FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 515.660
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

Mislim da će ovo biti prva godina da neću kupiti nikakav nogomet za računalo. FIFA je izgubila svaki smisao na računalu. Malo igrača, market nikakav, sama igra meni vidno lošija nego na konzolama. Dovoljno da sljedeću sezonu pikam samo fifu na PS4. Tko ostane na računalu želim mu sreću, bolju igru i veći market...

Nek nas spoje sa Xbox One kao šta najavljuju za neke win10 igre.. Al nece to jos tako skoro.. i prvo bi trebali sredit cheatere da ne zaj*bu igru i konzolasima.

A niš, i ja si želim srecu i veci market 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
genius_ kaže...

Pozz,izvrsio sam pre order fife 16 i na Originu mi se pojavila siva ikona fife 16 Super Deluxe Edition ali mi ne traze da platim ?!

Inace placam preko Paypala !Kad treba platiti to?Odmah ili kad izadje igra ?Na Paypal nema nikakvih promijena u smislu

da su sami skinuli  pare ?!

 Izgleda da si ti prvi prednaručio. Sada čekaju još četvoricu igrača pa da vide ima li uopće smisla izdavati igru na računalu. Ako vas skupe petoricu izdat će igru i skinuti ti određenu cifru s računa, ako ne nikome ništa... gledaj to s pozitivne strane, vas petorica i svi odmah u prvoj ligi...nema ispadanja, nema živciranja...

 Hhahahah,dobar si !Sta fali igri na PC ?Ti igras i na konzoli i na PC ?!Neki dan sam preko HDMI pustio sa PC na tv ,super slika ,Co-op

kamera ,sve se vidi !I da,izgleda da su mi skinuli 9.99 E sa paypal-a kao avans ! hahahahhaha

A narucio sam onu najskuplju deluxe varijantu ima 40 jumbo paketa ! :)

Necu da mi se dijete pati i igra od 0 sa bronzanim ,za mjesec -dva vec ce imati dobar tim ! :)

 

P.S. I FUt je postao tesko sr**e ,nema sanse kad vidim kakve timove ljudi imaju ne igra mi se !

Koliko god da se branim one,crne,plave i kakve sve kartice te jednom pretrce i pa pa ..  :)

Dzaba sto Movie tvrdi da ne igraju kartice ,igraju i te kako !

Samo da ima prijateljska na 15. bilo bi savrseno !Rolando tebi ,Rolando meni pa kome opanci kome obojci ! hahahahah

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 7:06 (genius_).
15 godina
online
Re: FIFA 16
genius_ kaže...

 Hhahahah,dobar si !Sta fali igri na PC ?Ti igras i na konzoli i na PC ?!Neki dan sam preko HDMI pustio sa PC na tv ,super slika ,Co-op

kamera ,sve se vidi !I da,izgleda da su mi skinuli 9.99 E sa paypal-a kao avans ! hahahahhaha

A narucio sam onu najskuplju deluxe varijantu ima 40 jumbo paketa ! :)

Necu da mi se dijete pati i igra od 0 sa bronzanim ,za mjesec -dva vec ce imati dobar tim ! :)

 

P.S. I FUt je postao tesko sr**e ,nema sanse kad vidim kakve timove ljudi imaju ne igra mi se !

Koliko god da se branim one,crne,plave i kakve sve kartice te jednom pretrce i pa pa ..  :)

Dzaba sto Movie tvrdi da ne igraju kartice ,igraju i te kako !

Samo da ima prijateljska na 15. bilo bi savrseno !Rolando tebi ,Rolando meni pa kome opanci kome obojci ! hahahahah

 Kad su dva podjednaka igrača kartica može prevagnuti na nečiju stranu ali stari, ako si ti lošiji igrač od mene ne pomaže ti nikakva kartica. To je činjenica.. Kad je dinamo igrao protiv reala mamić nije došao i rekao, dečki ajmo jedan ronaldo vama a jedan nama pa kome opanci kome obojci. To je nogomet. Uvijek je netko bolji a netko lošiji i čar nogometa je da ne pobjeđuje uvijek bolji...

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
genius_ kaže...

 Hhahahah,dobar si !Sta fali igri na PC ?Ti igras i na konzoli i na PC ?!Neki dan sam preko HDMI pustio sa PC na tv ,super slika ,Co-op

kamera ,sve se vidi !I da,izgleda da su mi skinuli 9.99 E sa paypal-a kao avans ! hahahahhaha

A narucio sam onu najskuplju deluxe varijantu ima 40 jumbo paketa ! :)

Necu da mi se dijete pati i igra od 0 sa bronzanim ,za mjesec -dva vec ce imati dobar tim ! :)

 

P.S. I FUt je postao tesko sr**e ,nema sanse kad vidim kakve timove ljudi imaju ne igra mi se !

Koliko god da se branim one,crne,plave i kakve sve kartice te jednom pretrce i pa pa ..  :)

Dzaba sto Movie tvrdi da ne igraju kartice ,igraju i te kako !

Samo da ima prijateljska na 15. bilo bi savrseno !Rolando tebi ,Rolando meni pa kome opanci kome obojci ! hahahahah

 Kad su dva podjednaka igrača kartica može prevagnuti na nečiju stranu ali stari, ako si ti lošiji igrač od mene ne pomaže ti nikakva kartica. To je činjenica.. Kad je dinamo igrao protiv reala mamić nije došao i rekao, dečki ajmo jedan ronaldo vama a jedan nama pa kome opanci kome obojci. To je nogomet. Uvijek je netko bolji a netko lošiji i čar nogometa je da ne pobjeđuje uvijek bolji...

 Evo daj ti meni Mesija i Rolanda a ti uzmi Ramosa i Kagawu pa da igramo !

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 12:34 (genius_).
12 godina
offline
Re: FIFA 16
genius_ kaže...
movie kaže...
genius_ kaže...

Pozz,izvrsio sam pre order fife 16 i na Originu mi se pojavila siva ikona fife 16 Super Deluxe Edition ali mi ne traze da platim ?!

Inace placam preko Paypala !Kad treba platiti to?Odmah ili kad izadje igra ?Na Paypal nema nikakvih promijena u smislu

da su sami skinuli  pare ?!

 Izgleda da si ti prvi prednaručio. Sada čekaju još četvoricu igrača pa da vide ima li uopće smisla izdavati igru na računalu. Ako vas skupe petoricu izdat će igru i skinuti ti određenu cifru s računa, ako ne nikome ništa... gledaj to s pozitivne strane, vas petorica i svi odmah u prvoj ligi...nema ispadanja, nema živciranja...

 Hhahahah,dobar si !Sta fali igri na PC ?Ti igras i na konzoli i na PC ?!Neki dan sam preko HDMI pustio sa PC na tv ,super slika ,Co-op

kamera ,sve se vidi !I da,izgleda da su mi skinuli 9.99 E sa paypal-a kao avans ! hahahahhaha

A narucio sam onu najskuplju deluxe varijantu ima 40 jumbo paketa ! :)

Necu da mi se dijete pati i igra od 0 sa bronzanim ,za mjesec -dva vec ce imati dobar tim ! :)

 

P.S. I FUt je postao tesko sr**e ,nema sanse kad vidim kakve timove ljudi imaju ne igra mi se !

Koliko god da se branim one,crne,plave i kakve sve kartice te jednom pretrce i pa pa ..  :)

Dzaba sto Movie tvrdi da ne igraju kartice ,igraju i te kako !

Samo da ima prijateljska na 15. bilo bi savrseno !Rolando tebi ,Rolando meni pa kome opanci kome obojci ! hahahahah

 Pa odi tamo u glavnom meniju na  Online pa Seasons i odaberi klub s kojim ti se igra i spojit ce te sa slicnim

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
KiCo77 kaže...
genius_ kaže...
movie kaže...
genius_ kaže...

Pozz,izvrsio sam pre order fife 16 i na Originu mi se pojavila siva ikona fife 16 Super Deluxe Edition ali mi ne traze da platim ?!

Inace placam preko Paypala !Kad treba platiti to?Odmah ili kad izadje igra ?Na Paypal nema nikakvih promijena u smislu

da su sami skinuli  pare ?!

 Izgleda da si ti prvi prednaručio. Sada čekaju još četvoricu igrača pa da vide ima li uopće smisla izdavati igru na računalu. Ako vas skupe petoricu izdat će igru i skinuti ti određenu cifru s računa, ako ne nikome ništa... gledaj to s pozitivne strane, vas petorica i svi odmah u prvoj ligi...nema ispadanja, nema živciranja...

 Hhahahah,dobar si !Sta fali igri na PC ?Ti igras i na konzoli i na PC ?!Neki dan sam preko HDMI pustio sa PC na tv ,super slika ,Co-op

kamera ,sve se vidi !I da,izgleda da su mi skinuli 9.99 E sa paypal-a kao avans ! hahahahhaha

A narucio sam onu najskuplju deluxe varijantu ima 40 jumbo paketa ! :)

Necu da mi se dijete pati i igra od 0 sa bronzanim ,za mjesec -dva vec ce imati dobar tim ! :)

 

P.S. I FUt je postao tesko sr**e ,nema sanse kad vidim kakve timove ljudi imaju ne igra mi se !

Koliko god da se branim one,crne,plave i kakve sve kartice te jednom pretrce i pa pa ..  :)

Dzaba sto Movie tvrdi da ne igraju kartice ,igraju i te kako !

Samo da ima prijateljska na 15. bilo bi savrseno !Rolando tebi ,Rolando meni pa kome opanci kome obojci ! hahahahah

 Pa odi tamo u glavnom meniju na  Online pa Seasons i odaberi klub s kojim ti se igra i spojit ce te sa slicnim

 Ma znam to ,ja govorim za FUT i to prijateljske ,izlaze mi strava klubovi ! :)

12 godina
offline
FIFA 16

Kad si krenuo kasno igrat!
Stvarno, ako zelis igrat sa sebi slicnima probaj online seasons.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
KiCo77 kaže...

Kad si krenuo kasno igrat!
Stvarno, ako zelis igrat sa sebi slicnima probaj online seasons.

 U pravu si,nisam otvarao pekove na vrijeme ,sad imam samo " obicne igrace "

 Igram i season pomalo !Ma najvis eigram fifu 14 ,head to head !Tu nemam sta izgubiti !

 Valjda to vrate u 16. !

 

Sinoc udjem u fifa 14 ,match loby ,4 IGRACA !!!! Katastrofa !!

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 12:51 (genius_).
15 godina
online
Re: FIFA 16
genius_ kaže...

 Evo daj ti meni Mesija i Rolanda a ti uzmi Ramosa i Kagawu pa da igramo !

 A gle, ja ti nisam kriv kaj loše biraš igrače. Osobno nikada ne bih igrao s ramosom i kagawom jer mi ne odgovaraju.  Tko normalan u igri u kojoj snaga igra veliku ulogu uzme kagawu? Nisam skiller i fizički slab igrač u mom slučaju je igrač manje. Pogle moju sredinu terena. Sve visoki i jaki igrači i to mi je dovoljno da mogu sa svakim igrati ravnopravno. Dva stopera opet jaka i visoka. Napadač brz i močan kao i krila. Što ti treba više? D. Evo s ovom ekipom sam sinoć igrao i od 6 tekmi izgubio samo jednu a sve su bile na papiru jače ekipe od moje. Dvojca su bila s ronaldom (tots i jubilarnim) i oba su pala, kako vole reći ljudi na ovim prostorima. S druge strane tu jednu kaj sam izgubio lik je imao još lošiju ekipu od moje  plus tots griezman. Sve ti je to relativno. Jedan igrač s ovog foruma masakrirat će te s kompletnom brončanom ekipom bez problema kaj ti god složio. Evo probaj si nekaj ovakvog složiti jer je super jeftino pa javi je li bolje od ramosa i kagawe....

 

http://gyazo.com/1408bb9c348575f44ce2b1ebed201784

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 13:45 (movie).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
genius_ kaže...

 Evo daj ti meni Mesija i Rolanda a ti uzmi Ramosa i Kagawu pa da igramo !

 A gle, ja ti nisam kriv kaj loše biraš igrače. Osobno nikada ne bih igrao s ramosom i kagawom jer mi ne odgovaraju.  Tko normalan u igri u kojoj snaga igra veliku ulogu uzme kagawu? Nisam skiller i fizički slab igrač u mom slučaju je igrač manje. Pogle moju sredinu terena. Sve visoki i jaki igrači i to mi je dovoljno da mogu sa svakim igrati ravnopravno. Dva stopera opet jaka i visoka. Napadač brz i močan kao i krila. Što ti treba više? D. Evo s ovom ekipom sam sinoć igrao i od 6 tekmi izgubio samo jednu a sve su bile na papiru jače ekipe od moje. Dvojca su bila s ronaldom (tots i jubilarnim) i oba su pala, kako vole reći ljudi na ovim prostorima. S druge strane tu jednu kaj sam izgubio lik je imao još lošiju ekipu od moje  plus tots griezman. Sve ti je to relativno. Jedan igrač s ovog foruma masakrirat će te s kompletnom brončanom ekipom bez problema kaj ti god složio. Evo probaj si nekaj ovakvog složiti jer je super jeftino pa javi je li bolje od ramosa i kagawe....

 

http://gyazo.com/1408bb9c348575f44ce2b1ebed201784

 Evo cime ja raspolazem tamo gdje imam puno ugovora !

 Ako te ne mrzi napisi mi imena tih igraca ! :)

 Ovi Englezi su ok ali Nijemci su katastrofa ! hahahha

Evo bas sad igram sa ovim timom sa mojim Nijemcijma ?!Jeli to u redu ?!

Izgubio sam 3:1 ,dao mi prvi gol jer sam ostavio gamepad da pisem post ! :)

 

P.S. I dalje tvrdim da je onaj siver  i dalje sluzi samo da obori overal ! hahahah

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 14:55 (genius_).
15 godina
online
Re: FIFA 16
genius_ kaže...

 Evo cime ja raspolazem tamo gdje imam puno ugovora !

 Ako te ne mrzi napisi mi imena tih igraca ! :)

 Ovi Englezi su ok ali Nijemci su katastrofa ! hahahha

Evo bas sad igram sa ovim timom sa mojim Nijemcijma ?!Jeli to u redu ?!

Izgubio sam 3:1 ,dao mi prvi gol jer sam ostavio gamepad da pisem post ! :)

 

P.S. I dalje tvrdim da je onaj siver  i dalje sluzi samo da obori overal ! hahahah

 

 Kagawa na ST i ti se čudiš kaj gubiš? Taj silver je meni jedan od najboljih RB u igri. Ako hoćeš sniziti ovr onda na klupu posjedneš brončane i nemaš potrebe to raditi u početnih jedanajst i time slabiti ekipu s kojom igraš..

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 19:26 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Još puno žganaca mora genius papati.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Tommy_123 kaže...

Još puno žganaca mora genius papati.

 Ma odustacu ,igram sad FC 4 ! :)

 Ne mogu da naucim ,i sta cu !

15 godina
online
Re: FIFA 16
genius_ kaže...

 Ma odustacu ,igram sad FC 4 ! :)

 Ne mogu da naucim ,i sta cu !

Dobro sad mi reci što tu imaš naučiti? Neki dan ti je šime rekao da se svatko zna dodavati sa suigračem. Prvo složi solidnu ekipu. Odi na futhead pa pogledaj kakve ekipe slaže škvadra pa kopiraj ono kaj ti se svidi i za što imaš novca. Netko ti je rekao da je za početak idealna formacija 4-4-2. Slažem se. Probaj složiti nešto u toj formaciji i počni igrati. Sve što ti treba je kolektivna igra i pregled terena.

 

Dodaješ se lagano dok ti se ne otvori rupa. odmah lopta u taj prazan prostor i to je to. Bez skilla, bez filozofije.Jednostavno se dodaješ dok ti se ne otvori šansa. Neki puta dobiješ, neki puta izgubiš ali nitko te neće bezveze razvaljivati. Prva linija obrane su ti dva CM koji moraju biti dobri u skok igri i jaki u duelu i nema beda. Što njima prođe kupe stoperi i tako do besvijesti.. nikakva nauka.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 19:34 (movie).
12 godina
offline
FIFA 16

Dođem u temu, reko neka nova vijest, neki video, a oni se prepiru oko Ultimate Team-a.

 

Mislim, ako vam se raspravlja o tome, imate fejs, dopisujte se.  Igra nije ni izašla, već ste ju zaspamali.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
KiX777 kaže...

Dođem u temu, reko neka nova vijest, neki video, a oni se prepiru oko Ultimate Team-a.

 

Mislim, ako vam se raspravlja o tome, imate fejs, dopisujte se.  Igra nije ni izašla, već ste ju zaspamali.

Oprosti, genius_ nas ponese svojim komentarima koji su uglavnom isti na obje teme pa u prepisci očito većina zaboravi kako se zove tema na kojoj mu odgovaraju. Evo ja prvi... da nisi komentirao ne bih niti skužio..

U potpunosti se slaže s tobom. Genius_ nemoj nas tjerati više na grijeh. Ovo je fifa16 tema i ne bi bilo loše da se svi držimo teme..

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
genius_ kaže...

 Ma odustacu ,igram sad FC 4 ! :)

 Ne mogu da naucim ,i sta cu !

Dobro sad mi reci što tu imaš naučiti? Neki dan ti je šime rekao da se svatko zna dodavati sa suigračem. Prvo složi solidnu ekipu. Odi na futhead pa pogledaj kakve ekipe slaže škvadra pa kopiraj ono kaj ti se svidi i za što imaš novca. Netko ti je rekao da je za početak idealna formacija 4-4-2. Slažem se. Probaj složiti nešto u toj formaciji i počni igrati. Sve što ti treba je kolektivna igra i pregled terena.

 

Dodaješ se lagano dok ti se ne otvori rupa. odmah lopta u taj prazan prostor i to je to. Bez skilla, bez filozofije.Jednostavno se dodaješ dok ti se ne otvori šansa. Neki puta dobiješ, neki puta izgubiš ali nitko te neće bezveze razvaljivati. Prva linija obrane su ti dva CM koji moraju biti dobri u skok igri i jaki u duelu i nema beda. Što njima prođe kupe stoperi i tako do besvijesti.. nikakva nauka.

 Dodajem se ja ali mi presijece loptu svaki put ! jbg !

15 godina
online
FIFA 16

Iznenađujući omot nove fife

 

http://gyazo.com/e94d62ffb7fde402fbae0456fea31f9f

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 18:28 (movie).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

 Dobro pa nije Henderson..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

nidje veze omot,ne govorim nista o mesiju vec mogli su iz boljeg kuta uslikati ili mogli su portret njegov staviti

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Inače, Super Deluxe Edition i Deluxe Edition vam je porez na budale. Dobit ćete 40 paketića ali ne odjednom nego svaki tjedan po jedan. Dok dođe onih zadnjih paketića od 30-40 tjedna igrači koje dobijete u njima neće vrijediti pišljiva boba.

 

Kupite si standard, a za razliku u cijeni kupite FIFA pointse i otvorite oko 10 paketa i to na dan izlaska igre. Veći profit nego 40 kroz 40 tjedana. Također, kupnja preko Origina je bacane novaca, 60€ za standard edition? Kupite si CD key preko jedne od poznatih stranica za max 40€, sada se nađe za oko 37€ po pre-orderu. Imate istu stvar, čak se cd key dobije nekad i dan prije origina pa možete igru pre-loadati odnosno skinuti, tako da ste spremni kada se otvore serveri. 

 

Znači, izbjegavajte kupnju preko Origina u svakom slučaju osim ako imate novaca na bacanje pa vam 20€ ne znači ništa.

 

 

movie kaže...

Mislim da će ovo biti prva godina da neću kupiti nikakav nogomet za računalo. FIFA je izgubila svaki smisao na računalu. Malo igrača, market nikakav, sama igra meni vidno lošija nego na konzolama. Dovoljno da sljedeću sezonu pikam samo fifu na PS4. Tko ostane na računalu želim mu sreću, bolju igru i veći market...

 Market nije toliko mali, da se lakše zaraditi pa je igranje automatski ugodnije.

 

Problem sa traženjem igrača možda postoji, ali na brončanim i srebrnim turnirima par mjeseci nakon izlaska igre. Inače, Seasons i Gold turniri su uvijek puni i u roku 10sec se nađe igrač. Nekad potraje naravno ako te ne spoji odmah s igračem, ali u principu traženje igrača ne traje dugo.

 

Što se tiče grafike, meni i dalje bolje izgleda na PCu, ipak PC može izvući više od konzola. Možda ti na konzolama ljepše izgleda zbog veće dijagonale TVa. Inače , reza je ista

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 19:52 (DangerouS).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

Može delete, slučajno double post.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 19:52 (DangerouS).
12 godina
offline
FIFA 16

Bravo DangerouS... to ja konstantno pricam. Kupovati te deluxe verzije i ostalo nema smisla, jos vise nema smisla sveto kupovati preko ''normalnog'' origina.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
SimeKZ kaže...

Bravo DangerouS... to ja konstantno pricam. Kupovati te deluxe verzije i ostalo nema smisla, jos vise nema smisla sveto kupovati preko ''normalnog'' origina.

 Da, nadamo se da će stranica tipa nuuvem imati neku super ponudu kao kad nas je pola foruma ubralo FIFU14 na release day za nekih 180kn, čak i manje :D

15 godina
online
Re: FIFA 16
DangerouS kaže...

 Market nije toliko mali, da se lakše zaraditi pa je igranje automatski ugodnije.

 

Problem sa traženjem igrača možda postoji, ali na brončanim i srebrnim turnirima par mjeseci nakon izlaska igre. Inače, Seasons i Gold turniri su uvijek puni i u roku 10sec se nađe igrač. Nekad potraje naravno ako te ne spoji odmah s igračem, ali u principu traženje igrača ne traje dugo.

 

Što se tiče grafike, meni i dalje bolje izgleda na PCu, ipak PC može izvući više od konzola. Možda ti na konzolama ljepše izgleda zbog veće dijagonale TVa. Inače , reza je ista

Kako bi nazvao market na pc gdje ima u prosjeku 80k transakcija i market na PS4 gdje u prosjeku ima 1.2 milijuna transakcija. Hoćeš reći da market na pc nije mali u usporedbi s PS4?

 Naravno da postoji problem igrača ako me nema s kim spojiti. Na PS4 ima oko 6 milja igrača na pc 100k igrača. Tu je sve jasno. Inače igram paralerno pc i PS4 i dalje tvrdim da je igra na PS4 bolja u svim segmentima. Paralerno na jedan monitor spojim pc i pS4 i u istim uvjetima igra na PS4 izgleda bolje a sama igra fluidnija. Na pc mi treba puno veći krug da se igrač okrene oko svoje osi, ista kamera na obje platforme daje različiti pogled na teren te općenito je lakše kontrolirati igrača i s njim igrati na PS4 nego na pc. Market na strani PS4, neusporedivo više igrača na na PS4 nego na pc. Kad malo bolje razmislim, pc nema niti jednu prednost zašto bi i ove godine kupio pc verziju igre

 

Samo bih dodao da nisi u pravu glede deluxe verzije igre jer u toj verziji dobijaš 2 packa tjedno u sljedećih 20 tjedana. U preostale dvije verzije igre ide jedan pack tjedno. Normalna verzija znači sljedećih 15 tjedana po jedan pack i super deluxe verzija igre u sljedećih 40 tjedana 40 packova onih većih, ne znam sada kako se zovu..

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 23:11 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Movie, aj baci nick u pp za ps4 pa da odigramo koju kad 16 izađe.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
Tommy_123 kaže...

Movie, aj baci nick u pp za ps4 pa da odigramo koju kad 16 izađe.

 http://gyazo.com/bed100f4a712cc6212ffbce4e1c02298

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
DangerouS kaže...

 Market nije toliko mali, da se lakše zaraditi pa je igranje automatski ugodnije.

 

Problem sa traženjem igrača možda postoji, ali na brončanim i srebrnim turnirima par mjeseci nakon izlaska igre. Inače, Seasons i Gold turniri su uvijek puni i u roku 10sec se nađe igrač. Nekad potraje naravno ako te ne spoji odmah s igračem, ali u principu traženje igrača ne traje dugo.

 

Što se tiče grafike, meni i dalje bolje izgleda na PCu, ipak PC može izvući više od konzola. Možda ti na konzolama ljepše izgleda zbog veće dijagonale TVa. Inače , reza je ista

Kako bi nazvao market na pc gdje ima u prosjeku 80k transakcija i market na PS4 gdje u prosjeku ima 1.2 milijuna transakcija. Hoćeš reći da market na pc nije mali u usporedbi s PS4?

 Naravno da postoji problem igrača ako me nema s kim spojiti. Na PS4 ima oko 6 milja igrača na pc 100k igrača. Tu je sve jasno. Inače igram paralerno pc i PS4 i dalje tvrdim da je igra na PS4 bolja u svim segmentima. Paralerno na jedan monitor spojim pc i pS4 i u istim uvjetima igra na PS4 izgleda bolje a sama igra fluidnija. Na pc mi treba puno veći krug da se igrač okrene oko svoje osi, ista kamera na obje platforme daje različiti pogled na teren te općenito je lakše kontrolirati igrača i s njim igrati na PS4 nego na pc. Market na strani PS4, neusporedivo više igrača na na PS4 nego na pc. Kad malo bolje razmislim, pc nema niti jednu prednost zašto bi i ove godine kupio pc verziju igre

 

Samo bih dodao da nisi u pravu glede deluxe verzije igre jer u toj verziji dobijaš 2 packa tjedno u sljedećih 20 tjedana. U preostale dvije verzije igre ide jedan pack tjedno. Normalna verzija znači sljedećih 15 tjedana po jedan pack i super deluxe verzija igre u sljedećih 40 tjedana 40 packova onih većih, ne znam sada kako se zovu..

 Igrao sam na PS3 od FUT10 pa znam koliko kartica ima na marketu na konzolama. Svejedno, lakše je zarađivati tako da uvijek ću birati PC zbog toga, taj 1mil kartica koje se nalazi na konzolama mi ne predstavlja ama baš nikakvu razliku, uvijek kupim sve igrače koje poželim.

 

Što se tiče gameplaya, igrao sam obje igre, količina vremena za okretanje igrača nema nikakve veze s platformom nego sa lagom ili lošom konfiguracijom računala tebe ili protivnika. Možad ti se zato čini fluidnije na PS4. Osim toga PC verzija je jeftinija. 

 

Što se tiče deluxa, nebitno da li je 20x2 ili 40x1...isto smeće, precjenjeno i bacanje novaca u vjetar. Kupiš 10 paketa i odmah ih otvoriš, ako kupiš cd key preko neke vanjske stranice a ne preko origina možeš kupiti i 30 paketa za iste novce, odmah ih otvoriti, čak i da discardaš apsolutno svaku karticu imat ćeš 100k+ u startu. Dalje je lako doći do milje.

 

 

12 godina
offline
FIFA 16

Zaš bi bilo glupo? Ako netko kupuje pointse i otvara paketice npr. za vrijeme TOTYa preordera Deluxe verziju, do TOTYa nakupi više od 20 paketica koje bi inace platio puno više nego šta košta nadoplata od par eura pri preoderu..

Samo pitanje je tko je toliko strpljiv 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 16
DangerouS kaže...

 Igrao sam na PS3 od FUT10 pa znam koliko kartica ima na marketu na konzolama. Svejedno, lakše je zarađivati tako da uvijek ću birati PC zbog toga, taj 1mil kartica koje se nalazi na konzolama mi ne predstavlja ama baš nikakvu razliku, uvijek kupim sve igrače koje poželim.

 

Što se tiče gameplaya, igrao sam obje igre, količina vremena za okretanje igrača nema nikakve veze s platformom nego sa lagom ili lošom konfiguracijom računala tebe ili protivnika. Možad ti se zato čini fluidnije na PS4. Osim toga PC verzija je jeftinija. 

 

Što se tiče deluxa, nebitno da li je 20x2 ili 40x1...isto smeće, precjenjeno i bacanje novaca u vjetar. Kupiš 10 paketa i odmah ih otvoriš, ako kupiš cd key preko neke vanjske stranice a ne preko origina možeš kupiti i 30 paketa za iste novce, odmah ih otvoriti, čak i da discardaš apsolutno svaku karticu imat ćeš 100k+ u startu. Dalje je lako doći do milje.

 

 

 Kako može biti lakše zarađivati u tgovini u kojoj imaš 80k nečega od trgovine u kojoj imaš 1.2 milijuna nečega. Evo večeras sam zaradio u dva gledanja 100k na sif silvi. Jednostavno kad ima puno kartica uvijek se netko zahebe i stavi karticu po početnoj cijeni buy now jer mu se na da listati dvadesetak stranica a prodaš je po gotovo maksimalnoj cijeni bez problema. Jučer sam prodao 4 tots payeta. na računalu ih toliko ne vidiš u danu. U masi je uvijek lakše zaraditi. To kaj ti zaradiš na računalu u mjesec dana toliko zaradim na PS4 u tjedan dana a neki put u dva tri dana, ovisno o raspoloženju. Ne mislim da sam bolji na marketu nego jednostavno u masi je puno lakše i brže doći do dobre zarade.

Ovo što ti pričaš nema veze s lagom. Bilo online ili offline uvijek mi treba na računalu veći krug za napraviti i uvijek na računalu igrači se ponašaju manje fluidno. Jedan dan sam igrao par sati na PS4 i navečer sjeo za računalo. Tri tekme se nisam mogao sastati s loptom koliko je očito bilo da se igrači ponašaju drukčije. Izgledalo mi je kao s konja na magarca...

 

Što se verzije igre tiće, za 60 kn više dobio sam deluxe verziju za PS4 u pretprodaji od normalne verzije. Tak mi je svejedno zbog 60kn pa sam uzeo. Kupim si pointsa za 50 packova kao poguranac plus ovih 40 i to je to.

Nemam ništa protiv fiksiranja gornje cijene na marketu ali ako žele jeftiniji market morali bi nama igračima ostaviti na volju da kao početnu cijenu stavimo 150 coinsa ako hoćemo pa neka na bidanju igrač postiže realnu cijenu a ne da mi stoji po tjedan dana na marketu i nitko ga ne želi po početnoj cijeni. To nema smisla..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice