Farming Simulator 2015

poruka: 1.357
|
čitano: 307.124
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Farming Simulator 2015

Ahaa, nisam skonto da se može ići desno još :)

 

A orati, ja preskačem oranje :D

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Farming Simulator 2015

Ja uvijek preorem..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Kran na prikolici i buffalo je prespor, možda bi bilo dobro kupiti utovarivača i ubacivat balvane na onu veliku prikolicu koja se kači na kamion.

Je li ima ikakve razlike gdje se prodaju balvani, u onu vodu ili direktno u vlak? Danas sam istovario prikolicu u vlak i dobio pare poslao vlak i dobio 60 tisuca wtf?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Farming Simulator 2015

Sadite pokraj tračnica, kod vode, ali preko ceste. Posadite FIR, odnosno kupite za 7k, on donosi ogromnu lovu. I bacite u vodu. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Da, u vodi se dobiva više.. al ja neću u vodu bacat jer mi je preglupo da dobijem tak puno novaca za onu malu prikolicu..

Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Farming Simulator 2015

Pozdrav svima, početnik sam u ovoj igrici i danas sam pokupio svo žito i kolko mi treba da naraste novo? Samo sam pokupio, zanima me moram li to opet posaditi ili kako to funkcionira?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2015
playjob kaže...

Pozdrav svima, početnik sam u ovoj igrici i danas sam pokupio svo žito i kolko mi treba da naraste novo? Samo sam pokupio, zanima me moram li to opet posaditi ili kako to funkcionira?

Imaš plug, preori.

Imaš drljaču, podrljaj.

Imaš sijačicu, posij (kod onih paleta dovezeš sijačicu i biraš sjeme)

Stisneš esc, ideš u opcije i namjesti plant grownth fast

I kad naraste, površiš :)

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
11 godina
online
Re: Farming Simulator 2015
playjob kaže...

Pozdrav svima, početnik sam u ovoj igrici i danas sam pokupio svo žito i kolko mi treba da naraste novo? Samo sam pokupio, zanima me moram li to opet posaditi ili kako to funkcionira?

Posto si novi ja bi ti savjetovao da prodjes tutorial,tu ce ti pokazat kako i sta trebas raditi ili pogledaj na YT,tamo imas milion videa o farmingu {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 17:32 (Xperiax1).
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015
666+999=zlo i naopako
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Farming Simulator 2015

Ne dobiješ volan u collector's edition. Ili si to samo tako postavio? 

 

Taj volan mi je genijalna zamisao, ali zbog jedne igre mi ga je glupo kupovati. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Imam problem sa ovom igrom,kad je pokrenem zvuk se cuje ali stoji crni ekran i slika se ne pojavljuje. Da li neko zna u cemu je problem???{#}

https://www.facebook.com/KamionBezSpojlerKaoKupatiloBezBojlera
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Farming Simulator 2015

Moram probati jel se moze sa volanom obicnim igrati,jel je netko probao vec?

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 19:23 (Xperiax1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Ima na forumu na njihovim stranicama.... radi volan...radi volan +joystic...rade 2 joysticka... ja imam logitech controler...narihtal sam ponsee na one 2 palice na controleru....pici ko ludo...al je trebalo dobrih 30 min da pogodim osi kod key bindinga.. :-)

 

BTW....zamjerka da prebrzo zaradjujes pare u ovoj igri.... Prodao sam sve... digo 100k kredit i kupio scorpiona..posadio par FIR-ova (placeable) pored bare (prek ceste)... sa ponseom odsjecem..odvucem do bare i napilim 5 m tupce u baru...amen... to easy...

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Farming Simulator 2015

Niti ih ne trebaš piliti, samo produžiš ruku i zapičiš u vodu. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Vi onda izmišljajte, pa posadite na jednom kraju mape drva, a idite na drugi kraj mape ih prodat.. I nemojte bacat u vodu već u vlak..

 

Ne kažem da je realno, al otežajte si posao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Farming Simulator 2015

Ova igra se treba zvat Wood Simulator

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
Deawood kaže...
drajo kaže...

zaigrao sam več jedno 10-ak sati fs15  i krenuo sam se baviti drvima kupio motorku i onu prikolicu za traktor sa kranom. 

jedva nekako utrpao 2 i pol trupca nakon 2 sata :D i sad sam skonto da nemam pojima kuda to treba odvesti tj. vozam se po mapi i nigdje nevidim gdje bi to mogao prodati.

pa ako netko može pomoči bio bi mu zahvalan.

 

Lumberyard. Dođi tamo s motorkom i imaš pokraj drva, ona visoka se mogu sjeći. Baci ih u vodu i dobiš puno love. Ili ako imaš na prikolici onda pokraj vlaka budeš vidio označeno.

 

Hvala na odgovoru.

Nego ja sam našao samo pilanu tamo nema nikakvog vlaka ni ničega sličnog a nema ni vode ni visokog drveča.

Za cjelo drvo samo podrezano i odšlepano do pilane dobijem oko $10 000 

Ili je sa debla potrebno srezati sve grane? pa se onda dobije više ugl ja to ništa nekontam :D

E da i s čime vi slikate slike iz igre?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
Hrvek1909 kaže...

Vi onda izmišljajte, pa posadite na jednom kraju mape drva, a idite na drugi kraj mape ih prodat.. I nemojte bacat u vodu već u vlak..

 

Ne kažem da je realno, al otežajte si posao

A cuj... To ti je isto kao kad imas doma brdo kolaca, ali ti odes u slasticarnu pojest iste te kolace.... Vlak ili voda isti vrag.. cak od vlaka dobijes vise para..a tak kak mogu odvuci do vode mogu i do vlaka.. meni ne smeta..kad zafali para samo posadim par drva i sutnem ih u vodi...sve u svemu sumarenjem se bezveze bavit.... nisu pogodili ekonomiju u ovoj igri... kao i nagrade od misija...previse... sve u svemu u par sati igranja imam dovoljno para da pokupujem sva vozila..a jos par sati pa i sva polja...

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
14 godina
offline
Farming Simulator 2015

Prt scr tipka :)

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
drajo kaže...
Deawood kaže...
drajo kaže...

zaigrao sam več jedno 10-ak sati fs15  i krenuo sam se baviti drvima kupio motorku i onu prikolicu za traktor sa kranom. 

jedva nekako utrpao 2 i pol trupca nakon 2 sata :D i sad sam skonto da nemam pojima kuda to treba odvesti tj. vozam se po mapi i nigdje nevidim gdje bi to mogao prodati.

pa ako netko može pomoči bio bi mu zahvalan.

 

Lumberyard. Dođi tamo s motorkom i imaš pokraj drva, ona visoka se mogu sjeći. Baci ih u vodu i dobiš puno love. Ili ako imaš na prikolici onda pokraj vlaka budeš vidio označeno.

 

Hvala na odgovoru.

Nego ja sam našao samo pilanu tamo nema nikakvog vlaka ni ničega sličnog a nema ni vode ni visokog drveča.

Za cjelo drvo samo podrezano i odšlepano do pilane dobijem oko $10 000 

Ili je sa debla potrebno srezati sve grane? pa se onda dobije više ugl ja to ništa nekontam :D

E da i s čime vi slikate slike iz igre?

Za pocetak..koju mapu igras? Westbrige ili ovu novu... na novoj imas vlak i vodu.. slike uzimas sa print scr tipkom a sprema ti ih u C:\Users\IME\Documents\My Games\FarmingSimulator2015\screenshots

Shop PLACEABLES Shop PLACEABLES
Drvo FIR Drvo FIR
Postavis kod pilane Postavis kod pilane
To ovak izgleda To ovak izgleda
Otpilis Otpilis
I odvuces do jezera I odvuces do jezera
nasutas unutra nasutas unutra
i pogledas raziku u parama na ovom shootu i 3 prije i pogledas raziku u parama na ovom shootu i 3 prije
http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 20:47 (Mac1981).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
Mac1981 kaže...
drajo kaže...
Deawood kaže...
drajo kaže...

zaigrao sam več jedno 10-ak sati fs15  i krenuo sam se baviti drvima kupio motorku i onu prikolicu za traktor sa kranom. 

jedva nekako utrpao 2 i pol trupca nakon 2 sata :D i sad sam skonto da nemam pojima kuda to treba odvesti tj. vozam se po mapi i nigdje nevidim gdje bi to mogao prodati.

pa ako netko može pomoči bio bi mu zahvalan.

 

Lumberyard. Dođi tamo s motorkom i imaš pokraj drva, ona visoka se mogu sjeći. Baci ih u vodu i dobiš puno love. Ili ako imaš na prikolici onda pokraj vlaka budeš vidio označeno.

 

Hvala na odgovoru.

Nego ja sam našao samo pilanu tamo nema nikakvog vlaka ni ničega sličnog a nema ni vode ni visokog drveča.

Za cjelo drvo samo podrezano i odšlepano do pilane dobijem oko $10 000 

Ili je sa debla potrebno srezati sve grane? pa se onda dobije više ugl ja to ništa nekontam :D

E da i s čime vi slikate slike iz igre?

Za pocetak..koju mapu igras? Westbrige ili ovu novu... na novoj imas vlak i vodu.. slike uzimas sa print scr tipkom a sprema ti ih u C:\Users\IME\Documents\My Games\FarmingSimulator2015\screenshots

westbridge hills mapu igram

 

usput jako sam spretan vozač

http://prntscr.com/521rgf 

 

a sa kranom još spretniji 

http://prntscr.com/521y7l

http://prntscr.com/52205k

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 22:02 (drajo).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015

Za pocetak..koju mapu igras? Westbrige ili ovu novu... na novoj imas vlak i vodu.. slike uzimas sa print scr tipkom a sprema ti ih u C:\Users\IME\Documents\My Games\FarmingSimulator2015\screenshots

westbridge hills mapu igram

 

usput jako sam spretan vozač

http://prntscr.com/521rgf

E pa onda nemas ni vlaka ni jezerca... a nije mi ni jasno zasto su STARU mapu stavili u novu igru...zar su toliko nesposobni da nemogu napravit 2 (DVIJE) nove i razlicite mape??..heh

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
Mac1981 kaže...

Za pocetak..koju mapu igras? Westbrige ili ovu novu... na novoj imas vlak i vodu.. slike uzimas sa print scr tipkom a sprema ti ih u C:\Users\IME\Documents\My Games\FarmingSimulator2015\screenshots

westbridge hills mapu igram

 

usput jako sam spretan vozač

http://prntscr.com/521rgf

E pa onda nemas ni vlaka ni jezerca... a nije mi ni jasno zasto su STARU mapu stavili u novu igru...zar su toliko nesposobni da nemogu napravit 2 (DVIJE) nove i razlicite mape??..heh

ako misliš na mapu iz fs2013 orginalnu samo su malo zgrade slične sve ostalo je potpuno drugačije

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
drajo kaže...
Mac1981 kaže...

Za pocetak..koju mapu igras? Westbrige ili ovu novu... na novoj imas vlak i vodu.. slike uzimas sa print scr tipkom a sprema ti ih u C:\Users\IME\Documents\My Games\FarmingSimulator2015\screenshots

westbridge hills mapu igram

 

usput jako sam spretan vozač

http://prntscr.com/521rgf

E pa onda nemas ni vlaka ni jezerca... a nije mi ni jasno zasto su STARU mapu stavili u novu igru...zar su toliko nesposobni da nemogu napravit 2 (DVIJE) nove i razlicite mape??..heh

ako misliš na mapu iz fs2013 orginalnu samo su malo zgrade slične sve ostalo je potpuno drugačije

Nisam primjetil da je drugačije...osim da je trava zelena...vehicle shop je na istom mestu, polja su ista, sell pointi na istim mjestima(drugi nazivi), raspored cesti isti.... uopce si nisu slicne a?

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
11 godina
online
Farming Simulator 2015

Malo slika od mene {#}

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2015

Vidim vi svi nabirete pare ko ludi a ja ljepo polako igram. Uzmem Stayera odsjecem drva s motorkom izvucem ih iz sume sa traktorom sa njim natovarim na prikolicu i vozim do pilane :)

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Farming Simulator 2015

Se ja jedini bavim poljoprivredom ovdje? Haahaha

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Farming Simulator 2015
nul-3 kaže...

Se ja jedini bavim poljoprivredom ovdje? Haahaha

Nisi jedini {#} Pre lako se pare zarade,par komada i vec preko 600k,mogu misliti koliko bi imao da jedan cjeli dan samo to radim {#}

14 godina
offline
Farming Simulator 2015

Sad gledam da uložim u opremu za drva. Treba mi FHL 13 (53k), traktorčić novi (64k), motorka (1k) i utovarivać (6k)

124k, taman tolko imam.

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Farming Simulator 2015

Smješno je kolko su precjenjeni trupci.

 

Dva drveta, koja čak nisam ni platio niti išta, donjela su mi zaradu 131k.

 

Tolko sam platio opremu. Jest da je loša i dosta zahtjevna, ali može se. 

 

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice