Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.147.961
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
BULIGO kaže...

Na Hrvatskoj tastaturi slovo Š se nalazi na tipki na kojoj su u engl. tastaturi lijeva viticasta i lijeva uglata zagrada. Mozda je netko zaboravio prebaciti se na Eng tastaturu kod tipkanja?

da to i ja pretpostavljam ali ne mogu doci do toga jer je neuobicajeno zasticen ... {#} ... ipak tks ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 0:16 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel još tko isprobao i usporedio performanse kod igranja sa DirectX-om i OpenGl-om? Kod mene je sa mojim postavkama framerate sa DX-om 19-20 frameova a sa OpenGl-om 27-28 fps.

HTC 8X :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kratos091 kaže...

Jel još tko isprobao i usporedio performanse kod igranja sa DirectX-om i OpenGl-om? Kod mene je sa mojim postavkama framerate sa DX-om 19-20 frameova a sa OpenGl-om 27-28 fps.

Moram to probat! :)

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
lotar1919 kaže...
kratos091 kaže...

Jel još tko isprobao i usporedio performanse kod igranja sa DirectX-om i OpenGl-om? Kod mene je sa mojim postavkama framerate sa DX-om 19-20 frameova a sa OpenGl-om 27-28 fps.

Moram to probat! :)

A kako?

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na Steamu kad pokrećem igru ima opcija da se odabere DirectX ili OpenGL. Ili na popisu kliknete desnom tipkom miša i onda se može odabrati "Launch with...".

HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Što se tiče ovog MPa, ako bude službeno objavljen izlazak, jeste za da se otvori ETS Hrvatska forum? S ozbirom da ga nema, a ima vozača i vozača iz HR i napravimo 2 - 3 ekipice koje voze :)

Doduše neznam kako će ličit taj ETS, hoće svako moć svoju firmu imat ili će se voziti bezveze kao da svako ima svoj kamion i teraj.. Ali bilo bi zanimljivo u konvoju vozit i zajebavat se na TS, skype ili nešto hehe :D

Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Što se tiče ovog MPa, ako bude službeno objavljen izlazak, jeste za da se otvori ETS Hrvatska forum? S ozbirom da ga nema, a ima vozača i vozača iz HR i napravimo 2 - 3 ekipice koje voze :)

Doduše neznam kako će ličit taj ETS, hoće svako moć svoju firmu imat ili će se voziti bezveze kao da svako ima svoj kamion i teraj.. Ali bilo bi zanimljivo u konvoju vozit i zajebavat se na TS, skype ili nešto hehe :D

Dobra ideja, inače nijemci ti imaju sličnu shemu već sada.. imaju taj neki njihov ETS2 forum fan, i imaju isto TS server.. i sad ide zabavni dio.. spoje se na TS sa svojim "lažnim nadimkom" i kada uđu u TS Server isključivo RP-anje, znači Roleplay... 

Sve kao da zaprave voze kamion i pričaju preko radija, nema gluposti, čak imaju i onaj BEEP kada pričaju, šteta što mi nemamo nešto tako...

 

Ako se skupi bar jedno 10 ljudi koji su za, ja ću na svom TS-u napravit kanal samo za to pa da vidimo kako će funkcionirati.

 

(ps. ako ste za i skupi se 10 TU organizirat ćemo nešto)

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 20:51 (tuga000).
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kratos091 kaže...

Jel još tko isprobao i usporedio performanse kod igranja sa DirectX-om i OpenGl-om? Kod mene je sa mojim postavkama framerate sa DX-om 19-20 frameova a sa OpenGl-om 27-28 fps.

Pokreno pod OpenGL i sa 50 fps na ultra spalo na jedva 17fps...

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Valdja zavisi od kompa do kompa.

HTC 8X :)
11 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Sa open gl povisio mi se ping, ali samo malo..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DeathBringer12 kaže...

Sa open gl povisio mi se ping, ali samo malo..

Ping? Povisio ti se ping? U singleplayer igri?

And how can man die better than facing fearful odds? For the ashes of his fathers, and the temples of his Gods.
11 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ma fps, sorry :)

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

E ovako pošto ima nešto zainteresiranih, evo napravio sam ovaj TS kako sam i rekao...

Očekujem od svih koji se spoje da se drže glavnog pravila a to je: ISKLJUČIVO ROLEPLAY

 

(Molim Vas - kada se novi član odluči spojiti, ukratko mu objasnite da je ovo RP kanal i kako se to sve odvija, a ne ga odmah flammat i tužakat se, hvala)

 

Mene iskreno nezanima hoćete RP-ati: Gaya, Lezbu, Crnca, Zidova itd, sve je isto, dajte si mašti na volju.

(extremne stvari se neće dozvolit to su pedofili i sl.).. Hoćete li pričati engleski, hrvatski, turski ili šta već i to je na vama...

Unesite dozu energije u TS tako da se svi zabave...

 

Ajde da vidimo kako će to ići.. TS Server info:

 

IP:  bugforumgaming.mainvoice.net

Nema lozinke

 

ps. Bude li onih koji će dolaziti i srati po kanalu i nepridržavati se pravila ili sl. javite mi ili na TS slanjem poruke ili ovdje na PP.

Također je soba OOC gdje možete pričat gluposti :)

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 22:19 (lotar1919).
Moj PC  
3 3 hvala 1
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koje su razlike između šasija? Koja je bolja za što?

HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kratos091 kaže...

Koje su razlike između šasija? Koja je bolja za što?

Ja koristim 6x4, a mislim da ovako ide, 4x2 4 gume a 2 vuče, 6x2-4 6 guma a 2 vuče malo bolja stabilnost, i 6x4 4 vuče, 6 guma, najbolja stabilnost, u mene je tako, stabilniji je u okukama

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Marseille - Bolzano ... {#}

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel mi moze samo neko pojasnit sta je tako zanimljivo u ovoj igri? Gleda san po YT, samo vozis itd.

Moj PC  
0 13 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lukanator22 kaže...

jel mi moze samo neko pojasnit sta je tako zanimljivo u ovoj igri? Gleda san po YT, samo vozis itd.

Počneš raditi za druge i kad skupiš love kupiš si kamion, pa drugi, treći.... zapošljavaš radnike koji služe za tvoju firmu... ogromna modding zajednica, ne baš bogat developer koji zapravo sluša igrače za razliku od nekih razvikanijih koji mlate milijune na poluproizvodima... Ako voliš vožnju onda ćeš voljeti i ovu igru. Što da ti još kažem? Probaj pa prosudi, od youtube-a nema kruha :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Haker_x kaže...
kratos091 kaže...

Koje su razlike između šasija? Koja je bolja za što?

Ja koristim 6x4, a mislim da ovako ide, 4x2 4 gume a 2 vuče, 6x2-4 6 guma a 2 vuče malo bolja stabilnost, i 6x4 4 vuče, 6 guma, najbolja stabilnost, u mene je tako, stabilniji je u okukama

Tocno, ali ovo sto si napisao vrijedi samo za ETS2, sto se tice šasija zapravo, nema veze uopce sa stabilnosti ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lukanator22 kaže...

jel mi moze samo neko pojasnit sta je tako zanimljivo u ovoj igri? Gleda san po YT, samo vozis itd.

Da, uzivanje u voznji 90%, 5% uzivanje u pimpanju kamiona, 5% u izgradnji vlastite firme, 10% uzivanje u blebetanju medju 'kolegama' na forumu. Ok,ok, to je 110%, pa sto {#}.

Ako JAKO ne uzivas u voznji, bit ce ti dosadno. Nema utrkivanja, nema pucanja, nema GTA-stila radnje, money cheat je besmislen, itd..

Ukratko, to ti je jedna od onih igara koje, kad je prvi puta vidis na YT, ili volis ili ne volis.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 23:41 (BULIGO).
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam par dana bio ovdje...da li taj multiplayer radi ili??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
coso9288 kaže...

Nisam par dana bio ovdje...da li taj multiplayer radi ili??

valjda je jos u razvoju

Gaming 4ever.
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zaboravio sam da kazem...Skinuo sam si ovaj skin i odvezao jednu turu sa njim, njemu u cast...bio mi je jedan od boljih glumaca kojeg znam od prvog Fasta.

 

http://ets2.lt/en/paul-walker-skin/

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2013 0:05 (coso9288).
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Mene interesuje ima li kakva igra da je kao ETS, sto se tice velicine mape i pravila, samo sa obicnim autima. City car driving je solidan ali je mapa pre mala, zvukovi i grafika su bezveze.

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
MaXt0r kaže...

Mene interesuje ima li kakva igra da je kao ETS, sto se tice velicine mape i pravila, samo sa obicnim autima. City car driving je solidan ali je mapa pre mala, zvukovi i grafika su bezveze.

Ne znam za aute, ima neka Omnibus simulator ili slicno, sa autobusima.Vise centrirana na voznju po gradu nego ETS2. Tj. gradovi su puno detaljnije napravljeni.

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel zna neko dobar mod kamiona za tandem prikolicu?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zima, magla ... i ociscen snijeg sa ceste (pa i iz tunela) {#}

 

http://ets2.lt/en/winter-mod-fixed-physic/

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidim da postoji winter mod za TSM, no i a li nešto slično i za Skandinavsku mapu? Bilo bi lijepo da počnem sa tim modom te obavezno hard economy modom (a ne kao prije promjenjeno 4-5 verzija igre, visok level, brdo para, previše vozača koji su predobro plaćeni, brdo loših modova i dodataka koji ruše igru itd...)

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jel može neko linkat najobičniji hard economy mod? (dakle bez Skandinavije, TSM...) Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice