Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.148.984
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Diablo 3

Aufffff!!!!

 

Korejci su očistili GR 100!!!

Jedan DPS i 3 suporta. Wizz je sada DPS

Grupa je ovako izgledala:

1) Wizard, DMO Energy Twister (DPS)
2) Barbarian, Globe Spawn (support)
3) Witch Doctor (support)
4) Monk, LoH Heal (support)

 

Draque je napisao detalje i buildove na Diablofansu:

 

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/143680-grift-tier-100-is-closed-in-korea

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
sauronas kaže...
Onaj ko igra iskljucivo sezone taj ce bez problema izbrisati ns likove tako da to nije razlog zbog kog bi izgubili ijednog igraca. Ja sam izbrisao 3 lika i napravio mesta za sezonu. Ako bude trebalo brisacu jos :)

Ja ne igram iskljucivo sezone, tako da... Imamo po 2 lika po karakteru. Svi su puni opremom i pun inventar.... Znaci morao bi dva unistiti i sve ostalo, jer igram kako mi dodje sto. Moja je poanta bila da bi mogli/blizzard  biti malo manje 'greedy' i dati 2 accounta koja bi bila iskljucivo sezonska. Ovako 10 i gotovovo...  I naravno, necu igrati.... Tko zeli, neka... Njegov izbor...

 A jesi "mrgud" i gotovo. Ako neće biti po mome, neću se igrati 

 

Ne vjerujem da ja moram braniti sezone, a ne podnosim ih, vjerovatno i više od tebe...

 

Sezone su i općenito napravljene da privuku nazad igrače koji su odustali od igranja... Taj plan Blizzardu radi (više nego dobro) i neće odustati od njega. Ekipa dođe, odigra par tjedana, odjavi se iz igre do nove sezone. Ali marketingašima je bitno da mogu reći "U prošlom kvartalu smo imali toliko i toliko korisnika" i tu sva priča prestaje.

Pokušavali su navlačiti ljude na sezonu sa sezonskim itemima, ali nije im palilo, jer smo (mi anti-sezonci) mogli čekati 3-4 mjeseca i sve dobiti i na ne-sezoni.

Ali ovi su sad smislili kako te natjerati da igraš sezonu htio-ne htio.  Sve pod uvjetom da ti treba dodatni stash. Ako ti ne treba, onda ne moraš gledati sezonu...

 

Mogli su oni staviti i da imamo 50 likova, opet bi nam bilo malo (bar meni).

Možeš platiti (nekih 20-25 €, ne traži mi se sad točna cifra) i tako dobiti još 3 extra lika (sveukupno 15) ako ti je to opcija...

 

A i ne moraš plaćati ništa. Možeš jednostavno napraviti zgodan feature koji su tu stavili baš za slučajeve poput tebe (i mene, isto):

 

SEASONAL REBIRTH

 

Pretvoriš lika u sezonskog, ostaju ti svi sati igranja na njemu, a sva oprema koju imaš na njemu ti se šalje mailom, na NS, i imaš 30 dana da je preuzmeš.

 

Ne mogu, vuče me, moram ti ovo staviti sa blizz foruma 

 

"As for your other concerns, all your items get sent to your non season mail immediately once you rebirth. This whole process was due to the limitations of people recreating multiple characters every season and running out of character slots. So they dumbed the process down even further for people who kept whinning about not having enough characters slots !!!"

 

 

 

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ima koja dobra dusa da je online koja bi ponudila boost do 70 u novoj sezoni. Vracam uslugu poslje 

 

Ukoliko je netko voljan dodajte me na tonadaboss#2286

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel se kome desilo da su mu svi toonovi izbrisani na acc,sad sam se ulogiro nicega nema -.- kome se moram zaliti?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

 

A i ne moraš plaćati ništa. Možeš jednostavno napraviti zgodan feature koji su tu stavili baš za slučajeve poput tebe (i mene, isto):

 

SEASONAL REBIRTH

 

Pretvoriš lika u sezonskog, ostaju ti svi sati igranja na njemu, a sva oprema koju imaš na njemu ti se šalje mailom, na NS, i imaš 30 dana da je preuzmeš.

 

Ne mogu, vuče me, moram ti ovo staviti sa blizz foruma 

 

"As for your other concerns, all your items get sent to your non season mail immediately once you rebirth. This whole process was due to the limitations of people recreating multiple characters every season and running out of character slots. So they dumbed the process down even further for people who kept whinning about not having enough characters slots !!!"

 

 

 

 

 

 

 

 OK. Znaci napravim sezonskog lika, unistim opremu na njemu i u inventoriju i po ovome imam mjesec dana da ju pokupim (ako sam dobro razumio, nisam bas shvatio sto se dogadja sa punim inventorijem kod toga 'unistenog' lika). Ali s kojim likom ?!?! Sa sezonskim koliko znam ne mogu, mjesta za svu tu opremu nemam, a sezona traje 3 mjeseca. Znaci trebao bi zavrsiti brzinski sezonu, unistiti sezonskog lika, napraviti novoga da pokupim opremu u mjesec dana. I ponoviti postupak sa drugim sezonskim. Ako sam dobro shvatio. Stvarno su 'pojednostavili' i olaksali. Izgleda da im je koncept da naprave 2-3 slota samo za sezonske likove prekompliciran, pa su odlucili 'pojednostaviti' :D

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Presporo mi se pali diablo od kako je doša novi patch... i kad uđem 1. put u igru odma me DC

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ma i kod mene problemi dosta mi laga pa su mi svi likovi bili isparili sad su se vratili...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

U svakom slucaju izbjegavajte empowered rifts. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Moze li netko malo objasnit te sezone. Nabavit cu igru usloro a nemam pojma o cemu se radi
Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

dok cekam u reduza ulazak na servere odem do trgovine lol

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
striko kaže...

 

A i ne moraš plaćati ništa. Možeš jednostavno napraviti zgodan feature koji su tu stavili baš za slučajeve poput tebe (i mene, isto):

 

SEASONAL REBIRTH

 

Pretvoriš lika u sezonskog, ostaju ti svi sati igranja na njemu, a sva oprema koju imaš na njemu ti se šalje mailom, na NS, i imaš 30 dana da je preuzmeš.

 

Ne mogu, vuče me, moram ti ovo staviti sa blizz foruma 

 

"As for your other concerns, all your items get sent to your non season mail immediately once you rebirth. This whole process was due to the limitations of people recreating multiple characters every season and running out of character slots. So they dumbed the process down even further for people who kept whinning about not having enough characters slots !!!"

 

 

 

 

 

 

 

 OK. Znaci napravim sezonskog lika, unistim opremu na njemu i u inventoriju i po ovome imam mjesec dana da ju pokupim (ako sam dobro razumio, nisam bas shvatio sto se dogadja sa punim inventorijem kod toga 'unistenog' lika). Ali s kojim likom ?!?! Sa sezonskim koliko znam ne mogu, mjesta za svu tu opremu nemam, a sezona traje 3 mjeseca. Znaci trebao bi zavrsiti brzinski sezonu, unistiti sezonskog lika, napraviti novoga da pokupim opremu u mjesec dana. I ponoviti postupak sa drugim sezonskim. Ako sam dobro shvatio. Stvarno su 'pojednostavili' i olaksali. Izgleda da im je koncept da naprave 2-3 slota samo za sezonske likove prekompliciran, pa su odlucili 'pojednostaviti' :D

 

Da. POJEDNOSTAVNILI su.

 

Prvo, ne uništavaš ništa. Samo napraviš rebitrh lika na sezonu!

 

 

SVA oprema - sve što je bilo na liku, i na folllowerima, i u inventooriju tog lika - dobijaš mailom odmah u igri. Mala kuverta lijevo dolje, kraj chata!

Ti to možeš pokupiti odmah isti dan, ili za 2-3-4, ili  29 ili  30 dana. Bilo kad, kad poželiš. To podižeš sa bilo kojim NS likom.

Ne moraš vraćati sezonski lik na NS da bi uzeo te stvari.

I ne moraš sezonu igrati 3 mjeseca. Igraš je 3-4 dana, da dobiješ 7 tab za stash.

JA igram sezonu SAMO iz razloga da dobijem dodatni stash. Čim ga dobijem, mogu sve stvari koje su mi bile na NS liku, prebaciti u novi stash...

 

Ako netko one želi igrati sezonu da bi besplatno dobio prostor u inventoriju, uvije može kupiti dodatna 3 lika za nekih 25€.

Znači, imamo čak i mogućnost izbora!

 

A ako netko ne želi dobiti besplatno, ili uz plaćanje, dodatni stash, to samo znači da mu ne treba!!!

 

NA 719 strani MadTom je lijepo objasnio (da objasnio, i nacrtao)  kako dobiti dodatni stash tab. To je uradio u 24 sata igranja, 3 dana po 8 sati - i to SOLO! U grupi je lakše! 

Danas, nakon 3 dana igranja, već ima dosta ljudi sa 500 paragona, i prijatelji te mogu powerlevelirati na 100 paragona u 2-3  sata.

A i ubrzati ostatak procesa...

 

 

16 godina
offline
Re: Diablo 3

Sto se mene tice sa tim rebirthom nisu apsolutno nista napravili. Isao sam to sad isprobati i u biti sam cak napravio sr..nje. Znaci napravio sam rebirth jednog friskog wizarda sa nesto malo opreme i prebacilo mi ga je sa non-seasonala na seasonal, znaci u non-seasonal ga vise nemam, a sto opet znaci da cu opet morati levelirati wizarda da bi ga igrao u normalu! A buduci da ja imam mjesta jer sam ocistio i pobrisao sve sto ne mislim igrati trebao sam samo napraviti jednog novog sezonca i nista vise i normalno kreniti igrati za dodatni stash. Ovako sam si samo napravio dodatnog posla.

15 godina
offline
Diablo 3

Ma s njima nikako na zelenu granu, povećanje od 2 stash taba (uz uvjet da odigraš sezonu do Conqueor achievementa) a ubacili više od 100 novih itema :D How yes now. Pa to je baš super. I još ti treba extra prostor za leg. gemove jer nećeš čekati da dropa nešto pa tek onda koristiti caldesann's despair nego ćeš imati spremno sve.

Samo gdje će se sve to držati.... a još ako padnu dobri itemi, jedan s cdr a drugi area dmg a još se ne zna što je bolje za griftanje kasnije pa čuvaj po par itema :) Pa još ako igraš s par klasa, pa nije ni čudo što im pola streamera ( a i ostalih) bota.

 

I naravno, da stvar bude bolja, nisu nikog ni banali radi botanja a korištenje thuda da ni ne spominjem :) Blizzard je ove sezone razočarao. E da, ni dart WD još uvijek ne radi kako treba :) A season rebirth je fora ako želiš sačuvati lika s kojim s odigrao 1000+ sati, ništa više od toga no i s time kasne par sezona. Pa ljudi drže iteme po drugim likovima, kao da nisu mogli dati nešto extra slotova za sezonu, no kako god. Dobro je onima koji igraju klasu ili dvije ali nema smisla kukati jer neće ništa napraviti... osim novih krila i portreta :)

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ako koga zanima, kako sam riješio Witch Doctor Set Dungeon Mastery. U svakom videu je link na d3planner build koji sam koristio (ti nisu zacementirani, nego moja preporuka, osobno, neke bih malo drugačije odigrao sad dok vidim šta sam radio):

 

Helltooth Harness:

 

Jade Harvester:

 

Spirit of Arachyr:

 

Zunimassa Haunt:

 

Slobodno pitajte ako vas šta zanima ili treba dodatno objašnjenje.

 

Masterirao sam i Wizarda (uploadat ću i to), te Invokera u sezoni. Sad više ganjam sezonu, pa ne znam kad ću ostale klase stići "odraditi".

Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Diablo 3
amanar kaže...

... A season rebirth je fora ako želiš sačuvati lika s kojim s odigrao 1000+ sati, ništa više od toga no i s time kasne par sezona. Pa ljudi drže iteme po drugim likovima, kao da nisu mogli dati nešto extra slotova za sezonu, no kako god. Dobro je onima koji igraju klasu ili dvije ali nema smisla kukati jer neće ništa napraviti... osim novih krila i portreta :)

 Mene brisanje likova uopce ne opterecuje. Kada mi je sredinom 4. sezone dosadio monk hladno sam obrisao lik koji sam imao od prvog dana i preko 2000 sati igre . Ako se zazelim neke klase napravi se levelira se i i ajmo u farmanje, bitno je samo da su paragoni na raspolaganju.

15 godina
offline
Diablo 3

Evo i Wizard set dungeon Mastery.

 

Delsere Magnum Opus:

 

 

Firebirds Finery:

 

 

Tal Rasha:

 

 

Vyr:

Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Bi me ko mogao boostat u sezoni? To levelanje mi je najveca muka,pa kad se zgearam uzvratim uslugu ako treba

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Evo, EU već ima GR87 u sezoni očišćeno. Ista ona meta kao onaj GR100 clear sa P3000+ likovima.

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Diablo 3

Bossovi mi danas digli zivce, 2-3 sekunde fali. Sad cu sam sebi zalipit samar jer citam guids kao bot i stavljam teaguk umisto nekog korisnijeg gema na dh.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Aufffff!!!!

 

Korejci su očistili GR 100!!!

Jedan DPS i 3 suporta. Wizz je sada DPS

Grupa je ovako izgledala:

1) Wizard, DMO Energy Twister (DPS)
2) Barbarian, Globe Spawn (support)
3) Witch Doctor (support)
4) Monk, LoH Heal (support)

 

Draque je napisao detalje i buildove na Diablofansu:

 

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/143680-grift-tier-100-is-closed-in-korea

 

 

 

TomoR kaže...

Evo, EU već ima GR87 u sezoni očišćeno. Ista ona meta kao onaj GR100 clear sa P3000+ likovima.

 

 Oooo nije li to krasno.. ipak nisam pogriješio što sam i ovu sezonu počeo sa monkom :)

Jedino što je malo u banani što se tiče solo griftanja... ali možda uleti kakav bolesni build do kraja sezone..

 

Nego ovdje su dva različita support builda jedan spama globe a drugi samo heala.. hm što vam se čini koji je bolji??

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2016 21:24 (geothia).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ja trenutno guram invoker crusa. Solo se prosetao kroz gr 60. Jedino mi se ne svidja sto u grupi skoro da se ne vidim. Narocito ako je u grupi neki freeze. Sve u svemu jos malo sa crusom pa cu smisljati na koju drugu klasu da se prebacim...
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Riješio Thrill Conquest u sezoni:

 

Napravio i guide za build:

http://www.diablofans.com/builds/71190-thrill-conquest-thorns-build-recommendation

 

EDIT:

Danas kad dođem s posla pada 7-i stash tab!

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2016 9:18 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Navodno su popravili fetishe+Carnevil, 1 HP mobove itd.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20418872890#9

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Koje conqueste vi planirate da odradite? Meni je prvi thrill koji planiram. Posle mozda solo 55 sa 6 razlicitih setova ( ko igra 2 klase nije problem ). Mislio sam i avarice, ali mi nije bas jasan. Moze li neko da mi ga pojasni?
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Koje conqueste vi planirate da odradite? Meni je prvi thrill koji planiram. Posle mozda solo 55 sa 6 razlicitih setova ( ko igra 2 klase nije problem ). Mislio sam i avarice, ali mi nije bas jasan. Moze li neko da mi ga pojasni?

 Ja sam odradio Thrill i Avarice.

 

Za Avarice, ako na sebi imaš Goldskin i Squirts Necklace, te koristiš Boon of the Hoarder, te na T10 ubiješ goblina koji nosi zlato (Gilded Baron) imaš preko 50M golda odmah. Ja sam tako dobio 60M golda od jednog jučer.

 

A npr, možeš ići na varijantu, Avarice Band, Goldwrap, Goldskin, Squirts Necklace, Boon of the Hoarder lvl 50, te u aktu 5 na onim putevima prema Adrii ubijaš one male što izlaze iz zidova, tako dugo dok ih ubiješ tipa jednog u 3-4 sekunde i pokupiš zlato radiš goldstreak, možeš doći do 50M sigurno.

 

Realno, ako naletiš u TX riftu na grupu goblina a u sebi ima dva Gilded Barona, čak i bez gold find opreme ćeš natući 50M golda, neki su taj Avarice odradili "slučajno".

 

Na PTR-u sam, igrao T7 riftove sa Boon of the Hoarder dok nisam naletio na "dovoljno gusti" rift i skupio golda za Avarice Conquest.

 

Evo, lik "slučajno" napravio Avarice:

 

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/41j0d0/season_5_avarice_conquest_ezmode/

15 godina
offline
Diablo 3

Alkaizer očistio GR83 u sezoni. Sa LoN Crusader Bombardment build-om.

 

Još je od TX farmanja imao Bane of the Powerful umjesto Stricken-a na sebi... Jesu mu se posložili pylon-i, ali svejedno, svaka čast.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

Evo malo da se uključim u ovu temu,

dakle danas sam išao riješiti IV chapter da dobijem sve one stvarčice za barbariana.

Tl;dr jako malo mi je falilo da si počupam kosu nakon 35 pokušaja sa might of earth setom..., ali uspio sam jedva ni sam ne znam kako al eto.

Najvažnije što sam ja radio je bilo da s paragona maknem sve dmg pointove znaci str chd chc itd ali sam ostavio one koji ne rade dmg kao npr najvaznije cd ress lph itd te sam skinuo 130% chd, sve str gemove te leg gemove koje sam imao. 

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Evo, i ja radim na svom LoN Bombardment Sader-u. Trebam još hrpu opreme "popravit", pogotovo ancient Illusory čizme mi trebaju za više GR-ove (ovako samo zapnem u hrpi mobova i ako nemam konja ciao đaci).

 

Očistio GR72 (iz provg pokušaja, da sva tri gema levelam sa 62 na 63, :D ). Ja zadovoljan za ovu fazu sezone i koliko vremena sam stigao igrati do sad (inače leaderboard počinje na GR72...):

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ima li kakav klan ili neka zajesnica,bilo sta za diablo 3 na ps4 ili ako ima netko da igra da se javi (dopizdilo mi sam igrati ili sa random ljudima koji udju u igru i izadju nakon 3 min)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Soulfly1995 kaže...
Ima li kakav klan ili neka zajesnica,bilo sta za diablo 3 na ps4 ili ako ima netko da igra da se javi (dopizdilo mi sam igrati ili sa random ljudima koji udju u igru i izadju nakon 3 min)

 Pozdrav,

napiši nick na ps4 i ja te zovem danas oko 6...mada imam nekog frenda soulfly možda si ti haha

dobus
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice