Forza Horizon 3

poruka: 235
|
čitano: 63.653
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Od prošle subote otkad imam Blizzard nisam se još vratio u nizine. Sadržaja ko u priči, ambijent, krajolik i vremenski uvjeti pogođeni da nisu mogli bolje, fizika jako dobra.... Samo da je malo veća mapa bilo bi po meni apsolutno savršenstvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 3

gdje najjeftinije kupiti igru i moze li se za pc kupiti cak i xbox one verzija pa aktivirat na windows storeu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3

Ja sam ovjde našao da je najjeftinije kad sam kupovao.

Obavezno gledaj da dobijes cd key koji reedeemas na svoj account a nikako kupovati accoutove sa već "aktiviranom" igrom.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
15 godina
online
Forza Horizon 3

Čim više igram ovaj Blizzard Mountain sve više me nervira.

Original igra mi je bolja nego ovaj expansion. Rewind koji mi je vrhunska fora je ovdje neupotrebljiv jer ako koristiš rewind onda ti ne broji extra objective zbog kojeg si cijelu utrku na iglama. Dođe mi da razbijem kontroler zbog toga.

I tek tu se vidi koliko je AI loš, voze se ko babe ispred tebe, a dok ih prestigneš stignu te na najmanjoj pogrešci.

Plus, na jednoj stazi u obliku osmice su padali ko budale na cestu ispod kod preskoka, i tako blokirali put non stop :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Jakovp kaže...
ja111 kaže...

Kupio danas expansion pass 205kn, (uzeo sam ultimate edition), igra je vrh to je ono sto sam cekao jos od tdu i tdu2 sate i sate voznje okolo i naslikavanje evo jednih od boljih slika

 

Još najbolje da nije vrh za 1000+ kn   Ali je, super je igra. Kad pojeftini uzimam sigurno! :)

 Baš me moraš podsjetit koliko sam para bacio, štedio sam cijelo ljeto, al se isplatilo 

Bitanga kaže...

Čim više igram ovaj Blizzard Mountain sve više me nervira.

Original igra mi je bolja nego ovaj expansion. Rewind koji mi je vrhunska fora je ovdje neupotrebljiv jer ako koristiš rewind onda ti ne broji extra objective zbog kojeg si cijelu utrku na iglama. Dođe mi da razbijem kontroler zbog toga.

I tek tu se vidi koliko je AI loš, voze se ko babe ispred tebe, a dok ih prestigneš stignu te na najmanjoj pogrešci.

Plus, na jednoj stazi u obliku osmice su padali ko budale na cestu ispod kod preskoka, i tako blokirali put non stop :-)

 

Forza mi općenito ima odvratan AI, pogotovo na fm6 apex sam htio sve bacit kroz prozor. Ali na fh3 mi je ok samo ponekad divebombaju bezveze, nisam još stigao zaigrati blizzard.

 

 

Nego ovako koje aute najčešće vozite? ja za kruzanje najviše M6, a za trke imam r32, m2, m3 e36, m5 e34, ferrari f40, nsx 1gen i civic ek9(ne znam jel mi se učinilo, ali kao da sam jednom vidio egicu?). Svi su setupani da bi i budala pobjedila, jedino m2 ima malo prevesel zadnji kraj

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Stigao novi update, piše 53 gige za skinuti, tj. cijelu igru ali javljaju developeri da se prekine download dok ne otkriju grešku i novo uploadaju. Neki su već skinuli to sve i pišu sad kako im igra javlja da im save profil ne valja, zato NE SKIDATI novi update!

Sad, da li su ljudi popušili save-ove vidjet ćemo ali da ja izgubim sav progress popizdio bih definitivno.

 

Inače iskopao sam gdje se save-ovi nalaze na pc-u pa si napravite backup za svaki slučaj. Ne znam sad točno da li još ima na cloudu njihovom save-ove osim na pc-u ali bolje napraviti backup, možda će koristiti jednom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2017 22:16 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Forza Horizon 3
vrinho kaže...

Stigao novi update, piše 53 gige za skinuti, tj. cijelu igru ali javljaju developeri da se prekine download dok ne otkriju grešku i novo uploadaju. Neki su već skinuli to sve i pišu sad kako im igra javlja da im save profil ne valja, zato NE SKIDATI novi update!

Sad, da li su ljudi popušili save-ove vidjet ćemo ali da ja izgubim sav progress popizdio bih definitivno.

 

Inače iskopao sam gdje se save-ovi nalaze na pc-u pa si napravite backup za svaki slučaj. Ne znam sad točno da li još ima na cloudu njihovom save-ove osim na pc-u ali bolje napraviti backup, možda će koristiti jednom.

 

Meni ništ nema i ništ nije skidao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Ja sam pred pol sata htio igrati i onda me izbacio da skinem, probao i dok sam vidio koliko treba skinuti išao sam pogledati tamo na forum i imao što vidjeti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Forza Horizon 3

zajebali su se, izbacili neki debug build cijele igre koji koriste developeri 

povucen je update, ali prekasno i sad se znaju svi buduci DLC auti (bit ce porschea)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Forza Horizon 3
Fanu kaže...

zajebali su se, izbacili neki debug build cijele igre koji koriste developeri 

povucen je update, ali prekasno i sad se znaju svi buduci DLC auti (bit ce porschea)

 

Uopće ne kužim zašt ima potrebe za toliko auta. Totalno mi je svejedno s kojim igram samo da je za tu utrku, ima par bitnih tipova auta ostalo je sve isisavanje love car packovima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
ja111 kaže...

Kupio danas expansion pass 205kn, (uzeo sam ultimate edition), igra je vrh to je ono sto sam cekao jos od tdu i tdu2 sate i sate voznje okolo i naslikavanje evo jednih od boljih slika

 Što si dobio u Expansion passu? Piše da se dobije dvije ekspanzije, pretpostavljam da je jedna Blizzard Mountain a što je drugo?

15 godina
online
Re: Forza Horizon 3
vrinho kaže...
ja111 kaže...

Kupio danas expansion pass 205kn, (uzeo sam ultimate edition), igra je vrh to je ono sto sam cekao jos od tdu i tdu2 sate i sate voznje okolo i naslikavanje evo jednih od boljih slika

 Što si dobio u Expansion passu? Piše da se dobije dvije ekspanzije, pretpostavljam da je jedna Blizzard Mountain a što je drugo?

 

Druga još nije najavljena, a kad će ne zna se :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Znači koji su uzeli taj pass na početku nisu imali pojma što kupuju? Malo veći rizik jer 285 kn nije mala lova...

Ali svejedno jako me interesira kakva bude sljedeća ekspanzija mape

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 3

Jel itko igra na Logitech Driving Force GT ? Jel ima support ili ste neki jos na xoutputu ?

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Se moze ta igra igrati nakraju sa crackiranim windowsima ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
hahhaajaads kaže...

Jel itko igra na Logitech Driving Force GT ? Jel ima support ili ste neki jos na xoutputu ?

 Nije izravna podrška od Microsofta ali ovo je najbliže moguće. Kod mene sve fino radi.

10 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
vrinho kaže...
hahhaajaads kaže...

Jel itko igra na Logitech Driving Force GT ? Jel ima support ili ste neki jos na xoutputu ?

 Nije izravna podrška od Microsofta ali ovo je najbliže moguće. Kod mene sve fino radi.

 Hvala. Odoh skinut Demo verziju pa da isprobam 

 

edit: nvm, nema demo verzije..., jel bi to radilo isto tako i na Forza Motorsport 6 Apex ?

edit1: jezik mi je brzi od pameti, vidim da ima support i za apex.

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 12:25 (hahhaajaads).
15 godina
online
Re: Forza Horizon 3
hahhaajaads kaže...
vrinho kaže...
hahhaajaads kaže...

Jel itko igra na Logitech Driving Force GT ? Jel ima support ili ste neki jos na xoutputu ?

 Nije izravna podrška od Microsofta ali ovo je najbliže moguće. Kod mene sve fino radi.

 Hvala. Odoh skinut Demo verziju pa da isprobam 

 

edit: nvm, nema demo verzije..., jel bi to radilo isto tako i na Forza Motorsport 6 Apex ?

edit1: jezik mi je brzi od pameti, vidim da ima support i za apex.

 

Ima demo verzije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
online
Re: Forza Horizon 3
Dal igra tko na xboxu, jel vam se zna desavati da onak neki puta trzne igra na sekundu
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Forza Horizon 3

zadnji update totalno pokvario performanse igre. osjetno lošije radi uz stalne frame dropove.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Nakon izlaska iz igre totalno mi se sjebe Start, kliknem na njega i otvori se ali ni na jednu ikonu koju stisnem ne reagira. Probao sam sfc scannow, ništa ne pronalazi, ni restart win explorera ne pomaže, jedino restart kompa. Ima ko sličan problem ili imao i riješio ga?

E da, i ovi noviji AMD driveri su banana, igra se učitava cijelu vječnost tako da sam na 17.2.1 vratio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2017 17:24 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 3

jel ima ko problema sa save, prosli tjedan stavio nove win skinuo igru logirao se na svoj acc sa kojim sam igrao i pise da vise ne postoji. jel to neki bug ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

evo danas sam pokušao igrati demo verziju, prije kupnje pune i odlučio sam je ne kupiti

naime na ovoj mojoj konfiguraciji je uopće ne mogu igrati, čak ni na low postavkama,

jel ima netko nekakav predlog kako se može normalno igrati

 


lenovo y700

i7 6700hq
16 gb ram
win10 home 64bit
geforce gtx 960m

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
miller1985 kaže...

evo danas sam pokušao igrati demo verziju, prije kupnje pune i odlučio sam je ne kupiti

naime na ovoj mojoj konfiguraciji je uopće ne mogu igrati, čak ni na low postavkama,

jel ima netko nekakav predlog kako se može normalno igrati

 


lenovo y700

i7 6700hq
16 gb ram
win10 home 64bit
geforce gtx 960m

Probaj slijedeće:

Pokreni igru i otvori task manager, u tabu detaljno pronađi forza final exe ili kako se već zove. 

Stavi na low priority i pod affinity iskljuci cpu core 0.

 

https://goo.gl/SPuQdX
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
miller1985 kaže...

evo danas sam pokušao igrati demo verziju, prije kupnje pune i odlučio sam je ne kupiti

naime na ovoj mojoj konfiguraciji je uopće ne mogu igrati, čak ni na low postavkama,

jel ima netko nekakav predlog kako se može normalno igrati

 


lenovo y700

i7 6700hq
16 gb ram
win10 home 64bit
geforce gtx 960m

Pokušaj zatvoriti sve programe  (pogotovo browsere) pa onda uđi u igru.

16 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Imperator01 i AFARON ne radi ni jedan način, isto je, možda da je puna verzija možda bi radila, 

nema veze idem na druge igre 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Forza Horizon 3
miller1985 kaže...

Imperator01 i AFARON ne radi ni jedan način, isto je, možda da je puna verzija možda bi radila, 

nema veze idem na druge igre 

 

 

jel imas sve zadnje windows updejte instalirane kao i sve updejte iz windows storea + najnovije drivere?

13 godina
offline
Forza Horizon 3

Onaj osjećaj kad ideš backupirane fajlove od igre vratiti nakon reinstalacije WIndowsa i kad to napraviš svi nestanu, izbrišu se jednostavno pa ti tada sve skidaj ispočetka, ma neprocjenjivo  Nice job Microsoft

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
Da, kako od nvidije tako i windowsa, imam win10 kreator updajte
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
11 godina
online
Re: Forza Horizon 3
miller1985 kaže...
Da, kako od nvidije tako i windowsa, imam win10 kreator updajte

 

onda nadji neku drugu igru

 

FH3 je ionako u banani i uzasno los konzolaski port koji do dan danas nije popravljen niti ce ikada biti bez kompletne promjene enginea

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice