Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.161.739
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

escape pa cabin adjusment pa ce tamo biti svijetla

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
zelenbic kaže...
Intelovac123 kaže...

http://www.trucksimsforum.de/viewtopic.php?f=239&t=15198

 

Sta znaci 6x4 WITH LIMITER ,a sta WITHOUT LIMITER..

Sta je ustvari limiter?

sa i bez blokade

Pa de pojasni koji da skinem od ta dva?

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Intelovac123 kaže...
zelenbic kaže...
Intelovac123 kaže...

http://www.trucksimsforum.de/viewtopic.php?f=239&t=15198

 

Sta znaci 6x4 WITH LIMITER ,a sta WITHOUT LIMITER..

Sta je ustvari limiter?

sa i bez blokade

Pa de pojasni koji da skinem od ta dva?

bez limitera ides preko 90 sa nemres preko 90

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

Onda je F3, zafrka sam se, pribaj nesto od F Tipki

14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

F4 je po defaultu za svjetla.... F3 za navigaciju... samo ako on nije sta mjenjao, onda je to drugi par carapa :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ETS2 -svjetla

Pozdrav ekipi!

Nakon probavljenog citavog topica, konacno evo i mene na forumu :)

Pitanjce: cemu sluze zmigavci? Znam u RL cemu sluze ali u igri? Neko vrijeme sam ih koristio pa prestao. Nisam (jos) primjetio razliku. Hoce li se na raskrizjima zabijati u mene ili sto? A duga/kratka svjetla? Neko vrijeme sam saltao kad bi doslo vozilo iz suprotnog smjera, pa prestao, samo duga svjetla. Nitko ne reagira!?!?

Igram svega 2 dana, samo navecer. Lvl 6 sam tek, i IGRA ;) mi je super zasad. Imam dobar joystick pa sam pokusao upravljati preko njega. Radilo je super, ima i onaj 'hat' za poglede, samo sto....opruge koje vracaju stick u sredinu na svim osima su pretvrde. Nakon 20 minuta me boli ruka, nakon pola sata..vise nema ruke hehe. Pa se vratio na upravljanje mis+orgulje. Vi s tim vasim momo-i-ostale-marke volana, koliko je precizno upravljati s njima? Mozda se pocastim s volanom ako me bude drzala volja za igranjem.

Inace, ne namjeravam tako skoro zaposljavati vozace, ne vidim bas neku korist u tome. Cini se da malo zaradjuju, a i zelim da u voznji uzivam JA a ne ONI ;)

Nemam instaliran niti jedan cheat, osim nekih..khm..tweakova.

Modovi:

-Real physics 1.5 bez blokade, ali i dalje vozim 90 na sat, vrlo rijetko preko toga (pretjecanje samo, ili ako sam knap sa vremenom jer sam OPET fulao izlaz na auto putu).

-glasniji (dosta) zvuk motora u kabini. Ovo sam pokusao X puta i jedino ovaj malecki mod to omogucava, svi oni +10 +15 +20 decibela itd ne rade kod mene :(

-motor od 1040 konja za Scaniu (jos dugo necu moc koristit). Ne znam koliko ce to biti od  koristijer ne namjeravam juriti. Ali svejedno me nervira kad zapnem u nekom rudniku-rupcagi pa se ne mogu popeti van jer nema snage itd, a nerviraju me (malo) one rampe za se popeti na autocestu.

-real logos od nekog Brazilca. Sto cu ja cekat na sve te dozvole od raznih kamionskih kuca, ovako imam sve prave marke vozila a oni nek rade svoj posao.

-real company names: slicno kao logos, dosta vise tih izmisljenih firmi! Sad ima gomila pravih firmi za koje vucarat terete. 25 tona Coca-cole!! :)

-more cargoes: ima puno vise poslova koji se nude. Puno, puno vise. Buduci da jos uvijek biram onaj koji se najvise placa, zasad je to samo od kozmeticke vrijednosti.

-TankStellen mod (navodno onaj mod sa INA-inim crpkama. Jos vozim za druge i to do 300 km ture, pa ne trebam nikad tankati. Mogao bih bas probati tek da vidim ima li INA tamo :)

-GARMIN GPS - samo usminakni navigator sa GARMIN logom.

To su zasad svi modovi. pazio sam da ne debalansiram igru previse. Money cheatove necu koristiti, i najvjerojatnije cu jos DUGO voziti sam. Menadzment firme mi nije bas nesto, nije mi gust postat 'bogat' zato jer imamm 133 kamiona/vozaca, isto kao da stancam pare preko noci. Mozda propustam nesto ali eto.

Pozdrav.

 
9 0 hvala 3
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

nasao sam za svjetla :D a kako da napravim da motam misom? :S ja igram na strelice

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
DangerousB kaže...

nasao sam za svjetla :D a kako da napravim da motam misom? :S ja igram na strelice

evo isao sam s namjerom da ti pomognem, otisao u opcije i nemogu nac nigdi

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 22:01 (redikulx).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Idi u opcije upravljanja i imas tamo onaj Wizard, tamo odaberes keyboard+mouse.
11 godina
neaktivan
offline
Re: ETS2 -svjetla
BULIGO kaže...

Management igre po defaultu nije izazovan zbog velikih zarada,,uglavnom ako hoćeš stavi economic mod gdje cijene prevoza odgovaraju realnim a kako ti raste xp povećava se i zarada po km,međutim i ostale opcije koje odabareš kao i skilove imaju značaja tj. biraš pažljivije skill ali i tip kamiona koji bi vozio kako bi smanjio troškove održavanja.Visina kredita takođe odgovara realnijim uvjetima gotovo je nemoguće bez visokog xp i dosta km pod kotačima ulaziti u zaduženja iz razloga što u početku zbog niskog ratinga i xp rata kredita bi bila daleko veća nego što ti plaćaju po turi.Recimo jedna kriva odluka - slabo iskustvo tek zaposlenog vozača + dao mu da ide na high value cargo + snažan kamion = u prvoj vožnji napravio preko 15000€štete = minus od kojeg se ne oporavljaš.

 

Ili sam imao sreće ili je do moda...ovaj vozač što sam ga zaposlio nije se još nikada vratio prazan ima rating 1.7 zarada koju donosi kreće se od 550€ - 1670€,a i nije slupao kamion.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 22:32 (Spartakus).
13 godina
offline
Re: ETS2 -svjetla
BULIGO kaže...

Pozdrav ekipi!

Nakon probavljenog citavog topica, konacno evo i mene na forumu :)

1.Pitanjce: cemu sluze zmigavci? Znam u RL cemu sluze ali u igri? Neko vrijeme sam ih koristio pa prestao. Nisam (jos) primjetio razliku. Hoce li se na raskrizjima zabijati u mene ili sto?

 

2.A duga/kratka svjetla? Neko vrijeme sam saltao kad bi doslo vozilo iz suprotnog smjera, pa prestao, samo duga svjetla. Nitko ne reagira!?!?

 

1. Ja kad izlazim negdje sa sporedne ulice, dvorišta izađem sa žmigavcima i onda netko od auta stane i blicne mi da izađem.

 

2. Duga, kratka koliko sam primjetion nema neko značenje.

 

Ali blicanje(J) ima koristi. Recimo kad se cesta sužava iz dvije trake u jednu, i oni što čekaju s desne strane, ja im blicnem a oni krenu.

Pingu ;)
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
DangerousB kaže...

nasao sam za svjetla :D a kako da napravim da motam misom? :S ja igram na strelice

Postavke, kontrole, prvi red tipkovnica+miš izabrat.

Pingu ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

Dali možda ima kakav mod za optimizaciju svjetala ? Imam super jak računar ali kad upalim svjetla počne lagat.. pročitao sam negdje da još neki imaju ovaj problem pa da priupitam slučajno .. :D 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

E deca, deca, pojma nemate kak pravi šoferi pozdravljaju svoje kolege, dva put ablenduju, dok srbi triput. :D

Ja blendam kamionima onako, iz zezancije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
trucktz kaže...

Dali možda ima kakav mod za optimizaciju svjetala ? Imam super jak računar ali kad upalim svjetla počne lagat.. pročitao sam negdje da još neki imaju ovaj problem pa da priupitam slučajno .. :D 

http://www.trucksimsforum.de/viewforum.php?f=239&sid=d506cf3c5491c9dc07160e0690641270

 

Tu imaš,meni je nevjerojatno da kada idem na simple settings i odabarem high postavke imam lag kada upalim žmigavce međutim kada je na ultra nema laga i veći fps dobijem mjereno frapsom,MLAA dosta uzima na bilo kojim postavkama recimo na ultra mi se kreće od 88-105fps bez MLAA a sa MLAA 48fps - 79fps.

13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Možda nekom dam ideju pa evo moji bindovi.

 

W - naprijed/nazad(R)

S - kočnica

Q - lijevi žmigavac

E - desni žmigavac

Y - pali/gasi motor

A - tempomat

D - retarder

 

Ostalo default.

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Jel slusate internet radio vi?
Ja si upalim veronica top hits NL, najbolji mi je nekako, bas moj ukus mjuze :D
Nego evo vec sam level 11 i mislim da mi je ocjena sad 2.5, reno mi ima vec 11 000 km.
E baš sam prova vrti kamion bokom ukrug bez prikolice naravno, i ne ide, to mi je glupo :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 23:05 (redikulx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Vapor kaže...

Možda nekom dam ideju pa evo moji bindovi.

 

W - naprijed/nazad(R)

S - kočnica

Q - lijevi žmigavac

E - desni žmigavac

Y - pali/gasi motor

A - tempomat

D - retarder

 

Ostalo default.

skrećeš mislima ili? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
redikulx kaže...

Jel slusate internet radio vi?
Ja si upalim veronica top hits NL, najbolji mi je nekako, bas moj ukus mjuze :D
Nego evo vec sam level 11 i mislim da mi je ocjena sad 2.5, reno mi ima vec 11 000 km.
E baš sam prova vrti kamion bokom ukrug bez prikolice naravno, i ne ide, to mi je glupo :(

Veronica NL,neki UK radio,otvoreni i hrt stanje na putevima {#}

13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
crack kaže...
Vapor kaže...

Možda nekom dam ideju pa evo moji bindovi.

 

W - naprijed/nazad(R)

S - kočnica

Q - lijevi žmigavac

E - desni žmigavac

Y - pali/gasi motor

A - tempomat

D - retarder

 

Ostalo default.

skrećeš mislima ili? 

Mišem, zaboravih napisat :)

Pingu ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

S je za noobove

14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

ja sam totalno u banani,do sudara je sve bilo super kupio kamion sve 5 i onda taj nesretni sudar i odem u minus oko 90 000 sad sam negdje na nuli nazalost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

evo kako mi bilo dosadno u scaniji ona default bijela i zelenkasta svijetla na prekidacima, malo sam si uredio cisto da bude bolji dozivljaj :D

nije profesionalno odrađeno ali za moje potrebe bolje od defaultnog... :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Spartakus kaže...
trucktz kaže...

Dali možda ima kakav mod za optimizaciju svjetala ? Imam super jak računar ali kad upalim svjetla počne lagat.. pročitao sam negdje da još neki imaju ovaj problem pa da priupitam slučajno .. :D 

http://www.trucksimsforum.de/viewforum.php?f=239&sid=d506cf3c5491c9dc07160e0690641270

 

Tu imaš,meni je nevjerojatno da kada idem na simple settings i odabarem high postavke imam lag kada upalim žmigavce međutim kada je na ultra nema laga i veći fps dobijem mjereno frapsom,MLAA dosta uzima na bilo kojim postavkama recimo na ultra mi se kreće od 88-105fps bez MLAA a sa MLAA 48fps - 79fps.

 

 

Izvini ali ne znam njemački baš pa se ne mogu snaći .. jel ima nešto ovako ili da se ne nadam đaba .. hehe 

11 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

a taj mod je za??? vidim da se radi o nekim svjetlima, ali o kojim?

 

EDIT: evo sta se desi kad profulas izlaz sa autoputa blizu amsterdama, pa pokusas naglo skrenut... i evo par slika sa druge rute. Amsterdam-Calais, meni jedna od ljepsih ruta do sad...

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 1:05 (karlo666).
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

uvatila me magla danas samo takva :D (na prvoj slici)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 1:30 (redikulx).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

kupio sam Man-a za probu al sam razočaran. jedva čekam da završim tu turu i vračam se opet svojoj Scanii

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Pitanje: kako da se odmorim? Dodjem na odmoriste, vidim druge kamione, neku kutiju koja izgleda ko WC, bijesno sam pospan ali nista??? Oko mene su drugi sleperi na parkingu, nemam pojma sto uciniti.Moram li negdje specijalno stat ili?
U manualu ne pise detaljno kako se odmarati.
Hvala.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
BULIGO kaže...
Pitanje: kako da se odmorim? Dodjem na odmoriste, vidim druge kamione, neku kutiju koja izgleda ko WC, bijesno sam pospan ali nista??? Oko mene su drugi sleperi na parkingu, nemam pojma sto uciniti.Moram li negdje specijalno stat ili?
U manualu ne pise detaljno kako se odmarati.
Hvala.

 

Na parkiralištima imaš na cesti iscrtano mjesto za parkiranje kamiona (dvije bijele crte dosta velikog razmaka između) ,ugasiš motor i stisneš enter.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice