Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.151.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Može neko reć di je veliki Renault salon?

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Koliko seru sa ovim keyevima nije normalno .. već treci key ukucavam , radi dvije ture i traži novi .. bem ti 

15 godina
moderator
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
trucktz kaže...

Koliko seru sa ovim keyevima nije normalno .. već treci key ukucavam , radi dvije ture i traži novi .. bem ti 

Kupi igru i nemaš brige :)

سمندری ڈاکو
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

hehe da imam pare uzeo bi rado .. 

12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ja sam upisao ovaj key što je bio, kad je prošlo, blokao igricu u firewall i sve super radi.

Najvjerojatnije ću kupit igricu, samo sam pitao scs dali mogu staviti na dva kompa, kupili bi susjed i ja zajedno. :D 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 17:27 (dombak1608).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ne kužim ja o kakvoj vi limitaciji brzine pričate, na nizbrdici navuče i 96-97. I to svi(nisam još kupio svoj), na svakom poslu tako. Nema limitacije, ti prvi su preslabi da bi više navukli sa teretom.

Winter is coming...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

A jel moguce da treba kamionu dugu da zakoci sa i bez teret uvijek se zabijem u drugo auto na semaforu ko lud kocim i opet buummm...:D a ja cu veceras poceti ponovo jer sam se zajebo uzeo oba kredita jedva zivim ahahahh

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ja uzeo 2 kredita, proširio garažu, kupio još 2 kamiona, zaposlio dvojicu, lijepo se zarađuje. :)

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Odradio prvih par vožnji, nije loša igra, pohvata sam većinu komandi.

 

Vozim sa mišem, u prve dvije ture sam slupao kamion (3-7%) dok se nisam navikao na okretanje kamere(držanje desnog klika).

 

Uglavnom, kad riješim ovaj tjedan u školi očekujem sate i sate zabave jer je stvarno zarazno.

Pingu ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
sirka666 kaže...

Može neko reć di je veliki Renault salon?

 

Ja mislim imaš neki Renoov salon u Edinburgu .. 

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

key kod mene ne funkcionira.trenutno sam na 7. razini,al me nakon svake prijeđene rute pita za key.pokušat ću offline igrati.možda se neće više javljati

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Ma kad te pita za key , samo izađi pa uđi u igru i radi normalno .. bar tako meni :D ja sam lvl 9 , već tri lvl igram tako i nema problema :D

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

to i radim{#} samo mi glupo svakih 20-30 minuta paliti/gasiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Kaj svi ste dopustili da automatski provjerava za update?

Onda je do toga.

Trenutno Level 13, ne kužim koja je fora nekima da igraju sa cheatovima. Trenutno imam 3 vozača + svoj kamion, radim na otplati kredita. 

Ako skupljate tek za prvi kamion, uzmite veliki i mali kredit. Kupite garažu negdje i 3 kamiona, koja vas najmanje koštaju, to bi vas trebalo izać. Sva tri kamiona smjestite u tu garažu i nađete vozače. Vi ostanete bez kamiona, pa možete i dalje voziti quick job sa dobivenim kamionom. Znači imate vozače koji si nabijaju skill, pa tako i više zarađuju, ubrzo će počet kapat lova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
DangerousB kaže...

A jel moguce da treba kamionu dugu da zakoci sa i bez teret uvijek se zabijem u drugo auto na semaforu ko lud kocim i opet buummm...:D a ja cu veceras poceti ponovo jer sam se zajebo uzeo oba kredita jedva zivim ahahahh

 

Pa ne bi mu trebalo puno kad je prazan, ali kad je teret iza naravno da treba, stavi ti nekog da te gura s leđa pa vidi hoćeš stati lagano :D

 

Btw. samo blokirajte u firewallu igru i derite !

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

ljudi, ja sam već jednom pitao za e-mail poruke u igri. ja sam na 15 levelu i dobio sam ih samo 4. je to normalno ili nešto nisam napravio kako treba??? kako je kod vas??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
medjimurac kaže...

ljudi, ja sam već jednom pitao za e-mail poruke u igri. ja sam na 15 levelu i dobio sam ih samo 4. je to normalno ili nešto nisam napravio kako treba??? kako je kod vas??

Ja svako malo od banke dobivam nove :D budi sretan 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

jel baš moram gasit net dok idem igrat ili mogu nekako drugo to zaustavit? imam win7

R3MZ1
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ima li kakav patch ili bilo sta da popravi ove kamione  tj znakove i to,da ne pise DAV nego DAF itd..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Tu će biti modova ali nešto stranica ne radi.. http://www.ets2-mods.com/
12 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
picija21 kaže...

Ima li kakav patch ili bilo sta da popravi ove kamione  tj znakove i to,da ne pise DAV nego DAF itd..

 

Evo ti DAV http://depositfiles.com/files/mwk419gi0?redirect

I Volvo http://pl.rghost.net/41047189

 

A s ovim u meniju ispravis imena http://www25.zippyshare.com/v/45836758/file.html

 

Ima i za merc, nega cu kasnije staviti.... 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: cro.vandal | RaceNET: VandaLzd
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

ima mod za mecku i renola, al se moram regat na sajt da mogu skinut... a to mi se neda sad :D

 

EDIT: de nek mi neko ko ima g25/g27 posalje onaj fajl sa kontrolama... ja nikako ne mogu napravit da mogu pomicat pogled u kabini, uopce ne mogu pogledat ni lijevo ni desno :(  molim vaaaas!

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 20:28 (karlo666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
De dajte samo stranicu odakle nalazite modove ?
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

radije dajte neke fixeve za lag, ovo kad se svijetla upale da ne lagga... katastrofa napravljeno, ili po kiši. na mojem pc-u lagga, a preporucena konfa za igru je 5x niža... ah

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Nakon cijelodnevnog igranja sam se jednostavno zaljubio u igru, stvarno je zanimljivija nego prethodnik. Jedino mi smeta losa optimizacija, ali se nadam da ce to biti ispravljeno u sljedecem patchu. Igrajuci ETS 2 prolazi mi misao kako bi bilo dobro da se napravi nesto tipa ETS 2 ali Multiplayer, kao MMO neki, sta kazete?

[url=http://profile.xfire.com/bazenko][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/bazenko.png[/img][/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Stvarno zarazna igra. Kako vama ostalima radi? Meni često FPS oko 15. Kada stavim sve na minimum dobijem bolji FPS ,ali osjeti se štucanje.

Nadam se da će to sredit.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ova igra će me natjerat da uplatim par ticketa ne bi li došlo do neočekivane financijske injekcije kako bi kupia g25/g27 + licencu za igru {#}{#}{#}.

 

Pre, pre, pre zarazno.

 

Eh da, iskustvo iz San Andreasa koristi. Prikolicu uparkiravan u rikverc bez problema, čak i na retrovizore, a prvi put igram ETS.

 

EDIT: Postavke sam stavio high, ide fluidno, pokušao sam ultra al osjeti se nizak fps iako nisam mjerio, vjerojatno oko 25 imam na ultra.

Pingu ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 21:26 (Vapor).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ni moj računar nije nešto top gamer ali mi sve radi na max i frame je više od 40+. Nisam dodavao nikakve modove samo igram bez AA i zadovoljan sam. Kod igre više gledam gameplay nego grafiku. Grafika mi nije toliko bitna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Reedy kaže...

radije dajte neke fixeve za lag, ovo kad se svijetla upale da ne lagga... katastrofa napravljeno, ili po kiši. na mojem pc-u lagga, a preporucena konfa za igru je 5x niža... ah

slažem se s tobom..to se i meni događa..ono kad igram danju sve normalno i bez laga..al kad se spusti noć i upalim svjetla počinje lag..isto tako i kod žmigavca..

13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Modern kaže...
Reedy kaže...

radije dajte neke fixeve za lag, ovo kad se svijetla upale da ne lagga... katastrofa napravljeno, ili po kiši. na mojem pc-u lagga, a preporucena konfa za igru je 5x niža... ah

slažem se s tobom..to se i meni događa..ono kad igram danju sve normalno i bez laga..al kad se spusti noć i upalim svjetla počinje lag..isto tako i kod žmigavca..

samo se odmarajte preko noci dok to ne poprave

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice