Escape from Tarkov

poruka: 602
|
čitano: 256.890
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Mladici, jel se igra kupuje samo na sluzbenom webu ili ima jos negdje?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Basta kaže...
Mladici, jel se igra kupuje samo na sluzbenom webu ili ima jos negdje?

 Samo njihova službena stranica za sad. Bit će kasnije i na steamu. To planiraš uzeti?  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
offline
Escape from Tarkov

Uzeo :p

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Basta kaže...

Uzeo :p

 Ako želiš s nama igrati javi se na PP pošaljem ti TS podatke. Igramo ja,  Mrski, frank hoorigan I devil. Većinu znaš s bfa3. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Soldier977 kaže...
Basta kaže...

Uzeo :p

 Ako želiš s nama igrati javi se na PP pošaljem ti TS podatke. Igramo ja,  Mrski, frank hoorigan I devil. Većinu znaš s bfa3. 

 

Ahh ne! Opet vi!
LOL :)

Salji na pp

11 godina
offline
Escape from Tarkov

Za blackfriday 25% popusta na njihovoj stranici za sve, čak i ako uzmete više komada. Točnije od 23- 25.11. Sretno i vidimo se :D

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Ekipa igram igu od predzadnjeg patcha, mozda sad nekih misec dana! Trazin ekipu za igrat jer nekako sam je masu tesko, pa ko je ko voljan zaigrat bilo bi super!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Neka mi netko u PM pošalje TS ili Discord room! Kupujem Escape from Tarkov sada kad bude black friday sale pa da igramo :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Evo i ja upravo uzeo EFT, pa ako ima onih koji igraju, neka mi posalju TS ili nesto, igra mi se ali ne samom :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Escape from Tarkov

Nabavio igru na popustu za blackfriday, ako postoje neke dobre duse da me malo provedu kroz tarkov ili se druziti kao scav, popiti koju votku (dosadno je igrat sam) pošaljite mi pm (moze i discord ili ts). Uzivajte

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov

Dodaj mene na discord: King M3#9309

ili mi posalji svoj discord nick i broj,

15 sam lvl (bio 30 prosli wipe), ko hoce nek odg na poruku ili doda :D :D :D

15 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Frend i ja smo kupili igru za BlackFriday pa trazimo nekog ako je voljan igrat s nama (totalni njubovi :D), ugl igramo za vikende zbog obaveza. Javite na PM ako imate živaca :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Escape from Tarkov

12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
quickr kaže...

 Komentar lika koji nije ni probao igru. Razlika između osnovne i neke skuplje verzije je u stvari samo u veličini stasha, odnosno  da u  stashu držiš samo stvari koje još ne možeš kupiti (ni ti kao ni onaj koji je kupio najskuplju verziju) dok onaj sa skupljom verzijom drži i oružje i druge stvari koje pokupi u raidu. Ova prednost u nešto dolara, helmetu, pušci ili par atachmenata  je tako beznačajna  da ih sve u jednom raidu možeš izgubiti ali i dobiti. Ja sam imao osnovnu verziju ali sam kod zadnjeg wipea uzeo skuplju i nikakve razlike nisam vidio osim u komociji da sada ne moram žonglirati sa stavrima u stashu. U ostalom rečeno je da će se i veličina stasha kroz igru moći povećati i uz malo strpljenja ćeš imati sve ono kao i onaj koji je kupiuo "Edge of darknes" ediciju

13 godina
offline
Re: Escape from Tarkov

Samo sa zaljepio jer sam mislio da bi nekome moglo biti interesantno (information sharing). Ne pratim razvoj igre, ne pratim u kojoj je fazi, čekam da izađe, da vidim par review-a pa ću onda donijeti odluku. 

12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
quickr kaže...

Samo sa zaljepio jer sam mislio da bi nekome moglo biti interesantno (information sharing). Ne pratim razvoj igre, ne pratim u kojoj je fazi, čekam da izađe, da vidim par review-a pa ću onda donijeti odluku. 

 Ma OK nisam ni mislio da iznosiš svoje mišljenje. Nije za svačiji ukus. Nije run and gun tip igre jer traži puno strpljenja i živaca. 

Samo se bojim da je ne popljuju tipovi kao lvlfag (koji je u jednom komentaru rekao kako mu je glupo da u toku igre ne možeš vidjeti score koliko je ko ljudi na serveru ubio ), ovaj iz linka i slični. Sve ide u dobrom smijeru, samo još malo da porade na optimiziranosti i povremenom  desincu. Ostalo za mene sve čista desetka. 

 

15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
vidim da koji su preorderali ce dobiti 2 invite za friendove na 7 dana free igranje...pa ako neko bude imao rado bi isprobao igru i kupio sam da vidim jel mi paše :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
dado16 kaže...
vidim da koji su preorderali ce dobiti 2 invite za friendove na 7 dana free igranje...pa ako neko bude imao rado bi isprobao igru i kupio sam da vidim jel mi paše :)

 tek tolko da se zna tko je prvi rekao. Ja, a ne dado.

 

ej D3ViLe, pirat i ja te čekamo vrele guze da nam dostaviš kod.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 19:34 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
quickr kaže...

 Taj Mac je ortodoksni IDIOT!!! Vidi se koliko je dobar taj njegov "review" kad ima 2 puta vise dislike i like..., lik se predstavlja kao "not bought reviewer" ali cesto pravi senzacionalni video gdje vrjedja odredjenu popularnu igru i playbase kako bi potakao sto vecu raspravu i zaradio na kontraverzi u viewsima... U najmanju ruku lik je jadnik!!
Uopce nije kupio niti igrao igru, cijeli video je njegov rant dok lista stranicu od developera gdje se pokazuju razne edicije. To mozes vidjeti kad cita prvu i kaze ovi itemi "neznam sta je ovo ali sigurno je sranje" poslje govori kako je jedan item OP (a taj isti item se nalazi u najjeftinijoj verzij samo nije kreten procitao) i nije OP jer je najmanji prsluk u igri koji mozes naci.... Onda iskoristi kao dodatni argument dva forum posta od nekih kretena koji su pisali o tome dali je Tarkov Pay 2 Win u 2016toj KAD ALFA NIJE NI POCELA sto znaci ljudi isto ko i on seru nisu igrali....
Inace njegove "review" gledam da se nasmijem ali ovo mu je ALL TIME LOW...., SIege je tako popljuvao a u nejgovom video se vidjelo da ima playtime od 20 minuta i koristio snimke stare 2 godine (a radi ove godine kao novi review nakon nekog vremena) i Dark Souls 3 isto popljuvao a sve snimke mu iz starter zone..., kad je popljuvao Witcher 3 morao je maknuti video sa svoje stranice jer su ljudi nasli milion propusta. NIKAD uzimati rijeci tog idiota kao vodilju za neku igru....
Pogledaj ovo, reakcija covjeka koji igra i streama Tarkov za razliku onog seljaka sve fino covjek objasni.



http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Jack Sparrow kaže...
dado16 kaže...
vidim da koji su preorderali ce dobiti 2 invite za friendove na 7 dana free igranje...pa ako neko bude imao rado bi isprobao igru i kupio sam da vidim jel mi paše :)

 tek tolko da se zna tko je prvi rekao. Ja, a ne dado.

 

ej D3ViLe, pirat i ja te čekamo vrele guze da nam dostaviš kod.

 E moji su kljucevi vec obecani bili ste previse spori!  ali sam zamolio kolegu Mrskog da vam ustupi svoja dva kljuca, jedino sto morate proci ko ona kamila s njegove profilne ali za Tarkov nije problem!  Javite mu se u private msg da razmjenite Steam profile ko pravi buduci frendici!

 

https://www.bug.hr/forum/user/jack-sparrow/10101.aspx

 

https://www.bug.hr/forum/user/mrski/48955.aspx

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 20:26 (D3ViL).
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
toliko sam nestrpljiv da sam kupio igru, ak dobijem kakav invite saljem vam :)....ako vi dobijete kakvi višak sibnite mi da dam frendu
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
D3ViL kaže...
Jack Sparrow kaže...
dado16 kaže...
vidim da koji su preorderali ce dobiti 2 invite za friendove na 7 dana free igranje...pa ako neko bude imao rado bi isprobao igru i kupio sam da vidim jel mi paše :)

 tek tolko da se zna tko je prvi rekao. Ja, a ne dado.

 

ej D3ViLe, pirat i ja te čekamo vrele guze da nam dostaviš kod.

 E moji su kljucevi vec obecani bili ste previse spori!  ali sam zamolio kolegu Mrskog da vam ustupi svoja dva kljuca, jedino sto morate proci ko ona kamila s njegove profilne ali za Tarkov nije problem!  Javite mu se u private msg da razmjenite Steam profile ko pravi buduci frendici!

 

 

 

đaba im i da su pitali u zoru.. pored kamijeve i moje guze nisu ionako imali šanse  

11 godina
offline
Escape from Tarkov

Oko Nove godine (28.12) pocinje Tarkov event, tj 25% popusta na bilo kakvu kupovinu ili upgrade (tko hoce kupit nek se strpi), pocinje Open Beta , stize nova mapa, tj produzetak, nove puske, optimizacija, wipe i svasta nesto.

https://www.escapefromtarkov.com/news/id/90?lang=undefined

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 20:10 (zidovudin).
Moj PC  
0 0 hvala 4
10 godina
offline
Escape from Tarkov

bok jel si isplati uzet igru i kakva je i igrali itko ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Escape from Tarkov

Sigurno cu probati open betu pa onda mozda i kupim igru ako mi se baš svidi! Hvala za info 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 15:27 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
zidovudin kaže...

Oko Nove godine (28.12) pocinje Tarkov event, tj 25% popusta na bilo kakvu kupovinu ili upgrade (tko hoce kupit nek se strpi), pocinje Open Beta , stize nova mapa, tj produzetak, nove puske, optimizacija, wipe i svasta nesto.

https://www.escapefromtarkov.com/news/id/90?lang=undefined

 Sutra počinje Open Beta?

Jer u tekstu piše da 28. počinju testiranja, a na novu godinu poseban event...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Pozz, ja planiram sutra uzeti EFT ako bude bio taj popust od 25%, na godišnjem sam do 31.12. i zbog male djece uglavnom mogu igrati u večernjim satima, 22h - 02h. Ako je neko zainteresiran da  mi pomogne neka se javi.

LP!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov

Ak uzmes napisi username pa te dodam...ja trenutno stopirao igru jer mi se neda sam(ja navecer radi male djece nemogu jer cim progovorim ovaj mali cuje sa 1000 km, al budem probao tiho pricat haha)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 14:08 (dado16).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov

Ok, hvala! Cujemo se sutra, nadam se. Lp

10 godina
offline
Escape from Tarkov

kako to za open betu preko key ili i kad pocinje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice