Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 169.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Farming Simulator 2017

Pozdrav. Otkako sam instalirao novi patch na mapi Sosnovka u Mill-u i Transport company više ne dobivam novac kad prodam bilo koju žitaricu, obično vozim kod njih jer dobijem bonus kad posaljem vlak, ali sad kipam i novci nema. Jel može ko provjerit na Sosnovki dal ima isti problem? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
zelja298 kaže...

POMOĆ kupio sam igricu novu farming simulator 2017 kad je instaliram ne mogu je pokrenuti traži mi neki 3D   Shader Model 3.0  i nudi mi nesto automacki da instaliram ja instaliram i neće

 

 Koju grafičku imaš?

15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
luka1991 kaže...

Pozdrav. Otkako sam instalirao novi patch na mapi Sosnovka u Mill-u i Transport company više ne dobivam novac kad prodam bilo koju žitaricu, obično vozim kod njih jer dobijem bonus kad posaljem vlak, ali sad kipam i novci nema. Jel može ko provjerit na Sosnovki dal ima isti problem? Hvala

 Ako se ne varam, novce dobiješ kad pošalješ vlak.

15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Znam to al sad opce ne dobijem ni kad vlak posaljem ni kad kipam
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

zna li mozda netko zbog cega mi ne zeli vise radit sawmill, do sad sve radilo bez bige, napunim ga, ali ne zeli proizvodit palete

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

ubrzaj vrijeme 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

polako mi nestaje onda piljevina i drva iz sawmilla, a nista se ne proizvodi

 

Edit: nasao sam gresku, ne radi na update 1.4

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 17:35 (EL_Ninjo49).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

gledam i nemogu naci dali netko ima savjet kako sijati travu?? ne za pusenje nego za  kosnju  :P

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
balvanar kaže...

gledam i nemogu naci dali netko ima savjet kako sijati travu?? ne za pusenje nego za  kosnju  :P

Zakvačiš sijačicu za traktor,kupiš paletu sjemena,odeš traktorom do palete,utovariš,dovezeš se do svoje oranice,izabereš kulturu koju želiš zasijati (u ovom slučaju travu) i deri!!!!!!!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
goransmy kaže...
balvanar kaže...

gledam i nemogu naci dali netko ima savjet kako sijati travu?? ne za pusenje nego za  kosnju  :P

Zakvačiš sijačicu za traktor,kupiš paletu sjemena,odeš traktorom do palete,utovariš,dovezeš se do svoje oranice,izabereš kulturu koju želiš zasijati (u ovom slučaju travu) i deri!!!!!!!

a to je  trava hehe ja mislio da ako se sije ona ikona kao busen nekakav da ej to sijenje za zelenu gnojidbu .... nisam znao sto je a nisam ni sio ocekivao sam ikunu kao trava onako kao u fs2015 ;)  hvala

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

https://farmingsimulator2017.com/farming-simulator-2017-mods/monosem-seeder-v1-1/

 

da nije netko mozda naletio na ovakvu sjacu ali od 9m

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

pozz farmeri!

može savjet u svezi slame?

naime, ubacim u "raspršivač" bale ali ih ne želi vidjeti!

znam da je ranije uredno radilo pa me interesira je li nešto radim krivo ili je u pitanju bug?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

ej, jeli netko zna radit za Giants editorom, kako da maknem ovu travu sto se vidi na slici?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

https://farmingsimulator2017.com/farming-simulator-2017-mods/farming-simulator-17-update-v1-4-4/

 

narode uva update jel to vrijedi za sve mape ili samo ove org mape??  ako ga instaliram da nezeznem ovu mapu i save game sto igram?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Farming Simulator 2017

Pitanjce.

Igrao sam prije koju godinu FS 2015 i svidjela mi se igta, dapače.

E sad, zanima me u čemu su značajne razlike između 2017 i 2015, osim naravno grafike. Jel puno bolji gameplay?

 

 

EDIT: 2015**

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 21:30 (dv14).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Farming Simulator 2017

Siguran si da je 2014? Koliko znam verzije su FS2013, FS2015 i sad FS2017. 

 

U svakom slučaju, FS2017 ima nove kulture za sadit, te su sad i svinje ubačene uz krave i ovce. Isto kao i FS2015 ima šumarski dio ako te zanima rušenje drva. Još jedna novost u FS2017 je i to da sad možeš obrađivati i polja koja nisu tvoja i na taj način zaraditi novce (prije su tu bile misije koje su se s vremena na vrijeme pojavljivale).

 

U svakom slučaju, meni se FS 2017 poprilično sviđa, tako da sam sad na njoj.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

stvarno mislim da je vrijeme malo se maknuti od farminga..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2017 9:19 (bivsi branitelj).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...

stvarno mislim da je vrijeme malo se maknuti od farminga..

 

 

 

Ja 205h

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

postoji li mogućnost za pregled stanja u skladištima na pruzi? neki môd ili?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...

postoji li mogućnost za pregled stanja u skladištima na pruzi? neki môd ili?

 

 Dolaskom do skladista mozes vidjet stanje kad hoces punit prikolicu/vagon. Ako si mislio nekak bez posjete spremisjta, to nezz.

10 godina
offline
Farming Simulator 2017

toliko znam i koristim mogućnost ali, valjda nisam bio jasan, bi volio znati koje skladište je puno da ne gubim vrijeme vozikanjem i (ili) presijedanjem u vlak..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...

toliko znam i koristim mogućnost ali, valjda nisam bio jasan, bi volio znati koje skladište je puno da ne gubim vrijeme vozikanjem i (ili) presijedanjem u vlak..

 Ti mislis da ti tu bude prikazano,kao na slici sto sam oznacio..Jedino uz mod neki,ovako ti ne prikaze..To je malo glupo da..

 

Nadam se da ce bit dosta 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Da li netko zna čemu služi uteg na prednjem dijelu traktora.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
zeroname kaže...

Da li netko zna čemu služi uteg na prednjem dijelu traktora.

 Jeli ti to zaj.... i trolaš ili stvarno ne znaš? Aj probaj malo logički zaključiti!

Frka85
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
stručnjak kaže...
zeroname kaže...

Da li netko zna čemu služi uteg na prednjem dijelu traktora.

 Jeli ti to zaj.... i trolaš ili stvarno ne znaš? Aj probaj malo logički zaključiti!

 Pa pomislio sam da kao neka vaga odnosno kao što dizalice imaju uteg da ce pomjeri centar gravitacije. Ali nisam primjetio neku razliku vozim traktore bez utega. Nakačio sam onaj plug i isto je sve i sa i bez utega

11 godina
offline
Farming Simulator 2017

nije ti se nikad traktor dignuo na zadnje kotace bez utega? ocito nisi dovoljno tesko nesto zakacio

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

http://www.farming-simulator.com/newsArticle.php?lang=en&country=hr&news_id=55

 

 

besmisleni DLC,ali ja ga kupujem kao i sve ostale 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Novi Video

 

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice