Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.193.279
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
Strm kaže...

Unaprijed se isprićavam Zekat-u i ostao ekipi, imali smo zdogovor, no internet adapter otprdio svoje pa tako i naš zdogovor. 

Za večeras sam mislio da napravimo neku endurance rutu? 

  • Vozimo Milano-Aberdeen
  • Svako mora imat teret teži od 20T
  • Svi kamioni su crveni
  • Vozimo pretežno sporednim cestama
  • Svi smo na TS-u 178.217.189.66((Croatia kanal))

Pa da vidimo tko ce doci do kraja! {#}

  • U Milanu poslje 20:30h se skupljamo kod hotela
  • Bilo bi zgodno, da svi imamo ili Scaniu ili Volva ((Najnoviji modeli))

Ja sam vozio Torino - Cardif do maloprije s tim da sam morao u Milano po teret jer u Torinu nemam za UK. To je trajalo satima s tim da smo na kraju nas dvoje išli od cijelog konvoja. Uglavnom Milano - Aberden je pre dugačko trebali bi nešto krače. Nađemo se sa teretom u Milanu npr. kod servisa samo treba odredit za gdje?

Onaj koji vodi mora stalno voditi računa o ovima iza njega (lidera se ne pretiče),, treba SEJVAT kad kod se ima prilika, ja to radim na svakom raskrižju gdje se stoji, semaforu, benzinskoj ili naplatnim kučicama jer to me spašava x puta i držati dovoljan razmag zbog LAG-a koji je nekad ogroman a nekada ga nema..

 

jucer smo vozili ja sam isao prvi jer sam stavio na papir gradove kroz koje moramo proci da se ne zaustavljamo bzvz da gledamo kartu i nije bilo problema...al neki iza su se malo zahebavali pa preticali i dolazilo je do sudara...bili su malo neozbiljni sto nije ok...ako vec vozimo konvoj onda nje bitno ko je prvi a ko zadnji, bitno je da se druzimo i vozimo. Posto sam bio prvi uvijek sam vozio oko 40-70 nisam isao vise jer uvijek neko nestigne...kad je trebalo smo i stali sa strane da na sam se svi pridruze ili vozili 30...samo da nije bilo ove neozbiljnosti bi bilo super...al posto je bio prvi put da vozimo nas 10 bilo je super.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

Jeli itko razmisljao da napravimo VTC? (Virtual Truck Company)

kako to?

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ipak neidem na meet jer nemam tereta, nerazumijem zašto niste ostali na tom da idemo za Berlin.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ipak neidem na meet jer nemam tereta, nerazumijem zašto niste ostali na tom da idemo za Berlin.

Pa nemoraš imati teret za Liege več bilo koji grad poslje Liega-a iz smjera Milana, pa jel to problem, čak nemora ni poslje može lijevo ili desno...

 

Ako će to značajno utjecati možemo mi promjeniti grad meni je potpuno svejedno, odnosno nije, za druge gradove ne organiziram i nevodim ja pa briga manje..

 

Mislim ako nas se neskupi bar 4ro neisplati se kretat...

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima ko voljan da organizira/vodi do Berlina, tu prevenstveno mislim da se neide 90% autocestom kako će GPS ocrtat?

Možemo pomakniti i vrijeme za 20:00h ako se išta dobija..

 

Ja sam nače već u Milanu, čekam samo da se odlučite i uzimam teret i pokriči..inače u 20:00h ima več org. konvoj iz Torina - Aberden ali mi možemo uzett teret za Belgiju/Nizozemsku ili jug UK i vozi..

 

Znači opcija je milijun i meni svaka odgovara ali izgleda da jednostavno nema kandidata na forumu..

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 19:35 (Zekat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nije slaba ekipa nego su vec poceli odlasci na more itd :D ( predpostavljam ) 
A i otkako nema Lea, slabi su konvoji...  

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja nisam mogao, mene je internet iznevjerio ((Opet wifi adapter)). Dali ste uopče išli?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hoce bit sta za recimo pola sata, 40 minuta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima zainteresiranih da sutra organiziramo konvoj meni je svejedno u koliko sati?

 

 

4 Dolazim
4 Možda
3 Nedolazim
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Genius10 kaže...

Hoce bit sta za recimo pola sata, 40 minuta?

Sad nas ima 3 u  Drotmundu. Dođi na TS ;)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Uff Dortmund, a ja u Milanu. OK, moram prvo poštelat bt slušalicu za teamspeak ak ću uspjet

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
neeero kaže...

Nije slaba ekipa nego su vec poceli odlasci na more itd :D ( predpostavljam ) 
A i otkako nema Lea, slabi su konvoji...  

hehe ;)
Sorry ekipa, nije me bilo neko vrijeme, malo more, ovo ono i tako, malo sam igrao fifu world, nisam baš imao vremena.

Zato od idučeg tjedna krećem opet vozit virtualni kamion, pa se onda i ja budem nekom konvoju pridružio (kojeg ćemo sami organizirat)

 

Ja sam ptica i moram da letim
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovaj je pravi šofer, čak ni na more bez kamiona! {#}

095/8033306
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja nazalost ne mogu ucestvovati u konvojima iako bi to bas volio i prosto gutam vase izvestaje i desavanja, pa evo mali pokusaj da pomognem u dogovaranju ...
Prvo bih utvrdio vrijeme koje vicini odgovara pitanjem: kad zele (mogu) ici na meet ?
Pa ako ima u dva (ili tri) termina 4+ ucesnika neka bude u oba, a zasto da ne (pa ne mora biti isti vodja) ...
Zatim bih predlozio za polazak Milano (Torino ili Verona) jer je tu najmanja guzva za vecernje voznje (18+ sati) dok za popodnevne (13+) je to manje bitno a za jutarnje (8+) bas i nebitno. A za cilj (ovaj puta) recimo Kiel (ili nesto blize) i u toku sakupljanja bih pitao da li idemo autocestom ili lokalnim cestama. Znaci vecina doslih odlucuje a ako je nema sece vodja, stim da je duzan slijedeci meet ici onom drugom marsrutom.
Da sam ja organizator konvoja (sef) imao bih pomocnika i on bi vodio kolonu po mojim uputama a ja bih isao posljednji i posmatrao desavanja (ponasanja) i sakupljao zaostale. Sa pomocnikom bi bio u vezi pomocu TS (ili /pm) i diktirao mu tempo i stajanja (da bi sacekali zaostale tj. mene). Organizator mora biti fleksibilan (prilagodljiv) ali i odlucan, a jednom postavljena marsruta se vise ne smije mjenjati za taj meet. Predlozi se slusaju ali ulaze na listu zelja za sljedeci ...
TS je jaako pozeljan, rekao bih obavezan pa i za one koji nemaju mic (kao sto je vec receno).
I kad se odlucim za meet (vrijeme i marsrutu) zakazao bih ga ovdje: http://ets2c.com/ i tamo nastavio dogovaranje i konsultacije u vezi meet-a (na bug bi postavio samo link), a morate imati u vidu i ne-ljubitelje konvoja ...
Vec i prije polaska bih zatrazio ozbiljnost i upozorio da ime "saljivdjije" ide (stavljam) u temu i zamolio ih neka sami sebi naprave meet i tamo se ispucaju ...

1 u 14 sati
5 u 16
0 u 18
0 u 20
6 u 22
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 9:02 (suMaper).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kad se zdogovorite za meet, a ja recimo u ponudi nemam tu turu, jel moguce da se uzme neka druga prikolica pa odveze u konvoju i kasnije stisni cancel job ili da jednostavno idem gol (makar je malo glupo)?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
pavac kaže...

kad se zdogovorite za meet, a ja recimo u ponudi nemam tu turu, jel moguce da se uzme neka druga prikolica pa odveze u konvoju i kasnije stisni cancel job ili da jednostavno idem gol (makar je malo glupo)?

Ma ne treba ti točno grad, možeš npr. iz Milana ići u Berlin preko Pariza što nije normalno ali nitko ti ne brani nemoraš iči najkračim putem. Naravno, uvjek gledaš ako nemaš posao točno za grad u koji je dogoverno odredište (cilj) uzmeš neki u okolici, ako je prije dogovorenog grada napuštaš konvoj i zdravo ako je poslje dogovorenog grada, konvoj završava ti nastavljaš do svog odredišta i opet zdravo.. 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 12:07 (Zekat).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hoćemo onda danas u 16h konvoj sa rutom Milano-Berlin?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Hoćemo onda danas u 16h konvoj sa rutom Milano-Berlin?

Nema tu hočemo/nečemo, danas konvoj starta sa AUTOBUSNOG KOLODVORA u Milanu prema Berlinu u 16:00h i treba doči sa prikolicom.

 

4 Dolazim sigurno
2 Dolazim možda
BUS Kolodvor BUS Kolodvor
Strelica pokazuje na kolodvor Strelica pokazuje na kolodvor
Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 14:56 (Zekat).
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
isao bi ja s vama,dosad nisam nijednom, no do 16 radim -.-'
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
pavac kaže...

kad se zdogovorite za meet, a ja recimo u ponudi nemam tu turu, jel moguce da se uzme neka druga prikolica pa odveze u konvoju i kasnije stisni cancel job ili da jednostavno idem gol (makar je malo glupo)?

Ma ne treba ti točno grad, možeš npr. iz Milana ići u Berlin preko Pariza što nije normalno ali nitko ti ne brani nemoraš iči najkračim putem. Naravno, uvjek gledaš ako nemaš posao točno za grad u koji je dogoverno odredište (cilj) uzmeš neki u okolici, ako je prije dogovorenog grada napuštaš konvoj i zdravo ako je poslje dogovorenog grada, konvoj završava ti nastavljaš do svog odredišta i opet zdravo.. 

Eh, ma nebi ja napustao konvoj (drustvo) prije kraja pa taman se morao vracati i u Pariz da zavrsim isporuku, a nebi je ni otkazivao (cancel) ... {#}

Zekat kaže...

Nema tu hočemo/nečemo, danas konvoj starta sa AUTOBUSNOG KOLODVORA u Milanu prema Berlinu u 16:00h i treba doči sa prikolicom.

Ovo "treba" sigurno mislis "jako pozeljno", ma nemoj mi samo reci da ces ikoga odvijati samo zato sto nema prikolicu ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zar nije posve nebitno sa čim će netko doći ? Dal ima prikolicu ili ne, 20 tona tereta, volva od 750ks, nebitno, najbitnije da ne radi probleme i ponaša se kao i ostali učesnici konvoja i može komotno učestovat s biciklom.

Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

Zar nije posve nebitno sa čim će netko doći ? Dal ima prikolicu ili ne, 20 tona tereta, volva od 750ks, nebitno, najbitnije da ne radi probleme i ponaša se kao i ostali učesnici konvoja i može komotno učestovat s biciklom.

Ne znam dali se ovo odnosilo na mene, al ako je onda ću da objasnim da se moja misao odnosila na to da kad kažem da se dođe sa teretom misli da ne gubimo vrijeme na dogovaranje/traženje/preuzimanje posla pa onda ponovno sastajanje, čekanje nekog izgubljenog u akciji..itd 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz,evo kupio i ja Euro Truck Simulator 2 preko Kinguina,za 5.42 eura.E sada sam odvozio 2 rute i zanima me,kako da idem u multiplayer?Posto ne vidim nigdje za online voznju.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

Pozz,evo kupio i ja Euro Truck Simulator 2 preko Kinguina,za 5.42 eura.E sada sam odvozio 2 rute i zanima me,kako da idem u multiplayer?Posto ne vidim nigdje za online voznju.

Pročitaj malo ove postove...http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/euro-truck-simulator-2/96813.aspx?jumpto=4289009&sort=asc&view=flat&page=428

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Trazi me nekakav kod kada idem igru aktivirati preko STEAM-a.Neznam zasto je moram aktivirati,kada sam je instalirao i igrao vec.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesi aktivirao igricu na steam-u? Ako si do sad igrao ja jogurt verziji a pretpostavljam da jesi onda ces kao i ja morat jogurt verziju obrisat i sa steam-a skinit original i ukucat kod koji si dobio na mail,ili ako si dobio gift.Neznam kako ide preko te stranice ja sam od decka jednog kupio i dobio sam gift na steam.Ima njih par tu sa foruma koji su kupili od tamo pa neka ti objasne..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 15:01 (Xperiax1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Odeš na Steam i pod Games odeš na Redeem code.. tak neš i ubaciš kod unutra i toj to :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ja sam uzeo teret do Hamburga pošto nisam imao do Berlina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U tome i je problem.Nema mi koda nigdje xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

U tome i je problem.Nema mi koda nigdje xD

Kako ti ne pise kod u mailu koji si dobio od njih?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice