Harry Potter and the Half-Blood Prince

poruka: 22
|
čitano: 5.698
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Nema otvorene teme za ovu igru pa sam je odlučio otvorit.

Pišite dojmove ,mišljenja i vaše ocjene za ovu igru.

 

Meni osobno je igra OK ali mi je malo je prekratka. Hogwarts je jako detaljan, samo šteta što nisu ostavili ono istraživanje po dvorcu iz Order of the Phoenixa (oni koji su igrali igru znaju o čemu govorim).

Grafika nije uopće bolja u odnosu na Order of the Phoenix ali to nema neki utjecaj na igrivost.

Ja bi ovoj igri dao ocjenu 7/10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Ovako, po meni su 5. i 6. dio sjajno nacrtani, detaljni, ali nekako mi se oni likovi dosta teško kreću... Kao da staviš na usporenu snimku čak i kad trče. Treći dio igre mi je bio najbolji, 4. super samo što su stalno bili negdje oko Hogwartsa, a nikako u njemu, što me razočaralo, 2. a onak, cool, tada je to bila vrhunska grafika, a sada kada ju zaigram ono wtf.

U svakom slučaju igra bi trebala imat malo više misija i  bolju grafiku ali u nekakvim granicama. Ja ću kao ključne stavke za ocjenjivanje za svaki dio uzet 2 stavke: Grafika i igrivost, pa da krenem:

 

Harry Potter and the Chamber of Secret: Grafika 2, (sada); igrivost (4)

 

Harry Potter and the Prisoner of the Azkaban: Grafika (5) (tada i sada); igrivost (5)

 

Harry Potter and the Goblet of Fire: Grafika (5); igrivost (4)

 

Harry Potter and the Order of Pheonix: Grafika (3-4) (likovi su super nacrtani, ali se užasno kreću); igrivost; (4-5)

 

Harry Potter and the Half Blood Prince: Grafika (3) (likovi su super nacrtani, ali se užasno kreću); igrivost; (5)

 

Sorry ali ja sam ih sve komentirao, čisto da usporedim sve dijelove, a ne samo Half Blood Prince, jer su se od dijela znatno promijnile.

 

Bez obzira na sve, ja ih uvijek s guštom zaigram.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2009 19:27 (mesomeone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter and the Half-Blood Prince

bas to igra je prekratka. presao sam je u 3 dana.

Proud to be adicted to WoW
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

meni je u šestom djelu grafika nekako zastarjela ako se pogleda grafika u ostalim igrama. baš sam danas instalirao da nabrzaka prođem toliko da mogu reći da sam prošao i tih jedan sat jedino me zabavilo vožnja metlom i malo miksanja napitaka. vidjet ću kako će se dalje igra odvijati pa ću nešto detaljnije reći.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Ovi koji prave Harry Pottera sve super naprave... ono Hogwarts nacrtan kao što ga je J.K.Rowling zamislila, ali treba nam bolja grafika, bolje kretanje likova i bolja dinamičnost

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

imaju jos jednu priliku za 7 dio

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Čisto sumnjam, jer im se igre i tako i tako slabo prodaju pa im se ne isplati trošit pare na nešto naj naj. Napravit će nešto slično petom i šestom dijelu. 3:( 3:(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter and the Half-Blood Prince
loky4i4 kaže...

imaju jos jednu priliku za 7 dio

ja bi rekao da imaju dva pokušaja pošto će podijelit 7 dio film na dva djela pa onda će odma i igru. misle da će više zaradit.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter and the Half-Blood Prince

Iskreno, mislim da je glupo igru razdvajat na dijelove. Bolje je napravit jednu, ali ono pravu, da se namučiš dok ju pređeš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2009 19:11 (mesomeone).
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

ja sam 6. dio preso u 3 sata dao bi igrici jedno 20/10 a 7. dio mislim da ce se pojavit u dva djela zato sto su najavili da ce film biti u dva djela zat sto nemogu stavit sve radnje u jedan film pa ocekujem od sedmnog dijela da ce bit daleko najbolji

i bilo bi fora da naprave jos jedan dio di samo lutas po dvorcu nesto ko bully da napadas ucenike to bi ilo fora

[url=http://www.rewards1.com/index.php?referrer_id=992682][img]http://www.rewards1.com/images/referralBanners/02.jpg[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter and the Half-Blood Prince
mesomeone kaže...

Ovi koji prave Harry Pottera sve super naprave... ono Hogwarts nacrtan kao što ga je J.K.Rowling zamislila, ali treba nam bolja grafika, bolje kretanje likova i bolja dinamičnost

nije ga ona zamislila nego nasli odgovarajuci dvorac u engleskoj u kojem je sniman film i ubacili ga u igricu

[url=http://www.rewards1.com/index.php?referrer_id=992682][img]http://www.rewards1.com/images/referralBanners/02.jpg[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

molim vas možete li mi reći gdje mogu nabaviti tu igricu za komp, i po kojoj cijeni??? hvala!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Imaš u Algoritam knjižarama: tamo je za PC 349,98kn ili u Tisak Media Centru. Ako tamo gdje živiš nema Media Centra, preko bilo kojeg tiska bi ga trebao moć naručit. Cijena ista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

igra mi je super, igram je po cijele dane, ali me zbunjuju malo oni portreti i dosta novih prostorija.eto prešao sam cijelu igru, a još ne znam doć na mnogo mjesta pa stalno zovem onog duha... malo mi je glupo kaj nema više one karte pa ne mogu vidjeti gdje se još crestovi skriva... al ok je igra ,jel je netko skupio svih 150 crestova da mi kaže koja je nagrada

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Igra mi je super al je fkt prekratka... prešo od 2 popodne do 6 popodne (s tim da sam malo skreto s puta i napravio pauzu od pol sata - 45 min u sredini)

Pušenje skraćuje cigaretu. Ja pijem da te duplo vidim. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Cro+Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

čuo sam da je igra pušiona,al ipak to je harry potter pa ću ga preč :P

It's still thug life baby i'm hopeless,smokin on indo tryin to get my focus
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Igra je užas!!!!!!

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Igrica je ok.Neki kažu da je loša ali ja ne bi tako rekao.Igrica nije ni nešto super dobra ni tako loša.7/10

Demonoid invate cod tražim pa ako netko imam molim vas da mi pošaljete na pm!
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 18:16 (acmilan0083).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Ja sam se gore u mom tekstu na veliko prevario!! Povlačim sve što sam reko za 6. dio igre. Ja bi joj dao 2/10

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 18:19 (mesomeone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

0 teška igrao san malo samo je pre dosadno ... samo 3 glupe mini igre na kojima se temelji cila igra

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter and the Half-Blood Prince

jedina igra za koju sam se baš mučio da je prijeđem od HP-a je 1. dio za Playstation 1.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Harry Potter and the Half-Blood Prince
Raving Rabbid kaže...
loky4i4 kaže...

imaju jos jednu priliku za 7 dio

ja bi rekao da imaju dva pokušaja pošto će podijelit 7 dio film na dva djela pa onda će odma i igru. misle da će više zaradit.

Film će podjelit jer žele da bude "sve" iz knjige u njamu a to da im je zarada na pameti.., SIGURNOBogataš

a za igricu neznamŠutim

www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice