Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 169.104
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

lega ja ne visim na kompu dan i noc vec radim a ovu igru igram kad sam slobodan sa sinom tako da mi ne pametujes vec pomozi ako zelis a ako ne netrebas

7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

mozes li mi reci gdje moram uci,na videu bas ne vidim dobro,

9 godina
offline
Farming Simulator 2017

Otvori My Documents, pronađi mapu Farming Simulator 2017 (meni na Win 8.1 se nalazi unutar mape My Games u Documents). Otvori mapu Savegame (ako imaš više otvori za onaj profil gdje želiš novce). Nakon toga u toj mapi pronađi dokument ''careerSavegame''. Desni klik na njega, uređivanje. Kad ti se otvori traži ''money'' (CTRL+F) i kad ti pokraj ''money'' budu pisali neki brojevi obriši ih i upiši svoj iznos. Spremi, zatvori sve, pokreni igru i to je to. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

hvala

9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Igzy20 kaže...

Nisam, nisam. Lik je postao desetak poruka zaredom za prodaju, ali je pitao i gdje se kupuje sjeme, ali admin je nakon prijave pobrisao te poruke, pa zato sad ispada da sam ja krivo odgovorio.

 A onda izvini..

7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

meni nigdje ne pise save game.ima li sto drugo da mogu upisat te pare

9 godina
offline
Farming Simulator 2017

Daj slikaj mapu i stavi sliku ovdje da vidim. Ako si pokretao igru i imaš napravljen profil trebalo bi negdje biti ovo što sam naveo.

 

A ako ne, imaš OVDJE  nekih modova za novce, no to nikad nisam koristio, pa ne znam dal radi.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 17:53 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

sve sam napravio po onom videu sto si stavio i svaki put kad udem u igru ista stvar,novac koliko je i bilo 20000.

9 godina
offline
Farming Simulator 2017

Vrlo vjerojatno radiš nešto krivo. Kad otvoriš dokument provjeri dal na dobro mjesto upisuješ novce jer ima nekoliko redova sa ''money''. Pogledaj pažljivo još jednom video i pokušaj ponovno.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Igzy20 kaže...

Vrlo vjerojatno radiš nešto krivo. Kad otvoriš dokument provjeri dal na dobro mjesto upisuješ novce jer ima nekoliko redova sa ''money''. Pogledaj pažljivo još jednom video i pokušaj ponovno.

 Ne radi nista krivo ni meni ne radi, nije mi radilo ni za FS 15...

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Nemaju svi Windows 8.1. stoga nije ni isti način i princip alteriranja oliti namještanja.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Farming Simulator 2017

Meni taj način radi i na FS15 i sad na FS17, a isto tako i na drugim Windowsima. Baš sam nedavno i malom rođaku to sređivao i radilo je najnormalnije tako da stvarno onda ne znam. Ove modove za novce nisam koristio, tako da ne znam koji rade, a koji ne. Vjerojatno netko koristi nešto slično, pa će pomoći.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Igzy20 kaže...

Meni taj način radi i na FS15 i sad na FS17, a isto tako i na drugim Windowsima. Baš sam nedavno i malom rođaku to sređivao i radilo je najnormalnije tako da stvarno onda ne znam. Ove modove za novce nisam koristio, tako da ne znam koji rade, a koji ne. Vjerojatno netko koristi nešto slično, pa će pomoći.

 Sorry.Nije kriva verzija windowsa nego objašnjavanje.

10 godina
offline
Farming Simulator 2017

Treba naci fajl:
C:\Users\svojeIme\Documents\My Games\FarmingSimulator2017\savegame1\careerSavegame.xml

U tom fajlu naci: <money>
nema ih vise samo taj jedan, onaj prvi je: <moneyUnit>
ne zaboraviti uraditi 'save' ...

C - ili disk na kome instaliran Win
svojeIme - treba znati
Documents - ili My Documents ...
itd.

Neke elementarne stvari ipak treba znati, pa ne moze to napraviti i moja baba (tj. svako) ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Meni nece, nezz ja sam onda ubacio hrpu jaja i malo poveco cijenu i tak sam si popravio pare

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Evo,kolega suMaper je dobro objasnio i kad se tako uradi nema problema.Važno je,kao i kod svakog moddanja i prepravki,kada se prilikom zatvaranja dokumenta ponudi izbor spremi ili ne da se obavezno SPREMI.Podrazumijeva se da igra nije u tijeku kada se prepravlja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Farming Simulator 2017
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

zbog čega mi najednom ne zeli uci na server, ucita se sve i onda stane na "Synchronizing data with other players... 29%" i tu stane i ne mice se vise?

 

Do sad je radilo sve bez problema

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

restart servera pomaže

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...

restart servera pomaže

 probao vec 100 puta, ali nista

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 17:35 (EL_Ninjo49).
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Branitelju...jel izasla Unna?   

https://www.g2a.com/r/mmarko
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

vrijeme poslije nove sam više bio koncentriran na djecu i skijanje pa sam zapostavio gaming..

tražim info i nailazim na zatvorena vrata..webpage down, liceknjiga down..k'o da su u zemlju propali

šteta

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Farming Simulator 2017

Poz. Imam problem sa courseplay modom. Isprobao više verzija courseplay-a i svaki put isto. Sve sam podesio i isprobao sa više vrsta prikolica i opet mi traktor ne staje na početnoj točki da se napuni. Dok sam igrao FS2015 ovo je radilo savršeno. Jel problem u modu ili bi moglo biti nešto drugo?

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017 mod

Pozz

evo mojeg problema: imam original FS2017 i skinuo sam nekoliko modova ali mi ih igra ne prepoznaje. Kad udjem u mod u igri tih novih nema. Snimljeno je sa official FS stranice i ZIP file je ubacen u mods direktorij po uputama ali nikako ih ne propoznaje. 

Ima neko kakvu ideju sto i kako dalje?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017 mod
Zalutali69 kaže...

Pozz

evo mojeg problema: imam original FS2017 i skinuo sam nekoliko modova ali mi ih igra ne prepoznaje. Kad udjem u mod u igri tih novih nema. Snimljeno je sa official FS stranice i ZIP file je ubacen u mods direktorij po uputama ali nikako ih ne propoznaje. 

Ima neko kakvu ideju sto i kako dalje?

 Probaj u igri skinut modove

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

prpreme za sijanje psenice

btw.slike su lose zbog grafike

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Gledam neki dan kupiti igru...rekoh nije skupo 35 eura...sutradan odem na teren 10 dana i sad procitam dlc 15 eura....onooooo wtf....sad ako kupim igru imam poluproizvod....nema šanse.
Frka85
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017
https://www.g2a.com/r/mmarko
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

POMOĆ kupio sam igricu novu farming simulator 2017 kad je instaliram ne mogu je pokrenuti traži mi neki 3D   Shader Model 3.0  i nudi mi nesto automacki da instaliram ja instaliram i neće

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice