Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 954.393
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Mirkecc kaže...

Pozdrav!!! Može mi netko dati link da si besplatno skinem igricu ili ju baš moram platiti???? Hvala...

  ja bi ti rekao di se može skinuti,ali prije 3 dana sam napisao di ima(znači samo napisao SLOVENCI) i pametni admin F1ivo mi da žuti i crveni karton,a ponavljam samo sa napisao slovenci,tako da ako odsad napišete slovenci,mađari ili srbi pazite se da ne dobije još i ban jer ipak pametni admin sve zna

a možeš kupiti sa njihove stranice koliko ja znam

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

jel neko već ima krave i pravi silažu?{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Farming Simulator 2013

zna netko neku englesku stranicu za modove onu njemacku što je netko vec stavio sam pregledao,ima 12 stranica modova ali u biti dosta beskorisnih

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
19pero87 kaže...

Dobro govoris , bere se puno sporije a jesi li gledao cijene ,bolja je cijena krompira :)

 

šofer13_CRO kaže...

Vidim da se krecete oko krumpira i repe.. Pa jel neko posadio da barem zna rec kolko je prinos sa špricanjem po hektaru?  Ja se za sad drzim onih primarnih kultura pšenice, ječma i canole :)

Evo jedno istraživanje koje je neki lik objavio na službenom forumu:

 

 

this is grown on a merging of fields 15 and 16 (i plowed them together making one big field) using the starter combine and cutter, potato topper, potato harvester(120k one), and fertilizing the fields.

***Field Yields***

Canola yielded 13,265
Wheat yielded 26,642 2nd grow was 26,601 (accidentally forgot to change seed type lol)
Barley yielded 24,401
corn yielded xxxxx  (to još nije provjerio)
Potatoes yielded 87757 <--WOW!!! **this took me over 3 hours to harvest on my field (ouch!) the 120k potato harvester is painful to use.. but still wow so many taters!
beets yielded 76926 <--not quite as large as potatoes, but starting out, with an investment cost of around 174,000 for everything needed and a 6 row harvester was far less painful than potato's.
straw from wheat: 32156 


***Other Income***

hay bale(square) 300
hay bake(round) 600
grass bale(square) 350? <--- unsure 
straw: 80 per 1000 (sell at the hay building at your farm, also can be put in the feeder at the cow pen (the feeder closest to the liquid manure tank)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
davorbuco kaže...

 

 

najbolja i najpreglednija stranica za skidanje modova 

 

http://www.modhoster.de/

 

Postoji i engleska verzija:

http://www.modhoster.com/

 

EDIT: evo još neke stranice za modove koje su dosta dobrwe 

 

http://www.farmingsimulator2013.net/category/farming-simulator-2013/

http://ls-planet.com/

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 20:21 (headshot).
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

jel zna itko kako hraniti krave sa miksericom?

Kako staviti unutra i za sta služi ono naprijed.Govorim o onoj najskupljoj

Neznam se potpisat..xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
IMVK kaže...

jel zna itko kako hraniti krave sa miksericom?

Kako staviti unutra i za sta služi ono naprijed.Govorim o onoj najskupljoj

Gore mislim da ubacuješ bale.

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav svima. posijao sam pšenicu, pošpricao i dok sam čekao da sazrije da je mogu pobrat dobila je neku bijelu boju. Skužio sam da je se kao pokvarila. Zanima me je li se može na to utjecat. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
sibusic0 kaže...

Pozdrav svima. posijao sam pšenicu, pošpricao i dok sam čekao da sazrije da je mogu pobrat dobila je neku bijelu boju. Skužio sam da je se kao pokvarila. Zanima me je li se može na to utjecat. 

Ja mislim da ne.

Neznam se potpisat..xDD
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
sibusic0 kaže...

Pozdrav svima. posijao sam pšenicu, pošpricao i dok sam čekao da sazrije da je mogu pobrat dobila je neku bijelu boju. Skužio sam da je se kao pokvarila. Zanima me je li se može na to utjecat. 

Možeš, al ne izravno. Predpostavljam da si imao previše ubrzano vrijeme. Koristi tipke 7 i 8 za ubrzavanje/usporavanje vremena u igri.

 

Savjet: Kada sadiš nešto, stavi vrijeme 0 ili x5 tako da ti vrijeme jako sporo prolazi u igri, a ako si stavio npr x60, žito će izniknuti prije nego što si posijao cijelo polje. Zato je lakše posadit sve u "istom vremenu" tako da ti i sazrije sve u istom vremenu (kad posadiš naravno da ćeš ubrzati vrijeme da nemoraš čekati jako dugo)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...
sibusic0 kaže...

Pozdrav svima. posijao sam pšenicu, pošpricao i dok sam čekao da sazrije da je mogu pobrat dobila je neku bijelu boju. Skužio sam da je se kao pokvarila. Zanima me je li se može na to utjecat. 

Možeš, al ne izravno. Predpostavljam da si imao previše ubrzano vrijeme. Koristi tipke 7 i 8 za ubrzavanje/usporavanje vremena u igri.

 

Savjet: Kada sadiš nešto, stavi vrijeme 0 ili x5 tako da ti vrijeme jako sporo prolazi u igri, a ako si stavio npr x60, žito će izniknuti prije nego što si posijao cijelo polje. Zato je lakše posadit sve u "istom vremenu" tako da ti i sazrije sve u istom vremenu (kad posadiš naravno da ćeš ubrzati vrijeme da nemoraš čekati jako dugo)

 Može biti da je do toga jer upravo sam tako i radio. Ubrzao sam vrijeme prije nego što sam sve posadio. Hvala na pomoći.

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav,

 

Ovako tice se same igre. Naime xifre je ne cita, tj. jos nisu napravili support za igru a igra je vani vec 5-6 dana. Ako imate xfire i zelite da cita igru, tu vam je link na njihov forum i na temu. Samo napisete "support +1" i to je to.

 

http://forums.xfire.com/showthread.php/266422-Farming-Simulator-2013

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ja čekam ovo a onda se roka za ozbiljno {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Evo kako nabaviti pareeee.. :D 

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

i koji je smisao igranja ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

zanima me onaj berač krompira, što 1 red goni i sto se za traktor prikopcaje ? moze li on ono sam ic ili ja moram voziti mislim kad ga stavim da bere moze li se uprit h pa da on sam radi

?

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 21:57 (19pero87).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

"....bacam vatren pogled nudim čašu vina seljak i manekenka to je veza finaaaa...."

 

Hvala headshotu na savjetima nisam ništa znao,danas sam malo probao igru,ako mi se svidi kupujem,uspio sam kupiti viličar sa svim nastavcima,međutim ne znam što je to "mover" i koji je stroj za branje repe.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 22:52 (Spartakus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Spartakus kaže...

"....bacam vatren pogled nudim čašu vina seljak i manekenka to je veza finaaaa...."

 

Hvala headshotu na savjetima nisam ništa znao,danas sam malo probao igru,ako mi se svidi kupujem,uspio sam kupiti viličar sa svim nastavcima,međutim ne znam što je to "mover" i koji je stroj za branje repe.

Nema na čemu :)

Mower ti je kosilica, pokošenu travu možeš pokupit sa "loading wagons" tj. pokupljenu travu bacaš kravama ili ju možeš balirati.

A stroj za branje repe je "beet harvester" . Sa onim prvim mićeš svu travu i korove da bih mogao pobrati repu sa 2. strojem. A ako koristiš 3. stroj (najskuplji) on ti sam to sve napravi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

"Zakonom zaštićeni materijal - Stavljanje zakonom zaštićenog (copyrighted) materijala na ovaj forum nije dozvoljeno, kao ni linkova s kojih je moguće skinuti takav materijal. Traženje pomoći za piratiziranje softvera, kao i pomaganje u tome, također nisu dozvoljeni. Prekršitelji ovog pravila bit će opomenuti ili će im biti trajno zabranjeno korištenje ovog foruma"

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ima li gdje detaljnije upute za ovu noviju verziju osim od onih koje dojdu uz igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav, jel mi moze netko malo objasnit kako se stavljaju modovi, i jel ima kakve razlike u stavljanju mapa, vozila, priključaka? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

jel treba svaki put orat nakon što pobereš urod?? ili poslije nekih treba nekih ne??

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xplicit kaže...

jel treba svaki put orat nakon što pobereš urod?? ili poslije nekih treba nekih ne??

 

hvala

treba svaki put, ali mozes samo tanjuracom nemoras i plugom :D

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

može li mi netko reči zašto nakon što stavim hranu kravama i ovcama, sejvam igru, vratim se... hrane nema!??

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 19:32 (chonky).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013

Nemogu skužit jel još koja (šira) sijačica radi kao i ona horsch sijačica od 3m da može sve odjednom.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
josip0605 kaže...

Pozdrav, jel mi moze netko malo objasnit kako se stavljaju modovi, i jel ima kakve razlike u stavljanju mapa, vozila, priključaka? Hvala

Mod mora biti u zip-u, i staviš ga u C:\users\(tvoj username)\My Documents\My games\FS13\mods

15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
kovaos kaže...

Nemogu skužit jel još koja (šira) sijačica radi kao i ona horsch sijačica od 3m da može sve odjednom.

probaj sa horsch 9m.........s njom se moglo u 2011 direktno sijat al si morao sam sijat radnik nije mogao, možda je tak i u 2013..........

trenutna situacija kod mene {#}

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
luka1991 kaže...
kovaos kaže...

Nemogu skužit jel još koja (šira) sijačica radi kao i ona horsch sijačica od 3m da može sve odjednom.

probaj sa horsch 9m.........s njom se moglo u 2011 direktno sijat al si morao sam sijat radnik nije mogao, možda je tak i u 2013..........

trenutna situacija kod mene {#}

 

Baš ti i nije neka situacija :D

 

EDIT: provjerio sam sijaćicu od 9m i sa njim se MOŽE direktno sijati bez kultivacije :D Također se može i zaposliti radnika da on sam radi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 1:21 (headshot).
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...
luka1991 kaže...
kovaos kaže...

Nemogu skužit jel još koja (šira) sijačica radi kao i ona horsch sijačica od 3m da može sve odjednom.

probaj sa horsch 9m.........s njom se moglo u 2011 direktno sijat al si morao sam sijat radnik nije mogao, možda je tak i u 2013..........

trenutna situacija kod mene {#}

 

Baš ti i nije neka situacija :D

 

EDIT: provjerio sam sijaćicu od 9m i sa njim se MOŽE direktno sijati bez kultivacije :D Također se može i zaposliti radnika da on sam radi.

e super da sad i to znamo..................a što se situacije tiče popravit će se :D

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

e onaj stroj za vađenje repe što ga vuče traktor neće da je vadi,i onda mi repa uvene kad dugo nevadim,jel neko radi snjime?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice