Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.133.474
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
8 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Zavrsio act2, lvl40, stojim sa barbarom na zidinama bastions keepa i uzivam u pogledu. Kako je dobar osjecaj kada prvi put igras neku igru. Nikako da mi dodje na red Diablo3 od kada je izasao, uzeo igru i bas gustam kao veteran diablo svemira, igrao prvi na mojoj PENTIUM166mmx pili sa 32mb ram, jedna od prvih igara koja je trazila directX i nije radila u dosu, osjecam se kao dinosaurus sada .

 

Igra mi ima jednu malu manu, na normal tezini je prelagana, Hp mi nije pao ispod 80% lol, ma vjerovatno nije niti ispod 90%, sve drugo je odlicno. Kada je gamespot dao goty za pc path of exile skinuo sam i odigrao igru, tj. presao na normalu, odlicna igra, uz to i besplatana i to bas pravi f2p. Path of exile ima stvarno odlicno razradjen sistem skillova i sve to, ali to sve ima i jedan mali problem, a to je sto kada si radis build onda ces igrati tocno na odredjeni nacin i koristiti par skilova, iako ima 1 000 000 mogucih konbinacija i buildova, koji god da izaberes igra ti je pomalo monotona, jer ces svaki build graditi oko jednog ili dva skilla. U diablu3 su napravili pravi potez s tim sto mozes stalno konbinirati skillove i rune, rezultat je cista zabava, mozes igrati barbara kao ranged ako hoces, mozes sve i sve je tako pregledno i dobro uradjeno, u samo par klikova misem si mjenjas iskustvo igranja, neprocjenjivo. Crafting me odusevio u igri, koliko puta sam igrao neki mmo ili rpg koji ima crafting i da si nisam skraftao niti jedan jebeni koristan item, u diblu3 dok se lvlas crafting i te kako moze posluziti i sve je opet napravljeno jednostavno, uredno i razumljivo, bez nepotrebnog kompliciranja. Udaljenost kamere tj. ovaj izometricni pogled je bas pogodjen, savrseno, kod path of exile mi je kamera bila mrvicu pre blizu akciji.

 

Grafika je mozda malo presarena, zvuk je vrh, prica je rekao bih diablovski epska, stalno je neki great evil, smak svjeta, i sta ti ja znam, ono ma zakon. Za 35eur sa expanzijom covjek si kupi puno ciste zabave sa 2h sjekirom u ruci.

 

P.S.

Iako mi se sada igra i wizard, a mozda i monk, dignem ih na lvl20ak kada zavrsim sa barbarom, da vidim skilove i to, a i wd izgleda zanimljivo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

@MijoC, Diablo se dugo bio "tražio" - trebalo mu je više od 2,5 godine da dođe do statusa kao što je sad, ali je jako igriv sad, to je istina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

diablo je bio nedovršen proizvod kada je izašao, a i sada kad se dodalo svega i svačega nije to to, ljudi su puno više očekivali iskreno govoreći.

no šta je tu je, realno Diablu ni približno ozbiljno ne pristupaju kao WoW. jer to im je zlatna "kasica prasica", no ipak igra je u odnosu na druge ovog žanra vrlo dobra i po meni nju još najviše i igram od svih igara na kompu.

iako ima i boljih, diablo stvara ovisnost.

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

@MijoC, Diablo se dugo bio "tražio" - trebalo mu je više od 2,5 godine da dođe do statusa kao što je sad, ali je jako igriv sad, to je istina.

 Igra je sada vrlo dobra, jednostavna na inteligentan nacin i vrlo igriva, bas i sto treba da bude jedan dobar hacknslash. Citao sam tu i tamo neki naslov na gaming sites da redizajniraju ovo ili ono u diablu3, uglavnom sto su god radili napravili su solidan posao.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
MijoC kaže...
TomoR kaže...

@MijoC, Diablo se dugo bio "tražio" - trebalo mu je više od 2,5 godine da dođe do statusa kao što je sad, ali je jako igriv sad, to je istina.

 Igra je sada vrlo dobra, jednostavna na inteligentan nacin i vrlo igriva, bas i sto treba da bude jedan dobar hacknslash. Citao sam tu i tamo neki naslov na gaming sites da redizajniraju ovo ili ono u diablu3, uglavnom sto su god radili napravili su solidan posao.

 Jesu.

 

BTW, za prvi prolazak do lvl 70, preporučam igrati na Hard-Expert-Master, normal je prelagan (doduše nisam siguran da li možeš odabrati višu težinu na prvom prelasku).

16 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Jesu.

 

BTW, za prvi prolazak do lvl 70, preporučam igrati na Hard-Expert-Master, normal je prelagan (doduše nisam siguran da li možeš odabrati višu težinu na prvom prelasku).

 Može se, tipa sa Hard na Expert se može na Actu 2 mislim (ne iz igre već iz main menua), uglavnom čim se ispune uvjeti za podići level iskrene preporuke to uraditi jer je igra prelagana inače.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

jedno pitanje, jel moram ja set dungeon riješit sam ili mogu i u grupi ? već sam 20 puta probao, i ne mogu riješit na vrijeme jel mi može netko pomoć masterirat msilim jel blizard to dozvoljava radi achiwmenta, trebam masterirat za portret.

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

jedno pitanje, jel moram ja set dungeon riješit sam ili mogu i u grupi ? već sam 20 puta probao, i ne mogu riješit na vrijeme jel mi može netko pomoć masterirat msilim jel blizard to dozvoljava radi achiwmenta, trebam masterirat za portret.

Možeš i u grupi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

 ako mi može netko pomoć set dungeon neka mi pošalje friend invaite, da riješim to govno, sad mi je osto 1 monster nakon što sam riješio 440 monstera oni mi dodaju za kraj još 40 i po cijelom levelu tražim te zaostale, to naprave samo da ne stigneš riješit set dungeon nevjerojatno.

jedino što je dobro u cijeloj toj mojoj tragičnoj priči, je to što hrvatska vodi protiv brazila na poluvremenu.

i 5-3570K
15 godina
offline
Diablo 3

Ako koga zanima moji clear-ovi (ništa puno fishinga, onako par dana pred kraj Ere 6) sa Crusader-om GR86 i WD-om GR87:

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Prince-Artas kaže...
TomoR kaže...

 Jesu.

 

BTW, za prvi prolazak do lvl 70, preporučam igrati na Hard-Expert-Master, normal je prelagan (doduše nisam siguran da li možeš odabrati višu težinu na prvom prelasku).

 Može se, tipa sa Hard na Expert se može na Actu 2 mislim (ne iz igre već iz main menua), uglavnom čim se ispune uvjeti za podići level iskrene preporuke to uraditi jer je igra prelagana inače.

 Digao sam na act3 sa barbarianom na expert sa normal i expert je zapravo normal. Onda idem da vidim kako je startati na expert tezini, uzmem wizarda i zgrindam 25 lvla. Kako je wizard jebeno dizajniran, spelovi i to, strava ga je igrati, otkida. Jedini problem je sto trebam ustati prije 7...

15 godina
offline
Re: Diablo 3
MijoC kaže...

 Digao sam na act3 sa barbarianom na expert sa normal i expert je zapravo normal. Onda idem da vidim kako je startati na expert tezini, uzmem wizarda i zgrindam 25 lvla. Kako je wizard jebeno dizajniran, spelovi i to, strava ga je igrati, otkida. Jedini problem je sto trebam ustati prije 7...

 Nadam se da imaš RoS, a ne samo osnovnu igru.

 

Do lvl-a 70 i ganjanja svih 5 aktova, pogotovo prvi puta igra je super, i to sa svim klasama. Iako, prava igra počinje tek sa lvl-om 70 i skupljanjem setova, te slaganjem opreme oko toga - iako, ako čovjek odluči igrati "na svoj način", ima dovoljno legendarnih predmeta i težina na kojima se može igrati kako čovjek sam hoće.

 

BTW, ako koga zanima, riješio sam Avarice Conquest u sezoni:

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
MijoC kaže...

 Digao sam na act3 sa barbarianom na expert sa normal i expert je zapravo normal. Onda idem da vidim kako je startati na expert tezini, uzmem wizarda i zgrindam 25 lvla. Kako je wizard jebeno dizajniran, spelovi i to, strava ga je igrati, otkida. Jedini problem je sto trebam ustati prije 7...

 Nadam se da imaš RoS, a ne samo osnovnu igru.

 

Do lvl-a 70 i ganjanja svih 5 aktova, pogotovo prvi puta igra je super, i to sa svim klasama. Iako, prava igra počinje tek sa lvl-om 70 i skupljanjem setova, te slaganjem opreme oko toga - iako, ako čovjek odluči igrati "na svoj način", ima dovoljno legendarnih predmeta i težina na kojima se može igrati kako čovjek sam hoće.

 

BTW, ako koga zanima, riješio sam Avarice Conquest u sezoni:

 

 Naravno da sam uzeo i RoS, ta necu ostaviti onu smrt buku da terorizira svjet . Meni je uvjek najdrazi dio svih rpg i mmo isporbavanje svih classa/skilova, konbiniranje itd... Ovo sto sam probao u D3 do sada je odlicno, classe imaju osobnost, skilovi su zanimljivi, konbiniranje je zanimljivo, ZABAVNO je. Sada kada sam digao tezinu bas je gust igrati, monsteri imaju neke dodate abilitys, neznam mozda su ih imali i na normalu, ali tesko znati kada je svaki monster oneshoot loooool. 

 

P.S.

Wizard Disintegrate spell kad ih przi je sinfonija. 

12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

imam osnovni diablo 3 nakon patcha nemam vise ni jednog heroja? jel to moguce?

edit. skuzio da mi je prebacio regijulp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2016 23:07 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Stjepanj kaže...

imam osnovni diablo 3 nakon patcha nemam vise ni jednog heroja? jel to moguce?

edit. skuzio da mi je prebacio regijulp

 Nije valjda da imas samo vanillu? kupi si RoS 

If you have nothing to lose, try.
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Budem, ovo me jos drzi:)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

RoS je odlican, sasvim pristojna duzina za exp, cak stovise, vrijedi svake lipe. Ali, lol, blizz ne moze pobjeci od sebe, kad sam na nebesima samo gledam kad ce protos archon izletit na mene da me sprzi, a u pandemoniumu cekam kad ce iz zemlje izaci tona zergova da me ofc zergaju, lol.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Novi bug u Dablu. I, nećete vjerovati, opet Firebird bug.

Taj set je od početka uklet 

 

Zasad još nije dobio zeleno svjetlo za korištenje od Blizzarda, pa neću pisati detalje. Ako ga dozvole, odmah stavljam upute.

Ako netko i zna kako ga "uključiti", preporučujem čekanje, jer bi moglo biti banova ako ne dobije zeleno svjetlo.

A i neće previše pomoći u Griftovima, ali mogao bi biti savršen za riftove. Po meni idealno za T13 ispod 2 minute 

 

U međuvremenu, čeka se Gamescon da vidimo što nosi (ako išta donosi) Diablu.

 

Može i D2HD... Bilzz, please take my money 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III preview od Gamescoma:

 

Cheng nije rekao ništa bitno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ako tko ima vremena, ubrzo bi trebao početi Quin-ov stream uživo s GamesCom-a. Ja ne mogu gledati, pa ako slučajno bude što pametno rečeno/pokazano, molim Vas napišite u temu.

 

http://www.twitch.tv/quin69 

 

EDIT:

Nakratko se vidio "Diablo III Heroes" i novi skinovi za Crusa...

 

Kaže da je content day sutra.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 11:01 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Pozz, ima li ikakva grupa koja radi ono ajmo rec neke vece griftove 75 80? posto ja trenutno imam ovog dh-a i nemogu prec vise od 74 solo grifta stim da mi je ostalo 15 sekundi i trebao bih dic te gemove jer su svi na 70. Ima li koji dh koji je sa UE buildom presao vise od 74 solo da mi malo pojasni sta mi je krivo u buildu ili sta bi trebao nabavit itd i da koristim scoundrela kao followera. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Filip-2349/hero/81584042

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Hmm, Cube ti je pogrešan.

Oružje u cubeu je Dawn, da imaš 65% reduce cooldown za Vengeance. To ti diže DMG i hatred, pa možeš više pucati (a to je opet veći DMG).

Chest u Cube stavi Cindercoat, za 30% manje "potrošnje municije"  (i opet - više pucaš veći DMG).

Prati rotaciju CoE, kad dođe Fire pucaj bez stajanja.

 

Follower - ili Templar - za max healing ili Enchantress - sa "kokošima" - možeš u miru pucati dok su mete "kokoširane", a oni tebe ne diraju.

 

Na tabletu sam, pa ne mogu vidjeti koji ti je hellfire amulet.

Moras u pasivama imati Thrill of the Hunt -sa njim svaki put automatski proca Bane of Trapped!

I miči Steady aim, umjesto njega ide Cull of the Weak!!!!

 

Ja sam na NS prošao 83, ciljam do 85 sa UE! Ali imam svu opremu SAVRŠENU, gemovi su utrpani u opremu. Glavni gemovi su na 110+, 2500 paragona... 

Na sezoni sam na 700 paragona, riješio sam 70 iz prve, na 75 sam dobio DC... A kasnije nisam pokušavao, u ne-sezonskom sam klanu, i sezonu možemo igrati samo do stasha. 

 

EDIT: Sad sam kući, a vidim da nemaš Thrill ni na hellfire amuletu. Makni Ambush i stavi Thrill of the hunt umjesto njega (dok ne dobiješ bolji hellfire).

 

Evo ti link na mg NS demona

http://eu.battle.net/d3/en/profile/kornjaca-2828/hero/33701442

 

E da, završio sam 71 na HC prošlu eru sa takvim likom 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 13:17 (striko).
9 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Hmm, Cube ti je pogrešan.

Oružje u cubeu je Dawn, da imaš 65% reduce cooldown za Vengeance. To ti diže DMG i hatred, pa možeš više pucati (a to je opet veći DMG).

Chest u Cube stavi Cindercoat, za 30% manje "potrošnje municije"  (i opet - više pucaš veći DMG).

Prati rotaciju CoE, kad dođe Fire pucaj bez stajanja.

 

Follower - ili Templar - za max healing ili Enchantress - sa "kokošima" - možeš u miru pucati dok su mete "kokoširane", a oni tebe ne diraju.

 

Na tabletu sam, pa ne mogu vidjeti koji ti je hellfire amulet.

Moras u pasivama imati Thrill of the Hunt -sa njim svaki put automatski proca Bane of Trapped!

I miči Steady aim, umjesto njega ide Cull of the Weak!!!!

 

Ja sam na NS prošao 83, ciljam do 85 sa UE! Ali imam svu opremu SAVRŠENU, gemovi su utrpani u opremu. Glavni gemovi su na 110+, 2500 paragona... 

Na sezoni sam na 700 paragona, riješio sam 70 iz prve, na 75 sam dobio DC... A kasnije nisam pokušavao, u ne-sezonskom sam klanu, i sezonu možemo igrati samo do stasha. 

 

EDIT: Sad sam kući, a vidim da nemaš Thrill ni na hellfire amuletu. Makni Ambush i stavi Thrill of the hunt umjesto njega (dok ne dobiješ bolji hellfire).

 

Evo ti link na mg NS demona

http://eu.battle.net/d3/en/profile/kornjaca-2828/hero/33701442

 

E da, završio sam 71 na HC prošlu eru sa takvim likom 

 Fala ti puno, nisam uopće razmišljao o takvim sitnicama koje puno znače poput convention of elements za fire da udaram ko lud nego sam ja spamao kad god sam imao hatreda jbg prvi put ga zapravo i igram kako treba pa je i logicno da ne znam sve kao na barbu, nego cindercoat mi je bio u kanaisu prije je bilo aquilas il kak se vec zove jer sam probavao onaj strafe build al to mi je bezveze. Hvala jos jednom živio 

 

P.S. Sad me muči ova stvar da li da uzmem leech pa da ne moram crkavat od reflect dmg-a na većem griftu te imam chd chc i 27% CD-a ili da uzmem amulet sa cull of the weak pa imam awarness da ne mogu tak lako krepat i onda da imam 32% cd-a hahah u velikoj sam dilemi, ali mislim da cu morat skraftat jos barem 50-ak amuleta... 

If you have nothing to lose, try.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 17:19 (Filip720).
15 godina
offline
Diablo 3

Quin69 je dobio 2 dana rollback na accountu, tako da su mu oživili njegovog HC WD-a koji je poginuo na streamu (doduše zbog toga jer se zapalio PSU u kompu koji mu je Blizz dao da igra D3 na njemu)

 

https://twitter.com/quinrex/status/766547767967657984

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2016 10:13 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Ahhh, i to je nažalost bila najveća vijest vezana uz Diablo na ovom Gamesconu...

Malo je reći da sam razočaran...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Quin je upravo na Gamescomu "odradio" GR85 sa svojim HC WD-om, na američkom serveru i "uzeo" rank 2 tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Quin69 je dobio 2 dana rollback na accountu, tako da su mu oživili njegovog HC WD-a koji je poginuo na streamu (doduše zbog toga jer se zapalio PSU u kompu koji mu je Blizz dao da igra D3 na njemu)

 

https://twitter.com/quinrex/status/766547767967657984

 Svatko ima pravo na dva komada (ako sam dobro vidio) ili je ovo bio treci ?!?!?!

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
TomoR kaže...

Quin69 je dobio 2 dana rollback na accountu, tako da su mu oživili njegovog HC WD-a koji je poginuo na streamu (doduše zbog toga jer se zapalio PSU u kompu koji mu je Blizz dao da igra D3 na njemu)

 

https://twitter.com/quinrex/status/766547767967657984

 Svatko ima pravo na dva komada (ako sam dobro vidio) ili je ovo bio treci ?!?!?!

 Uveli su pravilo da nema više rollback-a za HC smrti, bez obzira koji razlog bio (osim ako si Quin i Blizz je kriv za smrt, očito).

15 godina
offline
Diablo 3

Diablo "hype" se seli na BlizzCon, ali im više ništa ne vjerujem:

https://twitter.com/Diablo/status/766684090695356417

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Sadasnje stanje...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/paciVK-21126/hero/81995657

 

Posto sam tek pohvatao malo sta i kako (canai cube jos nisam skuzio) Uspio sam doci do torment 2.

 

Sad pitanje je kako i sta dalje? Di grijesim i sta treba da dodjem bar do tormenta 5. da rjesim sezonu...

 

 Ovo ostalo sto imam na acc. nisam igrao ja , malo crusedera samo... imajte milosti :D

paciVK#21126
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2016 20:08 (paci).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice