Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

poruka: 1.175
|
čitano: 205.349
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

EDIT: To je za Ps3 betu

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 13:42 (XVII Mini).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Ako mi moze netko reci gdje mogu vidjeti cijelu listu igru za koje mogu keyeve dobit molim vas

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
13 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
AmD kaže...

Ako mi moze netko reci gdje mogu vidjeti cijelu listu igru za koje mogu keyeve dobit molim vas

Na prosloj stranici ti je bio postavljen link http://www.cdaction.pl/seriale/

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
15 godina
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Stigle nove igre....  Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific i Splinter Cell Double Agent

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

ee skino sam coj2 i gfwl i udem u igru i nece mi otvorit gfwl da unesem key i ak se nemora u gfwl de da ga unesem

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

ako netko ima viska key za kane and linch zamolio bih da mi posalje u PP,treba mi za frenda 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Logigamer kaže...

ako netko ima viska key za kane and linch zamolio bih da mi posalje u PP,treba mi za frenda 

misliš da smo glupi.... ako si znao za sebe uzeti napravi novi account s proxyem i uzmi si za "frenda"

12 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
alscaul kaže...
Logigamer kaže...

ako netko ima viska key za kane and linch zamolio bih da mi posalje u PP,treba mi za frenda 

misliš da smo glupi.... ako si znao za sebe uzeti napravi novi account s proxyem i uzmi si za "frenda"

ne mogu se regat sad :/,btw dobio sam key i proslijedio frendu 

12 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

di treba aktivirat cd key za splinter cell double agent..(za download isto)? imaju ti iz ubisofta nesto ko origin ili?

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Može li mi itko od registriranih poslati na pm key od Kane  Lynch Dead Men, nema potrebe da radim reg. za samo jednu igru.

 

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Ja ovo sa proxy ne razumijem, može pomoć?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Evo ja sam dobio key i bez koristenja proxyja

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
tigerija kaže...

Ja ovo sa proxy ne razumijem, može pomoć?

Nije ti komplicirano, samo napraviš kako je kolega učunio, preko njega uđeš u stranicu i to je to ( da se misli da si Poljak ).

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Aktivacija keya je in game. Znaci skinem f1 2011 i unutar nje prek GFWL aktiviram igru.

Jos jedno pitanjce, te igre odakle da skinem, jer mogu prek GWFL onak kao u steamu, ili moram jogurt verziju jer se bojim da u jogurtu nea nekakvih crac! sranj!

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2011 15:21 (Bera).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Bera kaže...

Aktivacija keya je in game. Znaci skinem f1 2011 i unutar nje prek GFWL aktiviram igru.

Jos jedno pitanjce, te igre odakle da skinem, jer mogu prek GWFL onak kao u steamu, ili moram jogurt verziju jer se bojim da u jogurtu nea nekakvih crac! sranj!

Sry na double postu. Mislim da sam skuzio. Usao sam u jogurt verziju Batman-a Arkham Asylum ( crac*an), kliknuo home i upisao code i sad imam tu igru, jel mogu dobit ban ak sam se ulogirao prek crac*ane?!?!??!?!?!??!?!

15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Neces dobiti ban, imao sam par crackanih igara i poslije kupio keyeve, aktivirao i sve 5.... nikad niti jedan ban i dam noc znam biti na MP-u odnosno pivezan s internetom
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
lovac82 kaže...
Neces dobiti ban, imao sam par crackanih igara i poslije kupio keyeve, aktivirao i sve 5.... nikad niti jedan ban i dam noc znam biti na MP-u odnosno pivezan s internetom

Ne kuzim kakva je onda razlika Batmana crackan i ovak legalan, Dalje je 1,0, LOL.

14 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Bera kaže...
lovac82 kaže...
Neces dobiti ban, imao sam par crackanih igara i poslije kupio keyeve, aktivirao i sve 5.... nikad niti jedan ban i dam noc znam biti na MP-u odnosno pivezan s internetom

Ne kuzim kakva je onda razlika Batmana crackan i ovak legalan, Dalje je 1,0, LOL.

razlika je u tome što svaku igru kojoj imaš aktiviran key možeš igrati online i koristiti sve mogućnosti igre. Samo je u tvom slučaju gotovo isto,jer Batman nema online modove.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
antimadridista kaže...
Bera kaže...
lovac82 kaže...
Neces dobiti ban, imao sam par crackanih igara i poslije kupio keyeve, aktivirao i sve 5.... nikad niti jedan ban i dam noc znam biti na MP-u odnosno pivezan s internetom

Ne kuzim kakva je onda razlika Batmana crackan i ovak legalan, Dalje je 1,0, LOL.

razlika je u tome što svaku igru kojoj imaš aktiviran key možeš igrati online i koristiti sve mogućnosti igre. Samo je u tvom slučaju gotovo isto,jer Batman nema online modove.

1. Necu dobit ban ak idem prek crackanog exe.-a

2. Koje su to ostali igre koje imaju online osim F1 2011?

14 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Bera kaže...

1. Necu dobit ban ak idem prek crackanog exe.-a

2. Koje su to ostali igre koje imaju online osim F1 2011?

nećeš dobit ban ako imaš crackani .exe file,igrao sam puno puta GTA IV online bez ikakvih problema.

F1 2011 nemožeš aktivirati na ovaj način,neznam gdje si to pročitao. A od ostalih igara tu su GTA IV,Red Faction Guerilla itd.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
antimadridista kaže...
Bera kaže...

1. Necu dobit ban ak idem prek crackanog exe.-a

2. Koje su to ostali igre koje imaju online osim F1 2011?

nećeš dobit ban ako imaš crackani .exe file,igrao sam puno puta GTA IV online bez ikakvih problema.

F1 2011 nemožeš aktivirati na ovaj način,neznam gdje si to pročitao. A od ostalih igara tu su GTA IV,Red Faction Guerilla itd.

Kak se aktivira F1 2011, mos pojasnit ak ti nije tesko?

15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
1. Neces sugurno, ja i korustim cesto crackove da mi ne mora buti CD/DVD u kutiji i sl.

2. Odi na wikipediju i u search upisi ime igre i vidjet ces ispod civera ti pisz neki detalji o ltoj igri..... Npr izdavacka kuca, developeri, verzija i sl... tu ce ti isto pisati kakva je igra, ima lu MP.

Ja sam aktivirao gta iv, street fighter itd... imaju ti MP
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Bera kaže...
antimadridista kaže...
Bera kaže...

1. Necu dobit ban ak idem prek crackanog exe.-a

2. Koje su to ostali igre koje imaju online osim F1 2011?

nećeš dobit ban ako imaš crackani .exe file,igrao sam puno puta GTA IV online bez ikakvih problema.

F1 2011 nemožeš aktivirati na ovaj način,neznam gdje si to pročitao. A od ostalih igara tu su GTA IV,Red Faction Guerilla itd.

Kak se aktivira F1 2011, mos pojasnit ak ti nije tesko?

nemožeš ga aktivirati na ovaj način,moraš kupiti key za tu igru,tako je sa svim novim igrama. Imaš tih 15-ak igara koje možeš aktivirati ovako,cijeli popis ti je negdje na ovoj temi,potraži malo unatrag.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
antimadridista kaže...
Bera kaže...
antimadridista kaže...
Bera kaže...

1. Necu dobit ban ak idem prek crackanog exe.-a

2. Koje su to ostali igre koje imaju online osim F1 2011?

nećeš dobit ban ako imaš crackani .exe file,igrao sam puno puta GTA IV online bez ikakvih problema.

F1 2011 nemožeš aktivirati na ovaj način,neznam gdje si to pročitao. A od ostalih igara tu su GTA IV,Red Faction Guerilla itd.

Kak se aktivira F1 2011, mos pojasnit ak ti nije tesko?

nemožeš ga aktivirati na ovaj način,moraš kupiti key za tu igru,tako je sa svim novim igrama. Imaš tih 15-ak igara koje možeš aktivirati ovako,cijeli popis ti je negdje na ovoj temi,potraži malo unatrag.

Procitao sam da se F1 2011 moze s ovim keyovima i na wiki ( sve koje imaju kvačicu pod live mogu)

15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Pa onda probaj... kad udes u igru kliknes "HOME" tipku i nadi negdje reedem code/key il kako vec pise.....
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

nemožeš sve igre koje su na LIVE-u,samo one koje su do 2009. godine izašle,ove kasnije imaju zaštitu. Nemožeš ni F1 2010 na taj način aktivirati,ja sam probao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
antimadridista kaže...

nemožeš sve igre koje su na LIVE-u,samo one koje su do 2009. godine izašle,ove kasnije imaju zaštitu. Nemožeš ni F1 2010 na taj način aktivirati,ja sam probao.

Znači neću moći ovog novog Batmana{#}

13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Registrirao sam se, ali od maila povratnog ništa, možda je problem u tome što sam u reg. isključio opciju dobivanja e-maila/poruka od svih admina i članova.

 

Šta vi mislite, čekam povratni mail već 20 min

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Ne znam da li su svi vidjeli i kada se pojavilo pa da stavim nove igre koje sam primjetio na popisu:

 

SW: TOR Beta

Rainbow Six Vegas 2

Stalker Shadow Of Chernobyl

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Sunburn kaže...

Ne znam da li su svi vidjeli i kada se pojavilo pa da stavim nove igre koje sam primjetio na popisu:

 

SW: TOR Beta

Rainbow Six Vegas 2

Stalker Shadow Of Chernobyl

di upisat key za stalker?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice