Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.133.019
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
10 godina
offline
Diablo 3

danas je dobar dan bio.. za sad! 2x the witching hour i ancient cindercoat!

hrpa goblina i ni jedan portal... nažalost

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo jedan lijepi ulov od vikenda.. odličan Daibo za čistiti T6.. sa njim critam preko 500m..

Build i lika možete vidjeti na LINK-u

Smrt u penziji
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nešto mi se poremetilo s Chrome-om, Battlenet forume mi čudno prikazuje, zna netko u čemu je riječ?

 

 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Evo jedan lijepi ulov od vikenda.. odličan Daibo za čistiti T6.. sa njim critam preko 500m..

Build i lika možete vidjeti na LINK-u

Lijepo. Ja jučer došao od P583 na P598 na Crusu u sezoni, i nisam dobio ni jedan jedini upgrade. Bilo je ancient svega i svačega, ali ništa što mi za Crusa treba (bit će za neke barb buildove stvari). Štoviše, odigrao preko 15 GR38-39 i hrpu T6 riftova u party-u (manje više zbog goblina, definitivno bolje za loot/shardove), i nisam ni jedan jedini put poginuo...

 

Štoviše, ganjam ancient Blade of Prophecy, i nije mi dropao ni jedan jedini...

 

A lik koji ga ima, je očistio GR49: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kopitops-2322/hero/51101906

 

Ja sam u prvom pokušaju očistio GR41, smatram da sa svojom opremom mogu u OK riftu do GR43 očistiti, ali to je to, bez upgrade-a teško dalje.

Pixie_st kaže...

Nešto mi se poremetilo s Chrome-om, Battlenet forume mi čudno prikazuje, zna netko u čemu je riječ?

 

 

Probaj očistiti cache od browsera. I onda ga restartati, trebalo bi pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 10:13 (TomoR).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
geothia kaže...

Evo jedan lijepi ulov od vikenda.. odličan Daibo za čistiti T6.. sa njim critam preko 500m..

Build i lika možete vidjeti na LINK-u

Lijepo. Ja jučer došao od P583 na P598 na Crusu u sezoni, i nisam dobio ni jedan jedini upgrade. Bilo je ancient svega i svačega, ali ništa što mi za Crusa treba (bit će za neke barb buildove stvari). Štoviše, odigrao preko 15 GR38-39 i hrpu T6 riftova u party-u (manje više zbog goblina, definitivno bolje za loot/shardove), i nisam ni jedan jedini put poginuo...

 Ja sam trenutno na p598 na sezoni i p593 na "normalu"..

Ancient predmeta je palo hrpu samo i kod mene ista stvar.. malo toga je upotrebljivo..

Solo sam uspio odraditi grift 37 sa trenutnim buildom i opremom.. imam osjećaj da bi išlo i više.. ali griftove ću raditi kad prođe buff jer ga treba iskoristiti maksimalno..

Smrt u penziji
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Pixie_st kaže...

Nešto mi se poremetilo s Chrome-om, Battlenet forume mi čudno prikazuje, zna netko u čemu je riječ?

 

 

Probaj očistiti cache od browsera. I onda ga restartati, trebalo bi pomoći.

 Jok, nema efekta...I dalje mi je pola ekrana bijeli background i svi linkovi u forumu crni. Explorer normalno radi na istoj stranici

Endure...and in enduring grow stronger
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Po meni najbrzi build za cistit t6,probo sam idu riftovi ispod 2 min,naravno ovo nije za Grift build,ali za t6 ne vjerujem da ima ista brze bacam crite po 450-500m i doslovno letim po mapi.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Po meni najbrzi build za cistit t6,probo sam idu riftovi ispod 2 min,naravno ovo nije za Grift build,ali za t6 ne vjerujem da ima ista brze bacam crite po 450-500m i doslovno letim po mapi.

 

Je, super je. Probao sam koji dan da dobijem Sunwuko amulet i/ili navedeni Daibo. Ne pada mi ništa od toga. Može moja monkica T6, i ne gine, ali fali mi damage-a, tj. spirita. 

 

S obzirom da je trenutno gob buff up i sezona pri kraju, ganjam rađe ono što može bolje i dalje.

 

No, u sezoni 2 sigurno prvo krećem s monkom!

15 godina
online
Diablo 3

Eh, da je ovo bio Blade of Prophecy ili Furnace...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
 

No, u sezoni 2 sigurno prvo krećem s monkom!

 

 

Isti mi je plan, Sezona 2 Monk igram, nisam ga dosada uopšte igrao (stao na lvl 13), tako da ima da se učim, trenutno još gledam na youtube kako ga ljudi igraju i pamtim što mi od opreme treba.

 

A meni taj Stone of Jordan nema šanse da pade za barbara, jučer jedno 20 kompletnih Riftova prešao, možda 20 legendarnih, drop nikakav, što volim random.

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Čini mi se da će 2. sezona bit Monk sezona, svi smo se na njega napalili :P

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

mislim da ću ja u novu sezonu sa barbom ili crusaderom s obzirom

da sam mele klase slabo (gotovo ništa) igro. treba i to probat..

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pitanje za monkove; koji bi od sljedećih defensive(offensive) CD skillova preporučili:

 

1. Blinding flash (damage rune) s Relentness passivom

2. Inner Sanctuary - Forbidden Palace

3. Serenity Unwelcome rune

 

Moj monk http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pixie-2466/hero/53663621

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

1. Blinding flash (damage rune) s Relentness passivom

2. Inner Sanctuary - Forbidden Palace

3. Serenity Unwelcome rune

 

1. neloša komba ali bačen passive IMO zbog malog uptime-a stun-a

2. dobar za bossove koji se ne kreću puno, inače sa ovim buildom je teško držati mobove na okupu ali daje odličan defenzivni bonus ako stojiš u njemu.

3. zanemariv dmg

 

preporučio bi ti da što prije probaš iskombati inna set zbog sweeping winda za spirit regen i održavanje taeguka, 4 mantre (i ofenzivni i defenzivni bonusi) + unity passive (još konstantnih 20% dmg sa inna setom).

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ovisi ukoliko umires previse uzmi si serenity za gr , a ako ti fali malo dmg-a tada je inner sanctuarry jako dobar jer ti pruza i malo defenzivnog. 
Ja bi definitvno nesto od toga .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Hvala ekipa, od Inne sam belt za sada, namjeravam skupit, al sam tek krenuo. Probat ću Inner Sanctuary, a što da ubacim umjesto Relentless passiva za farmanje T6? 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

u principu za t6 ti i ne treba pretjerano defenzivnih skillova.. evo ovako ja igram t6.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nine-2175/hero/46595956

 

za GR-ove idem malo defenzivnije, iako ni ne igram puno već neko vrijeme.. malo sam isprobavao monka nakon patcha.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

A gle, ne možemo se baš usporediti ;) Nemam Torch, znači treban više Spirita za Bellove

Neman Innas, znači ne koristi mi Unity passiv :) 

Pokušat ću ubacit ili Harmony ili ofenzivni Determination

 

Hvala svejedno

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

možeš si staviti mantru, npr salvation sa 40% ar-a umjesto sanctuary-a i imati 15% dmg bonusa od unity. 2 mys. ally-a + follower.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

US ping 600 ~ 700

EU ping 800 ~ 1000

 

to je to za danas nema smisla tako..

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Ovaj The Furnace bi i fino legao za barba i da napokon maknem Maximus (makar obozavam lanac i demona, rade fin damage) no u vise od tisucu sati gameplaya nisam ga vidio niti jednom.

 

Za monka ganjam Inna's set, imam chest i head.....sada cekam belt i npr pantse.

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Meni malo dosadilo SC Barbara igrati pa ajmo probati Hardcore, pošto mi je jedan barbar tamo poginuo, digao sam WD, leveliranje mi i nije bilo baš nešto zanimljivo ali zato igranje Witch Doctora je neko novo iskustvo. Nisam znao da je tako zabavan. A i ok oprema pada u ovih par sati igranja, ono, krenem jutros Torment II, prvo truplo okrenem i pade legendarni item, odmah mi dan bolje izgleda.

Prvo pa legendarno Prvo pa legendarno
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

Dobio sam hexing pants of mr yan za DH mi ne služe baš

nisu loš roll da si ih ostavim za monka? nisam baš s njim igro pa me zanima dal su dobre za kakav build?

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
keke13 kaže...

Dobio sam hexing pants of mr yan za DH mi ne služe baš

nisu loš roll da si ih ostavim za monka? nisam baš s njim igro pa me zanima dal su dobre za kakav build?

OK su za Tempest Rush build. OK je za T6 farmanje.

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da, Hexwuko build za Monka je odličan za razbit monotoniju bellova, i za čišćenje T6 jednom kad skupis ok opremu. Ja baš sinoć malo isprobavao.

 

Baci pogled na ovo http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/15700615156

 

Btw, kako kontrolirate buff od Sunwuko ukoliko nije riječ od Bell spam-u? Ne vidim da ima neka ikona...

Endure...and in enduring grow stronger
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2015 10:18 (Pixie_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Moram pohvaliti Blizzard!

 

Nevjerovatno, ali izgleda da su stvarno povećali šanse za drop ultra-rijetkih legendarnih komada opreme.

 

Nakon "bijednih" 702 paragona, konačno mi je pao - Furnace.

 

 

Igrao sam sa DH, i padne mi sa strenghtom - 3300 DMG, pa nisam imao šanse prebaciti na int. ALi i takav je bio dobar za wizarda. Provjeravao sam  sa Maximusom (njemu sam mijenjao ranije  str u int,  i ostalo ostavio), uz otprilike iste brojke int i str dobijem 7% manji dmg i 5% veci toughness sa str umjesto int. Pa rekoh, posluzit ce sa str i za wizu i za barbara i za crusadera.

 

Bio sam sretan cijeli jedan dan. A onda sam postao JAAAAAAKO sretan - drugi dan mi je pao i "antički". Ovaj put sam igao sa support WD, pa je odmah bio sa int  

Ovaj je imao još "lošije" statistike, pa sam mijenjao 22 000 life per hit (ili nešto tako) u 7% IAS. Možda to promijenim u nešto drugo, još ne znam što je bolje. Znam da ih ima boljih, ali ovaj je moj, pa sam svejedno zadovoljan 

 

Tako da, ovo je dobra vijest za sve - ako je pao meni, pašće SIGURNO i vama, ne brinite se 

Nećete čekati dugo kao ja!

 

I da dodam, između ta dva mi padne dobar Krider - nije antički ali poslužit će dok ne dođe još bolji 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Radije umjesto ovih AS na furnace-u stavi reduce cost . 

Što se tiče Kridera  ok je al bolje si možeš sam iscraftati ( ancient arcane barb npr ) 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Je, danas je neki blesav dan, igrao sam se par sati s SC Barbarom ali ništ pametno mi nije palo, tj. legendarni item nisam vidio na T6 cijelih sat vremena. Par riftova očistio i ništ, samo forgoten soul rift guardian da, i to ponekad. Krenem HC WD igrati, u par sati večeras na T1 skupio brdo set i legendarne opreme, samo curi, Stone of Jordam 2 komada, Countess amulet s arcane prevent pao, s barbarom nikad dosada nisam oba ni vidio, sad mi žao izaći s servera jer sam potrefio onaj koji daje, a mora se, sve u svemu paragon 100 u HC dosegnut, a ovaj WD mi se sviđa sve viši i više, možda u sezoni 2 ne krenem monka nego WD.

paragon 100 Hardcore paragon 100 Hardcore
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

igram diablo na xbox one ako netko ima da se želi pridružiti neka me potraži pod imenom : HornedReaper666

 

Trenutno igram sa barbarianom , kombinacija Reakor Set-a sa Call of the Ancients.. funkcionira odlično T6 se čisti bez problema

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo malo nam blizz vadi mast.. Novi patch 2.2.0..

Ali nije ni "soon"

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/new-item-sets-coming-patch-2-2-0

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice