Fifa 11

poruka: 2.801
|
čitano: 770.312
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
15 godina
protjeran
offline
Fifa 11

Ja od FIFE svake godine očekujem puno.Visoko letim , a nisko padnem.Pes mi je draži , i unatoč "nadmoći" fife u licencama i budžetu, PES ih je doslovno spustio na zemlju u zadnjih par godina.Fifa mi djeluje kao američko jelte...Necu reci što...Navijam za PES kako god bilo ,  ali bilo bi dobro da PES dobije i jos bolju konkurenciju nego što je sada ima na konzolama , mada je po mnogima ove godine FIFA prešla pes u tom segmentu , dok je na PC-U -razočarala.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 11

Ajd i ovo je napredak i to veliki ali morali su nas na neki način zahebat...

Al dobra je i ova 10-ka, eo neki

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11

Važno da će biti next gen,ako pes ne napravi neku revoluciju koju najavljuju fifa bi mogla odnjeti pobjedu i na pc-u...

14 godina
offline
Fifa 11

pa sta fali fifi 10 za ps3/xbox

 

meni je drago da ce takva biti pc verzija

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
ivan-zd kaže...

Ja od FIFE svake godine očekujem puno.Visoko letim , a nisko padnem.Pes mi je draži , i unatoč "nadmoći" fife u licencama i budžetu, PES ih je doslovno spustio na zemlju u zadnjih par godina.Fifa mi djeluje kao američko jelte...Necu reci što...Navijam za PES kako god bilo ,  ali bilo bi dobro da PES dobije i jos bolju konkurenciju nego što je sada ima na konzolama , mada je po mnogima ove godine FIFA prešla pes u tom segmentu , dok je na PC-U -razočarala.

 lol... jesi ti igrao become a legend na pesu 10... pa to je smijesno...

 

konami mora jos puno puno radit da bi to slicio na simulaciju nogometa... ne kazem da je fifa mila majka ali za konami...

 

ne radi se tu o sitnim detaljima nego o nekim stvarima koje su u nogometu od presudne vaznosti... recimo suđenje faulova, zaleđa...haha smjeso, startevi protivnickih igraca, kretnje igraca, golmana...nema jednog segmenta koji po meni nije fulan od strane konamia... to je barem moje misljenje....

 

naravno govorim za pc ne konzole...

banana sry....

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 10:45 (daemon).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
ph3nom_gamer kaže...

Ajd i ovo je napredak i to veliki ali morali su nas na neki način zahebat...

Al dobra je i ova 10-ka, eo neki

 

Istina......nezz što uopće fali fifa 10....meni je baš zakon

Antonio Boltek
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
dmanz kaže...

pa sta fali fifi 10 za ps3/xbox

 

meni je drago da ce takva biti pc verzija

meni će biti draže.....:PP

Antonio Boltek
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

meni isto fifa najbolja na ps3 il xboxu

tell me what you see
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
GtA-EfLc kaže...
milanji kaže...
ogmix333 kaže...

neće biti port fife 10 nego 11 sa istim game modovima.

kakav genijalac ajde prosvijetli me di si to na to naisao... inace je objavljen clanak i to ovaj

 

The professor answers questions
News - FIFA 11 (Author: Magister | July 13, 2010)


The site EA Russia Mr Cyril Rita aka Ukaros (product manager) decided to answer visitors' questions forum, with regards to the new football simulator. Below are the most interesting questions and answers.


Question: how fifa is ported NextGen, with 10 or 11?
Answer: with FIFA 10.


Question: NextGen PC will be the same as in the console?
Answer: Yes, exactly like on the PS3.

Question: What will be commentators?
Answer: will Rozanov and Soloviev. Port of comments from the PS3 + dopopolnitelnyemi recording of Russian content (names of players, teams).

Q: Will more news and screenshots from the PC?
A: The only existing at the moment screenshot from the PC did for the producer of the tour on July 19, there will be another announcement, for this and did. Until that date and show hint I can not, then the announcement will not be. Screenshot - render, that is slightly edited the studio, but it's a PC screenshot.

Q: The new information will appear on July 19 or after 21?
A: The embargo until 21 July. Therefore, all new information to the masses go only after the lifting of the embargo.

Q: What are the system requirements to play?
A: I have teh.trebovaniya, but accurate data at this time to voice can not. I can only say that this is about to be dual-core CPU (~ 2,4 GHz), GeForce 8800 video with support for shader 3.

Question: FIFA 11 on the consoles will differ from PC-brother or they will be identical in gameplay?
A: The console version of the game is always at least will go a step forward, otherwise we will fail in sales of console games. But the difference between versions is not as fatal as for FIFA 10 on PC and NG.

Q: I appear in the game the opportunity to be judge and judge matches?
Answer: This is something of a kind of fantasy. We can offer a mode of "Be a spectator, you sit and watch how to play your friends.

Q: Custom Audio System will be available for PC or is it too only for consoles?
The answer: only for the console yet ...

 

i da te pitam kako moze biti port od fife 11 kad jos nije gotova... biti ce port od 10 s nekim elementima fife 11 i to bez svih modova koje ce imati fifa 11 na konzolama

Imaš pravo milanji to sam ja već prečitao........al pa što samo fali fifi 10 ps3?....mislim pa to je najbolja sportska igra na svijetu......pa nema veze ako neće biti baš kao fifa 11 ps3

 

 

ja sam rekao da   če samo modovi biti isti na svim platformama no vjerojatno će biti grafika iz fife 10 xbox360 zato što je port igre sa ps3 teško napraviti, a pes je isto svake godine port sa xbox-a

14 godina
offline
Fifa 11

valjda će ubaciti personality+

ovdje možete vidjeti kako funkcionira

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
ph3nom_gamer kaže...

valjda će ubaciti personality+

ovdje možete vidjeti kako funkcionira

možda ali baš ne vjerujem.......makar meni je bolje bez toga jer onda će lopte ići sve po svud ako ćemo htjeti brzo dodavati

Antonio Boltek
16 godina
offline
RE: Fifa 11

Ako teže prema što boljoj simulaciji ovo bi morali ubaciti... Jer nemožeš očekivati da će istu preciznost udarca imati npr. Lampard i Terry...

15 godina
offline
Fifa 11

nema vise ping pong dodavanja i sto kazes terry i lampard nije svim pro igracima isti skill sto se tice tih udaraca tako naravno da ce lampardov biti bolji vise u okvir od terriyevog, nije to nista toliko novo nego samo su se vise posvetili skillovima igraca zato i naziv personality +, vidjeti ces nemas brige.. uz ovo ce biti bolja igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 11

pa sigurno da nece imati isto lampard i terry pa na kojoj igrici uopce svi imaju isti sut?

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
milanji kaže...

nema vise ping pong dodavanja i sto kazes terry i lampard nije svim pro igracima isti skill sto se tice tih udaraca tako naravno da ce lampardov biti bolji vise u okvir od terriyevog, nije to nista toliko novo nego samo su se vise posvetili skillovima igraca zato i naziv personality +, vidjeti ces nemas brige.. uz ovo ce biti bolja igra

daj bog......ali dobro malo sam pogriješio u vezi dodavanja.....jer neki igrači su bolji neki ne......pa zato trebaju i tako igrati

Antonio Boltek
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

da li ce biti arena mode?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
commandos kaže...

da li ce biti arena mode?

dobro pitanje.....ja mislim da bude..:DD

jer ima određene joystickove za fifu 11 pc evo pogledaj--http://www.fifa4fans.de/news/shownews_e.php?shownews=856

Antonio Boltek
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Ljudi pogledajte preporučenu konfu za fifu 11 pc---http://www.fifa4fans.de/news/shownews_e.php?shownews=855

Antonio Boltek
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Fifa 11
GtA-EfLc kaže...

Ljudi pogledajte preporučenu konfu za fifu 11 pc---http://www.fifa4fans.de/news/shownews_e.php?shownews=855

Ništa strašno. Moj komp će to sažvakati :D

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Zna li se datum izlaska ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
crystal6 kaže...
GtA-EfLc kaže...

Ljudi pogledajte preporučenu konfu za fifu 11 pc---http://www.fifa4fans.de/news/shownews_e.php?shownews=855

Ništa strašno. Moj komp će to sažvakati :D

istina...:DD

Antonio Boltek
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
Arai kaže...

Zna li se datum izlaska ?

FIfa 11 pc izlazi 30 rujna......a nešto 3-4 tjedna ranije demo..:DD

http://www.fifa4fans.de/news/shownews_e.php?shownews=853

Antonio Boltek
14 godina
offline
RE: Fifa 11
dmanz kaže...

pa sta fali fifi 10 za ps3/xbox

 

meni je drago da ce takva biti pc verzija

Fali jer ima ping pong dodavanje...kužiš na kaj mislim, a to rješavaju u 11 sa Pro passingom....bilo bi mi puno draže da portaju 11....ili razviju sve kaj ima 11

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
pisalo je u bugu da fifa 10 nema one finte sa desnom palicom, jel to istina, i dali ce raditi ako ukopcam gamepad u PC
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
1337Code_breaker kaže...
pisalo je u bugu da fifa 10 nema one finte sa desnom palicom, jel to istina, i dali ce raditi ako ukopcam gamepad u PC

mislimš da neće......ali će biti sa gamepadom sigurno......jer ima stranica sa određenim padovima koji će raditi za fifu 11 pc.....pogledaj malo gore kod prijašnjih poruka......meni je najbolji speedlink 360 style.....takvi ću kupit

Antonio Boltek
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

joj....oprosti napisao si fifa 10.....nema ni sa gamepadom.....

Antonio Boltek
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
:(
a jel igro neko fifu 10 za PC, pa da kaze kakva je, isto i za PES
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
1337Code_breaker kaže...
:(
a jel igro neko fifu 10 za PC, pa da kaze kakva je, isto i za PES

za pc su obje igre smeće

pes 10 je manje loš izbor 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
jel mozes malo argumentirat, ono grafika, animacije, licence, dribling, mogucnosti...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
1337Code_breaker kaže...
jel mozes malo argumentirat, ono grafika, animacije, licence, dribling, mogucnosti...

ma fifa 10 pc ti je takvo smeće.....grafika je za k....c ono kao 360% dribling a ide u šesterokut......kada igraš po danu takva svjetlost sa terena da ti oči ošteti.....

a pes 10 lijepa je grafika i sve.....ali fali puno driblinga.....

Antonio Boltek
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice