Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.870
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Ja nikako da dropam BB i Akarat CDR shield :/

Endure...and in enduring grow stronger
10 godina
offline
Diablo 3

Zasto bi netko koristio gems lvl-a 80 za despair, i to na svakom komadu opreme? Shvacam da ti daje prednost da podignes grift, no sto ako naprave u sljedecem patchu sto su i dosada? Mislim na buff drugih builds-a pa ovaj tvoj postane outdated.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Digneš drugi gem na 80? I know, mind-blowing.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...

Zasto bi netko koristio gems lvl-a 80 za despair, i to na svakom komadu opreme? Shvacam da ti daje prednost da podignes grift, no sto ako naprave u sljedecem patchu sto su i dosada? Mislim na buff drugih builds-a pa ovaj tvoj postane outdated.. 

 A nista, nakupis kljuceva za griftove i opet u leveliranje gemova. Ja sam rastopio ne znam koliko opreme koja je u nekom trenutku tj.patchu postala "in" i nista, zasuces rukave i u farmanje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2016 10:40 (Eld).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

gim sezonskim. Ako sam dobro shvatio. Stvarno su 'pojednostavili' i olaksali. Izgleda da im je koncept da naprave 2-3 slota samo za sezonske likove prekompliciran, pa su odlucili 'pojednostaviti' :D

 

Da. POJEDNOSTAVNILI su.

 

Prvo, ne uništavaš ništa. Samo napraviš rebitrh lika na sezonu!

 

 

SVA oprema - sve što je bilo na liku, i na folllowerima, i u inventooriju tog lika - dobijaš mailom odmah u igri. Mala kuverta lijevo dolje, kraj chata!

Ti to možeš pokupiti odmah isti dan, ili za 2-3-4, ili  29 ili  30 dana. Bilo kad, kad poželiš. To podižeš sa bilo kojim NS likom.

Ne moraš vraćati sezonski lik na NS da bi uzeo te stvari.

I ne moraš sezonu igrati 3 mjeseca. Igraš je 3-4 dana, da dobiješ 7 tab za stash.

JA igram sezonu SAMO iz razloga da dobijem dodatni stash. Čim ga dobijem, mogu sve stvari koje su mi bile na NS liku, prebaciti u novi stash...

 

Ako netko one želi igrati sezonu da bi besplatno dobio prostor u inventoriju, uvije može kupiti dodatna 3 lika za nekih 25€.

Znači, imamo čak i mogućnost izbora!

 

A ako netko ne želi dobiti besplatno, ili uz plaćanje, dodatni stash, to samo znači da mu ne treba!!!

 

NA 719 strani MadTom je lijepo objasnio (da objasnio, i nacrtao)  kako dobiti dodatni stash tab. To je uradio u 24 sata igranja, 3 dana po 8 sati - i to SOLO! U grupi je lakše! 

Danas, nakon 3 dana igranja, već ima dosta ljudi sa 500 paragona, i prijatelji te mogu powerlevelirati na 100 paragona u 2-3  sata.

A i ubrzati ostatak procesa...

 

 

 Kako mogu ista pokupiti isti dan ??! Uostalom vidio sam da je zezona zesci promasaj, pa nisam nista promasio... Dodatni tab je promasaj u biti cijelo vrijeme dok samo set iteme automatski mjenjaju.... I bez sezone imam 3 glavna lika kojima trpam exp...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
fanaticni gejmer kaže...

Zasto bi netko koristio gems lvl-a 80 za despair, i to na svakom komadu opreme? Shvacam da ti daje prednost da podignes grift, no sto ako naprave u sljedecem patchu sto su i dosada? Mislim na buff drugih builds-a pa ovaj tvoj postane outdated.. 

 A nista, nakupis kljuceva za griftove i opet u leveliranje gemova. Ja sam rastopio ne znam koliko opreme koja je u nekom trenutku tj.patchu postala "in" i nista, zasuces rukave i u farmanje.

 Ti tu jedan od rijetkih logcno razmisljas... Sto je, je... Ali, malo manje 'rastapanja'.... Lako se rastave gemovi, ali, ako lose....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
To sa leg gemovima i opremom je vise za hardcore igrace ( citaj noliferima ). Taj ce za par sati dici gem na 80 lvl kroz sgriftove. Ja verovatno necu imati ni jedan na tom levelu do kraja sezone. Najveci mi je do sada bio 67 :).
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
To sa leg gemovima i opremom je vise za hardcore igrace ( citaj noliferima ). Taj ce za par sati dici gem na 80 lvl kroz sgriftove. Ja verovatno necu imati ni jedan na tom levelu do kraja sezone. Najveci mi je do sada bio 67 :).

 Lol, ja sam solo svoje digao na 67 u ovoj sezoni, i to ih još nisam ni ganjao (odigrao solo GR73 u prvom pokušaju). Grupe igraju 80+, relativno lagano, ali ja ne igram metu (tj. ne da mi se igrati supporta sa svojom klasom, ili Energy Twister wizza), pa me samo otkantaju iz grupa. Čak mi ne daju igrati ni 70-ke s njima...

16 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
fanaticni gejmer kaže...

Zasto bi netko koristio gems lvl-a 80 za despair, i to na svakom komadu opreme? Shvacam da ti daje prednost da podignes grift, no sto ako naprave u sljedecem patchu sto su i dosada? Mislim na buff drugih builds-a pa ovaj tvoj postane outdated.. 

 A nista, nakupis kljuceva za griftove i opet u leveliranje gemova. Ja sam rastopio ne znam koliko opreme koja je u nekom trenutku tj.patchu postala "in" i nista, zasuces rukave i u farmanje.

 JA solo dignem u sat vremena gem na 60, sa 4 gem upgradea po runu. Nakon toga, može se npr. odraditi u grupi još 5 GRiftova, i imaš 76-80 gem za sat vremena (ako si sretan sa pokušajima, na 80 si začas). Jedino šta ne preporučujem trošenje zlata nakon GR 75 za dobivanjke četvrtog pokušaja, polako postaje skupo 

 

Ali, možda će nekom zvučati nevjerovatno, za početak se može stavljati i level 50 gem. Pa se recimo sa 10 anc itema podigne int za 2500 (level 50 gem daje 250 primarni stat, npr int, i 10 puta 250 i to je to).

U dobroj grupi skupiš 30-45 ključeva na sat.

A oprema je ionak nebitna, začas se dobije nova (i bolja).

Iako,  jučer sam lagano pozelenio  kad sam vidio da je suport barb koji je završio 101, nosio, Cain i Born opremu. A moja je sva, naravno, rastopljena 

16 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
Eld kaže...
fanaticni gejmer kaže...
 JA solo dignem u sat vremena gem na 60, sa 4 gem upgradea po runu. Nakon toga, može se npr. odraditi u grupi još 5 GRiftova, i imaš 76-80 gem za sat vremena (ako si sretan sa pokušajima, na 80 si začas).

 Mislim da je, barem sto se mene tice "sretan" kljucna rijec. Nije mi se jednom dogodilo da na 90% imam 2 faila. A recimo jucer ujutro sam u Kanai kocki potrosio 7500 komada breatha a ne bi li dobio ancient Belt of the Trove i Hexing Pants za crusadera. Znaci skoro 400 legendarija i  naravno nista, nula bodova .  Da bi mi jutros u obicnom riftu dropale hlace pa ti sad znaj kada i sta raditi. A sad moram farmati death breath jer sam ostao bez njih :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ja imam skoro sve ancient za LoN bomb crusa, ali za 550 paragona jos ni jedan wailing host :)
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
a gem na 60, sa 4 gem upgradea po runu. Nakon toga, može se npr. odraditi u grupi još 5 GRiftova, i imaš 76-80 gem za sat vremena (ako si sretan sa pokušajima, na 80 si začas).

 Mislim da je, barem sto se mene tice "sretan" kljucna rijec. Nije mi se jednom dogodilo da na 90% imam 2 faila. A recimo jucer ujutro sam u Kanai kocki potrosio 7500 komada breatha a ne bi li dobio ancient Belt of the Trove i Hexing Pants za crusadera. Znaci skoro 400 legendarija i  naravno nista, nula bodova .  Da bi mi jutros u obicnom riftu dropale hlace pa ti sad znaj kada i sta raditi. A sad moram farmati death breath jer sam ostao bez njih :)

Podsjeca me na dawn luk za DH-a. Potrosio masu resursa i kada mi konacno Kadala ga izbacila, pada mi sada kao lud. Mada mi je danas bio dobar dan. Dva upgrade-a za DH i jedan zeni kod wizza. Palo joj ancient oruzje za onaj klasican build u ovo vrijeme (build koji mrzim, time), ali rolanjem je ispao relativno ok . Sve super, samo 6% dmg.... Steta.

15 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 - Easter Eggs & References:

Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Sta je to ustvari? Mislim na easter eggs....
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Sta je to ustvari? Mislim na easter eggs....

 Neke skrivene, zanimljive, zabavne stvari koje developeri ubace u igru kako bi fanovima učinili igru još zanimljivijom. Tako bi ja to definira, a pogledaj link pa pročitaj šta wikipedija kaže.
Skoro svaka veća igra to ima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2016 15:26 (1.Lovac).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hvala Lovac, nekad smo bas igrali zajedno :). Moze li mi neko reci zbog cega LoN crus ne mora imati chc,chd, oruzje sa sto vecim dmg..... Vidim da ostale klase to imaju, ali crus ne
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Hvala Lovac, nekad smo bas igrali zajedno :). Moze li mi neko reci zbog cega LoN crus ne mora imati chc,chd, oruzje sa sto vecim dmg..... Vidim da ostale klase to imaju, ali crus ne

 Thorn damage ne skalira sa CHD, CHC ni weapon damage-om.

 

Skalira sa STR, VIT ako koristiš Heart of Iron, te damage boost-om od skill-ova. Naravno i sa AS ako "ručno" apliciraš Thorn damage (kako sa Invoker set-om, npr.)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Hvala Lovac, nekad smo bas igrali zajedno :). Moze li mi neko reci zbog cega LoN crus ne mora imati chc,chd, oruzje sa sto vecim dmg..... Vidim da ostale klase to imaju, ali crus ne

 Prije sam bio puno aktivniji, sad sam na sto strana, slabo Diablo igram... Igra sam ga jučer cijeli dan skoro jer idućih tjedan dana neću moć :P

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ima ko online i voljan me boostat na 70-ti mogu i ja prvi s obzirom da imam dobrog dh-a 

Tonadaboss#2286

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
toninho kaže...

Ima ko online i voljan me boostat na 70-ti mogu i ja prvi s obzirom da imam dobrog dh-a 

Tonadaboss#2286

Jel trebaš još boost? 

If you have nothing to lose, try.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...
toninho kaže...

Ima ko online i voljan me boostat na 70-ti mogu i ja prvi s obzirom da imam dobrog dh-a 

Tonadaboss#2286

Jel trebaš još boost? 

 Evo me doma sad ;)

15 godina
offline
Diablo 3

Dižem solo gemove pa se usput upisao na leaderboard, vjerojatno kad se vratim s posla to više neće biti dovoljno... Trebam još hrpu opreme zamijeniti i polako početi augmentat:

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Digo wiza sad u sezoni i moram rec da je stvarno ovisan o gearu masu znaci imam skoro sve osim par "sitnica" wand of woh, compas rose, halo of arlyse i masu buildova ne sljaka kako bi trebalo. Ima ko neki solidan build za tx da ne ukljucuje te iteme od setova imam sve i vecinu weapona (orb, spectral blade,energy twister, in geom, tp weapon, disentegrate). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

http://www.diablofans.com/builds/70467-2-4-blades-multi-purpose-speed-non-in-geom-700-db

 

Walker + Fragment ako ih imas.

 

Inace, wandove je relativno lako dobiti upgrejdanjem rerova, cak i woh ili walker. Ne znam doduse kako stojis s matsima...

 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Heh upravo to i koristim idem na t7 oko minutu i po do dve po runu i skupljam si matse pa cu onda rokat po craftingu u nadi da ce past. A onda bountye za upgrade na Ancient.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Meni je bas skup taj upgrade na ancient. Po 5 od svakog matsa iz bounty i 50 soulsa. Ja sam radio upgrade ilusory boots na ancient. Otislo mi oko 150 bounty matsa. Naravno, moze da se dobije i iz prve ( makar u teoriji ), ali nisam ja te srece :). Manje zivaca izgubim farmajuci i da cekam da mi nesto padne nego da gledam kako odlaze matsi, a sa njima i zivci :)
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Riješio sam sve Monk set dungeon-e.

 

Ovo sam manje više koristio kao osnovu (bacite pitanja ako je nešto nejasno):

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-class-forums/monk-the-inner-sanctuary/143424-set-dungeons-mastery-monk-builds-and-videos

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Botovi definitovno ubijaju igru. Kad pogledam leaderbords, a narocito prva mesta vidim da svi imaju full ancient opremu do koje nije lako doci. Moje misljenje je da je to vecinom radjen upgrade na ancient, a to kosta materijala. Ja sa svojih 650 paragona neke iteme jos nisam ni dobio. Mislim da su streameri najveco boteri. Ja jos ni jednog nisam video da farma matse u bounty, a ni obicne riftove za kljuceve za grift. A svi samo griftove igraju, puni kljuceva. Meni ne znaci nista mesto na leaderbordu, ali ako se vec takmicimo onda treba da su ista pravila za sve. Dok Blizzard ne banuje botove igra ce odumirati, a nece jer streameri ustvari reklamiraju igru. Prokleti kapitalizam........
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ja sam tek sada sa Crusom na skoro 500 paragona uspio probiti gr60 sa invoker buildom te sa roland sweap buildom.

 

Više od 60% mi je Ancient opreme ali ne mogu dobiti nikako ove nosioce tipa Hack Ancient ili Pig Sticker Ancient ili Golden Flense Ancient.

 

Uglavnom borim se. bude to doslo sa vremenom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

Ja sam tek sada sa Crusom na skoro 500 paragona uspio probiti gr60 sa invoker buildom te sa roland sweap buildom.

 

Više od 60% mi je Ancient opreme ali ne mogu dobiti nikako ove nosioce tipa Hack Ancient ili Pig Sticker Ancient ili Golden Flense Ancient.

 

Uglavnom borim se. bude to doslo sa vremenom.

 A svi imamo svoju muku.

 

Dobio sam ancient Hack, Pig sticker nisam (doduše za Invoker ni ne treba biti ancient). Akkarat štit bih također htio ancient, do sada sam ih ukupno dobio 2, sa jako lošim roll-om.

 

S obzirom da ganjam LoN bombardment, trebaju mi ancient Illusory boots, Hexxing pants i St. Archew's Gage.

 

Igram naveliko bounty-e (imam preko 200 matsa, a čim imam dovoljno FS-ova rolam u cube). Potrošio sam već preko 200 bounty mats-a na rollanje, sigurno.

 

Archew sam jednom uspio dobiti ancient ali tako loš roll da moram dalje ganjati. Hexxing pants ni jednom ancient, a Illusory boots mi je dropalo bar 15 komada i ni jednom ancient. Trošim BS-ove i DB-ove na hlače, imam ih sve ancient sa STR/VIT/AR, osim Hexxing-a i Invoker-a. Sad sam već u fazi sa preko 10K plavih/žutih/bijelih, ne stignem skupiti dovoljno DB koliko trošim.

 

S obzirom da manje više ganjam bounty-e, imam osjećaj da mi paragoni stoje, a nije da ne igram...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice