Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.137.272
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Nisam siguran da li se nešto u zadnje vrijeme promjenilo, ali ne možeš igrati off-line, jer mapa na kojoj igraš se kreira na serveru.

 

Ovako na "imam grešku, pomoć" teško da će ti itko išta suvislo reći. Kada dobiješ grešku, zapamti broj pogreške i googlaj.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Diablo 3
gollumri kaže...

Pozdrav, trebam pomoc , evo jucer sam kupio diablo 3 jer je bio na popustu i skinulo se i instaliralo tih 15 giga i bla bla. sad idem pokrenut igru i baca mi neki error server nedostupan i da kao nastavim offline. Obzirom da nemam pojma kako ovo funkcionira, a iskreno nemam ni vremena ni volje studirati što znaci koji error od blizarda, zanima me da li je to normalno ili je stvarno neki server maintenance u tijeku. Sto znaci to igranje offline, ako sam dobro shvatio save games su na njihovom serveru? Hvala unaprijed

Meni trenutno sve radi. Offline igranja Diabla 3 nema. Nikakvog.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Hvala na brzom odgovoru, evo c/p errora "We couldn't contact a server to log you in. We might be in maintenance so check for breaking news or try again later. Error: BLZBNTBGS80000021"

12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Probaj sljedeće,po redu:

1. pogledaj da li ti nije battle.net ( i igre) blokiran u firewallu

2. izbriši iz program data blizardove datoteke i pokreni battle.net aplikaciju

3. izbriši bettle.net aplikaciju i skini opet EU client i instaliraj ispočetka aplikaciju (nemoj brisati igre da ih ne bi trebao opet skidati)

4. promjeni lozinku na battle.net-u i pokreni aplikaciju

5. ako ništa od toga ne pomogne, ispiši error i napravi ticket blizzadu {#}

 

PS: nakon svakog koraka restartaj aplikaciju

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.10.2014 11:58 (formula1live).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...

Probaj sljedeće,po redu:

1. pogledaj da li ti nije battle.net ( i igre) blokiran u firewallu

2. izbriši iz program data blizardove datoteke i pokreni battle.net aplikaciju

3. izbriši bettle.net aplikaciju i skini opet EU client i instaliraj ispočetka aplikaciju (nemoj brisati igre da ih ne bi trebao opet skidati)

4. promjeni lozinku na battle.net-u i pokreni aplikaciju

5. ako ništa od toga ne pomogne, ispiši error i napravi ticket blizzadu {#}

 

PS: nakon svakog koraka restartaj aplikaciju

1. firewall sam ugasio

2. pojasni mi malo ovo

3. Jesam

4. Jesam

Nista se nije promijenilo, i dalje je isti error (3003)

Kako im napisem taj ticket, postoji li neki j....i mail pa da im posaljem screenshot ili samo one igre bez granica sa glupim pitanjima?

Hvala

 

EDIT: Evo malo sam chatao sa help deskom i problem je bio taj sto mi je u hosts file-u među hrpom unosa ostao blockan i battle.net od tko zna kad. Uglavnom uspio sam se spojit. Hvala svejedno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.10.2014 15:10 (gollumri).
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Rhodin kaže...

Postoji ogromna razlika izmedju D3 i D3:RoS, cak i od lvl 1, pogotovo sad sa sezonama. Ljudi rade nove likove i igraju od pocetka samo da dobiju season reward, a vi savjetujete novom igracu da mu to nista ne znaci... pa da dodje do lvl 70, skuzi sta je season bonus i krene iznova? Ako vec krece iznova neka krene sa RoS, ionako nema smisla igrat bez toga jer od lvl 1 imas odredjene bonuse sa ekspanzijom, a ne od lvl 60 nadalje.

Uostalom koja je razlika? Lvl 60 mozes bit u 2 dana, sto ces onda kupovat RoS za 2 dana!?

Hvala kolega, bas sam jucer ipak kupio i RoS jer je na popustu jos danas pa reko nek se nade.

Nego igram wizarda i 15. sam lvl. (casual igrac {#} )pa vjerujem da bih trebao krenut ponovno da dobijem bonuse?

Jos moram izguglat ovaj sesaon pass :-)

15 godina
online
Diablo 3

@Zemljanin, s obzirom da krećeš s novim likom, savjetujem ti da kreneš odmah sa sezonskim likom, nakon sezone to će ti postati "normalni" lik, a pokupit ćeš malo i sezonskih bonusa.

Moj PC  
1 1 hvala 2
9 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

@Zemljanin, s obzirom da krećeš s novim likom, savjetujem ti da kreneš odmah sa sezonskim likom, nakon sezone to će ti postati "normalni" lik, a pokupit ćeš malo i sezonskih bonusa.

Hvala kolega, evo bas citam na wiki informacije o sezonama.

11 godina
offline
Diablo 3
hvala na informacijama, ja sam uzeo upravo igru :)
xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

evo da pokažem svog physical WW barabu kojeg sam malo igrao zadnjih dana.. codename: "odojak se opet vrti" {#}

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nine-2175/hero/32746861

 

gemovi koje koristim su: pain enhancer, bane of powerfull i trapped.

jučer sam išao probati do kud dođem sa griftovima i riješio sam 31. bez unity/soj u ispod 11 min. (nemam ih još).. na 32. je već malo teže jer ancientsi dosta brzo izgore pa se gubi i dps-a i vremena..

build nije za loviti visoke griftove, onako je više za gušt, iako mislim da rezultat čak nije loš.. do sada sam igrao freezequake i ovo je moram priznati puno zabavnije/brže/efikasnije.. baš se guštam sa ww-om onako u vanilla barb stilu {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.10.2014 16:59 (nine).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nine rastura sa ww barbaarom ;)
Inače moj wd sezonski napreduje :D Mora bi jednog crusadera dignit hitno :D

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Eto i na kraju najbolji build nije onaj koji svi koriste na hunteru

 

http://www.twitch.tv/wudijo/c/5173975

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Eto i na kraju najbolji build nije onaj koji svi koriste na hunteru

 

http://www.twitch.tv/wudijo/c/5173975

 

To je onaj perma smoke  lightning build koji sam spominjao ja pred neko vrijeme. 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Počeo sam dizati Wiza (sezona) i razmišljam o perma Archonu.. pošto ima kaciga koja pvećava učinak gema koji je u njoj od 80% do 100%..

Ima li netko kakav link za takav ili sličan build?

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Počeo sam dizati Wiza (sezona) i razmišljam o perma Archonu.. pošto ima kaciga koja pvećava učinak gema koji je u njoj od 80% do 100%..

Ima li netko kakav link za takav ili sličan build?

Perma Archon je manje više mrtav jer je sad Firebird set in.

 

Ali ovo je najbliže tome:

 

Hrpa stvari je craftana, pa vjerujem da si te recepte već pokupio do sad.

 

EDIT:

Evo theory crafting od danas!

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 22:01 (TomoR).
9 godina
offline
Diablo 3

Zanimljivo kupio sam RoS, poceo ponovno od nule sa sezonskim crusaderom i na lvl. 14 imam vec 3 legendary itema?

Ideees :-) 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
geothia kaže...

Počeo sam dizati Wiza (sezona) i razmišljam o perma Archonu.. pošto ima kaciga koja pvećava učinak gema koji je u njoj od 80% do 100%..

Ima li netko kakav link za takav ili sličan build?

Perma Archon je manje više mrtav jer je sad Firebird set in.

 

Ali ovo je najbliže tome:

 

Hrpa stvari je craftana, pa vjerujem da si te recepte već pokupio do sad.

 

EDIT:

Evo theory crafting od danas!

koja je to klasa (nigdje nevidim) i kak moze imati stvari od demon huntera i witcha equipane? :)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
15 godina
online
Diablo 3

Lefty, to je Wizzard, i ono su ti stvari iz craftanih setova što misliš da su od DH, a od WD koristi samo prsten zbog toga što ima CDR na njemu.

 

BTW, jučer u sezoni došao na lvl 70 sa DH, imao ponešto opreme, STR T&T, rolao kacige ko lud da dobijem Marauder kacigu, AS breakpoint digao na 2,85. Fali mi CC i CD, bolji amulet, ali i ovako spješno završio GR33 iz prvog pokušaja {#} Bez double Unity, ali mogu i to složiti.

 

Malo je pomoglo što mi je odmah prvi dan na lvl 70 palo ovo, i 4 bombarder ruksaka danas unutar 2 sata:

 http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/49989888

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.10.2014 13:50 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Poršao sam sotry vec na 46lvl pa sam nasao DH paragon 700+ koji me je boostao do 70lvl.

Sada me zanima kako najlakse dobit zeljeni gear?

Pokusao sam farmat bloodshardove kroz riftove ali premalo ih dobijem jer ne mogu riftove raditi na T1(odnosno previse mi vremena treba).

Vidio sam da postje one grupe za Riftove ali pre tesko je naci kad nemam gear i 62 lvl paragon sam.

 

Moj lik:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/BeaRR-2415/hero/49945052

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zodiak kaže...

Poršao sam sotry vec na 46lvl pa sam nasao DH paragon 700+ koji me je boostao do 70lvl.

Sada me zanima kako najlakse dobit zeljeni gear?

Pokusao sam farmat bloodshardove kroz riftove ali premalo ih dobijem jer ne mogu riftove raditi na T1(odnosno previse mi vremena treba).

Vidio sam da postje one grupe za Riftove ali pre tesko je naci kad nemam gear i 62 lvl paragon sam.

 

Moj lik:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/BeaRR-2415/hero/49945052

A nema ti nekoga posebnog recepta.. samo grindaj riftove i s vremenom ćeš skupiti opremu..

Možeš potražiti neki od community.a u kojem ima što više igrača i tražiti nekoga tko je odprilike tvog lvl-a za loot share runove..

U chatu comm.a napišteš klasu, težinu i loot share

Priključi se nekome Clanu..

Po meni najbrži način je lootshare..

I za početak možeš skraftati nešto ako ti je pao koji recept...

 

uglavnom "No pain no gain" :)

Smrt u penziji
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo nekoliko cosplay.a

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
8 8
9 9
10 10
11 11
12 12
13 13
14 14
Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2014 0:31 (geothia).
 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dobio sam od great rifta gem  koji ne znam kako koristit :)

Znam da ga mogu unaprijedit pa me zanima dali se to isplati i do kojeg lvl se moze dizat

Također kako taj gem koristim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zodiak kaže...

Dobio sam od great rifta gem  koji ne znam kako koristit :)

Znam da ga mogu unaprijedit pa me zanima dali se to isplati i do kojeg lvl se moze dizat

Također kako taj gem koristim?

Jednostavno odeš do obeliska na kojem otvaraš i normal riftove i staviš grift key u njega..

prvo ti ide kao nekakav trail.. gdje ti mobovi dolaze u valovima i ovisno o tome koliko si valova poklao i koliko brzo, dobijaš grif key stone određenog lvl.a

moj ti je savjet da prvi put ne ubiješ niti jednog moba nego se odmah na početku portaš u grad. kada isteče timer dobijaš key lvl 1.. pa onda vidi kako ti ide i do kuda možeš dogurati..

kada završiš grift pojavi se jedna teta kod koje možeš izabrati dali ćeš grift key više levela ili ćeš napraviti upgrade leg gema..

svakako igraj griftove jer jedino tamo možeš dobiti leg gemove..

Smrt u penziji
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Sinoc konacno da i ja udjem u Vault, odnosno da se otvori i dobijem gem od Greeda. Nije nesto, ali covjeka veseli.

A prekjucer, 'cow rift' i Lord of Bells. Konacno svi rift guardiani 'odradjeni' {#}. Ala leti exp i goldi. Inace, nisam niti znao za postojanje ovog 'rifta'. Pogotovo sto su jos i napisali da ne postoji 'cow level'.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

i Lord of Bells. Konacno svi rift guardiani 'odradjeni' {#}

 

tog gada još nisam vidio.. u čem je fora, zakaj je on tako rijedak?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
online
Re: Diablo 3
nine kaže...
Mrgud Veliki kaže...

i Lord of Bells. Konacno svi rift guardiani 'odradjeni' {#}

 

tog gada još nisam vidio.. u čem je fora, zakaj je on tako rijedak?

Nisam ga ni ja vidio. Također mi ostao kao jedini rift guardian kojeg nisam pobijedio.

 

Ali mi je zato dropalo 2 T&T u 3 dana...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
Mrgud Veliki kaže...

i Lord of Bells. Konacno svi rift guardiani 'odradjeni' {#}

 

tog gada još nisam vidio.. u čem je fora, zakaj je on tako rijedak?

Nemam pojma. Nista posebno nije bacio. Cisto je rijedak. Od nas 4 u riftu, isto ga nitko do tada nije vidio.

Onda sam otisao ovdje : http://diablo.wikia.com/wiki/Lord_of_Bells. Pise da se moze pojaviti i 'Princess'.

14 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...
Zodiak kaže...

Dobio sam od great rifta gem  koji ne znam kako koristit :)

Znam da ga mogu unaprijedit pa me zanima dali se to isplati i do kojeg lvl se moze dizat

Također kako taj gem koristim?

Jednostavno odeš do obeliska na kojem otvaraš i normal riftove i staviš grift key u njega..

prvo ti ide kao nekakav trail.. gdje ti mobovi dolaze u valovima i ovisno o tome koliko si valova poklao i koliko brzo, dobijaš grif key stone određenog lvl.a

moj ti je savjet da prvi put ne ubiješ niti jednog moba nego se odmah na početku portaš u grad. kada isteče timer dobijaš key lvl 1.. pa onda vidi kako ti ide i do kuda možeš dogurati..

kada završiš grift pojavi se jedna teta kod koje možeš izabrati dali ćeš grift key više levela ili ćeš napraviti upgrade leg gema..

svakako igraj griftove jer jedino tamo možeš dobiti leg gemove..

 

Mislim da ga zanima kako da koristi legendary gem, a ne grift key.

 

Taj gem mozes ubaciti u socket, ali samo u bižuteriju (ring/amulet). Mozes ih naravno opet vaditi i mijenjati po zelji kao i obicne gemove.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Lord of bells, pa dao bi sve golde u igrici koje sam skupio do sada da ga dobijem :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
Mrgud Veliki kaže...

i Lord of Bells. Konacno svi rift guardiani 'odradjeni' {#}

 

tog gada još nisam vidio.. u čem je fora, zakaj je on tako rijedak?

 

Blizz nas voli trollat -.-

Do sad sam napravia nekih cca. 2.5k riftova i jos nisam vidia taj cow rift -.-

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice