Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.147.211
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam ga ja još doma od delanclip-a s ps3 kamerom ali mora biti ona prerađena gdje je filter izvađen koji blokira IC ali ima filtera za nabaviti koji se nalijepe na leću pa radi i bez otvaranja kamere.

Probao sam i Tobii ali delanclip mi je bio bolji, bolje mi je pratio pokrete glave ali je zajebancija bila s žicom ponekad. Ima i bežičnih za kupiti a i koštaju.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Trenutno imam Logitech C270 a do nedavno sam koristio iPhone XR za to.

 

Radi perfektno. Ima i PS3 kamerica ali kao što je kolega naveo, moras se zahebavati s filterom.

 

Ne mogu zamisliti da igram ETS2 i Asseto Corsu bez toga jer sam se naviknuo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja imam Delanclip. Onda sam ga platio nekih 500kn (onaj bežični je i skuplji nešto).

Kao što kolega kaže, ne mogu zamisliti ETS2 bez toga.

 

Nego.... Kako komentirate ovaj Mozin novi volan za kamion?

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Hvala, uzeo na kraju kameru i ok je, Assetto Corsa sam top napravio i tam mi je pogotovo sad uzivancija vozit, kakve postavke imate za ETS2 (tipa one mapping postavke ak koristite u opentracku) ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2024 23:15 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ne smijem ni gledat taj volan a youtube mi je pun recenzija jer sam prije par mjeseci mijenjao G29 za T300 kad ova moza nije nigdje bila dostupna za kupovinu.

Na opentracku koristim samo okretanje lijevo i desno tako da sam sve ostale osi ugasio i samo malo ubrzao okretanje i to je to. Dok sam koristio iPhone XR onda su mi sve osi radile kako treba dok sa kamerom bas i ne pa sam ugasio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
siljo90 kaže...
Ne smijem ni gledat taj volan a youtube mi je pun recenzija jer sam prije par mjeseci mijenjao G29 za T300 kad ova moza nije nigdje bila dostupna za kupovinu.

Na opentracku koristim samo okretanje lijevo i desno tako da sam sve ostale osi ugasio i samo malo ubrzao okretanje i to je to. Dok sam koristio iPhone XR onda su mi sve osi radile kako treba dok sa kamerom bas i ne pa sam ugasio.

 

A razumim te skroz haha.

Ove godine je firma obećala umjesto božićnice cijelu 13. plaću tako da mislim da ću se za Božić fino počastiti s jednim Moza kompletom haha

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Hvala, uzeo na kraju kameru i ok je, Assetto Corsa sam top napravio i tam mi je pogotovo sad uzivancija vozit, kakve postavke imate za ETS2 (tipa one mapping postavke ak koristite u opentracku) ?

 

Meni je netko tu s foruma poslao svoje postavke. Kad dodem s posla ću pokušati pronaći, a ako ne nađem onda ti mogu i poslati taj fajl s kompa na mail ili kako god.

Nisam ništa morao korigirati ali imaj na umu da ja, kad vozim, sjedim nekih 1,5m od monitora

10 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...
hahhaajaads kaže...

Hvala, uzeo na kraju kameru i ok je, Assetto Corsa sam top napravio i tam mi je pogotovo sad uzivancija vozit, kakve postavke imate za ETS2 (tipa one mapping postavke ak koristite u opentracku) ?

 

Meni je netko tu s foruma poslao svoje postavke. Kad dodem s posla ću pokušati pronaći, a ako ne nađem onda ti mogu i poslati taj fajl s kompa na mail ili kako god.

Nisam ništa morao korigirati ali imaj na umu da ja, kad vozim, sjedim nekih 1,5m od monitora

 Pa i ja sam tu nekak, 1-1.5m od monitora, mores i tu poslat fajl na forum pa ak nekom jos zatreba da vidi

12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Da, stavi tu isto pa bas da probam. Mozda je puno bolje nego ovo sto koristim.
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...
Prte kaže...
hahhaajaads kaže...

Hvala, uzeo na kraju kameru i ok je, Assetto Corsa sam top napravio i tam mi je pogotovo sad uzivancija vozit, kakve postavke imate za ETS2 (tipa one mapping postavke ak koristite u opentracku) ?

 

Meni je netko tu s foruma poslao svoje postavke. Kad dodem s posla ću pokušati pronaći, a ako ne nađem onda ti mogu i poslati taj fajl s kompa na mail ili kako god.

Nisam ništa morao korigirati ali imaj na umu da ja, kad vozim, sjedim nekih 1,5m od monitora

 Pa i ja sam tu nekak, 1-1.5m od monitora, mores i tu poslat fajl na forum pa ak nekom jos zatreba da vidi

 

Da se sad ne zezam preko mobitela jer nije fajl nego slike... Odi na 671. stranu tu u ovoj temi i sve ćeš vidjeti. Ne možeš promašiti 😊

10 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...
hahhaajaads kaže...
Prte kaže...
hahhaajaads kaže...

Hvala, uzeo na kraju kameru i ok je, Assetto Corsa sam top napravio i tam mi je pogotovo sad uzivancija vozit, kakve postavke imate za ETS2 (tipa one mapping postavke ak koristite u opentracku) ?

 

Meni je netko tu s foruma poslao svoje postavke. Kad dodem s posla ću pokušati pronaći, a ako ne nađem onda ti mogu i poslati taj fajl s kompa na mail ili kako god.

Nisam ništa morao korigirati ali imaj na umu da ja, kad vozim, sjedim nekih 1,5m od monitora

 Pa i ja sam tu nekak, 1-1.5m od monitora, mores i tu poslat fajl na forum pa ak nekom jos zatreba da vidi

 

Da se sad ne zezam preko mobitela jer nije fajl nego slike... Odi na 671. stranu tu u ovoj temi i sve ćeš vidjeti. Ne možeš promašiti 😊

 Na kraju svega toga, sve sam nariktao ispocetka po sebi, izgleda dosta ovisi koja kamera, udaljenost, visina itd... Posto je ETS2 vise ono, uzivancija i chill, gledao sam da ne pomice glavu u igri na moj najmanji pokret, i sve osi sam iskljucio osim gledanje lijevo/desno, stvarno uzivancija sad vozit a pogotovo parkirat. 

 

Btw, po yt videima, izgleda da ovaj sljedeci 1.50 update bude jedan od vecih ikad...

12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ja sam isto imao samo lijevo i desno ali sam po onim uputama sebi prilagodio da mi isto bas ne okrece na svaki milimetar i sada sam ukljucio sve osim naprijed natrag i sad je taman.

Bas sam uzeo od kolege tu s foruma PS3 kameru pa cu se probat s time zezat. Ako ne, opet radi na 60 fpsa pa cu je koristiti kao obicnu kameru. Opet bolje 60 nego 30 kako je sad.

Sto se tice 1.50, pratim to i nece biti nikakvih vizualnih promjena odmah ali ce napokon omoguciti da igra koristi vise od jedne jezgre procesora jer ovo sad je kriminalno. Performanse bi trebale biti puno bolje a ne da sad na 5800x3D i 6800XT inam povremeni stutter i na mjestima 70 fpsa. Dosta bi trebali poboljsati engine u kojem se igra pokrece a naknadno ce raditi vizualne promjene. Za igru staru cca. 12-13 godina, jos uvijek je to dobro i dosta se trude sa novim sadrzajem. Uglavnom, igra je vrhunski chill.

Jel igrate TruckersMP?
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 10:50 (siljo90).
10 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
siljo90 kaže...
Ja sam isto imao samo lijevo i desno ali sam po onim uputama sebi prilagodio da mi isto bas ne okrece na svaki milimetar i sada sam ukljucio sve osim naprijed natrag i sad je taman.

Bas sam uzeo od kolege tu s foruma PS3 kameru pa cu se probat s time zezat. Ako ne, opet radi na 60 fpsa pa cu je koristiti kao obicnu kameru. Opet bolje 60 nego 30 kako je sad.

Sto se tice 1.50, pratim to i nece biti nikakvih vizualnih promjena odmah ali ce napokon omoguciti da igra koristi vise od jedne jezgre procesora jer ovo sad je kriminalno. Performanse bi trebale biti puno bolje a ne da sad na 5800x3D i 6800XT inam povremeni stutter i na mjestima 70 fpsa. Dosta bi trebali poboljsati engine u kojem se igra pokrece a naknadno ce raditi vizualne promjene. Za igru staru cca. 12-13 godina, jos uvijek je to dobro i dosta se trude sa novim sadrzajem. Uglavnom, igra je vrhunski chill.

Jel igrate TruckersMP?

 Pa meni i dobro radi, sa konfom iz opisa, doslovno sve na ultra i 400% skaliranje imam 70-120 fpsa (ovisno o mjestu normalno), s tim da ne igram SP nego TruckersMP nonstop (zivcira me AI, nadam se da to budu poboljsali sa 1.50...) i promods obavezno (balkan sam skroz istrazio u novom dlcu, tak da sam nedavno krenuo promods vozit na novom profilu), vecinom si upalim neki podcast/video/seriju i derem

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dečki, zanima li koga pomalo neispravan, ali u pravim rukama popravljiv, Almar skrs mjenjač (Scania model)?

Točno gdje kabel ulazi u kućište se počeo gubiti kontakt i svaki put kad se usb "išteka" igra se pauzira tako da je nemoguće igrati.

Pokušao sam "problematični" dio kabela precvikati i zalemiti natrag ali čini mi se da sam napravio još goru stvar jer sad, kad uštekam usb, u većini slučajeva se ne desi ništa. Katkad se ušteka i odmah išteka. Ja vjerujem da je do kontakta i da onome ko zna to nije teško popraviti 

Uglavnom, ja sam naručio novi, a ovaj ću rado pokloniti ako se netko želi igrati s njim

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Napravili su dobar posao sa 1.50 betom na ATS iako je jos DX11.

Sad se vise ne vrti na jednoj jezgri i radi sve glatko na 1440p i svemu ultra sa novim TAA sto su dodali. Nije bas dobar TAA kao onaj mod ali tek je prva verzija pa ce to valjda jos unaprijediti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

 Danas ćemo baciti koji "krug" sa strujićem! 

4 godine
offline
Euro Truck Simulator 2

U zadnje vrijeme NPC nisu normalni, ulijeću, sudaraju se, koče bez razloga...govorim o ne modovanom modu...čovjek mora biti na high alertu stalno!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nije jos izasao. U 1.50 verziji izlazi koliko sam skuzio.
10 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Ne izlazi u u 1.50, navedeno je da ce izac 1.50 verzija i nakon toga on (sad pitanje kolko dugo, vjerovatno par tjedana jos dodatnog cekanja). Ovisi kak se bude koristio EV, mozda mi i on bude main kamion s obzirom da kad vozim uvijek gledam film/seriju u pozadini tak da ne cujem motor 😅

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice