Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.143.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
suMaper kaže...
Kiki287 kaže...

@Dex.pwn
Volvo nikad nije ima minjac od 6 ili 12 brzina, F16 stariji modeli 16 brzina, noviji 12+2 ;)

 

Za koji Scaniu od 300HP i vise si ti vidio da imaju minjac od 6 brzina?!

Volvo i Scania oboje imaju 12+2, zaboravljas C brzinu, govorim iskljucivo o manualnom mjenacu, automatici su svi 12 to je istina.

 

Ne zaboravljam ja da je to "igra", ali kako i sam naziv govori, Euro truck SIMULATOR, mislim da se treba voditi detalja o finesama i da bude sto realnije !!

 

Ja imam samo jedan rikverc, nemam dva.

 

9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Bretagne express   

 

 

Max1985
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

 

Ja imam samo jedan rikverc, nemam dva.

 

 Moras sam skriptirati minjac sa original gear ratiom kojeg mozes naci na internetu, inace na vanilla igri nema nicega, samo automatic minjaci.

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovako ljudi, nisam neki hardcore igrač al volim upalit nekad i odvozit par tura.

Užasno me živcira što moram tipkat u zavojima i nekako mi ide na živce trzanje volana kad tipkam.

 

Jel postoji neki gamepad na kojem se da lijepo dozirat u zavojima skretanje te gas/kočnica ili makar neki malo jeftiniji volan ( oko 100€ ) da precizno prati kretnje papučice gasa/kočnice i skretanje volana?

Imam neki stari volan doma ali ne prati precizno igricu i ima puno praznog hoda prije nego u igrici krene skretat pa se ne može lijepo i precizno vozit.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Tomek.Klc kaže...

Ovako ljudi, nisam neki hardcore igrač al volim upalit nekad i odvozit par tura.

Užasno me živcira što moram tipkat u zavojima i nekako mi ide na živce trzanje volana kad tipkam.

 

Jel postoji neki gamepad na kojem se da lijepo dozirat u zavojima skretanje te gas/kočnica ili makar neki malo jeftiniji volan ( oko 100€ ) da precizno prati kretnje papučice gasa/kočnice i skretanje volana?

Imam neki stari volan doma ali ne prati precizno igricu i ima puno praznog hoda prije nego u igrici krene skretat pa se ne može lijepo i precizno vozit.

 Miš je zakon, stvarno ti brzo sjedne osjećaj

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Tomek.Klc kaže...

Ovako ljudi, nisam neki hardcore igrač al volim upalit nekad i odvozit par tura.

Užasno me živcira što moram tipkat u zavojima i nekako mi ide na živce trzanje volana kad tipkam.

 

Jel postoji neki gamepad na kojem se da lijepo dozirat u zavojima skretanje te gas/kočnica ili makar neki malo jeftiniji volan ( oko 100€ ) da precizno prati kretnje papučice gasa/kočnice i skretanje volana?

Imam neki stari volan doma ali ne prati precizno igricu i ima puno praznog hoda prije nego u igrici krene skretat pa se ne može lijepo i precizno vozit.

 Vecina gamepada su super, ja dok sam bio na gamepadu sam si lijepo izkalibrirao postavke, kao da sam vozio na volanu, a zapravo je bio gamepad.

Ako hoces volan, imas Logitech Driving Force GT, i sam ga imam i super je. Na njuskalu ima jedan ali cijenu mu je 850kn, iako je novi 900kn. Ja sam svog isto prek njuske upiknuo za 650kn sa garancijom 11mjeseci...

Ima jedan G25 za 1000kn, samo treba provjerit jel sve radi, inace on ima manualni mjenjac od 6 brzina + rikverc i naravno sa kvacilom, i ima switch za sekvencijski.

Battleog - 191silvinjo
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Jel to samo meni neda u multiplayeru voziti nove schwarzmuller prikolice niti mi da da obojam kamion u ove nove Michelin boje? Ipak je to official dlc, nije mi jasno?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vjerojatno nisu jos izbacili update za MP u kojem se moze koristit michelin dlc... Sto se tice volana ja također imam dfgt i odlican je

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
axor kaže...
Jel to samo meni neda u multiplayeru voziti nove schwarzmuller prikolice niti mi da da obojam kamion u ove nove Michelin boje? Ipak je to official dlc, nije mi jasno?

 Official je od strane SCS-a, jos nije dozvoljeno da se u MP-u koriste te Schc Prikolice i ovaj novi micheline pack.

Battleog - 191silvinjo
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
šteta
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hahhaajaads

Kak je najbolje stavit ono nonlinearity i sensitivity a da je precizno pri velikim brzinama ali i da jace skrece pri malim tj u zavoju (da netrebam stat i motat 3 dana)

Potpis
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Foz-matija kaže...
Hahhaajaads

Kak je najbolje stavit ono nonlinearity i sensitivity a da je precizno pri velikim brzinama ali i da jace skrece pri malim tj u zavoju (da netrebam stat i motat 3 dana)

 Jel imas volan, gamepad ili pak na tipkovnici igraš ? Na tipkovnici bas nemam iskustva, pošto na tipkovnici nikad nisam igrao ETS2 (vjeruj mi, nikada) i najjvjerovatnije nebi znal namjestit postavke.

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 17:31 (hahhaajaads).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Imam gamepad (zaboravil sam napisat)
Potpis
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

E, GreenLife ti ima gamepad, pogledan njegov stream i izgleda kao da ima volan. Naravno pitaj njega za savjet.

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Update-ovana Scania od GT Mike-a, http://ets2.lt/en/scania-r-streamline-v1-4/

Max1985
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ovaj mp nema smisla.. uzmem teret i na pola puta me skrsi frajer,osteti kamion,prikolicu i za badave sam vozil..i naravno quitam i tak stalno ide..ovo reportanje nema mi smisla nit neznam kak odabrat kad stisnem tab,a i vec djubre odjuri iz dometa.. nek ide u pm

 

 

btw di ima greenlife strimm?

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja tu i tamo upalim MP, ali baš zbog tih idiota mi je koma. Izgubim volju za igrom i radije igram SP.

 

Nego, jel netko zna možda gdje bi se mogao skinuti ovaj ili sličan pack?

Imao sam taj teret, ali na novoj verziji mi radi probleme. Prikolice rade, ali kad dam žmigavce pojave mi se crvene kocke. Može se voziti, ali nije to to, smeta, pa tražim dal se može nekako naći za novu verziju jer mi ih je bio gušt voziti.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Foz-matija kaže...

ovaj mp nema smisla.. uzmem teret i na pola puta me skrsi frajer,osteti kamion,prikolicu i za badave sam vozil..i naravno quitam i tak stalno ide..ovo reportanje nema mi smisla nit neznam kak odabrat kad stisnem tab,a i vec djubre odjuri iz dometa.. nek ide u pm

 

 

btw di ima greenlife strimm?

 Meni bas suprotno, vecinom uzmem ture preko 2500km. Odvozim puno sati u komadu, prodjem kroz najvece guzve u Parizu, niko da bi me pipnul. Prije par dana sam uzeo jednu kratku turu posto sam testirao malo ove Michelinke (oko 300km tura), vozil sam malo brze od 110, zabije se lik u mene, kad 0% kamion i 0% prikolica. 

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ja tu i tamo upalim MP, ali baš zbog tih idiota mi je koma. Izgubim volju za igrom i radije igram SP.

 

Nego, jel netko zna možda gdje bi se mogao skinuti ovaj ili sličan pack?

Imao sam taj teret, ali na novoj verziji mi radi probleme. Prikolice rade, ali kad dam žmigavce pojave mi se crvene kocke. Može se voziti, ali nije to to, smeta, pa tražim dal se može nekako naći za novu verziju jer mi ih je bio gušt voziti.

 Jesi probao ovo, najjvjerovatnije je samo ta jedna prikolica, ali treba to odvozit kak treba.

Battleog - 191silvinjo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...
Tomek.Klc kaže...

 Vecina gamepada su super, ja dok sam bio na gamepadu sam si lijepo izkalibrirao postavke, kao da sam vozio na volanu, a zapravo je bio gamepad.

Ako hoces volan, imas Logitech Driving Force GT, i sam ga imam i super je. Na njuskalu ima jedan ali cijenu mu je 850kn, iako je novi 900kn. Ja sam svog isto prek njuske upiknuo za 650kn sa garancijom 11mjeseci...

Ima jedan G25 za 1000kn, samo treba provjerit jel sve radi, inace on ima manualni mjenjac od 6 brzina + rikverc i naravno sa kvacilom, i ima switch za sekvencijski.

 Ako se da lijepo izkalibrirat gamepad onda bi radje uzeo to jer je ipak razlika u cijeni velika. Koji si gamepad koristio?

Vidim na Njemačkim shopovima Thrustmaster Ferrari GPX za 33€ i Logitech F310 za 30€, možda još i xBox 360 Controller za 33€.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Tomek.Klc kaže...
hahhaajaads kaže...
Tomek.Klc kaže...

 Vecina gamepada su super, ja dok sam bio na gamepadu sam si lijepo izkalibrirao postavke, kao da sam vozio na volanu, a zapravo je bio gamepad.

Ako hoces volan, imas Logitech Driving Force GT, i sam ga imam i super je. Na njuskalu ima jedan ali cijenu mu je 850kn, iako je novi 900kn. Ja sam svog isto prek njuske upiknuo za 650kn sa garancijom 11mjeseci...

Ima jedan G25 za 1000kn, samo treba provjerit jel sve radi, inace on ima manualni mjenjac od 6 brzina + rikverc i naravno sa kvacilom, i ima switch za sekvencijski.

 Ako se da lijepo izkalibrirat gamepad onda bi radje uzeo to jer je ipak razlika u cijeni velika. Koji si gamepad koristio?

Vidim na Njemačkim shopovima Thrustmaster Ferrari GPX za 33€ i Logitech F310 za 30€, možda još i xBox 360 Controller za 33€.

 Imam ovaj gamepad. Znam da ces najjvjerovatnije ic na sto jeftinije, ali ja sam se preporodio kad sa presao sa gamepada na volan. Ako vec zelis gamepad, uzmi original od XBOX-a 360 zato jer on podrzava i druge igre tipa ako ces ikad zaigrat Forzu.

Takodjer, imas i jeftiniju varijantu Driving Force GT tj. Driving Force Pro, Drving Foce GT je malo bolji po meni zato sto ima bolji izgled, bolje te postavke da se nekaj podesi i ima vise tipkica na volanu sto je prednost. Sad ne znam jel si ti trenutacno u njemackoj ili ? Ima jedan Driving Force Pro (DFP) na njusci za 400 do 500kn. Ja samo mogu reci da koristim i gamepad i volan u isto vrijeme kad igram ETS2, opcenito zato sto mi ne stanu bas sve postavke ETS2 na volan pa ih posaljem na gamepad.

Battleog - 191silvinjo
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Može se u mp isključit speed limiter ? Msm isključen,ali kad uzmem teret,opet samo ide do 90.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Jimmy Lenard kaže...

Može se u mp isključit speed limiter ? Msm isključen,ali kad uzmem teret,opet samo ide do 90.

 Nemoj na global(online oni tereti ili kako se već zove) idi na tržnicu poslova :) 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovisi na kojem si serveru. OVDJE ti je popis servera i piše ti koji ima, a koji nema limiter.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima li šta u ovom mpu zanimljivo raditi,osim što se možeš sa frendovima zezat ? S ozbirom da možeš mp acc,povezat sa sp i imaš milijone odma.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Jimmy Lenard kaže...

Ima li šta u ovom mpu zanimljivo raditi,osim što se možeš sa frendovima zezat ? S ozbirom da možeš mp acc,povezat sa sp i imaš milijone odma.

 ne vidim smisao tvojeg pitanja, pa nije ETS 2 recimo GTA

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nismo morali dugo čekati :D još samo schwarzmullerice da ubace

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mislio sam ima li bilo kakav smisao napredovanja, osim vožnje u prazno
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Jimmy Lenard kaže...

Ima li šta u ovom mpu zanimljivo raditi,osim što se možeš sa frendovima zezat ? S ozbirom da možeš mp acc,povezat sa sp i imaš milijone odma.

 Zanimljivo je vozit kamione, meni recimo ETS2 nakon 1500+ sati uopce nije dosadio. Meni recimo idu na k ljudi kojima ETS2 uopce nije zabavan pa onda zajebavaju ostale koji uzivaju u njemu. 

Battleog - 191silvinjo
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Drug,ja igram ets 2 evo 3 god i još mi nije dosadio,samo sam pitao ima li neki način napredovanja u mpu,koji nema u spu,jer sam kupio prije 3 dana i nisam još u sve upućen
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice