Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.930
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Hmmm. Ako sam ja dobro shvatio sada ce se rollati od rare-a u primal ancient ili se nadati da padne ?!?!
Bog'te nikada mi od tamo nije ispao niti dobar ancient. Istina, vec mozda i pola godine ne igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Hmmm. Ako sam ja dobro shvatio sada ce se rollati od rare-a u primal ancient ili se nadati da padne ?!?!

 Jedno i drugo. Bar kako je sad na PTR-u.

16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Hmmm. Ako sam ja dobro shvatio sada ce se rollati od rare-a u primal ancient ili se nadati da padne ?!?!

 Jedno i drugo. Bar kako je sad na PTR-u.

 Ali, naravno, uskoro će biti drugačije 

Odnosno, nakon pobune "casualsa" koji igraju 17 minuta tjedno, promjene stižu 

 

Kakve, ne zna se, kad, ne zna se, ali, Win.... ups, promjene stižu...

 

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20753245877?page=3#post-45

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Gle, promjene ce sigurni doci, samim time sto su i tako brzo ptr izbacili nakon pocetka sezone sa dosta sadrzaja, ali da zale se oni kojima se neda grindat sto i je bit, ne vidim koliko je ovo drukcije od grindanja famoznih jah i ber runa u diablu2 kako mi si enigmu napravio...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

imam pitanje vezano za paragon lvl.

koliko utjece na ciscenje GR veceg lvl? primjerice, koji je bare minimum za paragon lvl da bi se moglo dohvatiti GR 70+?

It's not who you are, it's who you know.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

imam pitanje vezano za paragon lvl.

koliko utjece na ciscenje GR veceg lvl? primjerice, koji je bare minimum za paragon lvl da bi se moglo dohvatiti GR 70+?

 Hmm, ne znam što bih rekao...

Sezone 5-8 bih odsolirao 75 sa multishot DH sa nekih 550-600 paragona. 70-ki se ne sjećam, iskreno.

Neki prijatelji su završavali solo 75 sa WD ili sa crusom sa nekih 500 paragona.

 

Moja osobna procjena je da bi većina likova i skilova mogla riješiti 70 sa 400-tinjak paragona - ALI to je pod pretpostavkom da igraš sa likom i opremom koju dobro znaš.

 

Ali, ako to pitaš radi riftova, to ograničenje je (ako sam dobro shvatio) samo za public. Za solo, i igranje sa prijateljima, ili communityjem, nema tih ograničenja.

15 godina
online
Diablo 3

Ovo je na Diablofans, u plavom, ali nigdje ne mogu naći službeni post. Recimo da je to donekle OK:

Primal Ancients can't be crafted anymore using "Law of Kulle" or "Hope of Cain" crafting recipes. The drop chance will be increased to 5%.

 

Primal Ancients will drop already identified and will have a red color on the ground also. The drop sound will be different than that of the Ancient and Legendary items.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ovo je na Diablofans, u plavom, ali nigdje ne mogu naći službeni post. Recimo da je to donekle OK:

Primal Ancients can't be crafted anymore using "Law of Kulle" or "Hope of Cain" crafting recipes. The drop chance will be increased to 5%.

 

Primal Ancients will drop already identified and will have a red color on the ground also. The drop sound will be different than that of the Ancient and Legendary items.

Volio bi vidjeti tu njihovu formulu. Ovako 5% mi izgleda ok, ali to mi ne znaci nista.

Padaju mi ancienti koje unistavam, jer ih ne koristim, niti itko drugi, dok one koje koristim (a koriste ih gotovo svi, ovisno o rasi) ne padne niti klasican legendary.

Ocito da ta sansa ovici i o drugima u igri sto koriste, tako da im se po***** na tih 5%. Izvinjavam se na rijeci

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2017 0:34 (Mrgud Veliki).
15 godina
online
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ovo je na Diablofans, u plavom, ali nigdje ne mogu naći službeni post. Recimo da je to donekle OK:

Primal Ancients can't be crafted anymore using "Law of Kulle" or "Hope of Cain" crafting recipes. The drop chance will be increased to 5%.

 

Primal Ancients will drop already identified and will have a red color on the ground also. The drop sound will be different than that of the Ancient and Legendary items.

 Na žalost, to je bila samo ideja nekog fan-a, doduše Blizz tvrdi da će promijeniti nešto u vezi Primal-a...

 

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20753245877?page=3#post-45

 

Ah, isti link ko Striko...

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2017 8:10 (TomoR).
10 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Novi sam igrač u D3 počeo sa DH na hardcore.Sviđa mi se ostavio bih ga.

Može preporuka za drugu klasu/bulid,također za hardcore težinu?

Nekako koliko istraživam po netu barb klasa me privlači?

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 18:41 (MacolaToni).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
MacolaToni kaže...

Novi sam igrač u D3 počeo sa DH na hardcore.Sviđa mi se ostavio bih ga.

Može preporuka za drugu klasu/bulid,također za hardcore težinu?

Nekako koliko istraživam po netu barb klasa me privlači?

 Probaj sve!! Život je pre kratak da bi se zadržao samo na jednoj.. klasi naravno 

Smrt u penziji
12 godina
offline
Diablo 3

dobro ti veli, probaj sve pa vidi koja klasa najbolje paše tvom stilu igranja.

yippee ki-yay
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
MacolaToni kaže...

ja pitam na kulturan način.Bolje nemoj odgovarati ako nemaš ništa pametno za napisati.

 Tkogod igrao Diabla (bilo koji nastavak) će ti dati isti odgovor.. Sad što se tebi odgovor ne sviđa tu ti ne može nitko pomoći..

Smrt u penziji
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
MacolaToni kaže...

Novi sam igrač u D3 počeo sa DH na hardcore.Sviđa mi se ostavio bih ga.

Može preporuka za drugu klasu/bulid,također za hardcore težinu?

Nekako koliko istraživam po netu barb klasa me privlači?

 Samo da pitam. Ti znas da kada ti taj lik pogine (hardcore), da je mrtav ?!?!? Samo pitam, da ne bi bilo kasnije plakanja zbog laga na serveru.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
MacolaToni kaže...

Novi sam igrač u D3 počeo sa DH na hardcore.Sviđa mi se ostavio bih ga.

Može preporuka za drugu klasu/bulid,također za hardcore težinu?

Nekako koliko istraživam po netu barb klasa me privlači?

 Samo da pitam. Ti znas da kada ti taj lik pogine (hardcore), da je mrtav ?!?!? Samo pitam, da ne bi bilo kasnije plakanja zbog laga na serveru.

 

Ugasen mu je account ovdje na forumu. Bilo je nekih pickaranja u medjuvremenu pa je netko od moderatora to pocistio. Vjerojatno pirat, on mrzi ljude... 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Diablo 3

znaci igre ipak poticu nasilje 

yippee ki-yay
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Kad zavrsava ova sezona ? 

 

I  dali ima neki dobar build za wd Arachyr

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

 Ovaj buff na Delsere setu za Wiza mi se sviđa..

Nadam se da će biti dovoljno da izađem iz Archona..

Smrt u penziji
12 godina
offline
Diablo 3

ima kakava grupa tu na forumu? nešto neobavezno za farmanje bountya, riftove, boost itd.

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Na PTR.u Hidra radi sa MH ringom i to poprilično dobro..

 

 

 

Smrt u penziji
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ahhh, ne nadaj se previše, to je PTR. 

Pokopat će ga, prije izlaska. Imamo još nekih mjesec i po do kraja PTR-a, dotada će nerfati sve zanimljivo 

15 godina
online
Diablo 3

Ma ne znam, Manald Heal je toliko OP u odonosu na sve što druge klase imaju, tako da me ne bi čudilo da to i ostane tako...

 

Očito iduću sezonu idem sa Wizz-om...

 

BTW, pao mi ancient Serpent Sparker na monku ovu sezonu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Kako sam se nazivcirao sinoc...

Pokusao masterirati might of the earth dungeon. Probao sam barem 25 puta i nista. Ili slucajno ubijem nekog od elite-a na krivi nacin ili jednostavno ne nekim dijelovima dungeona nema zive duse pa mi vrijeme iscuri.

 

BTW, bas jucer jednom frendu kazem - jos uvijek mi nije furnace pao a inace ga dobijem dosta rano u sezoni.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Bio je banwave u EU!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Nisam igra Diablo već predugo. Malo sam se zaželio, nisam sigurno 2 sezone igra tako da sto stvari sam propustio vjerojatno. Sto posto nemam ni ekstra stash i sl.

Razmišlja sam čak neko vrijeme o prodaji accounta, al imam na njemu i Hearthston odličan account pa me to kopka sve.

Ne znam jesam li se stvarno zasitia ovog svega jer jedan dan bi volia igrat diablo, a drugi mi se već neda nikako.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

 kod mene obrnuto  doduše igram "samo" mjesec dana, pa me još drži. nemam baš puno vremena za igrat, ako dnevno otkinem sat u komadu ja sam sretan i to redovito bude navečer pa sam sljedeći dan u qrcu jer mi fali sna. točno si razmišljam uzet kakav mini godišnji da barem donekle gearam lightning wiza 

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Bio je banwave u EU!

Zar vise imaju koga banati ?!?! Kada god dodjem u d3, mrtvilo.

Public mrtav, single play mi je nekako bezveze igrati online, ako nesto i nadjes svi traze supp monka, ako ga vec nemaju. Ako je tamo, onda obicno bude i netko tko ne zna igrati. Upali visoki grift u nadi da cemo mi prijeci, a on se setucka okolo. I tako to...

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ma meni se sve čini da ću ja prodat blizzard account. Ako naiđete na nekog kome treba, javite se ;)

 

Možda zaigram do tada nešto, možda ne, vidit ćemo kakvo će stanje bit do kraja mjeseca :D

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Sklepao Wizza u sezoni na brzaka jučer u sezoni, to je prebolesno šta taj Manald Heal radi (malo, ehm, jako sam mekan još, samo jedan dio imam ancient), ali TXIII čisti samo tako... Doduše, žao mi Archona za kupiti DB'ove, mislim da će mi biti za GR'ove puno bolji.

 

Na većini itema sam još daleko od pravih rollova, ali eto, pokupio šta mi ostali wizz-ovi bacali, 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/63526890

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 9:32 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice