League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.456.798
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
offline
League Of Legends

Pozz, zanima me dali mi se isplati prebacivati acc na West server... trenutno sam na East serveru u silver 5... Jel su tamo bolji igrači i dal ima manje poljaka?? Jel mi se isplati prelaziti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
pinc123 kaže...

Pozz, zanima me dali mi se isplati prebacivati acc na West server... trenutno sam na East serveru u silver 5... Jel su tamo bolji igrači i dal ima manje poljaka?? Jel mi se isplati prelaziti?

Poljaka gotovo nema ili barem neprimjetno, ali naravno ima drugih budala.

 

Igraci ti ovise o tvojoj ligi, nicemu drugom. 

 

I naravno, ocekuj da ces upast u Bronze (rekao bih gotovo sigurno u jednu od nizih divizija) nakon prebacivanja zbog razlike u MMR tresholdu izmedju servera.

EUW: Ferritin
14 godina
offline
League Of Legends
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ko zna kolko ce ovi t1 skt skinovi ostat ? 

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
pinc123 kaže...

Pozz, zanima me dali mi se isplati prebacivati acc na West server... trenutno sam na East serveru u silver 5... Jel su tamo bolji igrači i dal ima manje poljaka?? Jel mi se isplati prelaziti?

 

Frende, ako si ti silver 5, neće tebi prebacivanje na bilo koji server magično dati +20 na skill i da ćeš biti silver 1.

12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
pinc123 kaže...

Pozz, zanima me dali mi se isplati prebacivati acc na West server... trenutno sam na East serveru u silver 5... Jel su tamo bolji igrači i dal ima manje poljaka?? Jel mi se isplati prelaziti?

Mogao bi ti i ovdje izać iz Silvera V da išta znaš, nije to do Poljaka. ;)

 

Ja čim sam ušao u Silver odmah sam se lansirao u Silver 3, samo sam par puta kako se kaže igrao preko k... kad uopće nisam imao volje, nit mi se dalo igrat i vratio se nazad u Silver V na 0 LP.

I onda me bilo strah da se ne vratim u Bronze, pa sam čak razmišljao i da me netko boosta, al sam uspio pobjedit, otišao sam na 20 LP i odustao od Rankeda. Sad sa frendovima samo Normale igram.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
11 godina
offline
Re: League Of Legends
Tomek.Klc kaže...
pinc123 kaže...

Pozz, zanima me dali mi se isplati prebacivati acc na West server... trenutno sam na East serveru u silver 5... Jel su tamo bolji igrači i dal ima manje poljaka?? Jel mi se isplati prelaziti?

Mogao bi ti i ovdje izać iz Silvera V da išta znaš, nije to do Poljaka. ;)

 

Ja čim sam ušao u Silver odmah sam se lansirao u Silver 3, samo sam par puta kako se kaže igrao preko k... kad uopće nisam imao volje, nit mi se dalo igrat i vratio se nazad u Silver V na 0 LP.

I onda me bilo strah da se ne vratim u Bronze, pa sam čak razmišljao i da me netko boosta, al sam uspio pobjedit, otišao sam na 20 LP i odustao od Rankeda. Sad sa frendovima samo Normale igram.

Potpisujem što je kolega Tomek.Klc reko. Preć iz silvera 3 u 2 ili igrat u silveru 2.. ajme strahota {#} kao da prvi puta igraju normali su milina naspram ovome!, davno sam odusto od rankeda sada se vratio u nadi da se situacija popravila ma qurc.

Facepalm do yaya! Facepalm do yaya!
Kill or be killed.
12 godina
offline
Re: League Of Legends
breader kaže...

Potpisujem što je kolega Tomek.Klc reko. Preć iz silvera 3 u 2 ili igrat u silveru 2.. ajme strahota {#} kao da prvi puta igraju normali su milina naspram ovome!, davno sam odusto od rankeda sada se vratio u nadi da se situacija popravila ma qurc.

Dok shvatis da je u tebi greska onda ces izac. 

Po ovome gore....

Morem zakljucit da si neki zesci rager koji zasluzuje biti u silver (rage hellu).

 

I molim sve vas koji hoce postat takve gluposti na ovaj forum da bolje ni ne postaju...

Eto ja sam plat pa sam danas odigrao 2w/7L sto zbog mene sto zbog njih... I el sad tu qq-am? NE. 

To je sve dio ovog fag zivota koji je za sve isti.

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
11 godina
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...
breader kaže...

Potpisujem što je kolega Tomek.Klc reko. Preć iz silvera 3 u 2 ili igrat u silveru 2.. ajme strahota {#} kao da prvi puta igraju normali su milina naspram ovome!, davno sam odusto od rankeda sada se vratio u nadi da se situacija popravila ma qurc.

Dok shvatis da je u tebi greska onda ces izac. 

Po ovome gore....

Morem zakljucit da si neki zesci rager koji zasluzuje biti u silver (rage hellu).

 

I molim sve vas koji hoce postat takve gluposti na ovaj forum da bolje ni ne postaju...

Eto ja sam plat pa sam danas odigrao 2w/7L sto zbog mene sto zbog njih... I el sad tu qq-am? NE. 

To je sve dio ovog fag zivota koji je za sve isti.

Ma kakvi p1zdit? (hmm vulgarni izraz) ni za šta, zbog igre? nope, puno lakše mi ih trollat. Sad da je ovo qq ne bih reko niti sam piso ovaj je ovo napravio onaj ovo, troll, feed, noob, afk, leave.. Hahahaha pa šta kata ošla afk u petoj minuti lik ljepo reko bye i ošo lupim mu report i idem dalje, kada ga nađem na forumu "why ban" fino ću mu se nasmijat i podhebavat ga. Davno sam presto kako kažeš na naški "ragerat" hahahaha ma i ta riječ nema smisla.

 

LP, narode.

Kill or be killed.
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Igrao sam s većinom ljudi na ovom forumu, i s dosta "QQ" ekipe koja ovdje posta..za većinu mislim da su tamo s razlogom, rijetko tko me se dojmio da kažem "ok, ti pripadaš puno većem ELOu nego sada". Neki igraju OK, neki igraju bolje nego gdje su, ali neki igraju bog sam zna. I to ne samo jedan gejm, nego više gejmova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Aahahhaha el mozda znam na koga mislis? {#}

 

Btw.... Nadam se da neces jos dugo bit usamnjem u tom dia ... 

Bude dns game?

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Oni koji znaju igrat su u odabranoj ekipi. <3

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Yeah, bude se igralo

 

btw, ima nekog ovdje da dobro supporta? Uvjet je gold 5+, budemo ga podučili :D nekada nam fali supp

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
League Of Legends

Tko to kaj igra, i gdje ak mogu znati :P 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

A trenutno jos odredjujemo ako se ne varam.

I u stanju smo uvjezbavanja tak da nekad to ne lici na nista...

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Mogu i ja supportati ako vam bude trebao

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

To je jedan tim koji smo osnovali da vježbamo i zato što nas dosta bude online navečer, a ako već igramo kao 5, onda bolje da igramo ranked.

 

Inače u timu je za sada

 

Ja (HA HA PRVI WOW)

Tkalle

Iscream

Chomet

jedan lik koji nije na ovom forumu

iMogy

Mpalla

 

 

Trenutačno smo gold 4, tamo nas je bacilo nakon prvih 5 (4-1 WL)

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

I dodjemo danas igrat, stavi nas protiv tima D5, D3, D1, Challenger, P5. Naravno, ja sam dobil čelenđera u lane. {#} Čak me niti nije tolko razguzil huehue.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Mogu vam se ja priključit ako treba... Ali ne igram baš svaki dan više, u prosjeku svaki drugi {#}

Plat4, većinom mainam supporta

LOL EUNE: lolking.net/summoner/eune/32157899
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

I dodjemo danas igrat, stavi nas protiv tima D5, D3, D1, Challenger, P5. Naravno, ja sam dobil čelenđera u lane. {#} Čak me niti nije tolko razguzil huehue.

A da nisi gledao koji su rang, mozda bi ga i pobjedio. Ja neznam zasto se bezveze opterecujete tim gledanjem statisktika protivnika, igras svoju igru i to je to, bez dodatnih kompleksa jel on challenger ili Isus.

LoL acc THCJoshi
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Znam da će ovo sad ispasti malo bahato jer neću sebe u ovo uključivati, ali

Kad svi izbijete soloq mentalitet i počnete igrati kao tim, počet ćemo redovitije pobjeđivati. To se odnosi prvo na team kompoziciju koja bi trebala imati smisla (one kerefeke poput Ashe što sam se zajebavo ili npr. Mundo support možemo probati ako su svi za :D). Zatim svi ali svi morate kupovati wardove (gledo sam na op.gg-u i iscream s kayle nije kupio nijedan ward u midu pa me ni ne čudi što se čak i thresh išo u mid te genkat, a da nitko nije to skužio, makar smo i mi ko bot tu krivi, prvenstveno Ali što je uglavnom stajo u liniji umjesto da je i sam roamo i wardo rijeku da vidimo di tko ide). Igram već 2 godine s svojim timom (rijetko ali igram) i to je totalno drukčiji game nego soloq. Kad dobro igramo (svoje jake pickove) random tim platinumaša nam nije nikakav problem dobiti, dok smo protiv tima sličnog eloa ko što smo dns igrali prvi gejm (mid challenger i ostali svi visoki diamond) smo s u tom trenutku 2 silver igrača i 3 plat igrača igrali gejm od 32 minute (jest da smo se ovaj surrendali, ali vjerujte mi gejm bi bio gotov u 2 minute od surrenda). 

Cijeli smisao ovog posta je da ukažem na teamplay koji je jako bitan u 5v5, dobar team može pobjediti puno jači soloq team uz dobru koordinaciju i smisleno pickanje te dobar teamfight. Uglavnom, to bi bilo to od mene, ako oćemo igrati random pickove onda se tako dogovorimo, ali ako oćemo baš pobjeđivati, onda se igra ozbiljno i uz puno wardova. 

Moj brat će moći igrati od petka (ako bude u timu mjesta), nadam se onda da ćemo stompati svaki gejm u botu jer nisam nešto igro jučer i dns, a i razlika je kad igraš s nekim koga znaš u dušu nego s nekim random likom {#} (u drugom gejmu su bili toliko prestrašeni u botu, da si samo stajao s leonom u frontlineu nebi nam se usudili prići i bili bi cijelo vrijeme pod tornjem).

I još jedan savjet, s targonom prioritiziraš cannona->meleeja->rangeda, ti dobiješ više golda kad executaš cannona ili meleeja nego kad executeaš rangeda.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 22:18 (Blizek).
 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

@Jonja, ja sam s njim bio ok u lejnu, igrao sam bez straha i dobivao sam trejdove, ali su poslali 3 double ganka sa Threshom i Wukongom i tu sam poceo zaostajati. Nazalost nismo imali odgovor na to jer je Lucian nekako drzao solo bot, cak ih je i ubijao 1 v 2, ni sad nam nije jasno kak.

 

@Blizek, probao sam cim vise E + Q, ali nije mi nikako islo jer je Vayne imala shield + MS boost od Karme i jos njezin tumble. I iskreno ja ti neznam supportat, rijetko to igram i isao sam jer nije nitko drugi mogao, a radje sam dao Shadowu mid onda.

 

Sad sam uglavnom igrao sve ostalo vise nego main poziciju - mid. Sigurno bi se na midu bolje snasao nego drugdje, al pustim mid Shadowu jer mislim da je on bolji.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 22:35 (GamerX9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

@Jonja, ja sam s njim bio ok u lejnu, igrao sam bez straha i dobivao sam trejdove, ali su poslali 3 double ganka sa Threshom i Wukongom i tu sam poceo zaostajati. Nazalost nismo imali odgovor na to jer je Lucian nekako drzao solo bot, cak ih je i ubijao 1 v 2, ni sad nam nije jasno kak.

 

@Blizek, probao sam cim vise E + Q, ali nije mi nikako islo jer je Vayne imala shield + MS boost od Karme i jos njezin tumble. I iskreno ja ti neznam supportat, rijetko to igram i isao sam jer nije nitko drugi mogao, a radje sam dao Shadowu mid onda.

 

Sad sam uglavnom igrao sve ostalo vise nego main poziciju - mid. Sigurno bi se na midu bolje snasao nego drugdje, al pustim mid Shadowu jer mislim da je on bolji.

To sam ja kriv :D, nisam mogao pushati Luciana pa sam overextendo i dao Lucianu prednost. Što se tiče Leone, trebao si samo možda jednom ili dvaput napasti Karmu čisto da se boje prići minionima dok nisu pod tornjem.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Velika je razlika u soloq i 5vs5. Jako je važan mindset, wardanje i objektivi...inače ćemo se dogovoriti da netko od nas (recimo early game jungler, mid i late game netko drugi) radi call-ove...jer danas smo uzeli 3 turreta čisto jer smo umjesto da ganjamo, išli riješiti turrete i pushali..i svu prednost koju su oni mogli povratiti smo riješili.

 

Wardanje treba riješiti podhitno, jer sam u zadnjih cca 5 gejmova osim supporta ja uvijek bio prvi s kupovanjem wardova. Budem označio na mapi što treba biti wardano (ulazi u junglu/rijeka itd.) i s time riješavamo masu problema...a ovaj gejm gdje su nas nakantali, jbg, shit happens....drago mi je vidjeti da rene pobjeđuje dianu, ali tijesno je to..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
League Of Legends

Ako netko ima vremena za duo plat5 add h2k paranoia. Trenutno igram supporta, pa ako ima koji adc time bolje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends

...

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
14 godina
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...

...

Koja je to str? Da vidimo jel ti neko blizu :P

 

Sto sam Boze tako proklet, jucer lag, danas opet.. // R.I.P. EP LoL/WoT/PoE nick: Strongtoni
14 godina
offline
League Of Legends
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
breader kaže...

Potpisujem što je kolega Tomek.Klc reko. Preć iz silvera 3 u 2 ili igrat u silveru 2.. ajme strahota {#} kao da prvi puta igraju normali su milina naspram ovome!, davno sam odusto od rankeda sada se vratio u nadi da se situacija popravila ma qurc.

100 cs-a u 20 min? Neka tebe tu {#}

EUW: iPLAY Murloc
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice