FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.086.287
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
12 godina
offline
FIFA 13

Pokusavao sam narucit fifu 13 preko origina ali mi dode poruka "Payment Authorisation Failed".

Zanima me da li je netko imao slican problem.

 

“Think of me like Yoda, but instead of being little and green I wear suits and I'm awesome. I'm your bro—I'm Broda!”
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Stinsfire kaže...

Pokusavao sam narucit fifu 13 preko origina ali mi dode poruka "Payment Authorisation Failed".

Zanima me da li je netko imao slican problem.

 

Nemaš sredstava na kartici, problem s bankom ili možda trenutni overload originovom servisa. Probaj malo kasnije ako si siguran da imaš sredstava.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Slash 666 kaže...

Da li možete otvoriti neke druge teme za puste kontrolere?
Za nabavku po nižoj cijeni već postoji tema "Popusti i akcije za igre".
Svaki put dođem nadajući se da je neka nova vijest, al zapravo je netko kupio Fifu preko indijskog origina, ili mu treba receiver za kontroler. 

A o čemu da točno pišemo?? O tome kako su napravili lice za Ibriksa ili Trebotića? Po meni je ovo vezano jako dobro uz FIFA13 i meni ne smeta.. Ko da je problem pročitati tih 5 postova. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Slash, pregrmiš par komentara.. Vidiš ja koristim neke vulgaris gamepade pa sam ovdje vidio da su xbox sa ebaya itekako okej. Bolje nego da sam tražio na nekoj pitaj boga temi.. Po meni je sve to vezano uz igru i nek se nađe. {#}

 

@stinsfire, koju karticu koristiš?

 

Usput, jel se zna datum izlaska FIFA13 demoa? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 15:44 (Lepi_Borko).
12 godina
offline
Re: FIFA 13
Lepi_Borko kaže...

Slash, pregrmiš par komentara.. Vidiš ja koristim neke vulgaris gamepade pa sam ovdje vidio da su xbox sa ebaya itekako okej. Bolje nego da sam tražio na nekoj pitaj boga temi.. Po meni je sve to vezano uz igru i nek se nađe. {#}

 

@stinsfire, koju karticu koristiš?

 

Usput, jel se zna datum izlaska FIFA13 demoa? 

visa electronic u otp banci sam

da li mogu kupiti preko neke domace stranice al da ipak dobijem bonuse za fut

evo ova nije domaca al da li bi moglo preko nje http://www.gameholds.com/fifa-13-pc-cd-key.html?a_aid=allkeyshop

“Think of me like Yoda, but instead of being little and green I wear suits and I'm awesome. I'm your bro—I'm Broda!”
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 16:04 (Stinsfire).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Stinsfire kaže...
Lepi_Borko kaže...

Slash, pregrmiš par komentara.. Vidiš ja koristim neke vulgaris gamepade pa sam ovdje vidio da su xbox sa ebaya itekako okej. Bolje nego da sam tražio na nekoj pitaj boga temi.. Po meni je sve to vezano uz igru i nek se nađe. {#}

 

@stinsfire, koju karticu koristiš?

 

Usput, jel se zna datum izlaska FIFA13 demoa? 

visa electronic u otp banci sam

da li mogu kupiti preko neke domace stranice al da ipak dobijem bonuse za fut

evo ova nije domaca al da li bi moglo preko nje http://www.gameholds.com/fifa-13-pc-cd-key.html?a_aid=allkeyshop

Nemozes. Iskljucivo preko Origina moras narucit :(

13 godina
offline
FIFA 13

Iako mi je FUT uz sve svoje mane jako zabavan, ovaj bonus mi nije ništa posebno jer nemam sreće s tima packovima. Ak već trebam dati skoro duplo više za igru, hoću nešto stvarno super tipa jedan igrač iz team of the week svaki mjesec ili 100k coinsa na mjesec itd.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13
Slash 666 kaže...

Zato jer mislim da bi ova tema bila namijenjana Fifi, barem dok ne izađe. Svaki put dođem u iščekivanju novosti pa se razočaram.
A i malo su mi dosadne više priče sa nabavkama po nižoj cijeni. 

 

 

Zar gamepad nije sastavni dio fife?  Ja bez njega ne mogu igrati a gdje ćeš bolje mjesto od ovog za dobiti pravu informaciju o dobrom gamepadu među ljudima koji igraju fifu?  Razmijena iskustva i informacija o dobroj cijeni su dobrodošle informacije slabije snalažljivim ljudima...  Puno im znači...

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Jel se može još uvijek napravit pre-order preko indijskog origina?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13

Ako se ne varam neki ljudi koji su battlefield premium uzimali preko indijskog origina su pobrali ban. Nemojte riskirati bezveze. Sačekajte, bit će na raznim stranicama za 200kn kroz koji tjedan ;)

šumski put je bio ravan.
11 godina
offline
Re: FIFA 13

nitko nije pobrao ban.

13 godina
offline
FIFA 13

Čak i ako ne dobiš ban, moguće je da EA uvede nekakve restrikcije kao što je Blizz napravio sa D3 ruskim keyevima. Za 50 kuna se sigurno neću zajebavat, a tko hoće, nek mu bude.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Nisu dobili ban nego im je oduzet Premium.

 

I to ne svima nego su isli random.

 

Di ces ti toliku bazu podataka isfiltrirat ko je koliko i od kuda platio?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 10:34 (drahic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: FIFA 13
drahic kaže...

Nisu dobili ban nego im je oduzet Premium.

 

I to ne svima nego su isli random.

 

Di ces ti toliku bazu podataka isfiltrirat ko je koliko i od kuda platio?

 

Pa vrlo vjerojatno znaju od kud su ključevi,jer očito nisu svi isti.Znaju oni dobro koji su kineski,indijski,ruski....

 

A sad zašto svako malo nekima uzmu premium,to nitko nezna.

 

On može uzeti taj indijski premium,al nikad neće biti siguran s tim,mogu ga sutra sje8at ili za 3mj.

 

A možda bude jedan od sretnika...

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
dreammaker kaže...

Ako se ne varam neki ljudi koji su battlefield premium uzimali preko indijskog origina su pobrali ban. Nemojte riskirati bezveze. Sačekajte, bit će na raznim stranicama za 200kn kroz koji tjedan ;)

 

Istina ali mene su najvise privukli 24 paketica koje dobijem EDIT: jel tko u fifi 12 kupovao paketice za prave novce
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 11:01 (lnova65).
15 godina
offline
FIFA 13

Je li moguće da mi na PC-u nemamo Pre-Order bonuse?! Ne zanima me ultimate team bonus koliko onaj Football club bonus (live season, dodatni h2h mečevi..)

Da mi ponude bilokakav bonus već bi danas napravio pre order na Originu. 

Ovako i dalje čekam..

šumski put je bio ravan.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
dreammaker kaže...

Je li moguće da mi na PC-u nemamo Pre-Order bonuse?! Ne zanima me ultimate team bonus koliko onaj Football club bonus (live season, dodatni h2h mečevi..)

Da mi ponude bilokakav bonus već bi danas napravio pre order na Originu. 

Ovako i dalje čekam..

Tak izgleda zasad, bar po onome što sam pročitao. Za xbox i ps3 ima pun k raznih fora stvari, a nama ništa.

13 godina
offline
Re: FIFA 13
lnova65 kaže...
dreammaker kaže...

Ako se ne varam neki ljudi koji su battlefield premium uzimali preko indijskog origina su pobrali ban. Nemojte riskirati bezveze. Sačekajte, bit će na raznim stranicama za 200kn kroz koji tjedan ;)

 

Istina ali mene su najvise privukli 24 paketica koje dobijem EDIT: jel tko u fifi 12 kupovao paketice za prave novce

Kupio sam ja jednom na nekom promou za 20-ak kuna, tek toliko da provjerim tvrdnje da je šansa za vrhunske igrača daleko veća ako kupiš tako. Iz 3 paketa, najbolji je bio Cambiasso. Mamu im.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

ja kupio kad je ostalo love od online passa na psn i dobio robinha i reinu iz 10 packova

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

a nis posat cu im mail i pitat ih dali se dobivaju kakvi bonusi ako preorderamo igru za pc

 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
lnova65 kaže...

a nis posat cu im mail i pitat ih dali se dobivaju kakvi bonusi ako preorderamo igru za pc

ajde pitaj pa javi :) hvala

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Na onim plakatima za bonus je pisalo da ce se dobiti key koji ce se upisat u origin na dan kad igra izadje.

 

Btw. ja cu kupit preko Indije, vec imam premium radi bez problema vjerujem da ce i ovo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
strbi kaže...

ajde pitaj pa javi :) hvala

https://help.ea.com/article/fifa-13-global-pre-order-offers

 

 

@CroChef na indijskom originu nema vise fife 13 za preorder

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 16:00 (lnova65).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Da sad sam vidio... steta, mozda  vrate.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

jel neko zna potrebne specifikacije kompa za porzdavanje fife 13?..da neradim pre-order bezveze???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
maidkoric kaže...

jel neko zna potrebne specifikacije kompa za porzdavanje fife 13?..da neradim pre-order bezveze???

 

http://bit.ly/Nda8yn
14 godina
offline
FIFA 13

kad će demo?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 13

Negdje za mjesec dana, nema ništa službeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Kill Frenzy kaže...

kad će demo?

Ko i uvijek, cca dva tjedna prije službenog izlaska.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Tommy_123 kaže...

Da.

Ovo nije original, high copy chinese product.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice