Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.133.186
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
9 godina
offline
Diablo 3

Meni je taj Diablo baš dobra igra, još hvatam konce i slažem si softcore barbara po mom ukusu (kad mi dosadi softcore odigram par dana HC pa se opet vratim na SC), danas mi je ovo već treći Maximus koji mi je pao, Magefist rukavice druge, je da je oprema slabija od one koju imam ali makar pada. Opet sam Greater Riftove počeo čistiti, lvl 31 mi je rekord zasada, ali ključeve lagano kupim za veće levele pa će i to doći na red.

 

Sve u svemu u ovih 7 dana goblina x2 sam ljepu kolekciju gemova skupio, još da mi pade taj Stone of Jordan ring za barbara i Furnace i to bi bilo to zasada. Taman do sezone 2.

makismus i magefist opet palo makismus i magefist opet palo
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Sezona, GR43 sa Crusom. Žalosno da više od pola vremena u riftu moram tuć RG-a... I nikako da ancient Blade of Prophecy padne, dio opreme polako zamijenio za Ancient stvarčice:

 

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Sezona, GR43 sa Crusom. Žalosno da više od pola vremena u riftu moram tuć RG-a... I nikako da ancient Blade of Prophecy padne, dio opreme polako zamijenio za Ancient stvarčice:

 

 

 

Svaka čast, meni baš Crusader nije sjeo, a probao sam, ali neide pa neide. I sam sam nešto craftao večeras, par desetaka miliona potrošio (ima se golda, to nije problem).

 

A ovi Maximusi padaju kao kruške poslje kiše.

padaju ovi maximusi padaju ovi maximusi
15 godina
online
Diablo 3

Jutro, evo par uploada.

 

Onaj GR43 clear:

 

GR39 očišćen za 5:30 (da dobijem takav rift i Stonesinger-a išao bi i GR45...):

 

I jedan bug na GR42, nije mi se pojavio RG (bar ne na levelu gdje sam bio):

 

Ponovnim gledanjem, RG se nakratko pojavio na 0:13 ali onda nestao, nije bilo ni kruga ni strelice prema njemu...

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 13:12 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
I jedan bug na GR42, nije mi se pojavio RG (bar ne na levelu gdje sam bio):

 

Ponovnim gledanjem, RG se nakratko pojavio na 0:13 ali onda nestao, nije bilo ni kruga ni strelice prema njemu...

 Mislim da je tu bilo malo više bugova. Pogotovo zato šta si kasnije vidio još mobova s kojima si se moga borit, a kad ti se pojavi RG onda bi svi mobovi ostali trebali nestat s mape... Čudna situacija u svakom slučaju...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Sezona, GR43 sa Crusom. Žalosno da više od pola vremena u riftu moram tuć RG-a... I nikako da ancient Blade of Prophecy padne, dio opreme polako zamijenio za Ancient stvarčice:

 

 

 

 Istina i meni je to jedini nedostatak u grifovima, inace igram sa monkom ali gledao sam Barba pa to samo se chargas i cekas cd i potrosis 3-4 minute spamajuci 1 tipku. Da barem to promijene nekako jer ovako na vecim levelima postaje, barem meni zamorno gledat guardiana 4 minute dok spamama WoL i pokoji cd kad je spreman.

15 godina
online
Diablo 3

"Leteći" Jade WD:

 

@Lovac, ne nestaju s vi mobovi s mape nakon pojave RG-a, samo u određenom radijusu oko tebe (mislim da je 4-5 ekrana).

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 15:06 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Desilo mi se jednom prije patcha da se Rift Guardian uopće nije pojavio, no najviše me nervira kada se desi bug sa neuništivim neprijateljem.

Uglavnom je to trash mob, kojeg nemožete ubiti jer neprima bilo kakav oblik štete, a prati vas u stopu i udara kada vas uhvati i nanosi štetu.

Također se desi i bug da ubijem moba ili elite pack i ostanu smrznuti no nemaju nikakvo djelovanje.

 

Btw, dobio ancient Sun Keeper, treba mi ramaldani da ga isprobam.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Btw, dobio ancient Sun Keeper, treba mi ramaldani da ga isprobam.

 

 

 

Meni svaki drugi - treći dan pade po jedan, ramaldani me 'oće, pa svašta nešto kombiniram, a i pale mi Tasker and Theo, prve dosada. A i od 6 Magefist rukavica danas, nijedne ancient, ali konačno jedne koje imaju smisla, potrošio oko 25M da zarolam CHC, 45% najviše što sam dobio. Sve u svemu, u 4 sata igranja danas na mahove fini drop sam imao. Zanimljivo, otako je izašao 2.1.2 Sun Kepper nisam vidio.

fine rukavice, tj prve uopšte pa moraju biti fine fine rukavice, tj prve uopšte pa moraju biti fine
15 godina
online
Diablo 3

Eh, ja na shouldere već potrošio preko 400M da dobijem 15% fetish damage (roll je sada preko 6M), imam 13% fetish damage, rolao bih i dalje, ali nemam Arcane Dustova više...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Igras moj, tiki ili dart karnevil doca?

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Igras moj, tiki ili dart karnevil doca?

Tiki, imam SMK ali ne i Ancient, neće me ni polupristojni Ancient Mojo, očistio GR39 za sad - išlo bi možda s mojom opremom i GR41, ali sada ganjam maksimalno Crusader-a u sezoni.

15 godina
offline
Diablo 3

Da, i ja racunam da bi mogao (ili morao) gr 41-43 s ovom opremom, ali to ocito znaci dosta pecanja pravog rifta - sto je dosadno. :(

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Imam pre-patch 2.0 (znači lvl 60 koji se može dijeliti) Natalya set + SoJ combo koji daje Chakram for free.

 

Znam da sad postoji i quiver koji to sad odrađuje, ali nekako mi žao baciti to. Pa ako ima netko bez RoS da ga to zanima nek mi se javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Da, i ja racunam da bi mogao (ili morao) gr 41-43 s ovom opremom, ali to ocito znaci dosta pecanja pravog rifta - sto je dosadno. :(

 

 

Ali nekad baš hoće, ja probao GR 32, iz prve prošao, probao 33, isto iz prve prošao, raspored elita taman, mobovi isto tako. A maloprije gr 32 nisam stigao na vrijeme završiti, sve u svemu zabave ne manjka.

greater rift 33 završen greater rift 33 završen
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 12:52 (FrostyDog).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...
 

 

Ali nekad baš hoće, ja probao GR 32, iz prve prošao, probao 33, isto iz prve prošao, raspored elita taman, mobovi isto tako. A maloprije gr 32 nisam stigao na vrijeme završiti, sve u svemu zabave ne manjka.

 Znaci tu smo, na istom levelu za solo barbara. Ti imas par stotina sati igranja vise od mene, ja imam bolju opremu- i 300 paragona vise. Vidjet cemo ko ce otici dalje u ovih 7 dana, je li bitnije iskustvo ili oprema. Ja glasam za iskustvo, ali mozda te prestignem ;-)

9 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

 Znaci tu smo, na istom levelu za solo barbara. Ti imas par stotina sati igranja vise od mene, ja imam bolju opremu- i 300 paragona vise. Vidjet cemo ko ce otici dalje u ovih 7 dana, je li bitnije iskustvo ili oprema. Ja glasam za iskustvo, ali mozda te prestignem ;-)

 

 

:) Nisam znao da se natječemo, ali nadmetanje uvjek dobro dođe, naročito kad igraš solo , nisam baš fan public game jer svi jurcaju po mapi, a ja to na tanane prolazim, a i nemam baš puni sati, oko 240 mislim s barbarom, u ova dva mjeseca otkako sam kupio ovu super igru, ali da se zabavljam, zabavljam se, igra je jednostavno fenomenalna (barem meni). S uživanjem svaki Rift ili Greater Rift prelazim, i uvijek non stop nešto novo naučim, imao sam Reakor kompletan set ali mi se nesviđa taj način igranja sa sam ga salvageo da nedođem u napast, teram besmrtne kraljeve pa me zanima di im je plafon, tj. dokle idu, sve u svemu barbarica mi donosi sate i sate zabave.

 

A i GR 34 riješio upravo u 16:16 po drugi put, malo se skoncentrisao i onda to ide.

greater rift 34 završen greater rift 34 završen
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ma naravno da se natjecemo ;-)

Salim se, nego eto i ja sam poceo igrati malo sa barbarom, pa gledam kako mi ide. Malo cu i crusadera isto poceti igrati sad kad imam solidan Furnace sa strenghtom.

Sva ostala oprema za njih mi je pala u griftovima sa DH i support wd-om. Svi legendarni gemovi su mi na 50 ili vise, onda znas da sam ihodigrao dosta ;-)

Mada se ja ucim sa Raekorom, pa cemo vidjeti kako ce biti ;-)

E sa, kad imas samo Immortal komplet, mozes pokusati staviti Tasker rukavice i Enforcer gem, to dosta pomaze barbarskoj trojci. Prijatelj mi je dosao na 38 sa takvom kombinacijom...Potrazit cu te ovih dana, pa mozemo par visih griftova skupa, da ti jos malo podignemo gemove.

 

9 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
E sa, kad imas samo Immortal komplet, mozes pokusati staviti Tasker rukavice i Enforcer gem, to dosta pomaze barbarskoj trojci. Prijatelj mi je dosao na 38 sa takvom kombinacijom...

 

 

Probao sam s Tasker i gemom, i nije mi bas nešto bolje, Magefist mi je puno bolja kombinacija kao rukavice, ali tek jučer sam prve Tasker dobio pa i nisu baš nešto, ali valjda će bolje da padu, ali evo probao gr 35 i 36, završio oba, malo mi je 36 na knap, ginu kraljevi na 36 kao blesavi, možda im je kod mene 37-38 maksimum, ali to ću naknadno probati, dosta mi je GR zasada, sada idem kampanju od početka krenuti, T6, samo lagano.

E da, još da mi Cindercoat pade po mom ukusu, e to čekam.

greater rift 36 završen greater rift 36 završen
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Eh, ja na shouldere već potrošio preko 400M da dobijem 15% fetish damage (roll je sada preko 6M), imam 13% fetish damage, rolao bih i dalje, ali nemam Arcane Dustova više...

 Hehe. Ja sam na ove lacuni potrosio preko 2B da bi dosao sa 19 na 20%. A kada sam konacno uspio roll je bio 35M.

1 1
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje. Igram sa witch doctorom. Došao sam do levela 60. Onda mi se prebacilo na paragon level. Tu sam sada level 70. Zanima me ako netko zna,kada ću se vratit na normalne levele jer vidim da se može doći do levela 70 na normalnim a paragon do 999.😊 Hvala.

 

Ivica Trogrlić
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
icica kaže...

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje. Igram sa witch doctorom. Došao sam do levela 60. Onda mi se prebacilo na paragon level. Tu sam sada level 70. Zanima me ako netko zna,kada ću se vratit na normalne levele jer vidim da se može doći do levela 70 na normalnim a paragon do 999.😊 Hvala.

 

Trebaš kupiti ekspanziju, Reaper of Souls.

https://eu.battle.net/shop/en/product/diablo-iii-reaper-of-souls

9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mogao sam si i mislit.😊 Hvala.
Ivica Trogrlić
15 godina
offline
Diablo 3

Odlučih da probam igrati malo sa Barbarom i sastavim Reakor barbara . Vrlo simpatičan način igranja, zalijećeš se po mapi amo-tamo oneshotam trash mob dok mi za elite trebaju još Unity + SOJ sa CDR i slotovima. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Količina potrošenih blood shardova u odnosu na šansu da se dobije određeni predmet:

 

Link na dokument:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cM-s4e66ql2zsrkfkfKXmvVJ4zmngzxdzVLk9gvLvT8/htmlview?usp=sharing&pli=1&sle=true#

Moj PC  
4 1 hvala 4
9 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Odlučih da probam igrati malo sa Barbarom i sastavim Reakor barbara . Vrlo simpatičan način igranja, zalijećeš se po mapi amo-tamo oneshotam trash mob dok mi za elite trebaju još Unity + SOJ sa CDR i slotovima. 

 

Probao i sam, ali meni se nesviđa taj način igranja, a i možda jer mi dosada pao samo jedan jedini SoJ, a i taj nije za ništ. Meni osobno su zakon ona tri kralja s barbarom, na torment VI samo trčim po mapi i čistim, uz povremeno pojavljivanje laga u igri zadnjih par dana idealan način igranja za mene. Još i dalje čekam Cindercoat da mi pade, s tim komadom opreme mislim da bi GR38 bio ostvariv kod mene, solo naravno.

16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Količina potrošenih blood shardova u odnosu na šansu da se dobije određeni predmet:

 

Link na dokument:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cM-s4e66ql2zsrkfkfKXmvVJ4zmngzxdzVLk9gvLvT8/htmlview?usp=sharing&pli=1&sle=true#

 Hvala na tablici, baš zbrajam koliko stotina tisuća shardova će mi trebati za Ancient Kridershot 

Mada, nikad se ne zna. Jučer sam uletio u grupu igrati Griftove, i gledam, već sam pretrpan shardovima. A ne stignem sad uzeti DH i kockati, pa ću reda radi zavrtiti jedan pokušaj sa WD. I - iznenađenje, još jedan SMK...

Baš lijepo! A utrošenih 300 shardova sveukupno za 1 hand weapon za WD 

 

I onda sam danas još dobio već treći Furnace, dok sam igrao sa klanovcima. Čak sam ga i donirao odmah, nije bio nešto posebno. 

Ne mogu vjerovati da to ja kažem - Furnace nije bio nešto posebno...

 

P.S. Frosty. odradio sam i ja 36 sa solo barbarom. Zasad smo tu negdje 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 21:09 (striko).
12 godina
offline
Diablo 3

pa kakav je troll ova igra  jučer rollam bombardier rucksack za 15% cluster-a, potrošim preko 5 milijardi (zadnji roll preko 44 milijuna me koštao), da bi danas dobio ancient bombardier ruckasck, i to kakav (slike u prilogu)

 

zarolao sam mu vit u resource cost reduction 8%

 

 

ancient ancient
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Lord_of_destruction kaže...

pa kakav je troll ova igra  jučer rollam bombardier rucksack za 15% cluster-a, potrošim preko 5 milijardi (zadnji roll preko 44 milijuna me koštao), da bi danas dobio ancient bombardier ruckasck, i to kakav (slike u prilogu)

 

zarolao sam mu vit u resource cost reduction 8%

 

 

Svaka čast, budi sretan da si imao toliko love, a još više sreće da ti dropa takav rucksack koji ti je dropao!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Lord_of_destruction kaže...

pa kakav je troll ova igra  jučer rollam bombardier rucksack za 15% cluster-a, potrošim preko 5 milijardi (zadnji roll preko 44 milijuna me koštao), da bi danas dobio ancient bombardier ruckasck, i to kakav (slike u prilogu)

 

zarolao sam mu vit u resource cost reduction 8%

 

 

 End game rusak si diobio...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice