Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.137.306
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže..

mislim na crusaderov perk Holy Cause jer kaze whenever you deal holy damage, znaci po mojoj nekoj logici racuna se svaki damage output koji je holy, ne samo skill. a za stvari koje povecavaju elemental damage to znam da je samo skill, a ne weapon damage. na kraju krajeva pise: ''xy skills deal x-y% more damage''.

Jedino je bitno da skill ima holy damage, na oružju može biti bilo šta. Moguće da i mirinae gem isto proca to. Barem je meni tako logično jer je par puta rečeno da vrsta elemental damagea na oružju ne igra baš nikakvu ulogu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Onaj osjećaj kada prođeš GR35 pun Mallet Lordova i anđela i onda ti na 60% šanse triput faila upgread gema {#}

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Pfff, meni fejlao 2 dva puta na 90% pa se ne hvalim :p.

 

Mene danas Perdition guardian naživcirao. Tri puta zaredom me oneshota i jedva ga ubijem sa 4 sec do kraja. Je*o onog koji stavi takvog bossa i onog koji je maknuo dodge DHu

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Mene danas Perdition guardian naživcirao. Tri puta zaredom me oneshota i jedva ga ubijem sa 4 sec do kraja. Je*o onog koji stavi takvog bossa i onog koji je maknuo dodge DHu

 

haha mene nekdan izownao ko budalu, tipa ono 15 puta me ubio {#} i jučer ga ubim na gr37 bez da sam ijednom poginuo {#}

sakrio se iza nekog zidića relativno blizu, tako da se nije portao na mene, a ona sranjca koja baca me isto nisu mogla zakačiti {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
online
Re: Diablo 3
nine kaže...

sakrio se iza nekog zidića relativno blizu, tako da se nije portao na mene, a ona sranjca koja baca me isto nisu mogla zakačiti {#}

Nažalost srž igranja DH koji je trenutno kao najjači... Postavi sentry-e i po mogućnosti se sakrije negdje.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

 

haha mene nekdan izownao ko budalu, tipa ono 15 puta me ubio {#} i jučer ga ubim na gr37 bez da sam ijednom poginuo {#}

sakrio se iza nekog zidića relativno blizu, tako da se nije portao na mene, a ona sranjca koja baca me isto nisu mogla zakačiti {#}

Sakrio sam se i ja danas iza zida i bio uvjeren da sam na sigurnom jer je on bio u drugoj sobi kad ono... revive at checkpoint. 

 

Mrzim takve jeftine stvari gdje nemaš nikakve šanse da se obraniš od bossa. I još sam bio na onoj prokletoj ACT V mapi koja je duga 15 kilometara.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

I još sam bio na onoj prokletoj ACT V mapi koja je duga 15 kilometara.

 

dobro perdi ti se bar porta na ulaz kad pogineš.. i opet te 1-hita {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
Hexfire kaže...

I još sam bio na onoj prokletoj ACT V mapi koja je duga 15 kilometara.

 

dobro perdi ti se bar porta na ulaz kad pogineš.. i opet te 1-hita {#}

Ma vraga, nije se uopće portao. Valjda mu je bilo lijepo u toj sobici. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Nažalost srž igranja DH koji je trenutno kao najjači... Postavi sentry-e i po mogućnosti se sakrije negdje.

Srz igranja s Maximusom i COTA je zbuksat se dok demon, lanac i ekipa odrade i na T6 koljazu..eventualno se prosetati par puta da lanac slozis kako spada. :)

 

Maximus rula, ali bi ga iskreno zamjenio jer nisam jos nikada tako dugo koristio neki sword.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo moje wizardice, hrabra i dična u borbi. Rollao sam gdje god sam mogao Blizzard damage ali vidim da većina rolla Black hole damage sa CDRom. Morao bih mijenjati dosta stvari da krenem tim putem.

 

Poprilično sam zadovoljan gearom osim šuzama, ali bolje išta nego ništa {#} i na rukavicama bih radije Vit umjesto att speed.

 

Komentari?

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 6:51 (markinjoo).
 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Mislim da je bilo jednostavnije link na profil ostavit :)

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -II- Bnet: Gaap#2615
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

moj prvi rorg, kakav da je ..moj je

 

Razmišljam se malo poigrati sa ova dva itema uz neki falanx build, što mislite:

 
 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
markinjoo kaže...

Evo moje wizardice, hrabra i dična u borbi. Rollao sam gdje god sam mogao Blizzard damage ali vidim da većina rolla Black hole damage sa CDRom. Morao bih mijenjati dosta stvari da krenem tim putem.

 

Poprilično sam zadovoljan gearom osim šuzama, ali bolje išta nego ništa {#} i na rukavicama bih radije Vit umjesto att speed.

 

Komentari?

Nisam igrao s Wizom, ali sta se nema nista bolje rolati od Armora?

mrsmith kaže...

Mislim da je bilo jednostavnije link na profil ostavit :)

Bolje ovako, jer negdje firewall ne dopusta pristup na battle.net {#}

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 8:41 (Chaky).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Rollam armor jer all res mi je ionako oko 1500, a ne volim biti glass cannon. Ali slažem se, ima još mjesta za napredak. 

 

Iako mi je wizzica prva ljubav lagano mi je već dosadila. Firebird je moćan set ali dosadan za igrati, baciš blizz, black hole i hydru i to je to, samo čekaš i refrešaš blizz. Sada mi služi samo za skupljanje blood shardova da opremim DH sa M6. Znam, isti je stil igre kao i Firebird ali barem se nešto uzbudljivo događa na ekranu, eksplozije i sl. {#} 

 

Za sada imam 3 komada M6, još dva pa da vidimo na kaj to liči.

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
mrsmith kaže...

Mislim da je bilo jednostavnije link na profil ostavit :)

istina, ali nisam nikada uploadao profil

13 godina
online
Re: Diablo 3
markinjoo kaže...

istina, ali nisam nikada uploadao profil

 

Profil postoji sam od sebe.. samo trebaš znati vlastiti battletag (za googlanje), ili jednostavno se ulogiraš u battle.net..

 

ako ti je dosadio firebird, možda nebi trebao raditi dh-a jer je stil igre jako sličan.. sa dh je po meni samo malo zanimljivije i lakše.

ako tražiš zanimljivu "aktivnu" igru napravi si sunwoko monka ili crusadera.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kad završi sezona nastavit ću sa crusom, da isprobam condemn build sa onim novim shieldom. Inače više preferiram ranged klase, čak sam i sa crusom igrao ranged (Gyr + J. shield) {#}

 

Nemam vremena sakupljati opremu za više likova. Igram max 2 sata dnevno. Kad tad će svi doći na red.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
markinjoo kaže...

Kad završi sezona nastavit ću sa crusom, da isprobam condemn build sa onim novim shieldom. Inače više preferiram ranged klase, čak sam i sa crusom igrao ranged (Gyr + J. shield) {#}

 

Nemam vremena sakupljati opremu za više likova. Igram max 2 sata dnevno. Kad tad će svi doći na red.

ja igram neki combo izmedu phalanx builda i shield bash builda i super mi je :) fire skill na shield bashu je fantastičan :)

 

nikako ne mogu dobiti shield za condemn a korisitm bop :( 

 

 

psn id: mNik987
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 11:30 (toxic).
15 godina
online
Diablo 3

@toxic, pa je'l uopće igraš sezonu? Condemn shielda nema van sezone.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
ako tražiš zanimljivu "aktivnu" igru napravi si sunwoko monka ili crusadera.

SW monk je sve samo ne zanimljiv. A ovo "aktivno" granici s karpalnim tunelom... prebacio sam se malo na DH-a jer zelim koristiti ruke jos koju godinu.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -II- Bnet: Gaap#2615
15 godina
online
Diablo 3

Objašnjenje kako Mirinae gem radi (Smite gem):

 

I tablica sa proc-rate-om za različite skillove:

http://www.d3maxstats.com/procrates/

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Neće mi ovaj battlenet upalit nikako -.-'

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Neće mi ovaj battlenet upalit nikako -.-'

Izgleda da su opet pod napadom.

 

15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

@toxic, pa je'l uopće igraš sezonu? Condemn shielda nema van sezone.

pa ne igram jer na konzoli niti nema sezone??

 

da li to znaci da ne mogu imat taj item? na konzoli je ionako sve fucked up... 

psn id: mNik987
15 godina
online
Re: Diablo 3
toxic kaže...
TomoR kaže...

@toxic, pa je'l uopće igraš sezonu? Condemn shielda nema van sezone.

pa ne igram jer na konzoli niti nema sezone??

 

da li to znaci da ne mogu imat taj item? na konzoli je ionako sve fucked up... 

Za sad ne možeš.

 

Tek kad prođe sezona i patch stave i na konzolu dobit ćeš i ti. Ali to ovisi o Blizzu.

13 godina
online
Re: Diablo 3
mrsmith kaže...

SW monk je sve samo ne zanimljiv. A ovo "aktivno" granici s karpalnim tunelom... prebacio sam se malo na DH-a jer zelim koristiti ruke jos koju godinu.

 

zanimljivo ili ne je više individualna stvar.. ali ako čovjek kaže da mu je dosadno zaspammati skillove i onda čekati da sve pomre, pretpostavljam da mu je prebivanje u frci zanimljivije {#}

 

što se tiče karpalnih kanala, da.. imao sam sličan problem, ali ne znam dali si skužio da je stvar hotfixana i možeš samo držati gumbe koje trebaš spammati (mantra, boh i šta već).. nema više potrebe za sumanutim nabijanjem po tipkovnici {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Neće mi ovaj battlenet upalit nikako -.-'

Majku im je....  blizardovsku

 

Ovo više nema smisla, kakvi lagovi , dc-i , sad se neda ni spojiti ... a US serveri rade ko po špagi uvijek

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...
1.Lovac kaže...

Neće mi ovaj battlenet upalit nikako -.-'

Majku im je....  blizardovsku

 

Ovo više nema smisla, kakvi lagovi , dc-i , sad se neda ni spojiti ... a US serveri rade ko po špagi uvijek

Nisam 2 dana ušao u igru... Sinoć sam uspia Hearthstone igrat, al danas ništa...

15 godina
online
Diablo 3
Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Diablo 3

Ok promjene, ako će buff crafting materijala biti dovoljno velik da kompenzira. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice