Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.167.964
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ljudi novi sam u ovoj igri de mi recite kako da nakon sto zaposlim vozaca, da mu naredim da vozi teret a ne da samo miruje???

miki12345
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kupio si mu kamion i dao ga da vozi? Ako jesi ond će sa vremenom sam početi voziti, ne moraš mu ništa ti naređivati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

evo sad mi je krenuo voziti teret....

miki12345
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U zadnje vrijeme sve vise i vise igram ovu igru ali nemam nikakvih modova osim TSM mape. Mozete li mi preporuciti neki mod za posebne terete, stvarna imena firmi i kamiona?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ZareCro kaže...

U zadnje vrijeme sve vise i vise igram ovu igru ali nemam nikakvih modova osim TSM mape. Mozete li mi preporuciti neki mod za posebne terete, stvarna imena firmi i kamiona?

Najbolji modovi za terete http://ets2.lt/en/?s=jazzycat

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

EDIT: prestigli me sa odgovorom. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 12:14 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala na brzom odgovoru :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo downloadao sam ovaj kargo mod, i neznam šta sad sa njim??? (novi sam u ovoj igri)

 

Jel ga treba pejstat u mod folder predpostavljam?{#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zalijepis ga u mod folder i onda ga aktiviras u igri, dok otvoris igru imas ono "edit profile" kak je vec na hrvatskom i tamo ga activiras..

Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zna li neko mod kao sto je bio kacak enb v2.0 , svidja mi se ona reflekcija i sto se vide svjetla u daljini fino , on mi nece na novom patchu. Nesto ovako

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 13:35 (lion002).
Moj PC  
0 1 hvala 2
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Netko rece Iveco, koji Iveco, ovaj Iveco, eh pa on je sasvim ok ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 17:10 (suMaper).
Moj PC  
1 6 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Da se ne bi ponavljala pitanja o modovima, može li netko napisati listu "najboljih modova" za SP i MP.
 
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
FanBoy kaže...
Da se ne bi ponavljala pitanja o modovima, može li netko napisati listu "najboljih modova" za SP i MP.

kralju nema modova za MP

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Izašao Promods 1.80

 

Novi gradovi: Genova, Modena, Parma i Piacenza.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Samo za vaše oči ... {#} ... {#} 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 17:45 (suMaper).
Moj PC  
4 3 hvala 2
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..ime mape/add-ona na drugoj slici...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Vecer ljudi,evo od kako sam kupio igricu a to je bilo na dan jada je izasla,odigrao sam nevjerojatnih 7 sati 😊,na njoj je jos onaj 1.1.1 patch 😭,mapa je ona normalna,brz ikakvih dodataka.Pa ja bih vas molio da mi date link za najnovij patch i za mapu da iman sto vise gradova i drzava Hvala,lp Franko
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Samo za vaše oči ... {#} ... {#} 

Kako si nabavio ovaj mod Rijeka-Zadar-Split-Dubrovnik??? o.O

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

je li itko od vas dodavao modove za nova AI auta? imam neki AI traffic pack koji je dobar, ali u njemu ima dosta stvari koje ne želim (npr. izmjena ograničenja brzina u državama).

zato želim dodat samo određena auta iz tog packa, pa me zanima koje točno datoteke moram kopirat?

i još me zanima: kako izmjenit parametar koji kaže koliko se često taj auto pojavljuje u igri i gdje se pojavljuje (koja država, je li izvan grada ili samo u gradovima, itd. )?

ako znate još koji parametar da bi bio koristan, slobodno napišite...

 

danas sam tako "kopajući" na internetu i uz malo volje složio mod koji stavlja realne marke guma na kamione - promjena se vidi i na kamionu, i u izborniku za izmjenu guma (one sličice). ako netko želi, uploadat ću ;)

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...
suMaper kaže...

Samo za vaše oči ... {#} ... {#} 

Kako si nabavio ovaj mod Rijeka-Zadar-Split-Dubrovnik??? o.O

To je TSM 5.3 mapa ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

danas sam počeo ozbiljnije radit s modovima i uspio sam promijenit imena gradovima. ovo vam može bit vrlo korisno ako imate rusku mapu gdje su imena gradova na ćirilici..

 

budući da trenutno ne koristim modove za mape, samo sam radio s gradovima iz originalne mape i izmijenio sam ove gradove:

Brussel - Bruxelles

Frankfurt am Main- Frankfurt

Klagenfurt am Wörthersee - Klagenfurt

Newcastle-upon-Tyne - Newcastle

Praha - Prague

 

evo link za download

http://www.speedyshare.com/EJQy4/city-names.scs

 

 

ako koristite modove za mape, evo vam upute kako izmijenit imena:

 

1)  mod za kartu se najčešće sastoji od nekoliko *.scs datoteka.. otvorite svaku pomoću win-rara i pogledajte koja od njih sadrži mapu def\city.

2)  kad je pronađete, raspakirajte tu datoteku. ako je datoteka pod šifrom, googlajte kako je otvorit.  {#}

3)  u raspakiranoj mapi uđite u def\city. u toj mapi svaki grad ima svoju *.sii datoteku.. otvorite jednu od njih pomoću notepad-a i pri početku teksta ćete nać ovaj dio

 

     city_name: "Berlin"

     short_city_name: "Berlin"

     city_name_uppercase: "BERLIN"

   prvi naziv je ime grada na karti.
   drugi naziv se pojavljuje u loading screen-u gdje vam piše koji teret prevozite i od kojeg do kojeg grada.
   treći naziv se pojavi kad prvi put uđete u taj grad.
4)  kad završite s izmjenom, cijelu mapu koju ste raspakirali zapakirajte u zip file, vrsta kompresije treba biti Store (Pohrani).
5)  promijenite ekstenziju zip u scs
6)  zalijepite je umjesto prethodne (za svaki slučaj napravite backup stare datoteke  {#} )

eto, to je to.. za par dana ću napravit mod za nove valute u settingsima. stavit ću kune i bosanske marke, a slobodno napišite ako još neke valute želite.. 
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 23:59 (spoonman039).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
spoonman039 kaže...

danas sam počeo ozbiljnije radit s modovima i uspio sam promijenit imena gradovima. ovo vam može bit vrlo korisno ako imate rusku mapu gdje su imena gradova na ćirilici...           

 

nek' pišu bre ruski da ih cijeli svijet razumije {#}

15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
netko zainteresiran za izradu mape za ets2?
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dado16 kaže...
netko zainteresiran za izradu mape za ets2?

Izuzetno je to naporan i tezak posao, i vrijemenski i strucno. Kolege komsije (SRB) vec rade mapu skoro pa dvije god. a napravili su tek dva putica ...
U posljednjih pola+ godine ets2 je stalno mijenjao (ponistavao) format mapa i oni su kao i svi maperi morali se tome prilagodjavati. A vidjeli ste koliko smo samo sada morali cekati Skandi za 1.14.
Samo zbog svih tih silnih izmjena oni su vec jadni ocelavili cupajuci si kosu ... {#}
A Balkan ce bude u TSM mapi u sljedecem vecem updateu, to su vec i prikazali prije par mjeseci ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Znalac111 kaže...
Vecer ljudi,evo od kako sam kupio igricu a to je bilo na dan jada je izasla,odigrao sam nevjerojatnih 7 sati 😊,na njoj je jos onaj 1.1.1 patch 😭,mapa je ona normalna,brz ikakvih dodataka.Pa ja bih vas molio da mi date link za najnovij patch i za mapu da iman sto vise gradova i drzava Hvala,lp Franko

Sry, previdjeo sam ovo ... {#}
Ovo je za update ets2 a najveca mapa je TSM 5.3 (+4 hr grada)+ RusMap v1.4 koje mogu skupa istovrijemeno ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da li je moguće da sa dodavanjem modova u mod mapu tj. igru, igra ima sve manje FPS-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
dado16 kaže...
netko zainteresiran za izradu mape za ets2?

Izuzetno je to naporan i tezak posao, i vrijemenski i strucno. Kolege komsije (SRB) vec rade mapu skoro pa dvije god. a napravili su tek dva putica ...
U posljednjih pola+ godine ets2 je stalno mijenjao (ponistavao) format mapa i oni su kao i svi maperi morali se tome prilagodjavati. A vidjeli ste koliko smo samo sada morali cekati Skandi za 1.14.
Samo zbog svih tih silnih izmjena oni su vec jadni ocelavili cupajuci si kosu ... {#}
A Balkan ce bude u TSM mapi u sljedecem vecem updateu, to su vec i prikazali prije par mjeseci ... {#}

Pa to cekam vec 16 godina, hvala bogu da su napravili Balkan , nadam se da ce to kasnije pomalo i prosirivati {#}

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da li je možda netko naletio na kakav mod " interior sound" za 1.14? LP

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Fly....

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice