Grim Dawn

poruka: 62
|
čitano: 16.574
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Grim Dawn

 

www.grimdawn.com

 

Grim Dawn, klasični H&S RPG tvoraca Titan Questa, od ljudi koji su radili u Iron Loreu i nakon raspada doticne osnovali su Crate Entertainment.

 

Kako moj eng i nije nesto najbolje izgubilo bi se dosta u prijevodu tako da dajem izvorne podatke.

  • Combine any of five distinct skill classes each with multiple skill trees in which to specialize. Advance your class mastery up to 75 levels to unlock dozens of powerful skills and synergistic modifiers. New classes will be periodically released through downloadable content.
  • Destructible environments give evidence of your massive battles while collapsing stonework and flying shards of furniture can be used tactically to cause further injury to your foes.
  • Dynamic Weather brings the world to life with region-specific climates and a variety of weather effects. A sunny day can cloud over with mild rainshowers that builds into a booming thunderstorm. Variable wind gusts blow grass and affect objects like windmills and window shutters.
  • Gameplay systems designed to expand for 200 levels of character progression, equipment, and enemies to fight makes for ridiculous amounts of replay value.
  • Connect with old friends or make new allies in glorious multiplayer. Specially balanced multiplayer encounters will put your teamwork to the ultimate challenge.
  • Collect blueprints that allow you to combine salvaged components into unique crafted items and then, later, use those basic crafted items with higher-tiered recipes to complete items of unprecedented badassness.
  • Camera rotation enhances the three-dimensionality of the world and gameplay while levels are still designed so that players are not forced to rotate the camera.
  • Refined loot system drops less junk items and ensures more consistent rewards from hero and boss monsters.
  • Satisfying enemy damage and death effects with an option to enable blood and gore.
  • New quest and conversation system will allow players to choose quest paths and rewards, interact with NPCs in more interesting ways, and an intuitive quest creation wizard will make life a lot easier for modders.
  • An NPC faction system lets the player improve their relations with different NPC groups to earn rewards as their favor increases such as merchant discounts, new items, and additional quest lines. However, aiding one faction could turn a rival faction into your enemy. Choose which side you will support!
  • The ability to spend money to reclaim skill and attribute points alleviates the fear and frustration of having to make early, uninformed decisions that could permanently nerf a character.
  • More features are in the works and will be announced as Grim Dawn nears release.

 

 

Evo kako izgleda za sad igrica, posto se jos radi a planira se alpha negdje pocetkom 2013 g.

 

 

 

Isto tako i intervju 

 

 

 

Igrica se financirala preko Kickstartera gdje je uspjela skupit preko odredene sume koja ima je trebala za razvoj

 

 

 

evo i novi update igre, dosta toga su napravili u par mj...

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=5522 

 

eto tolko za sad, mislim da ce bit ovo zanimljiva igrica,pogotovo sto je ekipa radila titan quest,koja je meni ostala u dobrom sjecanju....ma sta ostala jos dan i danas znam zaigrat {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 21:32 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grim Dawn

Kupis pack od 50 ili  85 usd i igras alphu koja je dostupna od jucer

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grim Dawn

Evo krenula i alpha.Pa tko ima krenuo je sa igranjem.Ja na zalost ne, imam obicnu x 2 igru.

 

Filmc za kreiranje charactera i igranje

 

 

 

i Soldier igranje:

 



sve me to, taj pocetak, kreiranja lika i ostale stvari podsjeca na TQ.Sto ne znaci da je lose jer meni je igra odlicna.No kak je tek krenulo,bumo vidjeli kojim bu smjerom nastavili.Do sad su obecavali hrpe toga,a sad cemo vidjet kak to sve izgleda. Vjerujem i nadam se da bu bilo dobra igra {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2013 8:42 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grim Dawn

dali sa alphom mozes igrati 24 sata , ili su serveri online u odredeno vrijeme ?

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grim Dawn

mislim da bi trebao normalno 24 sata,ali pogledat cu na forumima sto su tocno napisali, pa javim

edit: iskreno ne vidim nigdje dal takvo sto pise,pa evo ti direkt forum mozda naletis.Kolko vidio ovak na brzinu ekipa zadovoljna prvim utiskom.Jedino sto neki ne vole sto ide preko steam-a (tako da su ovi ponudili refund nova kome to ne odgovara),ne vidim neki razlog al ajd,ako ne pase ne pase a i ok je od ekipe sto ce onda vratit novac.

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=7158 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2013 12:23 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grim Dawn

da , sad sam citao ali nista ne vidim, ovo za steam je glupo :S sta im fali sa steam-om-.

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grim Dawn

Nad igrom nema ograničenja, igraš 0-24 offline preko steam-a.

Alpha će trajati 3-6tjedana.

 

Za preć glavnu priču treba cca 6-7 sati Act1, ako riješavaš sve side-questove i otkrivaš i tražiš secrete trebat će ti do 20sati, level cap je 25 u alphi.

Ako igrate alphu sve što postignete sa likom biti će dostupno u beti i finalnoj igri tako da nećete morat brisati i raditi novog lika osim ako promjene budu velike za betu i final verziju pa će se poremetit neki skill poeni ili questovi,  loot će ostat neće se izgubit.

Life is a journey full of adventures !!
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Grim Dawn

znaci char sa kojim igram offline , moci cu s njim igrati i online ?

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grim Dawn
g3arv8 kaže...

znaci char sa kojim igram offline , moci cu s njim igrati i online ?

Tako je, isto kao što je bilo sa TQ-om.

Life is a journey full of adventures !!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2013 15:38 (White_Insane).
11 godina
neaktivan
offline
Grim Dawn

zna možda tko kad bude beta izašla ???

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grim Dawn

Svi koji su kupili Pioneer, Patron i Loyalist verzije mogu poceti igrati. Kupio sam Pioneer verziju za 200 kuna i evo upravo ju skidam na steamu. Plus je jos dosao b13 build :)

 

Info.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 9:59 (thechosenfreak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grim Dawn
thechosenfreak kaže...

Svi koji su kupili Pioneer, Patron i Loyalist verzije mogu poceti igrati. Kupio sam Pioneer verziju za 200 kuna i evo upravo ju skidam na steamu. Plus je jos dosao b13 build :)

 

Info.

konačno da smo se i toga dočekali ..sutra skidam i peri {#}

13 godina
offline
Grim Dawn

Evo napokon je dosla na Steam i za nas ostale. Nazalost nisam bio backer na kickstarteru, ali zato sad nisam ni sekunde cekao. Inace cijena joj je 22,49€.

Prema ovome sta sam odigra, cini mi se da ce biti ARPG igra kakvu cekamo vec godinama. {#}

Tolstoy is My Homeboy
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2013 1:33 (anarchyST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grim Dawn

Pratim koliko toliko novosti , kazu da  bi uskoro mogao act2 i MP ? cini se okej igra, sad kako ce napraviti MP sistem i ostale stvari

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grim Dawn
g3arv8 kaže...

Pratim koliko toliko novosti , kazu da  bi uskoro mogao act2 i MP ? cini se okej igra, sad kako ce napraviti MP sistem i ostale stvari

Da moglo bi uskoro. Evo neki dan je dosao novi beta update, no mislim da to tako nece brzo. Ipak im treba vremena i nisu velik tim. Ali zasad odlicno napreduju.

Battlelog - FalloutOrigins
15 godina
offline
Grim Dawn

Uzeo GD na Steamu i igra je predobra, probudila super sjećanja na TQ ali mi je nekako bolje napravljen GD. Preuzeli su sve najbolje iz TQ po meni a i poboljšali neke stvari, npr meni osobno je borba bolja, malo je brža i samim time zanimljivija nego u TQ a i setting je predobar.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Grim Dawn

Malo update teme, jel igra netko? Vidim da je slabo aktivna tema, steta igra je odlicna zasada. Uskoro dolazi drugi akt yeah. Ovaj mjesec ili eventualno sljedeci. Evo mali info video oko igre.

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grim Dawn

Igram ja kolko tolko,nisam nesto previse,ali da ima potencijala ima.Zanima me kako ce to izgledati u multiplayeru.Makar sam igrao TQ u multi ali samo sa frendom pa recimo vidim predodzbu. Bas sad isprobavam witch huntera.Uglavnom sve sam ih nesto malo isprobao. Mislim da cu sad skombinirat cisti melee. Jedino su mi malo cudni/zbunjujuci qs,ne tolko ali opet. Jer rjesavam vratim se u grad i dobim qs ali za staro podrucje gdje sam vec bio. Ubijat one zombije i sad ih ti nadi :P
No uglavnom zabavno vidjet kad je dovrse a do tad ,bas to ceka se "drugi dio".  

 

Evo i za talente kalkulator

http://grimcalc.com/ 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 12:09 (cropunk).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grim Dawn

Kako napreduje ova igra? Pogledam s vremenom na vrijeme ali ne priča se baš puno o njoj?

 

Titan Quest i njegov nastavak mi je odličan. Imam ga na Steamu i mogao bi ga opet krenit igrat. Po meni (tada) pravi nastavak Diabla 2.  S obzirom da GD radi ekipa iza TQ nadam se da će sve ispasti dobro.

 

Kako se vama čini igra? 

 

Što joj nedostaje, a što pruža? Može li se izboriti pokraj današnjih meganaslova?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grim Dawn

novi build 18
http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=13593%94 

 

a uz to spremaju se i 2 hand oruzja ^^

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=13734 

 

nadam se da bu brzo bili ubaceni u igru :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grim Dawn

Stalno čekam da bude na popustu i sad sam kupio dok je bio na -50%, sumnjam da će ić niže bar još neko vrijeme, a možda čak i poskupi.

Planirao sam ga samo kupiti i čekati da izađe sav sadržaj, najavljeno za studeni, i onda ga krenit igrat. Ali sad mi se nekako igra, a ne bi volio propustiti puno sadržaja na prvom prohodu.

Hoću li propustit puno? Da pričekam službeni izlazak?

 

Vi koji igrate, kako vam se čini?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grim Dawn
Kuschnyer kaže...

Stalno čekam da bude na popustu i sad sam kupio dok je bio na -50%, sumnjam da će ić niže bar još neko vrijeme, a možda čak i poskupi.

Planirao sam ga samo kupiti i čekati da izađe sav sadržaj, najavljeno za studeni, i onda ga krenit igrat. Ali sad mi se nekako igra, a ne bi volio propustiti puno sadržaja na prvom prohodu.

Hoću li propustit puno? Da pričekam službeni izlazak?

 

Vi koji igrate, kako vam se čini?

Ma nemaš šta čekat, samo udri po lijevom i desnom kliku. Igra je dobra, ali ne vrijedi baš ovih 20-tak i nešto eura tako da je to vjerovatno dobar deal.

11 godina
offline
Grim Dawn

ima koga da jos igra GD?

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Grim Dawn

igra ko?

ako ima koga nek mi se javi pa možemo zajedno

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grim Dawn
mrakky kaže...

igra ko?

ako ima koga nek mi se javi pa možemo zajedno

 ja.

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
13 godina
offline
Grim Dawn

Bump.

 

Kakav je status igre, imali sta igraca, te nije li vec trebala izaci iz bete? Jel' se isplati igrati sta, dosadno mi dok cekam diablo patch :-O)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grim Dawn
mcf kaže...

Bump.

 

Kakav je status igre, imali sta igraca, te nije li vec trebala izaci iz bete? Jel' se isplati igrati sta, dosadno mi dok cekam diablo patch :-O)

 Dobili smo pocetke acta 4 u playable buildovima, trebala bi igra biti gotova u prvoj polovini 2016

My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
11 godina
offline
Grim Dawn

a kaj nije da bi krajem ove godine trebala biti zavrsena?

rekao je zantai da je igra gotova kad je b28 izasao samo da trebaju jos ispolirati ju i dodati animacije za zadnjeg bossa..

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grim Dawn
LeftY_CRO kaže...

a kaj nije da bi krajem ove godine trebala biti zavrsena?

rekao je zantai da je igra gotova kad je b28 izasao samo da trebaju jos ispolirati ju i dodati animacije za zadnjeg bossa..

 Content ce biti gotov ali ce biti faza 3-6 mjeseci gdje ce polishat cijelu igru i fixati buggove.

My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
11 godina
offline
Re: Grim Dawn
hari85 kaže...
LeftY_CRO kaže...

a kaj nije da bi krajem ove godine trebala biti zavrsena?

rekao je zantai da je igra gotova kad je b28 izasao samo da trebaju jos ispolirati ju i dodati animacije za zadnjeg bossa..

 Content ce biti gotov ali ce biti faza 3-6 mjeseci gdje ce polishat cijelu igru i fixati buggove.

 znaci igra bude gotova ove godine, samo ce sljedece izaci iz early accessa :)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice