FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 562.721
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 17
TheMaverick kaže...

Taj Butland je zvijer u fifi, ali meni je Cech duplo veca zvijer, koja ima pokrice za takvo sto. Probao sam skoro sve bolje vratare osim Neuera, pa cak i ovog Butlanda, ali nitko od njh nije branio vanserijski kao Cech.

Kod mene ovaj Sbc Son ne misli stati...55 odigranih, 57 postignutih golova. Ovako nesto jos nisam dozivio od kada igram fut. Da stvar bude zanimljivija, nema cak ni full chem jer igra na St poziciji.

 

Tebi je to normalno??

Butland?? To je kao da Piplicu izvuku iz peMzije i da brani bolje od Neuera?? Ja imam Neuera pa znam sta moze a sta ne, cak sam i video stavio na jubito jedne njegove zgode koja me kostala WL.

Isto vrijedi i za Son-a, pa jebem mu mater igri i realnosti ako su takvi igraci napumpani od strane retardiranih kanađana.

 

Jako dobro cu razmisliti dal cu uzimati novu fifu, vise sam za ne nego da ako se stvari ne poprave.

10 godina
offline
FIFA 17

Meni ti ssvi igraci iz BPL-a izgledaju koda ih EA gura imam dvije momcadi la ligu i BPL i po statsima la liga je jaca od BPL ali ovi iz BPL jednostavno bolje igraju koda im ono sto pise na karticama nisu pravi statsi vec su zapravo napumpani.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 17

da slazem se, mislim da su ovi iz EA-a Illuminati i da je ovo jedna velika teorija zavjere na stetu La lige

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...
TheMaverick kaže...

Taj Butland je zvijer u fifi, ali meni je Cech duplo veca zvijer, koja ima pokrice za takvo sto. Probao sam skoro sve bolje vratare osim Neuera, pa cak i ovog Butlanda, ali nitko od njh nije branio vanserijski kao Cech.

Kod mene ovaj Sbc Son ne misli stati...55 odigranih, 57 postignutih golova. Ovako nesto jos nisam dozivio od kada igram fut. Da stvar bude zanimljivija, nema cak ni full chem jer igra na St poziciji.

 

Tebi je to normalno??

Butland?? To je kao da Piplicu izvuku iz peMzije i da brani bolje od Neuera?? Ja imam Neuera pa znam sta moze a sta ne, cak sam i video stavio na jubito jedne njegove zgode koja me kostala WL.

Isto vrijedi i za Son-a, pa jebem mu mater igri i realnosti ako su takvi igraci napumpani od strane retardiranih kanađana.

 

Jako dobro cu razmisliti dal cu uzimati novu fifu, vise sam za ne nego da ako se stvari ne poprave.

 

Sve ovisi kako gledaš na sve to u usporedbi sa RL nogometom. Uvijek se dogodi da netko eksplodira tokom sezone kao npr. Mbappe, kao što se zna dogoditi da pojedini igrač podbaci tokom sezone, a koji ima visok rating i astronomsku tržišnuu cijenu.  U fifi smo svi svjedoci da je ovaj Butland odličan s obzirom na ocjenu i to je ove sezone jednostavno tako. S druge strane imamo Sona, ali njega ne treba navoditi kao primjer jer radi se o IF, MOTM i POTM karticama koje su napumpane same od sebe.  Obična kartica mu nije ništa posebno niti je ekipa pretjerano koristi.

 

Kada je pak momentum u pitanju, dalo bi se raspravljati 3 dana. Osjećao sam se pokraden x puta, ali isto tako se i osjećao i Bayern protiv Reala u uzvratu. Ono je za mene bio čisti primjer momentuma kojeg smo svi okusili u fifi. Nije da opravdavam EA i mislim da bi se trebali pozabaviti sa istim i to malo zamaskirati, jer nekad je sve to preočito da mi se povrača, ali nije da se nedešavaju čudne stvari i u RL nogometu.

 

Ovaj post bi otišao u nedogled kada bi počeo navoditi sve što nije dobro, ali svejedno mislim da je ovo najbolja fifa do sada i igrao sam je kao lud... 800 pobjeda, 730 poraza i negdje oko 140 nereješenih tekmi. Doživio sam sve i svašta, ali sve je to FIFA i kao takva ima svoje draži i igrat ću je i slijedeće sezone.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 11:36 (TheMaverick).
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Cofinho kaže...

da slazem se, mislim da su ovi iz EA-a Illuminati i da je ovo jedna velika teorija zavjere na stetu La lige

 Krivo si me shvatio ne pricam da spustaju la ligu vec da igraci  iz BPL-a igraju bolje od bilo koje druge lige ja sam naveo la ligu jer igram snjome.Npr.nikad se nisam hvatao za glavu kada sam vidio da igram protiv Ronalda,Lewandovskog,Suareza,Neuera vec su mi najvise problema radili igraci tipa Martial,Lukaku ili prokleti Begović na golu.

12 godina
offline
Re: FIFA 17
TheMaverick kaže...

Sve ovisi kako gledaš na sve to u usporedbi sa RL nogometom. Uvijek se dogodi da netko eksplodira tokom sezone kao npr. Mbappe, kao što se zna dogoditi da pojedini igrač podbaci tokom sezone, a koji ima visok rating i astronomsku tržišnuu cijenu.  U fifi smo svi svjedoci da je ovaj Butland odličan s obzirom na ocjenu i to je ove sezone jednostavno tako. S druge strane imamo Sona, ali njega ne treba navoditi kao primjer jer radi se o IF, MOTM i POTM karticama koje su napumpane same od sebe.  Obična kartica mu nije ništa posebno niti je ekipa pretjerano koristi.

 

Kada je pak momentum u pitanju, dalo bi se raspravljati 3 dana. Osjećao sam se pokraden x puta, ali isto tako se i osjećao i Bayern protiv Reala u uzvratu. Ono je za mene bio čisti primjer momentuma kojeg smo svi okusili u fifi. Nije da opravdavam EA i mislim da bi se trebali pozabaviti sa istim i to malo zamaskirati, jer nekad je sve to preočito da mi se povrača, ali nije da se nedešavaju čudne stvari i u RL nogometu.

 

Ovaj post bi otišao u nedogled kada bi počeo navoditi sve što nije dobro, ali svejedno mislim da je ovo najbolja fifa do sada i igrao sam je kao lud... 800 pobjeda, 730 poraza i negdje oko 140 nereješenih tekmi. Doživio sam sve i svašta, ali sve je to FIFA i kao takva ima svoje draži i igrat ću je i slijedeće sezone.

 

Je, da, odlicna je igra (sarkazam).. 

Igrao sam je najmanje od svih fifa do sada, cca 400 sati, razbio jedan xbox gamepad i radni stol.

Znaci u minusu sam plus minus 1500kn bez same igre.

 

Nikad,ali nikad u mom zivotu nisam postao toliko nervozan od jedne jebene igre a igram se aktivno online zadnjih 13 godina. 

Na samom izlasku igre rekao sam nakon 5 dana igranja da je to obicno govno i poluproizvod.

Prodisao sam od kad sam je obrisao sa kompa.

15 godina
online
Re: FIFA 17
TheMaverick kaže...

Taj Butland je zvijer u fifi, ali meni je Cech duplo veca zvijer, koja ima pokrice za takvo sto. Probao sam skoro sve bolje vratare osim Neuera, pa cak i ovog Butlanda, ali nitko od njh nije branio vanserijski kao Cech.

Kod mene ovaj Sbc Son ne misli stati...55 odigranih, 57 postignutih golova. Ovako nesto jos nisam dozivio od kada igram fut. Da stvar bude zanimljivija, nema cak ni full chem jer igra na St poziciji.

 Najbolje kaj bu danas izašao u totw son 90. Još veća zvijer. Naravno nije ziher ali sve su pretpostavke da će dobiti novu nadogradnju...

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ima li nacin da se igra a da se ne nervira ?Ako ima kako ? :)

Mozda rakija i bendzo ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 12:28 (goust78).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 17
The_K kaže...

 Krivo si me shvatio ne pricam da spustaju la ligu vec da igraci  iz BPL-a igraju bolje od bilo koje druge lige ja sam naveo la ligu jer igram snjome.Npr.nikad se nisam hvatao za glavu kada sam vidio da igram protiv Ronalda,Lewandovskog,Suareza,Neuera vec su mi najvise problema radili igraci tipa Martial,Lukaku ili prokleti Begović na golu.

 Već kada spominješ Begovića. Jučer igram s likom i idem poslije tekme vidjeti koliko je obrana imao. Ne sjećam se kako je tekma završila ali ovakve stvari me jednostavno ubiju. Ja ove godine nisam vidio da mi golman ima više od 7 obrana a imam neuera i de geu. Kao što nisam vidio ništa vrijednog niti u packu a otvorio sam ih preko 700. Jučer sam otvorio 15 packova i najbolji igrač ovrl 82. Pa jebem ti sreću...

15 godina
online
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

Ima li nacin da se igra a da se ne nervira ?Ako ima kako ? :)

Mozda rakija i bendzo ?

 Popij normabel. Meni pomaže... Smiren sam, možda i previše nakon desetak minuta...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

Ima li nacin da se igra a da se ne nervira ?Ako ima kako ? :)

Mozda rakija i bendzo ?

 Popij normabel. Meni pomaže... Smiren sam, možda i previše nakon desetak minuta...

 Nemam recept ! Moze li bez ? :)

 Juce sam igrao malo fut posle duzeg vremena u 6. div., 2. izgubim u 90+ min ,2 izgubi komsija ,posle ja pobjedim jednog sa krs timom i 2 nerjesene i to je 5 bodova i treba mi sad 2x pobjede da ostanem u div .6 ! :)

Svi protivnici su imali timove oko 80-82 ,znaci nista posebno !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 12:48 (goust78).
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Evo prodao Aubu za 20k zbog buga na companion appu
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Ja jucer osvojio turnir dobio tots sigurdssona ulozio ga u ono totw 84+ tamo sam dobio ovu karticu http://www.futhead.com/17/players/50154/samu-castillejo/ pa me zanima vase misljenje jeli upotrebljiv?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Ja jucer osvojio turnir dobio tots sigurdssona ulozio ga u ono totw 84+ tamo sam dobio ovu karticu http://www.futhead.com/17/players/50154/samu-castillejo/ pa me zanima vase misljenje jeli upotrebljiv?

 

 Trebao si pričekati. Danas bi trebao biti bolji totw nego prošli tjedan

 

Gledam cijene tots engleza divljaju. Ništa mi nije jasno? Sve sam ih stavio na market i prodao. Pa valjda će početi padati? Nije mi jasno zašto se zadnja tri dana market doslovno prepolovio? Kaj se dogodilo. Sad sam prodao costu i zaradio na njemu 90k coinsa koliko su cijene otišle gore. Svake godine cijene su bile najniže zadnja dva dana dok su igrači u packovima a sada rastu. Na kraju ispada da su najjeftiniji bili prvi dan. Ako danas poslije 19h ne počnu padati bojim se da sam ostao ove godine bez tots engleza jer nemam namjeru davati toliko coinsa za igrače. Pričekat ću nijemce da vidim kako će oni ići

 

Edit: ha, ha... Evo ga, totw son 90 na ST.  Odličan totw. Reus na ST, aguero, pogba, 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 16:08 (movie).
8 godina
offline
FIFA 17

Jel bi trebale cijene pasti kad izađu mjesečne WL nagrade za ovaj mj ? Piše da će umjesto TOTW biti TOTS kartice..

Btw jel uzima netko coinse još i gdje ? 

Tu je netko spomenio igsky prije odatle sam bio uzeo prije , sad stranica ne radi..

Kod ostalih cijene nenormalne..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 17
Evo složio sbc 84 za 27k coinsa i sada ću pričekati izlazak novog totwv poslije19h. Valjda će me konačno nešto posrati. Bar da vratim uloženo ako ništa drugo. Ima 9 lijepih kartica i tri prolijeva. Pa valjda me neće zapadti ove tri? No kakve sam sreće cijelu godinu ne bih se čudio
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Evo složio sbc 84 za 27k coinsa i sada ću pričekati izlazak novog totwv poslije19h. Valjda će me konačno nešto posrati. Bar da vratim uloženo ako ništa drugo. Ima 9 lijepih kartica i tri prolijeva. Pa valjda me neće zapadti ove tri? No kakve sam sreće cijelu godinu ne bih se čudio

Nisam baš siguran da u tom SBC budu i trenutni TOTW?

Ovo piše u opisu: Exchange a squad for ANY past FUT 17 TOTW player rated 84 or higher (untradeable)!

 

Osim toga, toliko je šrot igrača s 84 i višim rejtingom tako da moraš imati vrašku sreću da te posere nešto što bi te zadovoljilo.

Ja sam složio taj jedan kad je izašao i sanjao sam TOTW Naingolana, a dobio jebenog Škrtela 84.

 

Ako se ipak odlučiš kliknuti submit onda sretno :P

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
movie kaže...
Evo složio sbc 84 za 27k coinsa i sada ću pričekati izlazak novog totwv poslije19h. Valjda će me konačno nešto posrati. Bar da vratim uloženo ako ništa drugo. Ima 9 lijepih kartica i tri prolijeva. Pa valjda me neće zapadti ove tri? No kakve sam sreće cijelu godinu ne bih se čudio

Nisam baš siguran da u tom SBC budu i trenutni TOTW?

Ovo piše u opisu: Exchange a squad for ANYpast FUT 17 TOTW player rated 84 or higher (untradeable)!

 

Osim toga, toliko je šrot igrača s 84 i višim rejtingom tako da moraš imati vrašku sreću da te posere nešto što bi te zadovoljilo.

Ja sam složio taj jedan kad je izašao i sanjao sam TOTW Naingolana, a dobio jebenog Škrtela 84.

 

Ako se ipak odlučiš kliknuti submit onda sretno :P

 Istina, šanse da bude baš IF iz ovog tjedna su zbilja male, no tko ne igra loto ne može dobit.

Ja sam složio 5-6 EPL premium paketa pa se nadam ili jednom od top 3 IF ili nekom plavom. No ako ni ne dobijem ništa, velesi me upgrade OTW Pogbe.

 

15 godina
online
Re: FIFA 17
soft kaže..

 Istina, šanse da bude baš IF iz ovog tjedna su zbilja male, no tko ne igra loto ne može dobit.

Ja sam složio 5-6 EPL premium paketa pa se nadam ili jednom od top 3 IF ili nekom plavom. No ako ni ne dobijem ništa, velesi me upgrade OTW Pogbe.

 

 Sad si me bacio u bed. Mislio sam da ide samo trenutni totw. Nisam čitao niti pratio. No kako bilo, potrošio sam na igrače 27k coinsa i neću propasti zbog toga. Idem probati pa što bude. Javim za par minuta

 

Edit: jebeni ben yedder. Kaj će mi...no probao sam....

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 20:03 (movie).
12 godina
offline
FIFA 17

Ja sam dobio IF Kovacica u tom SBC-u 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 17
soft kaže...

Ja sam složio 5-6 EPL premium paketa pa se nadam ili jednom od top 3 IF ili nekom plavom. No ako ni ne dobijem ništa, velesi me upgrade OTW Pogbe.

 

 ja sam složio svaki od ta dva po deset puta. Najbolje kaj sam dobio bili su butland, matip i firmino. Znači u 20 tih packova najjači igrač firmino. Nabijem ih na...

13 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
soft kaže...

Ja sam složio 5-6 EPL premium paketa pa se nadam ili jednom od top 3 IF ili nekom plavom. No ako ni ne dobijem ništa, velesi me upgrade OTW Pogbe.

 

 ja sam složio svaki od ta dva po deset puta. Najbolje kaj sam dobio bili su butland, matip i firmino. Znači u 20 tih packova najjači igrač firmino. Nabijem ih na...

 Ja sinoć ih otvorio ovih 6 komada i dobio Alonsa i Sona, napravio još dva kasnije i dobijem opet Alonsa. :/ Svejedno, ja zadovoljan. :)

12 godina
offline
FIFA 17

Eeee ti si pravi primjer guzice :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 17
soft kaže...

 Ja sinoć ih otvorio ovih 6 komada i dobio Alonsa i Sona, napravio još dva kasnije i dobijem opet Alonsa. :/ Svejedno, ja zadovoljan. :)

 Znaš kako kažu? Bolje se roditi bez kurca nego bez sreće... ja sam se rodio bez obojeg..

8 godina
offline
FIFA 17

Sigurdsson je trom i neokretan do bola ali ima bolestan šut i ubačaje.Probao ga u par utakmica umjesto Ali-a ali ništa od te priče.

Kupio Aboubakara (86) da ga probam lik je bolestan.13k coinsa :D

Rezultat je taj da ću slagat neki tots hybrid sa njim,gelsonom i brumom čim dođem do coinsa :(

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 10:50 (ved23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

Sigurdsson je trom i neokretan do bola ali ima bolestan šut i ubačaje.Probao ga u par utakmica umjesto Ali-a ali ništa od te priče.

Kupio Aboubakara (86) da ga probam lik je bolestan.13k coinsa :D

Rezultat je taj da ću slagat neki tots hybrid sa njim,gelsonom i brumom čim dođem do coinsa :(

 Moze li kako da se Bruma,Aboubakara i IF Sow nakaleme na bpl ?Toliko coinsa imam ,oko 60 k !4321 form.

 Ako moze ko da mi malo doradi squad jer Kojote ima chem 6.

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 12:33 (goust78).
10 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
ved23 kaže...

Sigurdsson je trom i neokretan do bola ali ima bolestan šut i ubačaje.Probao ga u par utakmica umjesto Ali-a ali ništa od te priče.

Kupio Aboubakara (86) da ga probam lik je bolestan.13k coinsa :D

Rezultat je taj da ću slagat neki tots hybrid sa njim,gelsonom i brumom čim dođem do coinsa :(

 Moze li kako da se Bruma,Aboubakara i IF Sow nakaleme na bpl ?Toliko coinsa imam ,oko 60 k !4321 form.

 Ako moze ko da mi malo doradi squad jer Kojote ima chem 6.

 

 http://www.futhead.com/17/squads/6523574/

Samo ovog golmana na pocetku odmah zamjenis.Mislim da je bolje da pricekas dok ne izadje turski tots jer onda ce ti pasti cijena igraca a i mozda izadje koji bolji igrac.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 13:05 (The_K).
15 godina
online
FIFA 17
Je li danas idu mjesečne nagrade?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Je li danas idu mjesečne nagrade?

 Sto nisu vec stigle nagrade za 4.mjesec?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

 http://www.futhead.com/17/squads/6523574/

Samo ovog golmana na pocetku odmah zamjenis.Mislim da je bolje da pricekas dok ne izadje turski tots jer onda ce ti pasti cijena igraca a i mozda izadje koji bolji igrac.

 Hvala ,mozda samo uzmem Aboubakara a coinse cuvati za bolja vremena ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice