Kane & Lynch 2: Dog Days

poruka: 89
|
čitano: 14.194
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
eZo kaže...

Ma slaba skroz a i ne da mi se, sad cu uzet novu uskoro pa cu ju opet probat i vidit dal ce mi se svidit.

jesi probao demo?..

meni je igra super.samo kamera..i kad nekog pogodim u glavu..nekakava gluap cenzura nastane..!!

15 godina
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
luka_cro kaže...

ja sam sad igrao demo i razocarao se, pa jedinica je 10put bolja i FOV je podesen blesavo,nist se ne vidi, kao sto kaze jack sve je cudno i kamera se bezveze trese dok trcis

Kameru mozes u opcijama "smiriti"

14 godina
neaktivan
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

Dali je netko možda probao igrati pa da kaže dali je igra vrijedna naše memorije na hardu.

ma da
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
XXL Gamer kaže...

Dali je netko možda probao igrati pa da kaže dali je igra vrijedna naše memorije na hardu.

pa ako si igrao demo onda znaš ako nisi skini prvo demo..pa odluci sam!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
Tommy_123 kaže...
XXL Gamer kaže...

Dali je netko možda probao igrati pa da kaže dali je igra vrijedna naše memorije na hardu.

pa ako si igrao demo onda znaš ako nisi skini prvo demo..pa odluci sam!

 Igrao sam demo ali ona misija je ok ali se nadam da ima i boljih u igri pa ako je neko igrao da iznese dojam na igru, ali sutra ću je sam isprobati pa čemo vidjeti.¸

 

EDIT: Evo ja sam isprobao igru i mogu reći da je puno bolja od jedinice barem meni,

jedino me smetalo što se kamera trese, ali nakon nekog vremena sam se naviko iako kažu da se kamera može smiriti.

ma da
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 13:07 (XXL Gamer).
14 godina
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

Upravo igrao cijelu verziju igre.
Dojam?
Igra je jako loša,glavna mana cenzuriranje svega,npr.upucaš nekog nema krvi,nego pixeli ili žena gola protrči isto pixeli uglavnom ne sviđa mi se to,pa nije krv ne znam što da se treba cenzurirati,pogotovo ne u igrama koje dižu adrenalin.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 18:05 (softwaremaniac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
softwaremaniac kaže...

Upravo igrao cijelu verziju igre.
Dojam?
Igra je jako loša,glavna mana cenzuriranje svega,npr.upucaš nekog nema krvi,nego pixeli ili žena gola protrči isto pixeli uglavnom ne sviđa mi se to,pa nije krv ne znam što da se treba cenzurirati,pogotovo ne u igrama koje dižu adrenalin.

ja sam isto igrao full i uopce mi se ne svida...sve je cudno nekak, grafika glupava, mutno, nist se ne vidi, sve je isto,tesko je upravljati likom, uglavnom losa igrai neznam sto ce im cenzure

Model fashion guru.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
softwaremaniac kaže...

Upravo igrao cijelu verziju igre.
Dojam?
Igra je jako loša,glavna mana cenzuriranje svega,npr.upucaš nekog nema krvi,nego pixeli ili žena gola protrči isto pixeli uglavnom ne sviđa mi se to,pa nije krv ne znam što da se treba cenzurirati,pogotovo ne u igrama koje dižu adrenalin.

 Ja ne razumijem kako ti može ta igra biti jako loša, igra kao i svaka ima mana ali nikako nije loša.

A što se tiče tog prikrivanja određenih dijelova ženskog tijela i krvi to je i mene jako smetalo, ali ako čovjek pređe preko te mane koja je ujedno i največa, barem po meni igra nas može zabavit.Ako ništa drugo barem do izlaska mafie 2 kao što sam več rekao.

ma da
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
XXL Gamer kaže...
softwaremaniac kaže...

Upravo igrao cijelu verziju igre.
Dojam?
Igra je jako loša,glavna mana cenzuriranje svega,npr.upucaš nekog nema krvi,nego pixeli ili žena gola protrči isto pixeli uglavnom ne sviđa mi se to,pa nije krv ne znam što da se treba cenzurirati,pogotovo ne u igrama koje dižu adrenalin.

 Ja ne razumijem kako ti može ta igra biti jako loša, igra kao i svaka ima mana ali nikako nije loša.

A što se tiče tog prikrivanja određenih dijelova ženskog tijela i krvi to je i mene jako smetalo, ali ako čovjek pređe preko te mane koja je ujedno i največa, barem po meni igra nas može zabavit.Ako ništa drugo barem do izlaska mafie 2 kao što sam več rekao.

inace i ja sam je skinuo samo da igram do izlaska mafije al posto igra mi ne pase pa nista od toga.rade cu igrati demo.

Model fashion guru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 19:00 (luka_cro).
15 godina
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
evo isprobao...radi fino na najjacem al sta mi je zapelo za oko: kad trcim vrti se kamera ko da sam pio vino iz 1359,grafika je ocajna,crte se vide ko da sam ja napravio u sketchupu al nije to toliko bed samo nekako mi se ne uklapa..jos nisam detaljno razigrao al na prvi pogled i na prvo isprobavanje vrlo lose
http://movies-monkey.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
dado16 kaže...
evo isprobao...radi fino na najjacem al sta mi je zapelo za oko: kad trcim vrti se kamera ko da sam pio vino iz 1359,grafika je ocajna,crte se vide ko da sam ja napravio u sketchupu al nije to toliko bed samo nekako mi se ne uklapa..jos nisam detaljno razigrao al na prvi pogled i na prvo isprobavanje vrlo lose

pa tocno to.

Model fashion guru.
15 godina
neaktivan
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

Ajme steta, bas sam obrisao par igara da napravim mjesta... svejedno probat cu pa vam javim dojmove.

Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God.- Jean Rostand(1894-1977)
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

SS-ovi iz igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
dado16 kaže...
evo isprobao...radi fino na najjacem al sta mi je zapelo za oko: kad trcim vrti se kamera ko da sam pio vino iz 1359,grafika je ocajna,crte se vide ko da sam ja napravio u sketchupu al nije to toliko bed samo nekako mi se ne uklapa..jos nisam detaljno razigrao al na prvi pogled i na prvo isprobavanje vrlo lose

 Što se tiče te kamere može se zausaviti da se ne trese.

ma da
13 godina
neaktivan
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

neka netko kaže jel se isplati igrat igru..da ne trošim bezveze gige na HDD-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
Tommy_123 kaže...

neka netko kaže jel se isplati igrat igru..da ne trošim bezveze gige na HDD-u

 Pa po meni se isplati iako će ti netko reći da se ne isplati, isprobaj sam pa presudi.

ma da
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
Tommy_123 kaže...

neka netko kaže jel se isplati igrat igru..da ne trošim bezveze gige na HDD-u

ne isplati, nama se vecinom ne svida ali prica je ovak ok, no sve je cudno. probaj nemas sto izgubit

Model fashion guru.
15 godina
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

koliko dugo ste igrali single player?

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
10 min xD
http://movies-monkey.blogspot.com/
15 godina
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
dado16 kaže...
10 min xD

wtf cijelu igru ili?

http://gtabalkan.com
14 godina
odjavljen
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

Igra je veci promašaj od originala, totalna katastrofa. Najbrzi unistal. Netrositi vrjeme na ovu glupost.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
Weky kaže...

Igra je veci promašaj od originala, totalna katastrofa. Najbrzi unistal. Netrositi vrjeme na ovu glupost.

kad se radi između dosade i zabave igrat ću je. Nema igre dobre koju sad mogu igrat. GTA IV preša, mafia II demo igra (čekam full), cod6 preša, bad company 2 preša,... Jednostavno nemam šta igrat..(možda netko ima ode dobru igru)

http://gtabalkan.com
14 godina
odjavljen
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
joze kaže...
Weky kaže...

Igra je veci promašaj od originala, totalna katastrofa. Najbrzi unistal. Netrositi vrjeme na ovu glupost.

kad se radi između dosade i zabave igrat ću je. Nema igre dobre koju sad mogu igrat. GTA IV preša, mafia II demo igra (čekam full), cod6 preša, bad company 2 preša,... Jednostavno nemam šta igrat..(možda netko ima ode dobru igru)

  Sve nabrojane igre su barem 5x kvalitetnije od ove. Kazem ti, samo ces potrosit vrjeme na instalaciju i deinstalaciju. Ali, eto probaj.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
15 godina
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
Weky kaže...
joze kaže...
Weky kaže...

Igra je veci promašaj od originala, totalna katastrofa. Najbrzi unistal. Netrositi vrjeme na ovu glupost.

kad se radi između dosade i zabave igrat ću je. Nema igre dobre koju sad mogu igrat. GTA IV preša, mafia II demo igra (čekam full), cod6 preša, bad company 2 preša,... Jednostavno nemam šta igrat..(možda netko ima ode dobru igru)

  Sve nabrojane igre su barem 5x kvalitetnije od ove. Kazem ti, samo ces potrosit vrjeme na instalaciju i deinstalaciju. Ali, eto probaj.

eto ti mi preporući neku dobru igru s dobrom grafikom.. Neka akcija, fps ili nešto

http://gtabalkan.com
14 godina
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

Isss....koje razocarenje!! Ovo moze ici pod promasaj godine! Totalno sam bio sretan kada sam vidio dvojku, odmah je instalirao (cijelu, ne demo) i totalno se razocarao!

Igra nije ni blizu prvome djelu koji je car za ovoga! Ne znam kada sam neku igru tako brzo micao sa kompa.

 

Mozda joj dam jos koju priliku za koji mjesec, ali moja preporuka ako niste "kupili" bolje ni nemojte jer cete se IMHO poprilicno razocarat.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
joze kaže...

eto ti mi preporući neku dobru igru s dobrom grafikom.. Neka akcija, fps ili nešto

  Just Cause 2, Splinter Cell:Conviction, Bathman Arkham Asylum, sve redom TPS (osim bathmana, ali i on je akcija trece lice), i 10x bolje od glupog   Kane & Lyncha i sve dobro izgledaju.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
15 godina
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
ovu igru bi mogao usporediti s alpha protocol...promasajiiiiiiiiii
http://movies-monkey.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

ali pa jedinica je meni bila super neznam zasto su sad ovo uprskali tako.

Model fashion guru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kane & Lynch 2: Dog Days
dado16 kaže...
ovu igru bi mogao usporediti s alpha protocol...promasajiiiiiiiiii

Alpha Protocol je i mene razocarao te je dozivio istu "sudbinu" kao i Kane & Linch.

 

luka_cro kaže...

ali pa jedinica je meni bila super neznam zasto su sad ovo uprskali tako.

 

Jedinica je bila remek djelo naspram dvojke koja je IMHO uzas. Mozda dobijemo neki patch od cca 800 MB koji ce ispravit neke "greske". Namigiva

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Kane & Lynch 2: Dog Days

Evo IGN review, o njima je sasvim prosječna igra ( 7/10 )

Link.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice