Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.133.868
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Sa svakim likom treba skupiti pravu opremu, i imati pravi set + dovoljno DPS-a. Eto pogledaj mog wizarda sa njime bez problema farmam t10 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Neonhummer-2802/hero/64740886

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Hummer kaže...

Sa svakim likom treba skupiti pravu opremu, i imati pravi set + dovoljno DPS-a. Eto pogledaj mog wizarda sa njime bez problema farmam t10 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Neonhummer-2802/hero/64740886

 Da kod tebe je dosta veci statsi na opremi... I kad odem enchat jedan item , onda mogu samo jedno promijeniti ... Dali postoji neki item kojim mozes switch na dalje da mijenjas ? Ili i dalje farmas taj isti item ...  recimo " 5 heada, od talarasha seta " da dobijes bolji stats... 

Finger Up :)
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...
Hummer kaže...

Sa svakim likom treba skupiti pravu opremu, i imati pravi set + dovoljno DPS-a. Eto pogledaj mog wizarda sa njime bez problema farmam t10 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Neonhummer-2802/hero/64740886

 Da kod tebe je dosta veci statsi na opremi... I kad odem enchat jedan item , onda mogu samo jedno promijeniti ... Dali postoji neki item kojim mozes switch na dalje da mijenjas ? Ili i dalje farmas taj isti item ...  recimo " 5 heada, od talarasha seta " da dobijes bolji stats... 

 Sve ovisi o tome jel imaš dosta matrijala. Iteme možeš reforgati  u kanai cube i nadati se poboljšanju. Ili možeš mjenjati dio seta za neki drugi dio. Normalno to je sve RNG i ovisi o sreći dali če item biti dobar. Kad ideš enchatant i biraš što češ mjenjati samo tu stvar možeš izmjeniti, jedino ako ne odeš na kanai cube i napraviš reforge ili zamjenu itema ovisno o potrebi.

 

I kadala za shardove zna dati dobre iteme samo isto sve je to nasumično i ovisi o sreći. Netko u tjedan dana opremi lika za t10, a nekome treba mjesec-dva. Meni je puno pomoglo što sam većinom farmao sa drugim wizardima pa ide brže skupljanje itema. U biti manja šansa da padne item od neke druge klase. Plus kada dođe jači lik i recimo solira po 10tak 45+ velikih riftova. Sve ovisi o ekipi na koju se naleti. Sada je kraj sezone već uskoro i teško da se što stigne napraviti prije kraja.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Hummer kaže...

 Sve ovisi o tome jel imaš dosta matrijala. Iteme možeš reforgati  u kanai cube i nadati se poboljšanju. Ili možeš mjenjati dio seta za neki drugi dio. Normalno to je sve RNG i ovisi o sreći dali če item biti dobar. Kad ideš enchatant i biraš što češ mjenjati samo tu stvar možeš izmjeniti, jedino ako ne odeš na kanai cube i napraviš reforge ili zamjenu itema ovisno o potrebi.

 

I kadala za shardove zna dati dobre iteme samo isto sve je to nasumično i ovisi o sreći. Netko u tjedan dana opremi lika za t10, a nekome treba mjesec-dva. Meni je puno pomoglo što sam većinom farmao sa drugim wizardima pa ide brže skupljanje itema. U biti manja šansa da padne item od neke druge klase. Plus kada dođe jači lik i recimo solira po 10tak 45+ velikih riftova. Sve ovisi o ekipi na koju se naleti. Sada je kraj sezone već uskoro i teško da se što stigne napraviti prije kraja.

 Uskoro slijepi nesto sto nitko ne zna....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3

 Slabo to ide.... Banaju tu i tamo neke...

15 godina
offline
Diablo 3

Patch 2.4.1 će vjerojatno idući tjedan ići live, evo nekih filmića za pripremu:

 

Quin-ova razmišljanja o 2.4.1 + videi kako i gdje doći do novih Cosmetics-a (krila itd.):

 

Cosmic Wings:

 

Falcon Wings:

 

Liv Moore Pet:

 

Whimsyshire Portrait Frame:

 

Ima još tih krila i petova za pronaći.

 

EDIT:

Službeno, u 2.4.1 će izgleda biti samo Falcon i Cosmic krila:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20057106/

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2016 17:34 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

Ja zbog te kozmetike ne mogu ni kupca pronac. Svi se pale na ta krila, ma da im ne bi farmao set dungeons sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...

Ja zbog te kozmetike ne mogu ni kupca pronac. Svi se pale na ta krila, ma da im ne bi farmao set dungeons sada.

 Set dungeon-i će biti lakši nakon patch-a.

 

I kakav si ti to fanatični gejmer da ih do sad nisi završio?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Ja dogurao preko plvl 800 u trenutnoj sezoni i nisam rješio set dungeone. Gluplji i dosadniji komad contenta dugo nisam vidio. Nemaštovito i bespotrebno. Jednom rječju, meni, jadno do bola. 

15 godina
offline
Diablo 3

Tko je pre-orderao Overwatch Origins Edition sad bi trebao imati Mercy krila na raspolaganju:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20099640/pre-purchased-overwatch-mercys-wings-now-available-4-18-2016

 

 

Ispravak, krila navodno nisu za pre-order, nego za Origins Edition.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2016 14:27 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Tko je pre-orderao Overwatch Origins Edition sad bi trebao imati Mercy krila na raspolaganju:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20099640/pre-purchased-overwatch-mercys-wings-now-available-4-18-2016

 

 Heh što je sljedeće, sci-fi neprijatelji tipa robota i mechova. Te loot vezan uz to. Laserske puške, odjela u stilu fallouta.

15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kako me iritiraju sa tim cosmetic itemima. Daj mi cosmetic store kao što ima, ne znam WoW, i pusti me da kupim krila koja ocu. Ne mislim igrat OW jer mi je ubitačno dosadna igra al bi ova krila htio imati. i Šta sad? ništa. Sjedi i placi :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

Zahebi svu kozmetiku i neka daju rune i slaganje rijeci. To sam volio u dvici., sve je bilo bolje e ta dobra stara vremena, nema toga danas u ovo ludo doba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Eh ti sad odma ono utopijske zelje. Polako, idemo redom 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
RalOrtTal :)
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ultimate Patch 2.4.1 Cosmetics guide:

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ova igra je zlo, tek sam poceo igrati. Nocas sam legao u 4 sata...

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Ova igra je zlo, tek sam poceo igrati. Nocas sam legao u 4 sata...

Ako si tek krenuo, racunaj da ce ubuduce biti puno dana kada ces legnuti u 4 sata...

 

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Skoro 4 godine and counting....

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Ova igra je zlo, tek sam poceo igrati. Nocas sam legao u 4 sata...

 O znam kako ti je.. navukao se na Diablo još 1996. (o kako sam omatorio) i još se nisam skinuo 

 

Nego novi Patch je živ http://us.battle.net/d3/en/blog/20099649/patch-241-now-live-4-26-2016 (ovo je link da je živ u NA no u međuvremenu je oživio i u Europi)

 

Nova sezone, 6. po redu počinje u petak 29. 04. u 17.00 (bar mislim da je u 17 :)

 

Smrt u penziji
11 godina
offline
Diablo 3

Koju klasu planirate igrati u nadolazecoj sezoni :) ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Ja u sezoni krecem s WD, nekako mi je on najdrazi, probao sam sve ostale klase ali s WD se najvise zabavljam. Evo vec par dana se aktivno igram koliko stignem, sve karaktere,gemove i opremu unistio i krenio s WD od level 1, sinoc GR 53 rijesio, ali ima "lufta" i za vise.

 

I sto je najbolje, zabavljam se kao prvog dana.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

NEam pojma koju klasu igrati. Koja ce biti 4 man meta sada? Pa da odaberem nešto najrjeđe iz toga jer uvijek iz ekipe se pouzimaju klase koje svatko oce i onda imamo 6 wizarda i ne mozemo 4man slozit. Pa ako netko zna kako ce to izgledat ovu sezonu ima kakve preporuke nek napiše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ja ne vjerujem da če se stvari puno promjeniti. Ali sada kada Wizzard ne može stackati tornada ko nenormalan mogao bi da ispadne kao jedino dps rješenje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Crusaderom
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Koju klasu planirate igrati u nadolazecoj sezoni :) ? 

 

 

Mozda Barbarian ^^

Finger Up :)
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ne vjerujem ni da ću igrat ovu sezonu, možda da me neko boosta do 70 za par tjedana, čisto ako mi se jednom bude igralo. Preivše posla imam u RL, mrzim kad stave te sezone kad sam u najvećoj gužvi... Svaki put bi počeao i sje*a život radi toga, ovaj puta ću bit malo pametniji :P

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ja sam ucinio sve sto sam mogao da bi se sjebalo sve sto se moze sjebati...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Ja sam ucinio sve sto sam mogao da bi se sjebalo sve sto se moze sjebati...

 Od sutra ide nova sezona.

 

Možeš napraviti još veću glupost!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice