Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.598
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...

Hey, nisam igrao dote jedno vrijeme, u biti igrao sam ali ne ranked.

I prije par veceriju opet pocmem, moj trenutni mmr je 3.4 k, kao i svi mislim da zasluzujem vise, ali eto, o tom po tom... :D

 

Prije svega kada igram rank igram suport, to je ono sto volim i u cemu uzivam, a sada ono s cim sam se susreo.

Zadnji game sam imao, di je Sand king isao offlane i rush radiance, i zeus je bio mid, imali smo rezultat 6 - 0 i onda se nastali problemi. SK je radiance + blink zavrsio u 30 minutu, zeus je ult uportijebio 3 ili 4 puta u tih pola sata ali samo da bi ks-ao. Posto sam igrao ancient apparition taj game, vise puta sam pogodio ultom 2 - 3 igraca i sa zeusovim ultom bi bili mrtvi, ali on nece da ulta jer ih ne moze ubiti. Normalno izgubimo taj game.

Game prije toga sam igrao CM, i gdje smo imali drow offlane.... invokera mid koji nije ni jedan gank uradio i koji nije znao nijedan kombo uraditi, takoder jug je imao skoro free farm jer smo 2 supporta njega cuvali i opet nije nista uradio.

Dalje, igrao sam rubicka, gje su u stacku bili neki arapi ili nesto slicno, nemam pojma, pickaju spectre i undying i lik koji je igrao undyinga nije znao potavi tomb, u biti stavi je na kraju fighta... i kada sam mu rekao da stavi thomb odmah na pocetku pocmu flejmati kako ja nemam pojma i onde ide feedati namjerno LC.

 

I jos za kraj, game nonranked, gdje smo imali alcha mid i slarka top na farmu, i kada je slark kupio midas u 11 minuti alch se naljutio i cijeli game bio u farm modu, od itema je imao radiance i blink  i 20k golda i izbjegavao fightove.

 

tuga, nije da sam ja nesto dobar igrac, ali boze moj koji kretena u doti ima to nisu istine.

 

Jos jeda stvar, kao support igram MOLIM VAS, nemojte plakati za wardove, ako ja u 20 minuti imam smo traq bots i tp i 1 ward potrudi se kupiti jos wardova, jer je glupo da tim ima 1 supporta koji sve radi i ne farma a da 4 lika imaju BRDO itema i onda jos pitaju za wardove.

 

takoder, nedavno sam i jedan ispad imao gdje su wardali nas jungle i ja (opet kao solo support) kupim sentry da dewardam i stavim sentry i jednom atack ward i dode lc i tangom pojede taj ward. i tada sam prodao sve wardove i otisao junglati, nisam igrao cijeli game, likovi su pobjedili zahvaljajuci odlicnom invokeru. Ali koji kreten moras biti da uzmes i tih je*enih 50 golda od solo supporta.

 

Bas sam se raspisao :S

 ''gg mid no gang'' je jedna od izjava nakon koje odmah muteam igrače.

i ne znam kako ti i ovaj lik ispod tebe navodno radite sve šta rade i supportovi na 7k+, a imate mmr upola manji. baš čudno. a dobro, valjda su drugi krivi.

jako dobro što si prodao sve wardove koji se onda ne restockaju u shop nego jednostavno nestanu, tu si dokazao da si isti kao i ovi koji ti smetaju.

i slažem se da se može dogodit da dobiješ nekog kretena u teamu koji će ić s drowicom u offlane ili prodat sve wardove, štoviše, takvih ljudi je dota community pun. ali stvar je da se to može dogodit na bilo kojem mmru.

ja recimo mislim da mmr prilično dobro pokaže skill, tako da si tamo gdje i pripadaš kao i svi. možda varira do nekih +/- 200 imo.

 

probaj komunicirat s teamom od početka, a ako ti netko smeta - mute, ne moraš mu ništa ni reć. i probaj gledat šta si ti krivo napravio, a ne šta je krivo napravio mid ili off ili safe. možda si ti baš puno bolje mogao osigurat farm carryu i možda si mogao pola minute ranije ić gankat mid.

najlakše je uvijek druge okrivit

16 godina
online
Re: Dota 2
aldebaran kaže...

 ''gg mid no gang'' je jedna od izjava nakon koje odmah muteam igrače.

i ne znam kako ti i ovaj lik ispod tebe navodno radite sve šta rade i supportovi na 7k+, a imate mmr upola manji. baš čudno. a dobro, valjda su drugi krivi.

jako dobro što si prodao sve wardove koji se onda ne restockaju u shop nego jednostavno nestanu, tu si dokazao da si isti kao i ovi koji ti smetaju.

i slažem se da se može dogodit da dobiješ nekog kretena u teamu koji će ić s drowicom u offlane ili prodat sve wardove, štoviše, takvih ljudi je dota community pun. ali stvar je da se to može dogodit na bilo kojem mmru.

ja recimo mislim da mmr prilično dobro pokaže skill, tako da si tamo gdje i pripadaš kao i svi. možda varira do nekih +/- 200 imo.

 

probaj komunicirat s teamom od početka, a ako ti netko smeta - mute, ne moraš mu ništa ni reć. i probaj gledat šta si ti krivo napravio, a ne šta je krivo napravio mid ili off ili safe. možda si ti baš puno bolje mogao osigurat farm carryu i možda si mogao pola minute ranije ić gankat mid.

najlakše je uvijek druge okrivit

Zar je normalno da mid farma 45 minuta bez ijednog ganka, dok protivnicki mid ganka i ima vise lh od naseg mida?

Ne radim sigurno kao 7k mmr support, jer iskreno ja ne mogu stacakti 3 kamap odjenom sa chenom, a znam da 7k to bez problema radi, ali isto ako ja igram carry znam da moj support ne zna pullati.

To sto sam prodao wardove se desilo jednom, nikad prije to nisam uradio. Ti ocito ne shvacas bit ovoga sto sam napisao, zasto lc koja ima blink i deso MORA uzeti ward od solo supporta, zasto jedan sk ide offlane rush radiance, zasto pick drow offlane, zasto feedati lc namjerno jer sam rekao sta da uradis?

 

Probaj razgovarati sa timom, to je prva stvar koju i probam, komunikacija, i nas sta dobijem? "stfu bitch ill gona feed"....

 

 

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...
aldebaran kaže...

 ''gg mid no gang'' je jedna od izjava nakon koje odmah muteam igrače.

i ne znam kako ti i ovaj lik ispod tebe navodno radite sve šta rade i supportovi na 7k+, a imate mmr upola manji. baš čudno. a dobro, valjda su drugi krivi.

jako dobro što si prodao sve wardove koji se onda ne restockaju u shop nego jednostavno nestanu, tu si dokazao da si isti kao i ovi koji ti smetaju.

i slažem se da se može dogodit da dobiješ nekog kretena u teamu koji će ić s drowicom u offlane ili prodat sve wardove, štoviše, takvih ljudi je dota community pun. ali stvar je da se to može dogodit na bilo kojem mmru.

ja recimo mislim da mmr prilično dobro pokaže skill, tako da si tamo gdje i pripadaš kao i svi. možda varira do nekih +/- 200 imo.

 

probaj komunicirat s teamom od početka, a ako ti netko smeta - mute, ne moraš mu ništa ni reć. i probaj gledat šta si ti krivo napravio, a ne šta je krivo napravio mid ili off ili safe. možda si ti baš puno bolje mogao osigurat farm carryu i možda si mogao pola minute ranije ić gankat mid.

najlakše je uvijek druge okrivit

Zar je normalno da mid farma 45 minuta bez ijednog ganka, dok protivnicki mid ganka i ima vise lh od naseg mida?

Ne radim sigurno kao 7k mmr support, jer iskreno ja ne mogu stacakti 3 kamap odjenom sa chenom, a znam da 7k to bez problema radi, ali isto ako ja igram carry znam da moj support ne zna pullati.

To sto sam prodao wardove se desilo jednom, nikad prije to nisam uradio. Ti ocito ne shvacas bit ovoga sto sam napisao, zasto lc koja ima blink i deso MORA uzeti ward od solo supporta, zasto jedan sk ide offlane rush radiance, zasto pick drow offlane, zasto feedati lc namjerno jer sam rekao sta da uradis?

 

Probaj razgovarati sa timom, to je prva stvar koju i probam, komunikacija, i nas sta dobijem? "stfu bitch ill gona feed"....

 

 

 

 Zašto mid mora nužno gankati? Gankaj ti njemu, ako dobijete kill, ti ćeš dobiti vise gold/xp jer si ubio veci lvl heroja, mid ne gubi gold/xp koji gubi kad ganka jer ne farma, a ti ne hodaš bezveze po šumi

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pređite na LoL kao ja i uživajte. 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...

 

 

  Zašto mid mora nužno gankati? Gankaj ti njemu, ako dobijete kill, ti ćeš dobiti vise gold/xp jer si ubio veci lvl heroja, mid ne gubi gold/xp koji gubi kad ganka jer ne farma, a ti ne hodaš bezveze po šumi

Ne mora, ali nakon 25 minuta i 4 ganka iz protivnickog tima, mislim da je uredu da mid ode sa pozicije u gank, s tim da ne pricam o sf midu, nego qop invoker sniper i slicni, koji mogu u gank nakon 6 lvl-a

Ne znam zasto se pravdam, u glavnom, htio sam reci da je community tesko sranje, da su igraci djeca koja pizde na svaku sitnicu i koja nemaju pojma o teamplayu, nego idu sami dobiti game.

Kada naletim na likove koji znaju reci nesto u chat ili pinagati kada treba, ili pak se trude nije mi krivo kada izgubim, stavise, ako budemo nadigrani, stvarno gg, ali kad naletim na kretene onda mi je krivo izgubiti game, a jos mi vise bude zao jer je taj isti kreten dobio nezasluzenih +25 i nekome drugom ce pokvariti game.

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Neznam za vas ali ja svaki put pri hero picku dobim mini infarkt kada vidim nekog tko prve sekunde zove "im carry" - i to nikad nije igrac koji ima najveci mmr.

Sljedece sto bude su kamikaze akcije među njih 3 (a za preostalu dvojicu neznamo gdje su), nakon cega pinga da su potrebni wardovi iako postoje na mapi, a u shopu je cd na restocku, nakon cega sljedi zadnja faza gdje su mu svi ostali krivi. 

Na kraju igre se pokaze da taj dotični carry ima najmanji mmr.

 

Ugl ja ranked igram u kasne sate - mali šmrkavci su stjerani u krevet od svojih roditelja.

Znam i onda naletit na posebne tipove ali jbt bar svi pričaju engleski i možeš normalno komunicirat snjima, a ne da nakon sto grupa od 4 odabere svaki carrya (ja sam taj game prvi pickao) i onda "shut the fuck up retard" i "go fuck yourself" komentari uslijede nakon sto velim da nam ne treba vise od 2 carrya.... True story.

 

 

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
AA-d00d kaže...

Neznam za vas ali ja svaki put pri hero picku dobim mini infarkt kada vidim nekog tko prve sekunde zove "im carry" - i to nikad nije igrac koji ima najveci mmr.

Sljedece sto bude su kamikaze akcije među njih 3 (a za preostalu dvojicu neznamo gdje su), nakon cega pinga da su potrebni wardovi iako postoje na mapi, a u shopu je cd na restocku, nakon cega sljedi zadnja faza gdje su mu svi ostali krivi. 

Na kraju igre se pokaze da taj dotični carry ima najmanji mmr.

 

Ugl ja ranked igram u kasne sate - mali šmrkavci su stjerani u krevet od svojih roditelja.

Znam i onda naletit na posebne tipove ali jbt bar svi pričaju engleski i možeš normalno komunicirat snjima, a ne da nakon sto grupa od 4 odabere svaki carrya (ja sam taj game prvi pickao) i onda "shut the fuck up retard" i "go fuck yourself" komentari uslijede nakon sto velim da nam ne treba vise od 2 carrya.... True story.

 

 

 Probaj ranked oko 6 ili 7 ujutro na US East. Tada amerikanci počinju igrati i to su obično najbolji gejmovi jer si amerikanci mogu priuštiti mikrofone.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Imam visok ping na US serverima :/ A i kolko sam vidio po komentarima na Eastu je malo bolja situacija nego na EU...valjda jer i tamo ima Europljana :P
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
10 godina
offline
Dota 2

Mogao bi se pridruzit tim izbjeglicama, valjda ce se lag nadoknadit ekipom sa kojom mogu kominicirat. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Najbolji server je US West, u tome se svi 6+k slažu ali trebam valjda 80bit vezu da bi normalno igrao :(
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
AA-d00d kaže...
Najbolji server je US West, u tome se svi 6+k slažu ali trebam valjda 80bit vezu da bi normalno igrao :(

 Ja na LoL-u nemam tih problema. 

 

Odabereš jednom brate i miran si, nema filozofiranja. 

 

(zapravo je to dio lola kojeg mrzim)  

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nisam neki veliki mmr tako da možda pričam gluposti...

Uglavnom igram mid, zadnje vrijeme sam se natjerao invokera naučito i smeta me kad se žali ekipa da ne gankam ni jednom u osmoj minuta.

Ako idem na exort bacam sun strike kad god stignem i kad god znam da cu pogodit, inace nemam obicaj maknut se iz lanea dok ne srusim toranj u midu, 

pogotovo ako nema nikoga u laneu (treba mi oko 10 min da ga srusim), onda idem u fightove jer vec imam urn i phase sigurno. Jer ako gledate samo gold, jedan kill od 

200 golda ne znaci kao i tower u 10. minuti. Najgore mi je kad odem npr bot lane na dire, ubijemo carrya i ako je neko sa njime i nitko ne želi pushat tower 

jer je and I quote "lakše farmat ako je tower tamo jer lane ne pusha toliko".

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
UOG-Atlas kaže...

Nisam neki veliki mmr tako da možda pričam gluposti...

Uglavnom igram mid, zadnje vrijeme sam se natjerao invokera naučito i smeta me kad se žali ekipa da ne gankam ni jednom u osmoj minuta.

Ako idem na exort bacam sun strike kad god stignem i kad god znam da cu pogodit, inace nemam obicaj maknut se iz lanea dok ne srusim toranj u midu, 

pogotovo ako nema nikoga u laneu (treba mi oko 10 min da ga srusim), onda idem u fightove jer vec imam urn i phase sigurno. Jer ako gledate samo gold, jedan kill od 

200 golda ne znaci kao i tower u 10. minuti. Najgore mi je kad odem npr bot lane na dire, ubijemo carrya i ako je neko sa njime i nitko ne želi pushat tower 

jer je and I quote "lakše farmat ako je tower tamo jer lane ne pusha toliko".

 Ako nisi veliki MMR nemoj očekivati da ti ekipa pomaže ili ima sposobnost da stvori racionalnu misao.

 

Ili ćeš ti pobijediti sam ili ćete svi skupa izgubiti, nema treće.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Good old Dota 1 days "GG MID NO GANK"

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Imam osjecaj da igras po sabloni i da ne zelis otic izvan svoje comfort zone. Ali posto si rekao da nisi visok MMR necu ti nista rec. 

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ne razumijem zasto morate dizati MMR da bi uzivali u igri. Igrajte samo heroje koji vam se svidjaju makar izgubili dosta MMR-a. Igru igrate radi zabave ne radi MMR-a...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Kubalionzzale kaže...

Ne razumijem zasto morate dizati MMR da bi uzivali u igri. Igrajte samo heroje koji vam se svidjaju makar izgubili dosta MMR-a. Igru igrate radi zabave ne radi MMR-a...

 Stvar je ponosa, svi žele biti najbolji, a u Doti je mmr jedini indikator koliko si dobar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2016 22:15 (UOG-Atlas).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Kubalionzzale kaže...

Ne razumijem zasto morate dizati MMR da bi uzivali u igri. Igrajte samo heroje koji vam se svidjaju makar izgubili dosta MMR-a. Igru igrate radi zabave ne radi MMR-a...

 Nitko ne uživa u Doti, nitko ne voli heroje, nitko ne uživa u igri. Moraš biti i malo retardiran da uživaš u crtanim likovima koji bacaju čaroliju na druge. 

 

Mislim da većina ljudi koji troše tisuće sati (a imaju više od 16 godina) dotu igraju samo zbog neriješenih problema u obitelji, životu, jer imaju loše roditelje, samoubilačke tendencije. 

 

Ne vidim koji je smisao igranja igrica za normalnu osobu. Ja sam znao izgubiti 10 gejmova za redom u danu i udarati glavom u zid i čupati kosu, prejedati se i onda sve povratiti i plakati cijelu noć. 

 

Naravno da izgleda da je to zbog deset izgubljenih mečeva, ali problemi sežu dublje.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
Kubalionzzale kaže...

Ne razumijem zasto morate dizati MMR da bi uzivali u igri. Igrajte samo heroje koji vam se svidjaju makar izgubili dosta MMR-a. Igru igrate radi zabave ne radi MMR-a...

 Nitko ne uživa u Doti, nitko ne voli heroje, nitko ne uživa u igri. Moraš biti i malo retardiran da uživaš u crtanim likovima koji bacaju čaroliju na druge. 

 

Mislim da većina ljudi koji troše tisuće sati (a imaju više od 16 godina) dotu igraju samo zbog neriješenih problema u obitelji, životu, jer imaju loše roditelje, samoubilačke tendencije. 

 

Ne vidim koji je smisao igranja igrica za normalnu osobu. Ja sam znao izgubiti 10 gejmova za redom u danu i udarati glavom u zid i čupati kosu, prejedati se i onda sve povratiti i plakati cijelu noć. 

 

Naravno da izgleda da je to zbog deset izgubljenih mečeva, ali problemi sežu dublje.

 De banaj se sa ovog foruma i prestani pricati gluposti...    

 

Da si igrao dotu 1, onda bi tek znao što je uživancija, nema mmr systema i tih gluposti, ima standardna ekipa koja stalno igra medusobno i to je bila uzivancija..   

I jos uvijek je. nema nista bolje nego kada sa još 4 idiota napravis party i igras dotu srpdanje, zabava itd...  

A solo match making je isto tako zabavan, naravno nije ti zabavno ako ne znas pa stalno gubit, kao i u sportu...  

 

Neko trosi tisuce sati kockajuci, neko u gymu, neko se pika u venu, neko alkoholizira, a neko igra igrice, neko svega po malo... 

 

Nije bitno što radis/igras, bitno je s kim.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

 De banaj se sa ovog foruma i prestani pricati gluposti...    

 

Da si igrao dotu 1, onda bi tek znao što je uživancija, nema mmr systema i tih gluposti, ima standardna ekipa koja stalno igra medusobno i to je bila uzivancija..   

I jos uvijek je. nema nista bolje nego kada sa još 4 idiota napravis party i igras dotu srpdanje, zabava itd...  

A solo match making je isto tako zabavan, naravno nije ti zabavno ako ne znas pa stalno gubit, kao i u sportu...  

 

Neko trosi tisuce sati kockajuci, neko u gymu, neko se pika u venu, neko alkoholizira, a neko igra igrice, neko svega po malo... 

 

Nije bitno što radis/igras, bitno je s kim.

 Klasičan slučaj poricanja, uživaj dok traje. 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
10 godina
offline
Re: Dota 2

Ima nas jos malo koji igraju ili su igrali za uzivanciju, ne samo ponos, pogotovo ne za neke MMR bodove.

 

Onjegin

Intrigantan si lik, barem meni, ako se smije znat kolko god imas? Ja bih rekao da si mozda malo prestar za ovu temu ili igrice opcenito, ako tako razmisljas.. ili si jednostavno prenegativan/prepesimistican, sto nije nista cudno za "balkanski" ili samo hrvatski mentalitet. Za ToMisLaWa bih rekao da je dosta mladji od tebe, barem po govoru, razlika izmedju vas dvoje barem 5-10 god. Da se vratim na temu.. Cuj, tko nema nerazrjesenih problema??

 

Smisao za igranjem igrica sigurno da postoji i prvi je ili bi trebao biti zabava. Koji je smisao zabave opcenito, je li to bijeg od stvarnosti ili jednostavno potreba za zabavom, svatko ima svoj razlog. Nebih tu nista generalizirao. 

 

U Doti1 kad nas se puno "znalo" sam jedno vrijeme bas pazio na profile ljudi i da, uistinu je bilo tesko nac nekog uspjesnog covjeka da igra tu igru ili barem studenta koji normalno rjesava godine. Mozda sam na takvog naiso jednom ili dva put, ali nisam bas poznavo tolko ljudi da bi sad iz ove izjave itko trebao vadit zakljucak. Sa druge strane, opcenito je tesko naci taj profil ljudi u stvarnom zivotu, barem meni kao studentu..

 

Meni osobno Dota je bila bijeg od stvarnog zivota, kasnije je preraslo u nesto u cem sam htio bit bolji od drugih, a uvijek je bilo strasti pa i opsjednutosti. Vec neko vrijeme ne igram i nije mi krivo sto sam ikad poceo igrat. Da ima puno pametnijih stvari od igranja, definitivno.

EDIT: ok, ne samo bijeg, u to doba nije bilo meni puno zanimljivih igrica, obozavao sam RPG i mozgalice, a element teamplaya sam prvi put dozivio u Doti. Bijeg od stvarnosti je ipak prvi razlog jer sam barem 500 puta igrao samo da smirim zivce i osjecaj je jeben kad zaboravis na probleme, to svi znamo, ali problemi se na taj nacin ne rjesavaju. Iskontrolirat zabavu i posao je opcenito tesko, a mozda jos malo teze sa igrom tipa Dota ili LoL ili nesto slicno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2016 0:25 (The_Fichek).
11 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

 Nitko ne uživa u Doti, nitko ne voli heroje, nitko ne uživa u igri. Moraš biti i malo retardiran da uživaš u crtanim likovima koji bacaju čaroliju na druge. 

 

Mislim da većina ljudi koji troše tisuće sati (a imaju više od 16 godina) dotu igraju samo zbog neriješenih problema u obitelji, životu, jer imaju loše roditelje, samoubilačke tendencije. 

 

Ne vidim koji je smisao igranja igrica za normalnu osobu. Ja sam znao izgubiti 10 gejmova za redom u danu i udarati glavom u zid i čupati kosu, prejedati se i onda sve povratiti i plakati cijelu noć. 

 

Naravno da izgleda da je to zbog deset izgubljenih mečeva, ali problemi sežu dublje.

O čemu uopće raspravljat sa tobom, sam si izjavio da si 20 mečeva igro u lp zato kaj izlaziš iz igre jel moraš u grad.

Ostavi se dote i foruma, skupljaj kamenčiće vani.

 

doto<3

10 godina
offline
Re: Dota 2

Zato sto voli i ne voli igrat :D

 

On je balkanski CLQ (:

(7:10 apsolutni vrh, sa 16:00- bi se Onjegin mozda mogao poistovjetit haha)

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2016 1:29 (The_Fichek).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Ima nas jos malo koji igraju ili su igrali za uzivanciju, ne samo ponos, pogotovo ne za neke MMR bodove.

 

Onjegin

Intrigantan si lik, barem meni, ako se smije znat kolko god imas? Ja bih rekao da si mozda malo prestar za ovu temu ili igrice opcenito, ako tako razmisljas.. ili si jednostavno prenegativan/prepesimistican, sto nije nista cudno za "balkanski" ili samo hrvatski mentalitet. Za ToMisLaWa bih rekao da je dosta mladji od tebe, barem po govoru, razlika izmedju vas dvoje barem 5-10 god. Da se vratim na temu.. Cuj, tko nema nerazrjesenih problema??

 

Smisao za igranjem igrica sigurno da postoji i prvi je ili bi trebao biti zabava. Koji je smisao zabave opcenito, je li to bijeg od stvarnosti ili jednostavno potreba za zabavom, svatko ima svoj razlog. Nebih tu nista generalizirao. 

 

U Doti1 kad nas se puno "znalo" sam jedno vrijeme bas pazio na profile ljudi i da, uistinu je bilo tesko nac nekog uspjesnog covjeka da igra tu igru ili barem studenta koji normalno rjesava godine. Mozda sam na takvog naiso jednom ili dva put, ali nisam bas poznavo tolko ljudi da bi sad iz ove izjave itko trebao vadit zakljucak. Sa druge strane, opcenito je tesko naci taj profil ljudi u stvarnom zivotu, barem meni kao studentu..

 

Meni osobno Dota je bila bijeg od stvarnog zivota, kasnije je preraslo u nesto u cem sam htio bit bolji od drugih, a uvijek je bilo strasti pa i opsjednutosti. Vec neko vrijeme ne igram i nije mi krivo sto sam ikad poceo igrat. Da ima puno pametnijih stvari od igranja, definitivno.

EDIT: ok, ne samo bijeg, u to doba nije bilo meni puno zanimljivih igrica, obozavao sam RPG i mozgalice, a element teamplaya sam prvi put dozivio u Doti. Bijeg od stvarnosti je ipak prvi razlog jer sam barem 500 puta igrao samo da smirim zivce i osjecaj je jeben kad zaboravis na probleme, to svi znamo, ali problemi se na taj nacin ne rjesavaju. Iskontrolirat zabavu i posao je opcenito tesko, a mozda jos malo teze sa igrom tipa Dota ili LoL ili nesto slicno.

 

 

Razlika u meni i njemu je u tome što sam ja igrao dotu 1, i sve ostale custom gamove u wc3, sto on izgleda nije, i onda prica gluposti da nema zabave itd..   

I vjerovatno nikada nije bio na custom lan partyju kod prijatelja, igraonici itd.... Kada se sjetim prije 5-6 godina, nekome starci odu na more, i svi kod njega sa PC-om i 5-10 dana u komadu lan party, dota 1 + custom modovi...

 

I onda netko tko je poceo igrati dotu prije 1 godine, i koji je procitao da ima neki tamo lik sa 8000 mmra, a on ima 2200, padne u depresiju i misli da je sve u mmr-u...

15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

 

 

Razlika u meni i njemu je u tome što sam ja igrao dotu 1, i sve ostale custom gamove u wc3, sto on izgleda nije, i onda prica gluposti da nema zabave itd..   

I vjerovatno nikada nije bio na custom lan partyju kod prijatelja, igraonici itd.... Kada se sjetim prije 5-6 godina, nekome starci odu na more, i svi kod njega sa PC-om i 5-10 dana u komadu lan party, dota 1 + custom modovi...

 

I onda netko tko je poceo igrati dotu prije 1 godine, i koji je procitao da ima neki tamo lik sa 8000 mmra, a on ima 2200, padne u depresiju i misli da je sve u mmr-u...

 Jednostavno priznaj sebi da si homoseksualac i operi ruke od žena, okej je.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...
ToMisLaW kaže...

 

 

Razlika u meni i njemu je u tome što sam ja igrao dotu 1, i sve ostale custom gamove u wc3, sto on izgleda nije, i onda prica gluposti da nema zabave itd..   

I vjerovatno nikada nije bio na custom lan partyju kod prijatelja, igraonici itd.... Kada se sjetim prije 5-6 godina, nekome starci odu na more, i svi kod njega sa PC-om i 5-10 dana u komadu lan party, dota 1 + custom modovi...

 

I onda netko tko je poceo igrati dotu prije 1 godine, i koji je procitao da ima neki tamo lik sa 8000 mmra, a on ima 2200, padne u depresiju i misli da je sve u mmr-u...

 Jednostavno priznaj sebi da si homoseksualac i operi ruke od žena, okej je.

 Na svu srecu nisam (Ne znam jel na tvoju)   

Al fore su ti predobre, mislim da su one razlog zasto si ti sam sebi prizao da si homoseksualac, jer sa takvim forama, što ti drugo preostaje?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2016 14:17 (ToMisLaW).
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

I am the 1%.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja neznam kako ti se da gubit zivce. Ja igram na najvisem rejtingu ponasanja i uglavnom uzivam igrat jer rijetko kada budu debili (ne po skillu, vec po ponasanju). Mogu slobodno reci da ce se drugi ponasati u igri prema tebi kako se ti ponasas prema njima. Mada, cestitam ti na uspjehu, za ovo se treba potrudit.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Ja neznam kako ti se da gubit zivce. Ja igram na najvisem rejtingu ponasanja i uglavnom uzivam igrat jer rijetko kada budu debili (ne po skillu, vec po ponasanju). Mogu slobodno reci da ce se drugi ponasati u igri prema tebi kako se ti ponasas prema njima. Mada, cestitam ti na uspjehu, za ovo se treba potrudit.

 Ti si onda unutar 1% koji nije dobio "stun him" - "you fucking idiot!", a stun na cooldownu

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

I am the 1%.

 Prijatelj je imo 16 reporta u 10 gejmova.

 

 

Git gud

Say hello to my little friend
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice