Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.144.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Super je MP i svidja mi se, samo NO COLLISIONS vazi za komplet mapu, to mi se nikako ne svidja

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
to je samo privremeno, slijedi patch a u njemu i collision
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vettel kaže...

Super je MP i svidja mi se, samo NO COLLISIONS vazi za komplet mapu, to mi se nikako ne svidja

Da, najbolje bi bilo da stave COLLISION za cilu mapu, pa da se debili zabijaju u tebe, ionako ih ima na MP na svakom koraku...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
vettel kaže...

Super je MP i svidja mi se, samo NO COLLISIONS vazi za komplet mapu, to mi se nikako ne svidja

Da, najbolje bi bilo da stave COLLISION za cilu mapu, pa da se debili zabijaju u tebe, ionako ih ima na MP na svakom koraku...

da ali otkad je "no collisions" to nije to, svi se opustili i voze kako bilo, sam naziv Euro Truck Simulator, znači da bi trebalo biti što sličnije pravoj vožnji, a prolazak kroz kamion u rl...ne štima... 

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Molim vas, može link za MP?? {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Molim vas, može link za MP?? {#}

Da bi sada vozio MP treba ti ets2 v1.12s a mod skini ovdje: http://alpha.ets2mp.com/
Ali vrlo skoro treba da bude MP za v1.14s, pa ti vidi ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo da promjenim kamion ,odem na brzi posao i lijepo mi ga uvali, baš kamion za taj teret...

-Jedno pitanje: jel normalno da kamioni imaju open diferencijal tj. pogonska osovina odnosno dif okreče točak koji pruža manji otpor? Slika s Iveco-m govori tome u prilog, nisam se mogao maknut jer se jedan točak našao u zraku...

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
BennyCro kaže...
Kiki287 kaže...
vettel kaže...

Super je MP i svidja mi se, samo NO COLLISIONS vazi za komplet mapu, to mi se nikako ne svidja

Da, najbolje bi bilo da stave COLLISION za cilu mapu, pa da se debili zabijaju u tebe, ionako ih ima na MP na svakom koraku...

da ali otkad je "no collisions" to nije to, svi se opustili i voze kako bilo, sam naziv Euro Truck Simulator, znači da bi trebalo biti što sličnije pravoj vožnji, a prolazak kroz kamion u rl...ne štima... 

Je slažem se da bi igra prvo trebala biti Simulator, pa onda sve ostalo, alo ovdje se ima toga jos puno napraviti da bi bio blizu pravom simulatoru (u usporedbi na OMSI) !!

Sto se tice COLLISION i NO COL.. ako se uvede da ga ima, onda bi trebali vise admina biti na serveru i kontrolirati ga jer u 99% slucajeva ce te netko spucati jer misli da je gust sa kamionom ulaziti u krivinu sa 150 km/h.

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nece ulazit u krivinu sa 150km/h zato sto na collision serveru nemozes preko 90km/h

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
to je opet pitanje oce biti limit speed ili nece. I s 90 se moze spucat, onaj tko nezna nezna..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
BennyCro kaže...
Kiki287 kaže...
vettel kaže...

 

Je slažem se da bi igra prvo trebala biti Simulator, pa onda sve ostalo, alo ovdje se ima toga jos puno napraviti da bi bio blizu pravom simulatoru (u usporedbi na OMSI) !!

Sto se tice COLLISION i NO COL...

Kad kažeš "još puno" na što konkretno misliš?

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

povoljno, da povoljnije ne moze biti :D

 

http://prntscr.com/5b36pt

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam problem, pokrenem ETS2MP i nemam brzih poslova, a moram ic na brzi posao jer nemam dovoljno novaca za novi kamion(imam 14k €), a jucer mi je sve normalno radilo i uspio sam odvoziti par poslova.

Steam:*NOB* Vitaly™ Origin: MasterNerdx Uplay: ko to treba || Proud to be Mrcina www.mrcine.org
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
EmyR kaže...

povoljno, da povoljnije ne moze biti :D

 

http://prntscr.com/5b36pt

ih, a ja danas popodne kupih going east za 2,49... nije da ću propast, al eto bar ne igram više jogurt verziju {#}

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Skillzor70 kaže...

Imam problem, pokrenem ETS2MP i nemam brzih poslova, a moram ic na brzi posao jer nemam dovoljno novaca za novi kamion(imam 14k €), a jucer mi je sve normalno radilo i uspio sam odvoziti par poslova.

Trebas povrijemeno ici na spavanje prije nego sto zavrsis isporuku, uvjek tik prije isporuke provjeri imas li posla i ako ne, na spavanjac ... {#}
Sada load autosave od prije isporuke i na spavanjac ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Još malo novosti za Skandinaviju.

Usput, ima li netko možda informacija o rigid prikolicama o kojima je bilo govora prije. Znam da kod SCS-a to ide po principu kad bude gotovo bit će, ali me samo zanima dal se radi i dalje na tome ili su možda odustali.

 

Nažalost, iz osobnih i zdravstvenih razloga nisam u mogućnosti trenutno više voziti, ali i dalje volim pratiti novosti vezano uz igru. Nadam se da ću uskoro i ja za volan dalje. :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 22:43 (Igzy20).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Scania truck plant in Södertälje, just south of Stockholm. This location and its surroundings have been carefully re-created in cooperation with Scania, allowing us to give you a feeling as if you were coming to the factory yourself.  

 

E ovo mi jako zanimljivo zvuči.... Radio sam kratko vrijeme tamo 2008., u dijelu gdje se proizvode getribe i rezervni dijelovi. Baš me zanima da li je i taj dio napravljen, bilo bi ga lijepo opet posjetiti, pa makar i virtualno {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 23:11 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
Kiki287 kaže...
BennyCro kaže...
Kiki287 kaže...
vettel kaže...

 

Je slažem se da bi igra prvo trebala biti Simulator, pa onda sve ostalo, alo ovdje se ima toga jos puno napraviti da bi bio blizu pravom simulatoru (u usporedbi na OMSI) !!

Sto se tice COLLISION i NO COL...

Kad kažeš "još puno" na što konkretno misliš?

Evo kole da kazem ovako:

 

Fizika u igri je nikakva.

Zvukovi nisu ni blizu pravima.**

Nema tahografa, nema listica, nicega.

A najveci nedostatak je sto nemozes kao u OMSI-u skriptirati svaki botun da ima svoju funkciju kau u RL

 

Neznam za vas ekipa, ali ja vozim kamion svaki dan, jako dobro znam o cemu govorim, pogotovo o zvuku, mada sad su ga cak i dobro napravili kakav je bio u pocetku, ali moze to jos puno bolje.

 

Da nebi ispalo sve negativno, ovo je trenutno najbolja kamionska simulacija, jer OMSI se ne broji u tu kategoriju (kad se radi o busevima).

Igra se pocela razvijati u zadnjih po godine i to poprilicno, te mi se sviđa kojim putem su krenuli, ima jos posla, ali mogli bi biti uspijesni u buducnosti sa ovim serijalom igre, poceli su dodavati nove stvari sto cini igru boljom!!

 

9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kupih High Power Cargo Pack, al mi nije jasno kako da ga "osposobim"...nisam baš imao iskustva s dlc-evima pa, ako netko zna?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nikako, na Steamu se sam aktivira i malko se strpis i tereti ce se pojaviti u poslovima ... {#} 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Zekat kaže...
Kiki287 kaže...
BennyCro kaže...
Kiki287 kaže...
vettel kaže...

 

Je slažem se da bi igra prvo trebala biti Simulator, pa onda sve ostalo, alo ovdje se ima toga jos puno napraviti da bi bio blizu pravom simulatoru (u usporedbi na OMSI) !!

Sto se tice COLLISION i NO COL...

Kad kažeš "još puno" na što konkretno misliš?

Evo kole da kazem ovako:

 

Fizika u igri je nikakva.

Zvukovi nisu ni blizu pravima.**

Nema tahografa, nema listica, nicega...

 

Što točno kod fizike značajno odstupa od real life-a?

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Skillzor70 kaže...

Imam problem, pokrenem ETS2MP i nemam brzih poslova, a moram ic na brzi posao jer nemam dovoljno novaca za novi kamion(imam 14k €), a jucer mi je sve normalno radilo i uspio sam odvoziti par poslova.

Trebas povrijemeno ici na spavanje prije nego sto zavrsis isporuku, uvjek tik prije isporuke provjeri imas li posla i ako ne, na spavanjac ... {#}
Sada load autosave od prije isporuke i na spavanjac ...

Hvala na pomoci, radilo je to sa spavanjem. Ocemo se nac na mp jedan dan, pa neki BUG convoy? Ja igram na EU 1 srw. Mozete me dodati na steamu(ime u potpisu)

Steam:*NOB* Vitaly™ Origin: MasterNerdx Uplay: ko to treba || Proud to be Mrcina www.mrcine.org
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Danasnji moderni kamioni su vecina na zracnim jastucima, evo primjer:

 

Šleper 4x2 konfiguracija ima jastuke na prednjoj i zadnjoj osovini, ima 4 jastuka ispod kabine + imas zracni sic, dok ga vozis on se valja na sve strane, on pliva dislovno kao da si na "oblaku", a da ne govorim o tandemu, oni jos vise.

 

A u ETS2 se fizika ponasa kao da vozis kamion iz 80'tih koji je na oprugama, sve je nekako fiksno, micanja kabine su nerealna itd itd...

Moj PC  
6 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Danasnji moderni kamioni su vecina na zracnim jastucima, evo primjer:

 

Šleper 4x2 konfiguracija ima jastuke na prednjoj i zadnjoj osovini, ima 4 jastuka ispod kabine + imas zracni sic, dok ga vozis on se valja na sve strane, on pliva dislovno kao da si na "oblaku", a da ne govorim o tandemu, oni jos vise.

 

A u ETS2 se fizika ponasa kao da vozis kamion iz 80'tih koji je na oprugama, sve je nekako fiksno, micanja kabine su nerealna itd itd...

kolega je u pravu, fizika u ets2 nema veze sa realnoscu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...
Kiki287 kaže...

 

kolega je u pravu, fizika u ets2 nema veze sa realnoscu

Nisam ja nigdje rekao da nije u pravu, samo što je forum moje pitanje shvatio u tom smjeru.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Takva fizika je sasvim uredu, jer nam sto ej vise moguce približava realnost, i da, dosta uspjeva u tome naspram drugih igrica. Razlog zasto u ETS2 nema tih zračnih jastuka i fizike iz stvarosti jest da onda igra nebi bila igriva......

sup bro?
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Strm je upravu, zamislite igrate ets i na svakoj neravnini ili pritisku tipke kamera se pocne njihat. Ja mislim da bi me glava zabolila nakon 10 minuta igranja.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

MP kaze:
Ok guys, today is a big day - if you know what I mean .  ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napokon :) jos ako su dodali snijeg nema skidanja sa igre cijeli dan :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice