FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 516.144
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
KiCo77 kaže...

Zaš bi bilo glupo? Ako netko kupuje pointse i otvara paketice npr. za vrijeme TOTYa preordera Deluxe verziju, do TOTYa nakupi više od 20 paketica koje bi inace platio puno više nego šta košta nadoplata od par eura pri preoderu..

Samo pitanje je tko je toliko strpljiv 

 Po meni ta deluxe verzija bar ce rijesti pitanje onih glupih,besmislenih ugovora !

 Jednostavno necu da igram od nule ,necu.... :)

 Sve je drugo ok,fitnes je ok ali ugovori samo otezavaju napredovanje i ne sluze nicemu !

15 godina
offline
Re: FIFA 16
genius_ kaže...

 Po meni ta deluxe verzija bar ce rijesti pitanje onih glupih,besmislenih ugovora !

 Jednostavno necu da igram od nule ,necu.... :)

 Sve je drugo ok,fitnes je ok ali ugovori samo otezavaju napredovanje i ne sluze nicemu !

Kupiš ugovor za max 250 coinsa i dobiješ 13 tekmi plus 50% đabalaka, znači sve zajedno 19 tekmi. Znači za cijelu ekipu 19 tekmi te dođe manje od 3000 coinsa. Kod rare contractsa situacija je još bolja. Evo sada na bidanju idu za 200/300 coinsa i za to dobiješ 28 tekmi plus 14 đabalaka što znači da jedan rare ugovor vrijedi za 42 utakmice. Znači opet te igranje cijele ekipe za 42 tekme dođe oko 3000 coinsa. U te 42 tekme zaradiš samo od igranja minimalno 20 000 coinsa. Kad sve to pogledaš, kako te ugovori koče u napredovanju? U 42 tekme to ti je jedini trošak. Ostaje ti najmanje 17 000 coinsa za ulaganje u nove igrače.

Iz svega ja ne vidim zašto tebi ugovori tako teško padaju pa da te sputavaju u napredovanju kroz igru?

Jedino što bih volio vidjeti novog od tih kartica u fifi16 je kartica workrate-a. Ove postojeće mi niti najmanje ne smetaju niti mi išta otežavaju..

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 12:51 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 16
genius_ kaže...
KiCo77 kaže...

Zaš bi bilo glupo? Ako netko kupuje pointse i otvara paketice npr. za vrijeme TOTYa preordera Deluxe verziju, do TOTYa nakupi više od 20 paketica koje bi inace platio puno više nego šta košta nadoplata od par eura pri preoderu..

Samo pitanje je tko je toliko strpljiv 

 Po meni ta deluxe verzija bar ce rijesti pitanje onih glupih,besmislenih ugovora !

 Jednostavno necu da igram od nule ,necu.... :)

 Sve je drugo ok,fitnes je ok ali ugovori samo otezavaju napredovanje i ne sluze nicemu !

 Razumijem da nemas ugovore na pocetku igre... ali sad da nemas, ne vjerujem... Ti ocito i kad kupujes igrace, kupujes samo tako da kupis. Pogledaj koji put koliko taj igrac ima contracta. Ja sam u pocetku kupio 4-5 igraca koji su imali 99 contracta na sebi jer su ljudi iskoristili onaj boost iz kataloga... 

Ugovori i fitness su problem samo onom tko se ne zna snac i ne razumije kako koristit fitness team. 
Da nas poslusas jednom od 5 puta... svima bi nam ovdje bilo lakse.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

Kupiš ugovor za max 250 coinsa i dobiješ 13 tekmi plus 50% đabalaka, znači sve zajedno 19 tekmi. Znači za cijelu ekipu 19 tekmi te dođe manje od 3000 coinsa. Kod rare contractsa situacija je još bolja. Evo sada na bidanju idu za 200/300 coinsa i za to dobiješ 28 tekmi plus 14 đabalaka što znači da jedan rare ugovor vrijedi za 42 utakmice. Znači opet te igranje cijele ekipe za 42 tekme dođe oko 3000 coinsa. U te 42 tekme zaradiš samo od igranja minimalno 20 000 coinsa. Kad sve to pogledaš, kako te ugovori koče u napredovanju? U 42 tekme to ti je jedini trošak. Ostaje ti najmanje 17 000 coinsa za ulaganje u nove igrače.

Iz svega ja ne vidim zašto tebi ugovori tako teško padaju pa da te sputavaju u napredovanju kroz igru?

Jedino što bih volio vidjeti novog od tih kartica u fifi16 je kartica workrate-a. Ove postojeće mi niti najmanje ne smetaju niti mi išta otežavaju..

Na PC-u su cijene znatno više.

Recimo, ugovor od 13 tekmi se najčešće prodaje za preko 400 coinsa... 450 pa naviše.

Kad ga ubodeš za 300-350 kao da si na lotu dobio 7-cu :)

 

Oni od 28 idu preko 1000 coinsa.

 

Što se marketa tiče - ošlo sve u kurac.

Nema više igrača prebijenog.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 16
Skilledžija kaže...

Na PC-u su cijene znatno više.

Recimo, ugovor od 13 tekmi se najčešće prodaje za preko 400 coinsa... 450 pa naviše.

Kad ga ubodeš za 300-350 kao da si na lotu dobio 7-cu :)

 

Oni od 28 idu preko 1000 coinsa.

 

Što se marketa tiče - ošlo sve u kurac.

Nema više igrača prebijenog.

 Evo sad sam gledao na bidanju rare contracts na PS4 ide bez beda za 250 coinsa. Nekih igrača je i ovdje nestalo zadnjih par dana i to je razumljivo s obzirom na cijenu igrača te činjenicu da više nitko ne otvara packove jer nema zašto.. Bit će samo gore do izlaska nove fife... ako to ne riješe u fifi16, igra u kojoj ne mogu kupiti igrača koji me interesira, ne interesira me.. na njima je sada složiti igru koju ćemo prihvatiti ili će shebati stvar i uništiti mod... balansiraju na tankoj liniji između provalije i slave..

12 godina
offline
FIFA 16

Bit ce 16 ok, ako ostave ovaj nain cijena... igraci ce bit pristupacni... vise ce se igrat, nece se izmisljat sa marketom ko sad.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
SimeKZ kaže...
genius_ kaže...
KiCo77 kaže...

Zaš bi bilo glupo? Ako netko kupuje pointse i otvara paketice npr. za vrijeme TOTYa preordera Deluxe verziju, do TOTYa nakupi više od 20 paketica koje bi inace platio puno više nego šta košta nadoplata od par eura pri preoderu..

Samo pitanje je tko je toliko strpljiv 

 Po meni ta deluxe verzija bar ce rijesti pitanje onih glupih,besmislenih ugovora !

 Jednostavno necu da igram od nule ,necu.... :)

 Sve je drugo ok,fitnes je ok ali ugovori samo otezavaju napredovanje i ne sluze nicemu !

 Razumijem da nemas ugovore na pocetku igre... ali sad da nemas, ne vjerujem... Ti ocito i kad kupujes igrace, kupujes samo tako da kupis. Pogledaj koji put koliko taj igrac ima contracta. Ja sam u pocetku kupio 4-5 igraca koji su imali 99 contracta na sebi jer su ljudi iskoristili onaj boost iz kataloga... 

Ugovori i fitness su problem samo onom tko se ne zna snac i ne razumije kako koristit fitness team. 
Da nas poslusas jednom od 5 puta... svima bi nam ovdje bilo lakse.

 Zato ja imam 2 naloga za fifu 15,na jednom imam 550 ugovora,tu se ucim i vijezbam !Lose timove doduse ali nema veze ! :)

 Da me ne mrzi sve igrace mogu da prodam i da coinse prebacim na nalog sa ugovorima ali neka ,polako ! :)

 Gledam kad kupujem koliko ima ugovora naravno ali su oni sa vise ugovora obicno skuplji?! Zar ne ?! :)

 Bitno mi je da sam ovladao komandama ,razumijem sad kako treba ,sad sto me kantaju i dalje po par razlike jbg ,tu se nista ne moze !

 Ne mogu jos da pocnem da driblam na RS ,jedini dribling koji koristim je drag back ! :)

 Ma polako,poceo sam i da na kilazi dobijam,nema vise stresova toliko,gubim ali se ne nerviram ! :)

 Bitno mi je da dam gol jacoj ekipi a ko ce da pobijedi nije mi vazno !

 

 Obicno ja pocnem tekmu pa ako vodim dam malom pa ovaj ako pobijedjuje nastavi ako gubi onda da meni opet ! hahahahah

 Drekenja se i sl.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 14:54 (genius_).
15 godina
offline
Re: FIFA 16
genius_ kaže...
 Zato ja imam 2 naloga za fifu 15,na jednom imam 550 ugovora,tu se ucim i vijezbam !

 

OK, polako svladavaš igru i to je za svaku pohvalu. Ajde sada još savladaj da na temi fifa15 pišeš o fifi15 a na temi fifa16 pišeš o fifi16. Ovo sada fakat nema smisla. Na dvije teme paralerno pišeš o jednom te istom. ljudima spamaš temu i netko će te prijaviti. Na ovoj temi drži se fife16 a sva zapažanja i probleme fife15 komentiraj na temi fife15...

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

kuća je izgorila barem da štalu spasimo :)

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

ne znam jel ima upucenih koji znaju ima li sta novo sa fifom ili su zadnje novosti bile na e3? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Kako ste zaspamali sa tim hebeni futom, svaki put mislim neka vijest, a ono pimp

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
DangerouS kaže...

 Igrao sam na PS3 od FUT10 pa znam koliko kartica ima na marketu na konzolama. Svejedno, lakše je zarađivati tako da uvijek ću birati PC zbog toga, taj 1mil kartica koje se nalazi na konzolama mi ne predstavlja ama baš nikakvu razliku, uvijek kupim sve igrače koje poželim.

 

Što se tiče gameplaya, igrao sam obje igre, količina vremena za okretanje igrača nema nikakve veze s platformom nego sa lagom ili lošom konfiguracijom računala tebe ili protivnika. Možad ti se zato čini fluidnije na PS4. Osim toga PC verzija je jeftinija. 

 

Što se tiče deluxa, nebitno da li je 20x2 ili 40x1...isto smeće, precjenjeno i bacanje novaca u vjetar. Kupiš 10 paketa i odmah ih otvoriš, ako kupiš cd key preko neke vanjske stranice a ne preko origina možeš kupiti i 30 paketa za iste novce, odmah ih otvoriti, čak i da discardaš apsolutno svaku karticu imat ćeš 100k+ u startu. Dalje je lako doći do milje.

 

 

 Kako može biti lakše zarađivati u tgovini u kojoj imaš 80k nečega od trgovine u kojoj imaš 1.2 milijuna nečega. Evo večeras sam zaradio u dva gledanja 100k na sif silvi. Jednostavno kad ima puno kartica uvijek se netko zahebe i stavi karticu po početnoj cijeni buy now jer mu se na da listati dvadesetak stranica a prodaš je po gotovo maksimalnoj cijeni bez problema. Jučer sam prodao 4 tots payeta. na računalu ih toliko ne vidiš u danu. U masi je uvijek lakše zaraditi. To kaj ti zaradiš na računalu u mjesec dana toliko zaradim na PS4 u tjedan dana a neki put u dva tri dana, ovisno o raspoloženju. Ne mislim da sam bolji na marketu nego jednostavno u masi je puno lakše i brže doći do dobre zarade.

Ovo što ti pričaš nema veze s lagom. Bilo online ili offline uvijek mi treba na računalu veći krug za napraviti i uvijek na računalu igrači se ponašaju manje fluidno. Jedan dan sam igrao par sati na PS4 i navečer sjeo za računalo. Tri tekme se nisam mogao sastati s loptom koliko je očito bilo da se igrači ponašaju drukčije. Izgledalo mi je kao s konja na magarca...

 

Što se verzije igre tiće, za 60 kn više dobio sam deluxe verziju za PS4 u pretprodaji od normalne verzije. Tak mi je svejedno zbog 60kn pa sam uzeo. Kupim si pointsa za 50 packova kao poguranac plus ovih 40 i to je to.

Nemam ništa protiv fiksiranja gornje cijene na marketu ali ako žele jeftiniji market morali bi nama igračima ostaviti na volju da kao početnu cijenu stavimo 150 coinsa ako hoćemo pa neka na bidanju igrač postiže realnu cijenu a ne da mi stoji po tjedan dana na marketu i nitko ga ne želi po početnoj cijeni. To nema smisla..

 

Lako je zarađivati po 100k po danu kad imaš par milijuna na računu, ja pričam o početku gdje imaš osnovni tim i eventualno par tisuća na računu. Poanta nije uopće ko bolje trguje, igram FUT od FUT10, tako da natrošio sam se sati na trejdanje, a u životu nisam lipe stvarnog novca na pakete potrošio. J... ti igru u kojoj plaćaš da bi bio dobar ili imao virtualnu moć / virtualne novce. Gdje je tu poanta i zabava. 

 

Svejedno, PC je puno bolji, igrači su normalniji i ne siluju svaku grešku u igri, a igra je sasvim fluidna i nema nikakvih lagova ni štekanja. Zadovoljan sam i ne treba mi konzola od 3000kn kad imam PC koji nadogradim tu i tamo s vremena na vrijeme.

 

Price ranges će se popraviti sigurno, ali ovo što su napravili i više nego zadovoljavajuće je.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
DangerouS kaže...
movie kaže...
DangerouS kaže...

 Igrao sam na PS3 od FUT10 pa znam koliko kartica ima na marketu na konzolama. Svejedno, lakše je zarađivati tako da uvijek ću birati PC zbog toga, taj 1mil kartica koje se nalazi na konzolama mi ne predstavlja ama baš nikakvu razliku, uvijek kupim sve igrače koje poželim.

 

Što se tiče gameplaya, igrao sam obje igre, količina vremena za okretanje igrača nema nikakve veze s platformom nego sa lagom ili lošom konfiguracijom računala tebe ili protivnika. Možad ti se zato čini fluidnije na PS4. Osim toga PC verzija je jeftinija. 

 

Što se tiče deluxa, nebitno da li je 20x2 ili 40x1...isto smeće, precjenjeno i bacanje novaca u vjetar. Kupiš 10 paketa i odmah ih otvoriš, ako kupiš cd key preko neke vanjske stranice a ne preko origina možeš kupiti i 30 paketa za iste novce, odmah ih otvoriti, čak i da discardaš apsolutno svaku karticu imat ćeš 100k+ u startu. Dalje je lako doći do milje.

 

 

 Kako može biti lakše zarađivati u tgovini u kojoj imaš 80k nečega od trgovine u kojoj imaš 1.2 milijuna nečega. Evo večeras sam zaradio u dva gledanja 100k na sif silvi. Jednostavno kad ima puno kartica uvijek se netko zahebe i stavi karticu po početnoj cijeni buy now jer mu se na da listati dvadesetak stranica a prodaš je po gotovo maksimalnoj cijeni bez problema. Jučer sam prodao 4 tots payeta. na računalu ih toliko ne vidiš u danu. U masi je uvijek lakše zaraditi. To kaj ti zaradiš na računalu u mjesec dana toliko zaradim na PS4 u tjedan dana a neki put u dva tri dana, ovisno o raspoloženju. Ne mislim da sam bolji na marketu nego jednostavno u masi je puno lakše i brže doći do dobre zarade.

Ovo što ti pričaš nema veze s lagom. Bilo online ili offline uvijek mi treba na računalu veći krug za napraviti i uvijek na računalu igrači se ponašaju manje fluidno. Jedan dan sam igrao par sati na PS4 i navečer sjeo za računalo. Tri tekme se nisam mogao sastati s loptom koliko je očito bilo da se igrači ponašaju drukčije. Izgledalo mi je kao s konja na magarca...

 

Što se verzije igre tiće, za 60 kn više dobio sam deluxe verziju za PS4 u pretprodaji od normalne verzije. Tak mi je svejedno zbog 60kn pa sam uzeo. Kupim si pointsa za 50 packova kao poguranac plus ovih 40 i to je to.

Nemam ništa protiv fiksiranja gornje cijene na marketu ali ako žele jeftiniji market morali bi nama igračima ostaviti na volju da kao početnu cijenu stavimo 150 coinsa ako hoćemo pa neka na bidanju igrač postiže realnu cijenu a ne da mi stoji po tjedan dana na marketu i nitko ga ne želi po početnoj cijeni. To nema smisla..

 

Lako je zarađivati po 100k po danu kad imaš par milijuna na računu, ja pričam o početku gdje imaš osnovni tim i eventualno par tisuća na računu. Poanta nije uopće ko bolje trguje, igram FUT od FUT10, tako da natrošio sam se sati na trejdanje, a u životu nisam lipe stvarnog novca na pakete potrošio. J... ti igru u kojoj plaćaš da bi bio dobar ili imao virtualnu moć / virtualne novce. Gdje je tu poanta i zabava. 

 

Svejedno, PC je puno bolji, igrači su normalniji i ne siluju svaku grešku u igri, a igra je sasvim fluidna i nema nikakvih lagova ni štekanja. Zadovoljan sam i ne treba mi konzola od 3000kn kad imam PC koji nadogradim tu i tamo s vremena na vrijeme.

 

Price ranges će se popraviti sigurno, ali ovo što su napravili i više nego zadovoljavajuće je.

 Nemoj nas nasmijavati.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 20:08 (Tommy_123).
15 godina
offline
Re: FIFA 16
DangerouS kaže...

 Svejedno, PC je puno bolji, igrači su normalniji i ne siluju svaku grešku u igri, a igra je sasvim fluidna i nema nikakvih lagova ni štekanja. Zadovoljan sam i ne treba mi konzola od 3000kn kad imam PC koji nadogradim tu i tamo s vremena na vrijeme.

 

Price ranges će se popraviti sigurno, ali ovo što su napravili i više nego zadovoljavajuće je.

Ja uopće ne pričam o lagovima i štekanju. Igra mi radi bez problema. Samo ti hoću reći pošto igram igru paralerno na dvije platforme da se razlike u samoj igri vide. igrač na PS4 puno prije napravi puni krug oko svoje osi i za to mu treba manji krug od onog na računalu. Samim time igrač na PS4 mi je okretniji i lakše baratam njime nego na računalu. Na kraju krajeva to je potvrdilo nekoliko igrača i ovdje na forumu koji su igrali obje verzije igre. Ne znam što je zadovoljavajuće u marketu na kojem nema igrača? Valjda je svrha marketa trgovina a ne pretraga koja ne daje nikakve rezultate jer traženi igrač ne postoji na marketu.

 

Ako isto stanje bude u fifi16 mene takva igra ne interesira. FIFU16 kupujem da bi se zabavio kad nemam što pametnije raditi a ne da bih se frustrirao zato što recimo na marketu nema tourea ili aguera.

Ako pogledaš na netu svi "pravi" igrači odavno su se prebacili na jednu od konzola nove generacije tako da igra na računalu ima smisla kao i dinamova decima pred 100 gledatelja.. Koga to veseli? Ne znam kako možeš biti zadovoljan s igrom koju igra jedva 100k igrača dok na konzolama igra preko 12 milja igrača. Sama činjenica koliko je igrača uključeno u igru i koliki je market ne daje ti previše prostora za odluku gdje je igra bolja.S obzirom da godinama igram igru paralerno na dvije platforme i da sam do ove godine favorizirao računalo a ove godine se definitivno okrenio PS4 verziji igre te sam po prvi put odlučio da ove godine kupujem samo PS4 verziju fife, sve je jasno.

 

Računalo definitivno gubi utrku za ovakvim tipom igri pred konzolama. Sljedeću jesen market će biti još jadniji, igrača još manje, igra definitivno za zaborav..

Daljnju prepisku možemo nastaviti na fifa15 temi da ovdje ne spamamo bezveze temu..

 

FIFA16 definitivno će biti prekretnica. EA mora poduzeti korake da spasi mod i novce a ujedno da ne rastjera igrače.  Težak posao je pred njima. S druge strane mislim da od fife16 pa nadalje računalo definitivno gubi bitku jer i ovo malo igrača što je ostalo prebacit će se tamo gdje je zabava veća.. što je i prirodno...

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 21:35 (movie).
12 godina
offline
FIFA 16

Može neki savjet kako počet u FUT, sad sam krenuo igram s ovim brončanim timom koji sam dobio online wino 10 i 9 div i sad se mučim sa ovim full bronze timom protiv tipa likovi imaju cjelu postavu bayerna i slicno.

 

Bed mi je kupovat gold igraće i igrat sa njima pošto imam samo 10k pa da mi se ne desi da bankrotiram poslje kad mi ponestane para za contracte.

 

Edit: failo sam temu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 21:50 (k1klop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...

 

Računalo definitivno gubi utrku za ovakvim tipom igri pred konzolama. Sljedeću jesen market će biti još jadniji, igrača još manje, igra definitivno za zaborav..

Daljnju prepisku možemo nastaviti na fifa15 temi da ovdje ne spamamo bezveze temu..

 

 

Nikako mi nije jasno zasto su konzole bolje za bilo koje igre?!Jedino sto se igra na velikom TV ?!

Skoro sve igre za PC mozes naci pojeftino dok za ,recimo,PS4 moras da pljubes veliku lovu za pojedine igre !hahahah

12 godina
offline
Re: FIFA 16

1."velika migracija" na konzole je bila kad su one dobile novi engine, a pc ne.(14?)
2. Definitivno zbog cheatera kojih na konzolama nema, a na pc ne mozes jos uvijek odigrat normalnu sezonu u div1

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2015 13:52 (KiCo77).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
KiCo77 kaže...

1."velika migracija" na konzole je bila kad su one dobile novi engine, a pc ne.(14?)
2. Definitivno zbog cheatera kojih na konzolama nema, a na pc ne mozes jos uvijek odigrat normalnu sezonu u div1

 ja mislim da ima na ps4 cheatera

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
15 godina
offline
Re: FIFA 16
hanteed kaže...

 ja mislim da ima na ps4 cheatera

 Igram svakodnevno i nisam primjetio ništa što bi mi bilo neobično. Može tvoje iskustvo kako i na koji način? Jedino što sam primjetio je izlaženje iz igre nakon popijenog gola ili dva ili kad vidi da nema šansu pobijediti. No tada mi je svejedno jer mi bilježi pobjedu. Ostaje jedino žal za igrom jer mi se zna dogoditi da mi dva tri za redom izađu nakon što vide da će izgubiti.. no nisam siguran da se takve igrače može nazivati cheaterima, više pacijentima..

Interesira me na koji bi način netko bio cheater na konzoli, neovisno kojoj?

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

FIFA 16 pobrala e3 nagradu kao najbolja sportska igra :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16
Tommy_123 kaže...

FIFA 16 pobrala e3 nagradu kao najbolja sportska igra :)

 Komentirali smo to prije par stranica ( 4 stranica) pa vidi... bilo je skepse i svega...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2015 10:00 (movie).
13 godina
offline
FIFA 16

Opravdane skepse

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
Tommy_123 kaže...

FIFA 16 pobrala e3 nagradu kao najbolja sportska igra :)

 Komentirali smo to prije par stranica ( 4 stranica) pa vidi... bilo je skepse i svega...

 Ja se nadam da ćemo dobiti zaokružen proizvod, kao što je 14 na ps4 bio, osim onog dijela sa kornerima.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
offline
FIFA 16

 kome se vraćaju uspomene :D sorry na off topicu, al moro sam podijeliti tu, nevjerujem da je 11 godina prošlo

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Igrica se neće moći pokrenuti ako imam 32-bit sustav?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
NoNejm03 kaže...

Igrica se neće moći pokrenuti ako imam 32-bit sustav?

 jos nije izasao pc rikvajerments ali po guglu se priča da treba 64 bitnik.

 

inace, pokvario mi se kontroler pred dva tri mjeseca i kako me 15 ne zanima nisam ni taknuo igru. danas igrom slucaja udjem i stavim pc protiv pc-ja da se prisjetim malo i to fakat izgleda ocajno. toliko trzave animacije, neprirodni pokreti... zivi uzas. covjek dok igra to i ne vidi jer je zaokupljen drugim stvarima al ovako kad stavis pc i malo pogledas sa strane... katastrofa na sta lici nogomet u 2015-oj godini. nadam se da ce ova nova biti nesto prirodnija.

15 godina
offline
Re: FIFA 16
jovial kaže...

 

inace, pokvario mi se kontroler pred dva tri mjeseca i kako me 15 ne zanima nisam ni taknuo igru. danas igrom slucaja udjem i stavim pc protiv pc-ja da se prisjetim malo i to fakat izgleda ocajno. toliko trzave animacije, neprirodni pokreti... zivi uzas. covjek dok igra to i ne vidi jer je zaokupljen drugim stvarima al ovako kad stavis pc i malo pogledas sa strane... katastrofa na sta lici nogomet u 2015-oj godini. nadam se da ce ova nova biti nesto prirodnija.

 O kakvim trzavim animacijama pričaš? Sve ide full glatko bilo na konzoli ili računalu. Na sam vizuelni izgled igre i na prezentaciju igre nemam nikakvih primjedbi. Nogomet nije nikada ljepše izgledao. Sve primjedbe idu na AI igrača na terenu, suce, pravila, golmane, znači čisto na onu tehničku stranu nogometne igre..

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
jovial kaže...

 

inace, pokvario mi se kontroler pred dva tri mjeseca i kako me 15 ne zanima nisam ni taknuo igru. danas igrom slucaja udjem i stavim pc protiv pc-ja da se prisjetim malo i to fakat izgleda ocajno. toliko trzave animacije, neprirodni pokreti... zivi uzas. covjek dok igra to i ne vidi jer je zaokupljen drugim stvarima al ovako kad stavis pc i malo pogledas sa strane... katastrofa na sta lici nogomet u 2015-oj godini. nadam se da ce ova nova biti nesto prirodnija.

 O kakvim trzavim animacijama pričaš? Sve ide full glatko bilo na konzoli ili računalu. Na sam vizuelni izgled igre i na prezentaciju igre nemam nikakvih primjedbi. Nogomet nije nikada ljepše izgledao. Sve primjedbe idu na AI igrača na terenu, suce, pravila, golmane, znači čisto na onu tehničku stranu nogometne igre..

 to sam i ja mislio dok nisam danas pogledo ai vs ai. dopustam da je do mog kompa iako to ne bi trebao bit na 750ti, 8gb rama, i5 4460.

hmmmm evo sad sam na jutjubu naso neki video sa pc-a i fakat sve glatko, ili barem bolje nego kod mene, mozda bi trebo smanjit postavke... 

 

 

inace na koveru prvi puta zena, barem za sjevernu ameriku. znam da to rade radi para ali svaka cast.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 22:24 (jovial).
15 godina
offline
Re: FIFA 16
jovial kaže...
 

 

 

inace na koveru prvi puta zena, barem za sjevernu ameriku. znam da to rade radi para ali svaka cast.

The Australian FIFA 16 cover has just been revealed by EA Sports and for the first time in the history of FIFA it will feature a female player! The special honor for this premier goes to Australia’s Womens National Team defender, Stephanie Catley which joins Lionel Messi and another unannounced player on the game cover:

 

http://gyazo.com/26d046eb1a867c1b43d8e7b3fb137c9a

 

http://gyazo.com/f8e317edec89953c9eb79c93a38dfcb0

 

 

 

evo i na domaći..

 

http://www.telegram.hr/zivot/prva-nogometasica-na-naslovnici-popularne-video-igrice-fifa-16-je-steph-catley-i-to-je-jako-vazna-stvar/

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 23:35 (movie).
9 godina
offline
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice