Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.856
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
markinjoo kaže...

Ono kad pogledas leaderboard za monka i vidis da postoji ekipa vec na Plvl 700. Svaka cast ekipi.

 

Igra li tko sa wizzom? Kakav je Helo of Aryse (ili kako vec)?

 Ekipa nije iz kuce izasla 2 tjedna hahahaha 

l<l<l<l<l<l
15 godina
offline
Re: Diablo 3
intexuz kaže...
markinjoo kaže...

Ono kad pogledas leaderboard za monka i vidis da postoji ekipa vec na Plvl 700. Svaka cast ekipi.

 

Igra li tko sa wizzom? Kakav je Helo of Aryse (ili kako vec)?

 Ekipa nije iz kuce izasla 2 tjedna hahahaha 

Ma nije, mislim, igraju oni bar po 6 sati dnevno, ali za monka možeš iskraftati (a to većina dotičnih koristi) Born oružje i chest armor (10%CDR i 20% bonus XP), te Cain hlače i čizme (50% bonus XP), jedno i drugo u kombinaciji sa RORG, te Leoric Crown sa 41% bonus XP ruby-em + gdjegod na opremi +XP per kill (neki na jedno od oružja stave i Gem of Ease), jer tako u GR 35-40 speed runovima dobivaju ludi XP (u GR-ovima se bonus XP multiplicira).

 

Npr. ovako:

 

Halo of Arlyse ja osobno nisam probao, kažu da je OK tako dugo dok te ne počinju one-shottat (tipa do GR35), jer efekt mu se uključuje tek nakon što te mobovi jednom udare. Za T6 se može fini build oko njega složiti.

12 godina
offline
Diablo 3

ovako danas sam napokon si uzeo ros upgrade i sve proslo ok na battlenetovoj stranici ali sad kad pokrenem igricu u njoj mi pise da moram upgreadat jel jos nemam taj nastasvak zna li neko mozda koliko treba da taj proces prodje ili kaj to vec je?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
tomislavivic kaže...

ovako danas sam napokon si uzeo ros upgrade i sve proslo ok na battlenetovoj stranici ali sad kad pokrenem igricu u njoj mi pise da moram upgreadat jel jos nemam taj nastasvak zna li neko mozda koliko treba da taj proces prodje ili kaj to vec je?

 Baš me kolega toxic ako se ne varam pitao u vezi toga neki dan, pa koliko se sjećam riješio je to jednostavnom promjenom passworda accounta. Evo ti c/p sa D3 foruma.

 

"Close the game and the launcher. Go to Account management and verify under the Summary tab that you have D3 RoS. If so, great! With the game and launcher still closed, change your password in Account Mgt. That will force an account data refresh and should update the account flagging."

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
tomislavivic kaže...

ovako danas sam napokon si uzeo ros upgrade i sve proslo ok na battlenetovoj stranici ali sad kad pokrenem igricu u njoj mi pise da moram upgreadat jel jos nemam taj nastasvak zna li neko mozda koliko treba da taj proces prodje ili kaj to vec je?

 Baš me kolega toxic ako se ne varam pitao u vezi toga neki dan, pa koliko se sjećam riješio je to jednostavnom promjenom passworda accounta. Evo ti c/p sa D3 foruma.

 

"Close the game and the launcher. Go to Account management and verify under the Summary tab that you have D3 RoS. If so, great! With the game and launcher still closed, change your password in Account Mgt. That will force an account data refresh and should update the account flagging."

 Da, točno tako će riješiti taj problem. Jako loše su to izveli.

13 godina
offline
Diablo 3

Pretpostavljam da je to random greška kod nekih. Koliko se sjećam kod moje aktivacije je sve prošlo u redu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

evo uspio sam, bolji ste od live supporta..:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
intexuz kaže...
markinjoo kaže...

Ono kad pogledas leaderboard za monka i vidis da postoji ekipa vec na Plvl 700. Svaka cast ekipi.

 

Igra li tko sa wizzom? Kakav je Helo of Aryse (ili kako vec)?

 Ekipa nije iz kuce izasla 2 tjedna hahahaha 

Ma nije, mislim, igraju oni bar po 6 sati dnevno, ali za monka možeš iskraftati (a to većina dotičnih koristi) Born oružje i chest armor (10%CDR i 20% bonus XP), te Cain hlače i čizme (50% bonus XP), jedno i drugo u kombinaciji sa RORG, te Leoric Crown sa 41% bonus XP ruby-em + gdjegod na opremi +XP per kill (neki na jedno od oružja stave i Gem of Ease), jer tako u GR 35-40 speed runovima dobivaju ludi XP (u GR-ovima se bonus XP multiplicira).

 

Npr. ovako:

 

Halo of Arlyse ja osobno nisam probao, kažu da je OK tako dugo dok te ne počinju one-shottat (tipa do GR35), jer efekt mu se uključuje tek nakon što te mobovi jednom udare. Za T6 se može fini build oko njega složiti.

 Pa pogledaj ti malo season charactere ovima koji su top na leaderbordsu,oni su u 10 dana nabili po 120 sati igranja

l<l<l<l<l<l
9 godina
offline
Re: Diablo 3
intexuz kaže...

 Pa pogledaj ti malo season charactere ovima koji su top na leaderbordsu,oni su u 10 dana nabili po 120 sati igranja

 

 

I ja bih toliko, ali nema se vremena, stigao na paragon 108 i tu stojim evo vec par dana, jednostavno fizički nestignem da se igram, godišnji nisam mogao dobiti pa mi nema druge nego čekati sezonu 3 za igrati Diablo.

9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozdrav

 

Imao bi par pitanja pa  molim odgovore.

 

1 Kako prebaciti  stvari   iz sezone.....    ako su mi  primarni  stashevi puni. Kamo to završi ?

 

2.Da li se paragon leveli  od lika kojim igram u sezoni   prebacuju samo na tu klasu  ili  paragone pokupe svi likovi.?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

1. stvari nestanu jer imas rok ja mislim 45 dana 

 

2. paragoni ce ti se zbojit na paragon off season lika (paragone koje dobivas su ti odma na svim klasama)

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Znam da riskiram TD, al Blizz sa sezonama otkriva toplu vodu, čemu silovanje paragona ispočetka svako par mjeseci?

Što vas gura da krećete ispočetka po apsolutno istom game contentu i (99%) istim itemima? Zar ste stvarno dosegli plato u non-seasonu?

Nemojte ovo shvatiti kao prozivku, uistinu me zanima zašto igrači masovno odustaju od non-seasona i kreću oduševljeno u sezonu? Što je to tako novo, uzbudljivo?

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

Znam da riskiram TD, al Blizz sa sezonama otkriva toplu vodu, čemu silovanje paragona ispočetka svako par mjeseci?

Što vas gura da krećete ispočetka po apsolutno istom game contentu i (99%) istim itemima? Zar ste stvarno dosegli plato u non-seasonu?

Nemojte ovo shvatiti kao prozivku, uistinu me zanima zašto igrači masovno odustaju od non-seasona i kreću oduševljeno u sezonu? Što je to tako novo, uzbudljivo?

 Natjecanje manje vise jer se pocinje sa novim likovima i nema tolike razlike izmedu pocetnika i nekoga tko igra od kad je izasla igra,inace ja sam tek poceo kad je pocela 2. sezona pa mi je sve zanimljivo

l<l<l<l<l<l
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Al ponovo je igra utrka? Zašto se natjecati pobogu? Što ne izgorite na taj način? 

 

EDIT: zanemarite, očito svako ima drugačiju percepciju igre, jedino ne mogu, a da ne primjetim da će većina "natjecatelja" prva vikati da igra ne valja kad dođu ponovo do platoa i u sezoni 2.

Endure...and in enduring grow stronger
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2015 17:40 (Pixie_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Ni je ne vidim draž sezone. To kretanje od nule bi mi imalo smisla da sezona nudi nešto drastično drugačije u odnosu na normalnu igru. Par itema i gemova koje ionako onda dobiješ 3 mjeseca kasnije mi i nisu neki motiv. Al ono, svakome njegovo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
Hexfire kaže...

... Sa DH-om si do nedavno trebao samo jedan gumb za čišćenje T6.

 

zapravo 2... vault i sentry 

meni je bilo fora, podbočio sam lijevom rukom glavu i igrao desnom 

Pa i sad je, nećete vjerovati, isto!

Samo je "must have" Krider!

I 2 minute čitanja - trik sa tipkovnicom - Tomo ga je objasnio prije par strana ;-)

Stavim Elemental arrow na "autofire", svi sentriji opet pucaju automatski, i DH puca automatski (ne puca samo dok se DH miče)...

Nema nikakve razlike u odnosu na ono prije

 

Da se osvrnem na teoriju "grupnog igranja" u odnosu na solo, isto prije nekoliko stranica.

 

Naravno da je lakše igrati u grupi, u odnosu na solo.

 

Došao sam do paragona 169 u sezoni za 11 sati.

Naravno, kao teški leecher, da ne bude nesporazuma. Ne znam jesam li ubio 500 mobova ukupno. U stvari, kad sam pogledao, jesam - piše 1200 elita i 4500 običnih.

Nakon nekih 5 sati sam već bio na paragonu 90 i imao kompletni M6! Zasad mi "samo" fale Cinfdercoat i Kridershot, kako je krenulo, dok skupim 20 sati igranja imat ću i njih. A nadajmo se i 300 paragona...

Ali, očito, za ovako nešto moraš imati i dobre prijatelje i dobar klan.

I, iskreno, zanimljivije je polako solirati i veseliti se svakom komadu opreme.  Ovako je, hm, nemam riječi...

Ali svejedno ću pustiti da me dovuku na 400 - valjda do kraja tjedna, pa ću se tek onda početi truditi

 

 

P.S. Sezonu igram samo zato što su me je ugnjavio prijatelj, to je jedini razlog. Tako mi je bilo i sa prvom...

 

S - 1 S - 1
S - 2 S - 2
S - 3 S - 3
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2015 19:40 (striko).
15 godina
offline
Diablo 3

Novi PTR za Patch 2.2.0 se može skinuti, ali još nije aktivan:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16411691876

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ja sezonu igram zato kaj volim krenuti ispočetka, prazan stash, bez para i opreme. I onda polako razvijati lika i sakupljati bolju opremu. I još krenem sa likom sa kojim nisam dugo igrao, monkom, i odmah bude zanimljivije.

 

Sezone su za ljude koji većinu vremena igraju D3. Netko tko igra više igara odjednom neće imati potrebu za sezonom jer se ni neće moći toliko posvetiti D3u. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
markinjoo kaže...

Ja sezonu igram zato...

 Ja sam recimo jako casual igrac i nemam puno slobodnog vremena za igranje, ali svejedno volim osjecaj kad pocnem iznova.

Evo npr. monka sam par dana prije pocetka sezone digao na lvl. 70 i sad opet iznova :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
offline
Diablo 3

patch 2.2.0 datamined

 

puno zanimljivih stvari ima!!

http://www.diablofans.com/news/48343-ptr-patch-2-2-datamined

 

 

US server keke013#2101
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Načelno slažem se da za casual igrace koji se svakako nikad neće naganjati po leaderbordovima sezona ne znači apsolutno ništa.

 

U mom slučaju je to bila čisto prilika da krenem s nekom novom klasom i laganini igram kad stignem, isprobavam skillove i radujem se svakom legend dropu jer u ovoj fazi, to je u 99% slučajeva upgrade.

Igram isključivo single i u nekih 7h igre sam dobacio do levela 50 pri tome iskušavajući svaki skill (monk je u pitanju) i baš mi nešto godi takav vid igre (igram samo bountije).

 

Nadam se da cu uspjeti osposobiti lika da igra t6 u toku ove sezone, a i ako ne uspijem, sa main likom i shardsima cu ga po zavrsetku sezone opremiti jako brzo.

 

Sve u svemu puno bi više volio novi sadržaj, nove set iteme, nove uber bosseve i sl umjesto novih sezona ali i ovo narod povuce da ponovo igra što je i cilj.

 

Od malee klasa, definitivno mi je monk najzanimljiviji a pogotovo onaj skill exploding palm mi je baš nekako dobro smišljen.

 

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Leopold_IV kaže...

Načelno slažem se da za casual igrace koji se svakako nikad neće naganjati po leaderbordovima sezona ne znači apsolutno ništa.

 

U mom slučaju je to bila čisto prilika da krenem s nekom novom klasom i laganini igram kad stignem, isprobavam skillove i radujem se svakom legend dropu jer u ovoj fazi, to je u 99% slučajeva upgrade.

Igram isključivo single i u nekih 7h igre sam dobacio do levela 50 pri tome iskušavajući svaki skill (monk je u pitanju) i baš mi nešto godi takav vid igre (igram samo bountije).

 

Nadam se da cu uspjeti osposobiti lika da igra t6 u toku ove sezone, a i ako ne uspijem, sa main likom i shardsima cu ga po zavrsetku sezone opremiti jako brzo.

 

Sve u svemu puno bi više volio novi sadržaj, nove set iteme, nove uber bosseve i sl umjesto novih sezona ali i ovo narod povuce da ponovo igra što je i cilj.

 

Od malee klasa, definitivno mi je monk najzanimljiviji a pogotovo onaj skill exploding palm mi je baš nekako dobro smišljen.

 

 

 slazem se sa kolegom.

sto se tice sezona, bolje bi bilo da imaju napravljeno ko i u Path of Exile da dobivas iteme ovisno o ucinku u sezoni itd

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
15 godina
offline
Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 7:01 (TomoR).
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Diablo 3

pretpostavljam da će 2.2 biti rezerviran za sezonu 3?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Red za ući na PTR je jako dug, ostavio sam ujutro dok sam spremao djecu za školu, uspio ući na Master malo brže nego na T6, u chatu vidio linkane nove bracere (nešto sa Shield Bash-om za Crusa), hlače za barba koje daju efekte svih runa na Wrath of the Berserker (koji će imati CDR - ako sam dobro vidio -1 sekunda po kill-u, u jednom od setova), barb će imati jedan od pasiva za "drugi život".

 

Na brzinu poslikao Inna promjene (bit će dodane čizme - no s obzirom da 2 set bonus daje 100% na pasivni efekt od Mantre i Mystic Ally Crudest boots neće ni biti potrebne - sumnjam da bi dobili 3-4 Mystic Ally sa Inna+Crudest boots, nisam stigao probati...). Bit će dobro imati Inna Daibo (ancient po mogućnosti) u rezervi.

 Sunwuko će dobiti hlače i Chest armor pa će biti moguć 6x bonus, za koji ne znamo šta je, no bojim se da bi ovaj 500% damage mogli pomaknuti na 6 set bonus... No ako 4x bonus ostaje kako je, moći će se kombinirati 3x Sunwuko, 5x Inna i RORG za neke stvarno lijepe efekte:

 EDIT:

@Nine, kažu da je ideja da PTR za 2.2.0 i S2 idu paralelno. Završila bi se S2 (koja ovaj put ne bi trebala biti duža od 3-4 mjeseca), onda bi se nabacio Patch 2.2.0 i pokrenula nova sezona. Ništa od toga nije definitivno, čak ni koji će itemi biti za S3, a koji će uću u "normalni" pool itema. Nešto je bilo naznaka da će sve setove (promijenjene i ove nove) dati na raspolaganju svima.

 

EDIT 2:

Critical mass is back?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 9:03 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ja ovog lika kojeg imam u sezoni 2 ne mogu nikako prebacit u normalan mod kada sezona završi?

Igrao sam do sada na ps4 i tek nedavno nabavio za komp, i odmah sam krenuo i sezonu. pa me čisto zanima.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

Ja ovog lika kojeg imam u sezoni 2 ne mogu nikako prebacit u normalan mod kada sezona završi?

Igrao sam do sada na ps4 i tek nedavno nabavio za komp, i odmah sam krenuo i sezonu. pa me čisto zanima.

 

 

 Lik se po zavrsetku sezone prebacuje automatski, dok iteme dobijes u mailu i imas mislim 45 dana da ih prebacis u stash.

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Zemljanin kaže...
toxic kaže...

Ja ovog lika kojeg imam u sezoni 2 ne mogu nikako prebacit u normalan mod kada sezona završi?

Igrao sam do sada na ps4 i tek nedavno nabavio za komp, i odmah sam krenuo i sezonu. pa me čisto zanima.

 

 

 Lik se po zavrsetku sezone prebacuje automatski, dok iteme dobijes u mailu i imas mislim 45 dana da ih prebacis u stash.

 Pa to je Super, svaku sezonu započeti sa novim likom :)

 

 

15 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...
Zemljanin kaže...
toxic kaže...

Ja ovog lika kojeg imam u sezoni 2 ne mogu nikako prebacit u normalan mod kada sezona završi?

Igrao sam do sada na ps4 i tek nedavno nabavio za komp, i odmah sam krenuo i sezonu. pa me čisto zanima.

 

 

 Lik se po zavrsetku sezone prebacuje automatski, dok iteme dobijes u mailu i imas mislim 45 dana da ih prebacis u stash.

 Pa to je Super, svaku sezonu započeti sa novim likom :)

 

 

 

  Ja sam četvoricu digel na 70 i donekle opremil u ovoj sezoni, ali sam samo sa monkom donekle zadovoljan!

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 14:29 (Butcher).
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...

  Ja sam četvoricu digel na 70 i donekle opremil u ovoj sezoni, ali sam samo sa monkom donekle zadovoljan!

 kolko ti je vremenski trebalo za to? po pojedinom liku i sve skupa, otprilike

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice