Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

poruka: 453
|
čitano: 126.312
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Pa 20 fps je super za takvu igru.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

evo da nema minoze zapitao bih se nekih stvari

945 phenom i 4890 toxic na 1600*900 sve na high (ne very high nego high) distance nekih 39 i af 4 (ne 16)... Nemam RIJEČI... od 28-40 fps kako kada, prosjek nekih 33 a tek kad pređe 40 nema trzanja,sve ispod 40 dolazi do sitnog zatrzavanja. Ne mogu vjerovati, gta4 sve na very high i hig i af 16 i aa i sve je imo nekih 40 fps, benchmark ne vrijedi gledati jer mi prikaže nekih 46 fps na ovim postavkama, ali kad igram igru onda je nekih 33 neki prosjek... Što reko minoza na novim konfama radi lošije (a možda je i ati kriv u ovome ko će ga znati)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Minoza kaže...

Evo samo da se izjadam malo Belji se

Ekspanzija mi na istim postavkama radi lošije nego GTA, konstantno trza i nekako nije fluidno... Teksture i dalje vuku iste probleme, automobili se i dalje zabijaju jedni u druge na semaforu... Razočaran sam po tom pitanju! Što se tiče priče to još ne znam, tek sam krenuo, javim dojmove kasnije.

 

P.S. Što su to učinili sa AO?! Iznenađen (one sjene ispod vozila)

 

dao sam komentar na svoje mišljenje, nego jel ti još uvijek imaš tu 5870 oc i 955 phenoma????? i ne radi ti kako spada na ovome stroju? ajd za metrto 2033 mi je bilo donekle jasno ali ovo ne opravdava ni najmanje te graf. zahtjeve. de neka netko sa nekom jačom nvidiom kaže koliko postigne možda ati opet spava sa driverima

15 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

a jel ima patch i za episodes from liberty city

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
sage kaže...

a jel ima patch i za episodes from liberty city

Patch je već u njemu.

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

evo gameplay video lost and damneda na pcu

 

http://crotrailers.co.cc/2010/04/18/episodes-from-liberty-city-gta-4-dlc/

 

ako link ne radi kopirajte ga gore kada idete u neku str. i radit ce

http://crotrailers.co.cc CRO TRAILERS-Traileri i gameplay snimke video igara
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 18:23 (markomarko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Kad trebadnete na misiju kod onog političara (kad leži i ona ga masira) savjetujem vam da preskočite ostatak videa, vidjet ćete ono što niste htjeli... (the lost and damned)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 18:35 (xxxxx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
markomarko kaže...

evo gameplay video lost and damneda na pcu

 

http://crotrailers.co.cc/2010/04/18/episodes-from-liberty-city-gta-4-dlc/

 

ako link ne radi kopirajte ga gore kada idete u neku str. i radit ce

e jelč tko zna pomocu kojeg programa da snimim neke fotke iz gta lepisode from libert city???????

15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Tomek_14 kaže...

e dajj plizz jel ožeš stavbiti neki video..?========

ti kao da si pao s marsa, jesi li čuo za youtube? evo, dijete drago, videa koliko hoćeš pa uživaj.

 

a odgovor na tvoje zadnje pitanje: za snimanje videa i screenova iz igara koristi fraps.

 

nadam se da ćeš sada prestati spamati  Cool

 

ontopic: došao sam do oko 30 posto igre ballad of gay tony, i mogu reći da mi se za sada priča jako sviđa. misije su zanimljive, zanimljivo je vidjeti kako se priča preklapa i nadopunjava sa "četvorkom". igra je puno bolje optimizirana nego prijašnja verzija. prava uživancija za ljubitelje gta.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Problem, problem! Nakon ovoga samo mi se ugasi igra...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Lord_Marko kaže...

Na kompu br2 igra je ne igriva 800x600 low 20 fps.

 

Po meni grafa usko grlo. Kako ti obični GTA ide?

 

domac1986 kaže...

 

dao sam komentar na svoje mišljenje, nego jel ti još uvijek imaš tu 5870 oc i 955 phenoma????? i ne radi ti kako spada na ovome stroju? ajd za metrto 2033 mi je bilo donekle jasno ali ovo ne opravdava ni najmanje te graf. zahtjeve. de neka netko sa nekom jačom nvidiom kaže koliko postigne možda ati opet spava sa driverima

 

Da, još uvijek imam tu konfu, a neću je niti mijenjati još neko vrijeme zasigurno Namigiva

Ugl. da, radi loše, znači iako je FPS dobar, igra je nekako trzava. Čak i cut scene, dok se izvode trzave su, kada pokušavam ciljati oružjem, trzavo je, kao da preskače... Nešto sa igrom ne štima definitivno...

 

Ja ne znam šta se dešava sa tim igrama, pa da imaš ne znam kakvu konfu ove neke igre u zadnje vrijeme jednostavno ne idu... Čak mi ni AC2 ne ide kako bi trebao po mojem mišljenju, mislim ide glatko ali sve je to premali broj frejmova... Zapravo, trudim se što manje opterećivati sa ovim stvarima, naprosto nema smisla, ali da mi nije jasno šta ti developeri rade i na kakvim oni to mašinama testiraju to stvarno...

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 20:00 (Minoza).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Tomek_14 kaže...
markomarko kaže...

evo gameplay video lost and damneda na pcu

 

http://crotrailers.co.cc/2010/04/18/episodes-from-liberty-city-gta-4-dlc/

 

ako link ne radi kopirajte ga gore kada idete u neku str. i radit ce

e jelč tko zna pomocu kojeg programa da snimim neke fotke iz gta lepisode from libert city???????

fraps

http://crotrailers.co.cc CRO TRAILERS-Traileri i gameplay snimke video igara
15 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

ne znam ljudi ali meni ova igra totalno snježi, ako mogu opće reči tako nešto za sliku, pogotovo kad sam stavio manju rezoluciju.

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
sage kaže...

ne znam ljudi ali meni ova igra totalno snježi, ako mogu opće reči tako nešto za sliku, pogotovo kad sam stavio manju rezoluciju.

Što znači snježi?

valjda misliš na grain filter.

Uđi u igru, idi pod display i isključi noise filter, slika bi trebala bit normalna.

Ali moraš prvo startat igru pa pauzirat jer ako odeš pod display a ne pokreneš igru neće bit ove opcije.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Dodge_167 kaže...

Problem, problem! Nakon ovoga samo mi se ugasi igra...

Nažalost Vam moram prijaviti da je ovaj problem dostupan samo na Crackiranim verzijama igre.

 

Što se tiče cijelokupnog "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City", krajnji rezultati su vani. Igra ima 2x lošiju optimizaciju od GTA IV. To je najpovjerljivije što Vam mogu reći prije novog patcha.

Naime, Ukoliko ste u GTA IV imali average 50 FPS, u Epizodama ćete imati 2 puta manje, što znači maximum 30 FPS-a.

To smo uočili i sa strane Rockstar Toronta koji imaju svoj službeni profil na GTAForums.com-u (Rockstar Toronto je portao igru sa XBOX360 na PC). Naime, prestali su se oglašavati nakon što se 95% usera koji igraju Epizode na PC-u počelo žaliti na nenormalno niskim optimizacijama, novim bugovima, nestajanjem textura, predmeta, itd.

Nitko NE ZNA što se događa u njihovim studijima, zašto to nitko nije vidio, testirao, PA MAKAR ODGODILI ZA JOŠ DVA TJEDNA!

Svakim danom otkriva se barem jedan novi bug te se javlja barem petoro članova koji imaju tako loš FPS u igri da su je jednostavno odlučili ostavili na polici do eventualnog izlaska novog patcha.

Iskreno ne znam što da vam kažem, žao mi je što igru pokrećete na tako lošem FPS-u, ali barem sada znate da od iste situacije pati cijela PC zajednica.

Ništa ne preostaje nego čekati na novi patch, koji će, po mojem mišljenju, biti vani tek puno kasnije (2-3 mjeseca)...

 

Ovo je samo jedan od primjera (Nisam mogao vjerovati dok nisam skužio da svi imaju takve rezultate):

 

Konfiguracija: i7 920, HD 5970:

 

GTA IV
Statistics
Average FPS 62.11
Duration 37.10 sec
CPU Usage 37%
System memory usage 49%
Video memory usage 100%

Graphics Settings
Video Mode 1920 x 1080 (60 Hz)
Texture Quality High
Shadow Quality Very High
Reflection Resolution Very High
Water Quality Very High
Texture Filter Quality Anisotropic x16
Night Shadows Very High
View Distance 26
Detail Distance 100

Hardware
Microsoft Windows 7 Home Premium

Video Adapter ATI Radeon HD 5900 Series
Video Driver version 8.14.1.6099
Audio Adapter Digital Audio (SPDIF) (Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio)
Intel® Core™ i7 CPU 920 @ 2.67GHz

 

GTA: EFLC
Statistics
Average FPS 35.14
Duration 33.10 sec
CPU Usage 38%
System memory usage 46%
Video memory usage 100%

Graphics Settings
Video Mode 1920 x 1080 (60 Hz)
Texture Quality High
Shadow Quality Very High
Reflection Resolution Very High
Water Quality Very High
Texture Filter Quality Anisotropic x16
Night Shadows Very High
View Distance 26
Detail Distance 100

Hardware
Microsoft Windows 7 Home Premium

Video Adapter ATI Radeon HD 5900 Series
Video Driver version 8.14.1.6099
Audio Adapter Digital Audio (SPDIF) (Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio)
Intel® Core™ i7 CPU 920 @ 2.67GHz

16 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Možda je netko postavio to pitanje, ali svejedno...Dakle, može li se igrati ELC bez posjedovanja 'prvog' GTA IV?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Ne, moras instalirati GTA IV i sve patcheve
 
0 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Jack Sparrrow kaže...
Ne, moras instalirati GTA IV i sve patcheve

Siguran si u to? Gledao sam recenziju na jubitubi i rečeno je da ne treba posjedovati taj dio...ELC i sam ima previše gigabajta...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Riker kaže...

Možda je netko postavio to pitanje, ali svejedno...Dakle, može li se igrati ELC bez posjedovanja 'prvog' GTA IV?

ne trebaš imati gta 4 da bi igrao eflc, upravo igram eflc, a prije toga sam uninstalirao četvoruku (zbog mjesta na hdd-u naravno).

14 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

igrao danas koji sat i mogu reći da je igra bugovita kao gta4 u počecima.teksture se ponašaju katastrofalno. prosto nemogu vjerovat da netko izda takvu nedovršenu igru.Fan sam ali hebemu mater... Žalosno,žalosno,žalosno...netko mora dobit po labrti zbog ovoga

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Kill Frenzy kaže...

igrao danas koji sat i mogu reći da je igra bugovita kao gta4 u počecima.teksture se ponašaju katastrofalno. prosto nemogu vjerovat da netko izda takvu nedovršenu igru.Fan sam ali hebemu mater... Žalosno,žalosno,žalosno...netko mora dobit po labrti zbog ovoga

Zar opet?? Pa ELC bi trebao biti lijepo ispolirana četvorka...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

mislim da pretjeruješ s izrazima "bugovita" i "nedovršena", kod mene se "tu i tamo" zagubi koja tekstura, ali to nije ništa zabrinjavajuće, a stvarno za sada ne vidim nikakve bugove. čak mi eflc bolje radi nego gta 4 bez patcheva.

14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
robisierra92 kaže...

mislim da pretjeruješ s izrazima "bugovita" i "nedovršena", kod mene se "tu i tamo" zagubi koja tekstura, ali to nije ništa zabrinjavajuće, a stvarno za sada ne vidim nikakve bugove. čak mi eflc bolje radi nego gta 4 bez patcheva.

 

Jedan si od rijetkih.

Bugova ima napretek! Ono osnovno nije popravljeno, a novi su se pojavili, jasno ti je da je do sada ova igra trebala biti ispolirana?! Gore imaš usporedbu u performansama na istoj konfi i istim postavkama između GTA 4 i EFLC... Probaj se staviti u poziciju ljudi kojima je GTA radio glatko i sada dobiju ovo...

Što dulje igram, više bugova uočavam, ponavljam, mnogi od njih su novi bugovi.

Što se tiče priče, za sada mi je odlična! Igram The Lost and Damned i stvarno jedino što me uspijeva natjerati da zaboravim na tu katastrofalnu optimizaciju je dobra priča!

Inače fan sam serijala, igrao sam apsolutno sve GTA nastavke i smatram da je ovo previše!

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 11:25 (Minoza).
16 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Eh da svi igrate na konzoli na čemu je igra i zamišljena bilo bi sve 5.

Na žalost, žao mi je to reći. Ali imao sam GTA4 za PC, al sam ga ubrzo otkantao i uzeo za box. Tek tada sam mogao uživati kako treba.

Inače, EFLC planiram uzeti, samo treba se odlijepiti sa BF-a.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Danny_HR kaže...
Eh da svi igrate na konzoli na čemu je igra i zamišljena bilo bi sve 5.

Na žalost, žao mi je to reći. Ali imao sam GTA4 za PC, al sam ga ubrzo otkantao i uzeo za box. Tek tada sam mogao uživati kako treba.

Inače, EFLC planiram uzeti, samo treba se odlijepiti sa BF-a.

U zadnje vrijeme sve više razmišljam o kupovini xbox-a. Više mi je stvarno dosta gnjavaže sa pokretanjem igre, raznoraznim greškama, štekanjem, izostanak textura(gta), čekanje pečeva....

 

Uzet ću xbox 360 i lijepo spojit na lcd, privikavat se na joistik i uživat Cool

uskoro na sedmici...
16 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Gamer71 kaže...

U zadnje vrijeme sve više razmišljam o kupovini xbox-a. Više mi je stvarno dosta gnjavaže sa pokretanjem igre, raznoraznim greškama, štekanjem, izostanak textura(gta), čekanje pečeva....

 

Uzet ću xbox 360 i lijepo spojit na lcd, privikavat se na joistik i uživat Cool

Za ovakve se igre svakako isplati.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

jel igro ko na konzoli?

16 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Nisam ovaj expansion ali GTA4 jesam (isti vrag), zakaj?

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 12:59 (Danny_HR).
14 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Hmmm, imam jedno pitanje. Ako se ne varam, na početku The Lost and Damned rečeno je da moraš imati onaj svoj unikatan bike da bi mogao obavljati misije te da ako ga izgubiš da ga možeš nekako vratiti. E sad, naravno, ostao sam bez njega na onoj misiji za političara kada moraš ukrasti bus sa zatvorenicima, jel zna netko kako da ga vratim?

 

edit

 

Sve 5! Dobio sam motor nazad na sljedećoj misiji.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 13:39 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Rockstar Games ne želi previše ulagati u PC verziju igre zbog prevelikog piratstva i slabe prodaje PC igara. Eto vam odgovora na sve.

 
0 3 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice