Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.147.481
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=bdLVC9VIsUQ&source_ve_path=Mjg2NjMsMjg2NjMsMTM3NzIxLDIzODUx&feature=emb_title

 

Izgleda da će dugočekani DLC Zapadni Balkan biti najbolji od svih DLC-ova... Sarajevo su uradili odlično...

8 Biće najbolji DLC sigurno
0 Neće biti baš najbolji
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Već dugo nisam aktivan ovdje i nisam dugo ni igrao ETS zbog razno raznih obaveza, ali čekam sad novi DLC da se vratim. Moram priznat da mi je sad i drago što HR (odnosno ovaj DLC) nije izašao prije jer sa svakim novim DLC-em se kvaliteta poboljšala i smatram da će ovo jako dobro biti odrađeno. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ni ja nisam nikako zadnjih godinu dana igrao. Isto tako čekam da izađe DLC i onda se vraćam na cestu haha

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I tunele su fantastično odradili, baš tako stvarno i izgledaju, i okolina... Woow...

Granični prelazi na DLC West Balkans

 

Drago mi je što su se baš potrudili za ovaj DLC, jer verovatno najteže je nama na Zapadnom Balkanu, najviše zbog graničnih prelaza... 

 

Glasajte za državu za koju smatrate da će biti najbolje odrađena...

 

Gradovi u ovom DLCu:

 

Slovenija (4): Ljubljana, Maribor, Kopar, Novo Mesto

Srbija (5): Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Priština

Hrvatska (5): Zagreb, Osijek, Split, Zadar, Rijeka

Bosna i Hercegovina (7): Sarajevo, Zenica, Mostar, Tuzla, Bihać, Banja Luka, Karakaj

Crna Gora (3): Podgorica, Nikšić, Bijelo Polje

Albanija (4): Tirana, Durres, Vlore, Fier

Severna Makedonija (2): Skopje, Bitola

0 Albanija
1 Bosna i Hercegovina
0 Crna Gora
12 Hrvatska
2 Srbija
0 AP Kosovo
0 Severna Makedonija
1 Slovenija
0 Grad Trst (Italija)
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2023 11:32 (Slaven23).
Moj PC  
6 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipa, da ne otvaram novu temu postaviću ovdje.

Da li neko možda koristi volan za igranje Rampage V900S? Ako ima vremena zamolio bih da pošalje fotografiju podešavanja za taj volan jer ja se mučim evo već ne znam ni sam koliko i nikako ne mogu namjestiti da to bude fino. Imam problem da pri laganom skretanju volan u kamionu sjecka i onda bude kao da upravljam preko tipkovnice... ne znam da li je do podešavanja ili do samog volana, možda mu nešto fali haha ali kako god nije mi to to. Namjestio sam da ovaj volan i volan u kamionu prate jedan drugog, odstupanja koliko ja vidim nema, kako okrenem ovdje tako i tamo prati samo što mi smeta to sjeckanje koje se primjeti i u toku vožnje, kao što rekoh osjećaj je kao da upravljam na tipke preko tipkovnice.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipica večeras se na Twitchu održava SCS strema gdje će igrat "balkan" i navodno bi trebali reći datum izlaska. Ali "šuškanja" govore kako je izlazak DLC-a sutra (19.09.2023.).

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2023 14:32 (Gale92).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Jesu li ostavili ikakve informacije o datumu izlaska?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2023 20:22 (Mega17).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Obzirom da je danas izašao beta 1.48.5 Maintenance update pretpostavljam da bi početkom ili najkasnije sredinom 10. mj Balkan mogao biti vani. Sve je spremno za vožnju po lokalnim cestama :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

19.10 nam dolazi Balkan DLC. Spremni za lokalne ture? :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Vozamo lokalne ture već neko vrijeme sa ProModsom, tako da ne znam čemu toliko uzbuđenje.

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dejo6 kaže...

Vozamo lokalne ture već neko vrijeme sa ProModsom, tako da ne znam čemu toliko uzbuđenje.

 

Daj ne seri...

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

19.10 nam dolazi Balkan DLC. Spremni za lokalne ture? :D 

 Naravno

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Gleado na yt videe o ets2 i vidim png mod i jbx (koristio sam od kass-a grficke modove) i reko da vidim o cemu se radi. Modovi su zaista prebrutalni ali sito tako i prebrutalna i cijena!! JBX hoce 60e za gold verziju a PNG 30e, s tim da se svaki updateplaca dodatno! Hbga, ako vec hoce zaraditi zar nije bolje staviti neku normalnu cijenu pa bi ih vise ljudi koristilo a samim tim im platilo!? REcimo promods, od 100 000 igraca bar 50 000 min koristi mo, i tih 50k x 1,44 nije mala zarada. hgba izgleda da sam ja nakrivo nasadjen......

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Imas i jedan i drugi "tamo" za skinut...
10 mjeseci
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

Mogu se kladiti da će na YT uskoro osvanuti video gdje se netko vozika po Kosovu i pušta Obilić me zove

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prije povratka u ETS2 vode nakon dosta vremena van igre odlučih uzeti još neke DLC-ove (Map Expansione sam popunio osim ovog zadnjeg, čekam da dođe na Steam) i fino napravio zaj i uzeo DLC kojeg već imam.

 

U pitanju je Heavy Cargo pack.

 

Ako netko nema stavljam ispod key, fale 2 znaka, oba su u cjelokupnom nazivu igre te se jedno ponavlja

 

C(*)TIF-XWK(*)L-(*)9PP3

https://idzan.eu | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma sta je 900e, sica.......#ironic_turttle_drink_beer#

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A dobro, koliko kuzim oni su na Novom Zelandu. Ovih 900$ bi bilo oko 550 onih normalnih dolara :)

Jedino mi ove pedale izgledaju baš nekako jeftino. To izlazi tek u 12. mjesecu pa bi valjalo sačekati i pogledati koji review prije kupnje.

Ovako nešto sam ja želio oduvijek i nije mi jasno kako se nitko nije sjetio napraviti ovako nešto. Čak si mogao kupiti i sličan ovakav set za farming simulator, ali za kamione (do sad) nije bilo ništa slično

4 godine
offline
Euro Truck Simulator 2

Frend kupio g29, nekoliko metara cijevi i na auto otpadu sjedalo od starog mercedesa, čak je i pojas uzeo, zavario, napravio racing sim za manje od 500 dolara. 😅

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Eric Prydz kaže...

Frend kupio g29, nekoliko metara cijevi i na auto otpadu sjedalo od starog mercedesa, čak je i pojas uzeo, zavario, napravio racing sim za manje od 500 dolara. 😅

 

Istu stvar sam napravio i ja. 

Ono što hoću reći da je ovaj set sa linka napravljen specifično za simulacije kamiona i autobusa. Na samom volanu već imaš prekidače za žmigavce, svjetla...., ok pedale imaš 3 kao i na g29, ali zato imaš kamionski mjenjač sa button boxom.

I recimo samo da g29 ima promjer volana 26cm, a ovaj sa linka ima promjer 40cm. Na čemu bi ti bio veći gušt igrati?

 

Ako se pokaže da je kvaliteta dobra, mislim da 500$ nije puno za ovakav set

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Stiže, tog najlepšeg, 19. oktobra, i naš zajednički DLC, Zapadni Balkan ! 

 

 

Glasaj za najlepši grad, od ovde ponuđenih...

1 Ljubljana
0 Novo Mesto
2 Split
2 Osijek
4 Kragujevac
0 Niš
0 Nikšić
1 Zenica
2 Sarajevo
0 Skopje
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel netko igro novi DLC? 
Čekam 16 da idem doma pa kupim :p 

 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Nije jos dostupna. Pise da se otkljucava za 3 sata.
16 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Nešt ne miriše budući da 3 sata do releasea još uvijek nema cijene.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Ne bi trebalo biti problema. Danas imaju i live stream a i napisali su danas: West Balkans for Euro Truck Simulator 2 will be released today approximately at 19:15 CEST!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 16:28 (siljo90).
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
A kad će biti na torrentu? 😄
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ČEKAMO ČEKAMO, JEDNA TURA ĆE SE ODVOZIT :p

 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Izaslo, 17,99 mislio sam da bude i vise. Not bad :)

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Katastrofa, nemoš imat sjedište tvrtke u OS...

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice