.

Setovi (zeleni) gear i legendary padaju ali su ograničeni do 60 lvl kao i sav ostali gear.

Zanimljivost loot 2 je da je dodan elemental skill bonus dmg na gearu pa možeš praviti razne kombinacije buildova ovisno o gearu i željama.

Kraftanje je izmjenjeno u smislu da su dodani neki novi materijali, izmjenjeni stari, i u D3 vanilli nemaš transmogrification i ne možeš praviti reroll statsa na gearu.

mozes mi ovo boldano pojasnit malo..:D
inace hvala svima na odg..
kako nadjem te keywardene(do sad nemam niti jedan kljuc tako da mislim da nisam ni nasao niti jednog)..:(

Za situaciju do lvl 60, Keywardeni:

  • Act1: Fields of Misery
  • Act2: Dhalgur Oasis
  • Act3: Stonefort (dalje prema dijelu gdje dižeš katapulteŽ)
  • Act4: Spire Level 1, taj warden ti treba dati recept za Infernal Machine ako još nemaš

 

Dodatno, ključevi padaju tek od Torment 1 težine (i dijelovi za prsten od Uebera), isto tako specific set dijelovi isto padaju tek od Torment 1 nadalje (iako za lvl 60, za farmati T2-T4 se relativno lako skupi oprema). Specifični setovi su ti Immortal King za barbara, Zunimassa za WD-a, Natalya za DH, Tal Rasha za WD i Inna set za monka. Novi dijelovi pali nakon Patch 2.0 nisu kompatibilni sa "starim" set dijelovima, tj. bonusi se ne zbrajaju.

 

Nakon lvl 70 svaka klasa dobije još jedan class specific set.

 

Sretno s farmanjem.

 

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

imam authenticator na svom racunu,a posto mi je mobitel zabloka i mora san ga vratit na tvornicke postavke a ja budala zaboravio zapisat serial sad nemogu uc u acc. Zanima me je li mogu stavit rodni list umisto osobne jos je neman (iman 16 god al nisan jos preda zahtjev za osobnu). Jel bi uspilo to sa rodnim listom negdi sam po njihovim forumima citao da bi moglo.. jel imao ko iskustva. Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3
Jel netko možda zainteresiran za farmanje Malthaela i onog vražjeg leg. mata na T1-T2 ( to radim solo bez beda ako netko može i veće tormenete još bolje)
Svejedno kada , danas, sutra, prekosutra , za 5 dana.... samo da nas je više u grupi

Hrwoje#2333
Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
buterino kaže...

imam authenticator na svom racunu,a posto mi je mobitel zabloka i mora san ga vratit na tvornicke postavke a ja budala zaboravio zapisat serial sad nemogu uc u acc. Zanima me je li mogu stavit rodni list umisto osobne jos je neman (iman 16 god al nisan jos preda zahtjev za osobnu). Jel bi uspilo to sa rodnim listom negdi sam po njihovim forumima citao da bi moglo.. jel imao ko iskustva. Hvala unaprijed

Možeš, njima je bitno da se sve poklapa sa podacima kad si se registrirao ;)

15 godina
offline
Diablo 3

Ti znas da te po novome ne mora ni policija zaustavit da bi ti se naplatila kazna za neimanje osobne? Naprosto kad dodjes vadit osobnu te doceka kazna. Ljudi zakaj se zezate sa dokumentima? Kaj je tak problem na vrijeme vadit/produljit dokumente? Imas zakonsku obavezu izvadit osobnu iskaznicu i produljivat ju, tj. drzat ju vazecom.

 

Mali offtopic, ali c'mon.

 

Sto se tice D3 - thunderfury konacno + odyn son, i adara's helm sa + lightning i belt (legendarni koji puca lightning kad me lupe ili blockam ili dodgam) i braceri, sad mi treba amulet sa + lightning itd. Pao mi min resistance (buffani) na 910 i buffani dps na 960k, ali pilim kroz SVE mobove u t1 sa 4 igraca dok sam solo. Na zalost sad ima packova koji me mogu ubit, pogotovo kad je wrath of berserker na CD, ako su desecrator pogotovo (radi 7% bonus dmg od adare), moram pocet slagat sad set geare za elite i slicno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

DarkRevenger-u uđeš malo u rift, i pokupiš mu sve legende (dvije pale prije toga, dvije od rift wardena, forgotten soul i recept). Dobar rift!

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Rhodin kaže...

Ti znas da te po novome ne mora ni policija zaustavit da bi ti se naplatila kazna za neimanje osobne? Naprosto kad dodjes vadit osobnu te doceka kazna. Ljudi zakaj se zezate sa dokumentima? Kaj je tak problem na vrijeme vadit/produljit dokumente? Imas zakonsku obavezu izvadit osobnu iskaznicu i produljivat ju, tj. drzat ju vazecom.

 

Mali offtopic, ali c'mon.

 

Sto se tice D3 - thunderfury konacno + odyn son, i adara's helm sa + lightning i belt (legendarni koji puca lightning kad me lupe ili blockam ili dodgam) i braceri, sad mi treba amulet sa + lightning itd. Pao mi min resistance (buffani) na 910 i buffani dps na 960k, ali pilim kroz SVE mobove u t1 sa 4 igraca dok sam solo. Na zalost sad ima packova koji me mogu ubit, pogotovo kad je wrath of berserker na CD, ako su desecrator pogotovo (radi 7% bonus dmg od adare), moram pocet slagat sad set geare za elite i slicno.

Ovo s osobnom i cekanjem tamo neke kazne kod izdavanja nove je obicna laz. Sva'ko s osobnom kojoj je prosao rok moze slobodno otici izvaditi drugu i nista mu nece biti. Jedino gdje riskira je da ga zaustavi policija, a tu nema oprosta, ako nema vazece osobne isprave, a po zakonu ju je duzan posjedovati.

14 godina
offline
Diablo 3

Jel se može igrati nova klasa na vannila d3? Malo me počela zanimati ekspanzija pošto vidim da dosta ljudi kaže da je sada igra zabavnije za soliranje pa si premišljam no muči me cjena. Ima li negdje nešto jeftinije od 25 eura kao što vidim nekakav prosjek cjene?

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

U vanilli nemozes igrati sa crusaderom, sto se tice kupnje, najjeftinije ti je na Kinguin.net ima od 22€ do 26€ :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Diablo 3

Baš je gušt peglat sa Hardcore likom - barbarka mi fino napreduje na težini hard u kampanji {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

http://www.pohrani.com/f/j/Y8/14HP9zjp/screenshot000.jpg

jel mi može netko objasnit, kako koristim ove stvari za craftanje? kako to šljaka, ne kužim piše da je za artistana i padaju različiti djelovi a ne znam kako to koristit, piše da je za legendarye.

i 5-3570K
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

http://www.pohrani.com/f/j/Y8/14HP9zjp/screenshot000.jpg

jel mi može netko objasnit, kako koristim ove stvari za craftanje? kako to šljaka, ne kužim piše da je za artistana i padaju različiti djelovi a ne znam kako to koristit, piše da je za legendarye.

 

Nađeš recept, i kraftaš. Bez recepta ti samo stoji kao i svaki drugi materijal. (nađeš recept je naravno igraš i kad padne, padne.)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

http://www.pohrani.com/f/j/Y8/14HP9zjp/screenshot000.jpg

jel mi može netko objasnit, kako koristim ove stvari za craftanje? kako to šljaka, ne kužim piše da je za artistana i padaju različiti djelovi a ne znam kako to koristit, piše da je za legendarye.

Ako te dodatno zanima gdje ih možeš naci, Madtom je prije objavio, evo link http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/83094-guide-legendary-crafting-materials-drop-locations

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Rodić kaže...
GoodAngel kaže...

http://www.pohrani.com/f/j/Y8/14HP9zjp/screenshot000.jpg

jel mi može netko objasnit, kako koristim ove stvari za craftanje? kako to šljaka, ne kužim piše da je za artistana i padaju različiti djelovi a ne znam kako to koristit, piše da je za legendarye.

Ako te dodatno zanima gdje ih možeš naci, Madtom je prije objavio, evo link http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/83094-guide-legendary-crafting-materials-drop-locations

Evo i u "XLS" obliku ako nekoga zanima:

https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0AsQ_0aEIbgFbdDNYcHdkZXpoWk14eWdrcDQ2aDJzT2c&type=view&gid=0&f=true&colid0=3&filterstr0=Quaking%20Vial&sortcolid=3&sortasc=true&rowsperpage=250

10 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3

dali je itko radio power stabilnog arcane disintegrate wizarda? {#} 

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...
Jel netko možda zainteresiran za farmanje Malthaela i onog vražjeg leg. mata na T1-T2 ( to radim solo bez beda ako netko može i veće tormenete još bolje)
Svejedno kada , danas, sutra, prekosutra , za 5 dana.... samo da nas je više u grupi

Hrwoje#2333

Matematicki -> Ne isplati ti se farmati na više od T1 jer se po svakom ticku dize sansa za par posto, tako da krece od T1=25% do T6=50%. Deres ga na T1 u par sekundi, repeat dok ne padne i amen :) Ista stvar vrijedi i za keywardene/ubere (okej, ubere ces naravno na najvecem T ubijati zbog najvece moguce sanse, jer nije da ih bas mozes reset pa ponovo, ipak treba kljuceve imati).

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -III- Battle.net Profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gaap-2615
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 8:52 (mrsmith).
15 godina
offline
Diablo 3

Pomoću kojih trikova uopće dogurati do T5-T6 na vanilli?

 

Kako dovoljno ojačati karaktera da može podnijeti tu težinu jer jednostavno nepadaju kvalitetni dropovi. Imam osjećaj da sam zakucao u plafon sa svojim likovima i ni makac dalje.

Eventualno sa najjačim gemovima da mu dignem par %-taka u dmg i thougnessu ali ništa spektakularno. Pravim razne elemental + i skll + dmg kombinacije, čitam i upijam informacije o igri ali ne ide dalje od  T1 - T2 i ni makac dalje...

 

Ima li ovdje uopće netko na vanilli a da je dogurao do T5-T6?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Pomoću kojih trikova uopće dogurati do T5-T6 na vanilli?

 

Kako dovoljno ojačati karaktera da može podnijeti tu težinu jer jednostavno nepadaju kvalitetni dropovi. Imam osjećaj da sam zakucao u plafon sa svojim likovima i ni makac dalje.

Eventualno sa najjačim gemovima da mu dignem par %-taka u dmg i thougnessu ali ništa spektakularno. Pravim razne elemental + i skll + dmg kombinacije, čitam i upijam informacije o igri ali ne ide dalje od  T1 - T2 i ni makac dalje...

 

Ima li ovdje uopće netko na vanilli a da je dogurao do T5-T6?

Ne bih ti znao odgovoriti, jer sam odmah kupio ekspanziju, ali bi ti preporucio da uzmes RoS, iskreno. Daleko je bolja igra nego je vanilla D3 ikad bio :) ..nije puno novca, a daleko je zabavnije.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -III- Battle.net Profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gaap-2615
12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mrsmith kaže...
Matematicki -> Ne isplati ti se farmati na više od T1 jer se po svakom ticku dize sansa za par posto, tako da krece od T1=25% do T6=50%. Deres ga na T1 u par sekundi, repeat dok ne padne i amen :) Ista stvar vrijedi i za keywardene/ubere (okej, ubere ces naravno na najvecem T ubijati zbog najvece moguce sanse, jer nije da ih bas mozes reset pa ponovo, ipak treba kljuceve imati).

 E stvarno me zanima kako ti ubiješ Mathaela u 2 sekunde na T1 težini

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 10:22 (formula1live).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice